Višestruki prijedlozi

poruka: 8
|
čitano: 1.317
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Višestruki prijedlozi

 

  1. Kada posjetim Bug forum sa iPhone-a, bez problema mogu čitati teme, no ne mogu ih 'postati'. Dali je uzrok tome što su stranice u Flashu, a iPhone (još uvijek) nema mogućnost korištenja Flash sadršaja? Ako je tako, onda bih predložio da se nešto učini u vezi toga (ako je moguće).
  2. Teme u kojima sudjelujem. Mislim da 'Slažem se' u nekoj temi nije dovoljan razlog da se ona anđe na popisu tema u kojima sudjelujem. Prijedlog - automatsko stavljanje teme u 'Teme u kojima sudjelujem' kada napišem poruku u toj temi, no mogućnost da se ista makne s toga popisa jednim klikom. Također, da 'Slažem se', i sl. ne dovodi temu na listu.*
  3. Najčitanije. Dobro osmišljena funkcija foruma, ali su na toj listi uvijek iste teme (s obzirom na broj poruka u temi). Prijedlog - preimenovanje "Najčitanije" u "Najčitanije dana", tjedna i slično. Bez ovoga, "Najčitanije" je beskorisno.

 

Hvala na prilici da iznesem prijedloge, nadam se da će se barem jedan uvažiti Namigiva

 

*Znam da postoje neke sličnosti sa "Teme koje pratim", ali ovo je čisto unaprjeđivanje "Teme u kojima sudjelujem."

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.5.2009 20:17 (Random.).
 
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Višestruki prijedlozi
Random. kaže...

 

  1. Kada posjetim Bug forum sa iPhone-a, bez problema mogu čitati teme, no ne mogu ih 'postati'. Dali je uzrok tome što su stranice u Flashu, a iPhone (još uvijek) nema mogućnost korištenja Flash sadršaja? Ako je tako, onda bih predložio da se nešto učini u vezi toga (ako je moguće).
 isto je meni s Nokiom N95 8GB,napišem poruku u temi,kliknem na "Pošalji",ali ne miče se s stranice,ako može neka se to sredi,ista stvar je s privatnim porukama
90% forumaša ima u potpisu nešto sa 90% ovoga i 10% onoga,ako si među 10% onih koji to nemaju stavi ovo u potpis.Ko zna da ne zna - najveći je
15 godina
neaktivan
offline
Višestruki prijedlozi

Začudo, prije mjesec dana sam uspjeo poslati privatnu poruku sa iPhone-a, no sad nemogu niti pisati u nekoj temi. Pojavi se forma za pisanje poruke, no kada kliknem na dio u koji je namijenjen za pisanje, tipkovnica se ne 'diže'. Vjerujem da je do Flasha.

 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
RE: Višestruki prijedlozi
pod009 kaže...
Random. kaže...

 

  1. Kada posjetim Bug forum sa iPhone-a, bez problema mogu čitati teme, no ne mogu ih 'postati'. Dali je uzrok tome što su stranice u Flashu, a iPhone (još uvijek) nema mogućnost korištenja Flash sadršaja? Ako je tako, onda bih predložio da se nešto učini u vezi toga (ako je moguće).
 isto je meni s Nokiom N95 8GB,napišem poruku u temi,kliknem na "Pošalji",ali ne miče se s stranice,ako može neka se to sredi,ista stvar je s privatnim porukama
 Radi na operi mini-brzi odgovor, nova poruka i citiraj nerade ni na operi mini ni na nekom drugom browseru. Probao sam ih sve trenutno dostupne.
Zlo i Naopako
15 godina
neaktivan
offline
RE: Višestruki prijedlozi
 isto je meni s Nokiom N95 8GB,napišem poruku u temi,kliknem na "Pošalji",ali ne miče se s stranice,ako može neka se to sredi,ista stvar je s privatnim porukama
 Radi na operi mini-brzi odgovor, nova poruka i citiraj nerade ni na operi mini ni na nekom drugom browseru. Probao sam ih sve trenutno dostupne.
 probat ću i to,hvala
90% forumaša ima u potpisu nešto sa 90% ovoga i 10% onoga,ako si među 10% onih koji to nemaju stavi ovo u potpis.Ko zna da ne zna - najveći je
16 godina
protjeran
offline
RE: Višestruki prijedlozi
Ovisno o prikazu koji si odabrao kod opere, mobile ili full, prozor za brzi odgovor se otvori na kraju teme, a nekad neradi iz prvog pokusaja.
Zlo i Naopako
15 godina
neaktivan
offline
RE: Višestruki prijedlozi
Random. kaže...
  1. Teme u kojima sudjelujem. Mislim da 'Slažem se' u nekoj temi nije dovoljan razlog da se ona anđe na popisu tema u kojima sudjelujem. Prijedlog - automatsko stavljanje teme u 'Teme u kojima sudjelujem' kada napišem poruku u toj temi, no mogućnost da se ista makne s toga popisa jednim klikom. Također, da 'Slažem se', i sl. ne dovodi temu na listu.*
 Za postove tipa "Slažem se." i "Hvala." i slično imaš odgovarajuće gumbove, a mislim da je ipak bolje staviti teme koje su ti zanimljive pod "Teme koje pratim" pošto onda ovo "Teme u kojima sudjelujem" nema smisla i gubi funkciju kojoj je namijenjeno. Također, dok postaš, imaš opciju na dnu posta "Prati ovu temu". Staviš kvačicu na to i ta tema se dodaje na listu tema koje pratiš.

Slažem se u vezi ostalih prijedloga.
(Btw u citatu se ovo 2. promijenilo u 1., možda da se ti brojevi ne mijenjaju ako su u citatu. Eto jedan moj prijedlog :))
16 godina
moderator
offline
RE: Višestruki prijedlozi
Random. kaže...

 

  1. Kada posjetim Bug forum sa iPhone-a, bez problema mogu čitati teme, no ne mogu ih 'postati'. Dali je uzrok tome što su stranice u Flashu, a iPhone (još uvijek) nema mogućnost korištenja Flash sadršaja? Ako je tako, onda bih predložio da se nešto učini u vezi toga (ako je moguće).
  2. Teme u kojima sudjelujem. Mislim da 'Slažem se' u nekoj temi nije dovoljan razlog da se ona anđe na popisu tema u kojima sudjelujem. Prijedlog - automatsko stavljanje teme u 'Teme u kojima sudjelujem' kada napišem poruku u toj temi, no mogućnost da se ista makne s toga popisa jednim klikom. Također, da 'Slažem se', i sl. ne dovodi temu na listu.*
  3. Najčitanije. Dobro osmišljena funkcija foruma, ali su na toj listi uvijek iste teme (s obzirom na broj poruka u temi). Prijedlog - preimenovanje "Najčitanije" u "Najčitanije dana", tjedna i slično. Bez ovoga, "Najčitanije" je beskorisno.
Za početak, hvala na prijedlozima, a sad idemo redom...

ad 1. iPhone i svi ostali mobiteli (većina) ne hendlaju dobro količinu JavaScripta koju koristimo na forumu i mnoge stvari ne rade. Čak smo nabavljali iPhone samo zato da vidimo u čemu je problem, no ugrađeni browser na iPhoneu jednostavno ne podržava gomilu stvari koje su na desktopu normalne. Stranice su rađene prvenstveno za desktop, po standardima, no bogato, a na mobitelima - što radi, radi. Jedino rješenje je izrada posebne mobilne inačice foruma, što imamo u dugoročnom planu, no eto, još nije aktualno.

ad 2. "Slažem se" ne uključuje temu na listu. Izbacivanje s te liste nema smisla jer onda to nisu "teme u kojima sudjelujem". Upravo zbog toga postoje "teme koje pratim", pa preporučam da koristiš njih. Kod pisanja posta na dnu imaš opciju "prati ovu temu", tako da ti je pri ruci.

ad 3. Broj poruka nije kriterij najčitanijih. Kriterij je broj čitanja teme, a rezultati su kakvi jesu - to je pokazatelj čitanosti tema. Ništa posebno, samo još jedan feature, nekome koristan, nekome beskoristan.
Domagoj
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice