Teme u kojima sudjelujem - novi "button"

poruka: 7
|
čitano: 3.234
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Teme u kojima sudjelujem - novi "button"

Moj prijedlog je da se u onaj dio ispod naslova svake teme, gdje pišu modovi, doda i link na teme u kojima sudjelujem. Vjerujem da su teme u kojima sudjelujem najkorištenija opcija foruma i, barem ja, bez toga ne mogu. Na manjim ekranima se makne ona desna traka gdje im mogu izravno pristupiti. Makne se i na mobitelu, zbog čega i otvaram ovu temu. Da bih se vratio do tema u kojima sudjelujem, moram se prvo vratiti na početnu foruma, pa onda na teme u kojima sudjelujem. Kada se surfa sa mobitela, do uzme dosta vremena, a i prometa ako se ne surfa doma. Sad će te reći, pa zato postoji mobilni forum, ali nije to to. Jednostavno mi na njemu fali previše stvari. Ja njega vidim kao forum za ne-touchscreen mobove ili dumpphone-ove.

Vjerujem da ovaj prijedlog ne bi bilo teško uvesti, a punoo bi pomoglo meni i, vjerujem, i ostalim forumašima. Također, mislim da to nije neki problem uvesti. Zato molim admine da se malo još potrude i ubace nam link. Pogledajte sliku ako vam još nije jasno na što mislim.

Hvala, ako će se uvesti!

Dijelim pozivnice za Demonoid.com! // Dijelim časopis VIDI u PDF-u! (iz arhive, dakle svaki mjesec imam za prošli mjesec)
 
8 0 hvala 0
16 godina
offline
Teme u kojima sudjelujem - novi "button"

Pa isti vrag, pisalo tamo ili desno sa strane ispod tvoga profila... Po meni bespotrebno kada ima to ispod tvoga profila... I ne kužim kako ti se makne kada surfaš? Pa ako se ne vidi, odeš samo desno na mobu i trebalo bi se pojaviti.

...Borba za mir je kao jebanje za nevinost...
Poruka je uređivana zadnji put pet 23.4.2010 11:49 (Pero Dinamit).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Teme u kojima sudjelujem - novi "button"

Stvar je u tome da je forum tako napravljen da se to automatski makne na manjim ekranima, pa tako i na mobu, radi uštede prostora.

Kad sam kod nekog frenda sa starim crt-om (ne znam koliko je velik, ali je ugl. mali) se isto makne..

Znam da neće biti svima korisno, ali mislim da je to čas posla za napraviti..

Dijelim pozivnice za Demonoid.com! // Dijelim časopis VIDI u PDF-u! (iz arhive, dakle svaki mjesec imam za prošli mjesec)
14 godina
offline
Teme u kojima sudjelujem - novi "button"

Admini?

Dajte, molim vas, ovo bi stvarno olakšalo korištenje foruma, a nije teško za napraviti.

Nadam se da neću dobiti bijeli, kao prošli put zbog duplog posta, ali već dugo nema od vas odgovora..

Hvala!

Dijelim časopis VIDI u PDF-u! (iz arhive, dakle svaki mjesec imam za prošli mjesec)
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Teme u kojima sudjelujem - novi "button"

Stavi sebi u potpis http://www.bug.hr/forum/contributedtopics/ i moći ćeš iz bilo kojeg svog posta skoči na teme u kojima sudjeluješ.

U životu ne postoje pobjednici, samo preživjeli.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Teme u kojima sudjelujem - novi "button"
Da, ili bookmarkiraš taj link
Ingame: (_.:BRUNO:._) /// Ako ti je netko pomogao, stisni Hvala (ispod potpisa). ///// Od ponedjeljka do petka sam na: m.bug.hr
14 godina
offline
RE: Teme u kojima sudjelujem - novi "button"
MrBlc kaže...

Stavi sebi u potpis http://www.bug.hr/forum/contributedtopics/ i moći ćeš iz bilo kojeg svog posta skoči na teme u kojima sudjeluješ.

Nije na mobu baš zgodno copy-pasteat u alatnu traku taj link...

Šef kaže...
Da, ili bookmarkiraš taj link

Iskreno, sam se sebi sada smijem kako se toga nisam sjetio...=)=)

Još uvijek ne vjerujem..;)

Fala, Šefe, a adminima - ne trebate se truditi..

 

EDIT: Btw. sada sam si uredio teme koje pratim, tako da sada to koristim..

Dijelim časopis VIDI u PDF-u! (iz arhive, dakle svaki mjesec imam za prošli mjesec)
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.5.2010 22:12 (DamageHigh).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice