Sugestija za neaktivne teme

poruka: 7
|
čitano: 1.441
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Sugestija za neaktivne teme

Možda je glupa zamisao ali na forumu je puno tema koje nemaju ni 5 postova...i većine tih tema samo stvara "nered" ako sam se pravilno izrazio. Ja bi da se to ovako rješi...dakle ako si napravio temu i ona ima oko 2 posta i u 3 mjeseca se aktivnost nije podigla nego je u njoj sada nekih 5 postova to ide pod automacki Delete. Evo ja imam 2-4 teme koje su već dugo ne aktivne i imaju oko 2-5 postova i bilo bi bolje da se deletaju nego da stvaraju šumu tema.

Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromah .............Slažem se!!!
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.11.2009 14:18 (sk8 4 life).
Moj PC  
1 5 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Sugestija za neaktivne teme

Uopće se ne slažem s tobom. Neki forumaš može dobiti odmah u 2. postu (prvi je naravno njegov) odličan odgovor koji sve objašnjava i koji sigurno ne zavređuje da se briše.

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.11.2009 14:18 (Paolo2612).
 
6 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Sugestija za neaktivne teme
Paolo2612 kaže...

Uopće se ne slažem s tobom. Neki forumaš može dobiti odmah u 2. postu (prvi je naravno njegov) odličan odgovor koji sve objašnjava i koji sigurno ne zavređuje da se briše.

pa onda...na one teme koje imaju "prihvaćeno rješenje" da se one ne brišu...btw napravio sam si temu za LC dok sam ga igrao...i prošlo je više od 3mj. a posta osim moga nema...ta je tema bezvrjedna

 

naravno sugestija ima dobrih koliko i loših strana ali kad bi se malo bolje "ispeglala" možda bi bila od koristi

Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromah .............Slažem se!!!
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.11.2009 14:24 (sk8 4 life).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Sugestija za neaktivne teme
sk8 4 life kaže...
Paolo2612 kaže...

Uopće se ne slažem s tobom. Neki forumaš može dobiti odmah u 2. postu (prvi je naravno njegov) odličan odgovor koji sve objašnjava i koji sigurno ne zavređuje da se briše.

pa onda...na one teme koje imaju "prihvaćeno rješenje" da se one ne brišu...btw napravio sam si temu za LC dok sam ga igrao...i prošlo je više od 3mj. a posta osim moga nema...ta je tema bezvrjedna

Prihvaćeno riješenje je ukinuto, a automatski način koji ti predlažeš sigurno ne može procijeniti da li je tema vrijedna ili bezvrijedna. Njih bi trebao netko sve pročitati i to odrediti - što je previše posla

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Sugestija za neaktivne teme
sk8 4 life kaže...

pa onda...na one teme koje imaju "prihvaćeno rješenje" da se one ne brišu...btw napravio sam si temu za LC dok sam ga igrao...i prošlo je više od 3mj. a posta osim moga nema...ta je tema bezvrjedna

 

naravno sugestija ima dobrih koliko i lošis strana ali kad bi se malo bolje "ispeglala" možda bi bila od koristi

Svejedno je koliko je tema korisna i koliko ima postova. Nijedan drugi forum ne briše postove i teme osim ako su spam, vrijeđanje i sl. Svrha foruma je da se postovi čuvaju godinama i da su dostupni svakome, a ne da se briše kako je koga volja.

There is no place like 127.0.0.1
16 godina
moderator
offline
Sugestija za neaktivne teme

Neće biti nikakvog brisanja neaktivnih tema, niti ručnih, niti još manje automatskih.

Domagoj
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Sugestija za neaktivne teme
Domagoj kaže...

Neće biti nikakvog brisanja neaktivnih tema, niti ručnih, niti još manje automatskih.

ok...kako god ovo je samo sugestija

Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromah .............Slažem se!!!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice