Assasins Creed

poruka: 237
|
čitano: 38.815
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
novije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Assasins Creed

e kada ubijem onoga dedeka sa kuglom 

onda sam u onom labaratoriju di mi meljeju i onda otijdu van iz sobe i kaj ja trebam napravit?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Assasins Creed
IvanPower kaže...

može mi neko raži kako da radim fintice 

znam samo onu na mišu kaj 2 put istovremeno stisnem

Fintice?

Ako misliš na counter, drži desni klik, zatim klikni lijevi kad neprijatelj krene napadati.

I mean, I try to say the right things and give the right advice. But still, I'm only a person.
12 godina
neaktivan
offline
Assasins Creed

može mi neko raži kako da radim fintice 

znam samo onu na mišu kaj 2 put istovremeno stisnem

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Assasins Creed

prije nego što izađe nastavak, morat ću ponovno preći prvi dio, da se malo prisjeti radnje. ali i da malo više uživam, jer ću sad moću stavit veće detalje, zbog nove i jače grafičke... prije sam igrao tek toliko, iako mi se nije sviđala zbog niske rezolucije i loših detalja...a skoro sam ju i prešao...

Atomska bubamara. | http://www.erepublik.com/en/referrer/Neil+Armstrong
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Assasins Creed

Apsolutno se slažem. Ima jako puno novotarija i pištolj nije od presudan.

I am Guybrush Threepwood, Mighty Pirate!
15 godina
neaktivan
offline
Assasins Creed

Posljednih posteva samo netko piše o pištolju u rukavu... kao da je to neka novost koja će promijeniti gaming industriju... Bože moj pa u igri ima definitvno važnijih novotarija, a ne pištolj. On je otvorio vrata velikim ocijenama recenzija.

 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Assasins Creed

Za PS3. Za Pc izlazi u 3. mj. 2010. Igram ju tek 2 dana tako da nisam sve još vidio, ali i ja sam čuo da ima pištolj.

I am Guybrush Threepwood, Mighty Pirate!
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.12.2009 20:48 (ROADRUNNER).
15 godina
offline
RE: Assasins Creed
ROADRUNNER kaže...

Evo nabavio sam igru prije 2 dana. Moram reći da je punp bolja od prvog. Okruženje ( Italija 15 stoljeće ) je fantastično. Dosta noviteta u igri, npr dual hidden blades. Sve u svemu ispati se odigrati.

za pc ili ??

 

Navodno da ima pištoljćek u rukavu

Benzin 20 Kn. Upaljač 7 Kn. Gledati kako škola gori, neprocijenivo ! Za sve ostalo tu je MasterCard.
16 godina
neaktivan
offline
Assasins Creed

Evo nabavio sam igru prije 2 dana. Moram reći da je punp bolja od prvog. Okruženje ( Italija 15 stoljeće ) je fantastično. Dosta noviteta u igri, npr dual hidden blades. Sve u svemu ispati se odigrati.

I am Guybrush Threepwood, Mighty Pirate!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Assasins Creed

http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

 

odi na ovaj link,nadji igricu koju zelis i pricekaj da ti ucita dijelove Pc-a ,dolje ce ti pisat sta ti nevalja to jest sto nije prema zahtijeviuma i dali ces moc pokrenut

Im But the blade in the Crowd
Poruka je uređivana zadnji put ned 9.8.2009 15:56 (Ner0).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Assasins Creed

Da ali će ti štekati.

14 godina
neaktivan
offline
Assasins Creed

Ja trenutno imam intel pentium 4 2.27Ghz to znaci da bi ja mogao pokrenuti assasins creed(što se tiče procesora)

P.N.V.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Assasins Creed

Kako na Dual Core samo moze vrtiti?Moj frend ima jedno jezgreni proc i vrti mu se igra???

born to be gamer
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Assasins Creed
Miro7 kaže...

Ja ga igram na AMD64 3700+ 2.2GHz (to je jednojezgreni). Bilo bi dobro imat dual core ali i ovak mi radi, doduše na manjim deteljima Belji se

i ja san igra na još slabijem AMD Athlon 3200+ i grafa hd 3650

Najbolji osjećaj je upala mišića........
15 godina
neaktivan
offline
Assasins Creed

meni radi u dx10 na najvišim detaljima, rezolucija 1280*nešto glatko bez ikakvog trzanja

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Assasins Creed

Ja ga igram na AMD64 3700+ 2.2GHz (to je jednojezgreni). Bilo bi dobro imat dual core ali i ovak mi radi, doduše na manjim deteljima Belji se

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Assasins Creed
brhgzugfewu kaže...

E ljudi jel mogu ja sa ovom konfom igrati tu igru: AMD sempron 2500+, ATI Radeon 9600 pro, 1 gb Ram-a?Smijeh

Kupi novu konfu.

 

 

Assassins creed ide samo na dual core-ovima (minimalno).

MSN i e-mail - drazen016@net.hr
15 godina
protjeran
offline
Assasins Creed

E ljudi jel mogu ja sa ovom konfom igrati tu igru: AMD sempron 2500+, ATI Radeon 9600 pro, 1 gb Ram-a?Smijeh

born to be gamer
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Assasins Creed

Jel mogu igrati assasins creed sa sapphire ati radeon hd 2400,256MB ddr2?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Assasins Creed

već davno prošao igru, ali tek sada odlučio ući i nešto napisati u ovoj temi.

 

svakako da je igra odlična, predivna grafika, odlična priča te super lik. no ipak sve to skakutanje jedamput dosadi. više nisam imao volje za igranjem dalje, ali sam čvrsto odlučio da ću proći igru da saznam priču. tek kada sam prošao dobio sam neku veliku volju za igranjem pa sam počeo skupljati sve one zastave. no stizale su nove igre, odlučio ih zaigrati. i sada više nema assassina na mome hardu jer memorija bila popunjena, a jako sam želio isprobati novitete. možda jednog dana ponovo zaigram te pokupim sve zastave. dva tjedna prije izlaska dvojke ću zaigrati da se malo zagrijem za dvojku

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Assasins Creed

ja sam je poceo igrati prije dva dana i iako se mogu opravdati primjedbe tipa da je linearna, te da nakon nekog vremena sve slicno djeluje ipak je igra jako zanimljiva i predstavlja pravo osvjezenje sto se mene tice

 

inace i mene zivcira ono vracanje u buducnost, pa ono dvoje paraplegicara sto me peru pola igre, al je svejedno dobra i preporucujem je svima

 

jedino... nista vise ne mogu stici igrati redovno, pa izgubim nit i nadam se da cu ovu prijeci dok ne izadje dvica :D

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Assasins Creed

Može se ukrasti ona olovka za laptope i profesoru i onoj lucy ali time ništa jako zanimljivo ne dobivaš.Nepotrebno.

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Assasins Creed

Je li netko zna kako na kraju pobijeci od onog mjesta? Je li netko zna kako saznati onaj password za laptop?

Number 1 Zombie!!! Braiiiiinssss!!!
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Assasins Creed
jurluk kaže...
Hyperion kaže...

Jel vama fraps radi u assassins creed-u? Mislim radi i meni,ali kako pokaže broj fps-a to preljepi preko starih i tako nemogu razlučit koliko imam fps-a...

 tako i meni

Sonny kaže...

Imam jedno pitanje, na koji nacin vi uzimate screenshotove u nekoj igri?

fraps
 naaajbolji i naaajlakši način za mjerenje fps-a i uzimanje screenshotova je XFIRE
stoga download&install it
www.ddoxy.blogspot.com
15 godina
neaktivan
offline
Assasins Creed

igru sam proso 18 puta i namjeravam prelazit dok ne dobijem drugi dio ^^...pomalo oviso al sta ces kad je igrica pre dobra.istina da ima neke mane ali igrina sloboda to sve"lijeci"

Im But the blade in the Crowd
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Assasins Creed

Ajme dns san je snimija

Tj jučer,  prošla ponoć

XD

Prejaka mi se igra čini

 

Život je spolno prenosiva bolest koja uvijek završi smrću
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Assasins Creed
Hyperion kaže...

Jel vama fraps radi u assassins creed-u? Mislim radi i meni,ali kako pokaže broj fps-a to preljepi preko starih i tako nemogu razlučit koliko imam fps-a...

 tako i meni

Sonny kaže...

Imam jedno pitanje, na koji nacin vi uzimate screenshotove u nekoj igri?

fraps
16 godina
neaktivan
offline
RE: Assasins Creed
Hyperion kaže...

Jel vama fraps radi u assassins creed-u? Mislim radi i meni,ali kako pokaže broj fps-a to preljepi preko starih i tako nemogu razlučit koliko imam fps-a...

 I meni isto i sa xFire ali to ostaje "preljepljeno" samo na Letterboxu.
E8400 3gHz // BFG GTX 260 Max Core OC // Corsair 1066 mHz 4 GB // WD 640GB // CORSAIR HX520W // Gigabyte EP35-DS3R // CM Cosmos // Genius Ergo 525 Laser Gaming Mouse Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Assasins Creed
Living.Dead kaže...

Jesi ti skinio igru prije ili nakon izlaska orginala?

 Nabavio ju prije tri dana.
Gigabyte X48 DS4,Intel Core Q6600(3,6Ghz-OC),Patriot viper 2x4Gb(1066Mhz-OC),XFX HD4870xxx+HD4850,WD VelociRaptor 150Gb(SISTEMSKI)+640Gb Samsung spinpoint F1,Coolermaster CM690.
16 godina
neaktivan
offline
Assasins Creed

Imam jedno pitanje, na koji nacin vi uzimate screenshotove u nekoj igri?

Intel Core 2 Duo E8500 @ 3.5 GHz i SCYTHE Mine, ATi Radeon HD3870 x2, DDR2 4Gb (2x2Gb) Corsair 1066 MHz, Gigabyte EP35C-DS3R, Corsair HX 520w, Creative Labs X-Fi Xtreme Game
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice