Raspad - IE7 zaključana tema

poruka: 19
|
čitano: 2.019
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Raspad - IE7

http://img216.imageshack.us/img216/8695/raspadti2.jpg


Entrepreneurs are simply those who understand that there is little difference between obstacle and opportunity and are able to turn both to their advantage.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Raspad - IE7

Je li to zbog pogreške u web aplikaciji ili IE-u? Jer Microsoftovi programi, koliko ja znan nemaju bugove, to postoji samo kod onih Free Software igračaka i precjenjenih Appleovih dizajnerskih proizvoda.

 

I've got four words for you: I. Love. This. Company! Yeaaaahhhh!
Poruka je uređivana zadnji put ned 9.3.2008 0:06 (nema_šanse3).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Raspad - IE7

Očito u aplikaciji jer da nije u aplikaciji onda bi 'problem' bio drugačije vrste i javljao bi se u 100% slučajeva i u drugačijem patternu.

Da bi znao skužiti problem moraš imati nekog pojma o tematici, a s obzirom da ga nemaš, zaista ne vidim svrhu tvog javljanja ovdje. Nabijaš spam i nakon crnog kartona?


Entrepreneurs are simply those who understand that there is little difference between obstacle and opportunity and are able to turn both to their advantage.
16 godina
neaktivan
offline
Raspad - IE7

To je vjerojatno jer se IE nepridrzava CSS standarda i on dodaje neke svoje scheme.

Nije da se samo on nepridrzava(najgora je Opera po tom pitanju), ali takvi se problemi javljaju cesto.

Zbog takvih razloga prilikom izrada web stranica se moraju dodavati kojekakvi hack-ovi da radi normalno na svim browser-ima.


Arch user, Don't Panic!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Raspad - IE7
Što je s ovim IE8? nije nešto! A sučelje je isto!!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Raspad - IE7

Tux, pa ne znam. Samo sučelje foruma je izrazito jednostavnog koncepta i ne vidim nit jedan problem koji bi u ovom slučaju bio uzrokovan problemima u renderingu IE7-a, koji nisu rješivi.

Jedini stvarni problem (poveći doduše) koji IE7 trenutno ima je problem s renderingom margina i  paddinga, a to se rješava pametnom raspodjelom propertiesa.

Mislim da je ovdje baš u tome problem, ali na neobičan način, jer se problem ne pojavljuje uvijek. Zato mislim da je problem vrlo vjerojatno unutar logike renderinga stranice kod repeater kontrole.

Ponekad je problem tu, ponekad nije. Vrlo čudno. :)


Entrepreneurs are simply those who understand that there is little difference between obstacle and opportunity and are able to turn both to their advantage.
16 godina
offline
RE: Raspad - IE7
Insomnija kaže...
Što je s ovim IE8? nije nešto! A sučelje je isto!!
 Pa sučelje je funkcionalno kako je i ne treba neke veće preinake tak i tak. Treba vidjeti s vremenom kako će se 'ponašati' u svakodnevnoj upotrebi u usporedbi s Firefoxom..

Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, Gainward GF8800GTS 640MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
16 godina
neaktivan
offline
RE: Raspad - IE7
Insomnija kaže...
Što je s ovim IE8? nije nešto! A sučelje je isto!!
 Odlazak u offtopic - drzite se teme.

Recenzent, urednik, Bugovac, ljubavnik - ne nuzno tim redoslijedom
16 godina
neaktivan
offline
Raspad - IE7

Da, i kod mene IE7 loše prikazuje stranicu foruma, dok se u Operi koju uvijek koristim i u FF korektno prikazuju.

 

http://img519.imageshack.us/img519/987/forumie7dm0.jpg

There is no place like 127.0.0.1
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.4.2008 20:04 (PhysX).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Raspad - IE7
 to isto se i meni dogodilo prije 2 dana...indentično

Ide podmornica pustinjom i sretne pingvina. Pita koliko je sati a pingvin izvadi toplomjer i kaze cetvrtak
16 godina
offline
RE: Raspad - IE7
To isto imam ja iako koristim ie7, nema rješenja, ja do ovoga sam mislio da je normalno:)
16 godina
neaktivan
offline
Raspad - IE7

Eto, Bugovci koji se bavite izradom stranica, trebali bi  prionuti  na posao Osmijeh


There is no place like 127.0.0.1
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Raspad - IE7

Je,istina je,v IE 7 ne izgleda pregledno, v firefoxu je OK.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Raspad - IE7

Dosad mi se nije takvo što desilo.Ako bude javim.


v_maxcpp
16 godina
protjeran
offline
RE: Raspad - IE7

Meni se isto dogada na Operi Mobile u normalnom pregledu pa sad moram koristiti "mobile view", koji sve svede na jednu liniju prikaza.


Zlo i Naopako
16 godina
neaktivan
offline
Raspad - IE7

I sta vam to govori? Koristite FF. :)  Ja inace znam isto nekad, nekad upregnut IE7 no na ovome forumu nisam bio.


Newton je bio u krivu. Lake brze padaju!
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Raspad - IE7

FF je zakon


Silvonis
16 godina
neaktivan
offline
Raspad - IE7

Noćna mora web developera je "kako će mi u IE izgledati?" Kad će doći dan potpune identičnosti, tj.kad će svi početi raditi po jednim standardima? Sanjamo... Na ovom forumu je utrošeno mnoooogo truda, za svaku je pohvalu. Vrlo je pregledan, logičan i dizajn je lijep(to je jedno te isto prema Marc Campbellu). Možda samo neki float:right, ništa strašno.

sitni umovi pricaju o ljudima, srednji umovi pricaju o dogadjajima, veliki umovi pricaju o idejama.
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Raspad - IE7

Ova tema je apsolvirana, a više i nije aktualna (preblemi su riješeni), pa da se ne bi dalje išlo u off topic - lock.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice