Citam te citam

poruka: 7
|
čitano: 1.529
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Citam te citam

Bilo bi dobro da za svaki topic to jest pod forum (proc i mbo,graficke,napajanje,sigurnosni software itd) stave porkaj imena da pise naprimjer (cita : 15) i da se vidi kolko ljudi cita taj podforum.

 

edit: Nisam sliku stigao stavit vec ste 2 thumb upa stavili Smijeh

Evo to bi ovak nekak zgledalo

 

Edit 2: Mogli bi i pokraj svake teme to stavit pa da vidis dal neko cita tvoju temu..

Allah U Akbar, everybody just be calm That's the word passed down from the Emonh It came from the Qu'ran, it can't be wrong It's only measure, the time, the God's eons So I suggest you follow Allah wa
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.9.2009 16:12 (Fake_Alert).
Moj PC  
18 0 hvala 1
15 godina
offline
RE: Citam te citam

slicno ima na pce i ja te podupirem u ovome..

14 godina
offline
RE: Citam te citam
Fake_Alert kaže...

Bilo bi dobro da za svaki topic to jest pod forum (proc i mbo,graficke,napajanje,sigurnosni software itd) stave porkaj imena da pise naprimjer (cita : 15) i da se vidi kolko ljudi cita taj podforum.

slazem se ili da svaka tema ima koliko ju je puta neko otvorio, da recimo kad stavis neku temu, kda ti treba neka pomoc, da ondma vidis dal ljudi gledaju!!

01010100 01001001 01001111
14 godina
offline
Citam te citam

Zasto na moje sugestije nikad admini ne odgovore da vidim kakva je situacija? Ni na ovoj temi ni "Aktivne teme(jucer)" nitko mi nije odogvorioPlač

Allah U Akbar, everybody just be calm That's the word passed down from the Emonh It came from the Qu'ran, it can't be wrong It's only measure, the time, the God's eons So I suggest you follow Allah wa
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Citam te citam
Fake_Alert kaže...

Zasto na moje sugestije nikad admini ne odgovore da vidim kakva je situacija? Ni na ovoj temi ni "Aktivne teme(jucer)" nitko mi nije odogvorioPlač

Meni se svida idea.

Barem bi znali kad treba napraviti temu da ljudi vide vas problem ili slicno.

METALLICA!!!
15 godina
offline
Citam te citam

Meni je sasvim dovoljno ovo što sad ima forum, ali ipak ti dajem glas jer sam uvijek za nešto novo Cool

Čemu forumi kad imamo google... :D
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Citam te citam
Fake_Alert kaže...

Zasto na moje sugestije nikad admini ne odgovore da vidim kakva je situacija? Ni na ovoj temi ni "Aktivne teme(jucer)" nitko mi nije odogvorioPlač

Nemoj biti tužan, bit će nešto slično vrlo brzo. :-)

Domagoj
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice