Prijedlog u vezi registracije zaključana tema

poruka: 6
|
čitano: 2.082
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Prijedlog u vezi registracije

Ovako, imam prijedlog u vezi registracije na forum, ima nekih koji imaju uvredljive nickove, itd... pa sam mislio da tokom registracije, moderator (ili ko vec) prihvati/odbije registraciju nekog

 

samo prijedlog, tako bi se rijesili

 

Troller, Ku*ac, Pi*ka itd,,,

NOBODY wants you, NOBODY loves you, NOBODY misses you, NOBODY needs you, NOBODY cares about you, NOBODY makes you happy, dont cry My name is NOBODY!!!
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Prijedlog u vezi registracije

Zanimljivo...a multi accounteri?Cool ↑↑

World championships: 7, GP started: 250, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,369
 
6 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Prijedlog u vezi registracije
F1-IVO kaže...

Zanimljivo...a multi accounteri?Cool ↑↑

Njima zvijezdicu oduzet.Jel tak? Smijeh

xfire: hole3store msn: musared@hotmail.com KLIKNI MI HVALA...tvoj klik mi puno znaci! ;)
14 godina
neaktivan
offline
RE: Prijedlog u vezi registracije
F1-IVO kaže...

Zanimljivo...a multi accounteri?Cool ↑↑

Pa da, tako bi se riješili i multija, stavit će isto ime, prezime itd... i stavi se npr uporedba svih takvih imena i prezimena (ako su stavljeni) i tada.. ako razumijete što hoću reći

NOBODY wants you, NOBODY loves you, NOBODY misses you, NOBODY needs you, NOBODY cares about you, NOBODY makes you happy, dont cry My name is NOBODY!!!
14 godina
neaktivan
offline
Prijedlog u vezi registracije

No, jel se još kome dopada ideja?

NOBODY wants you, NOBODY loves you, NOBODY misses you, NOBODY needs you, NOBODY cares about you, NOBODY makes you happy, dont cry My name is NOBODY!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Prijedlog u vezi registracije
BannedOnThisForum kaže...

Ovako, imam prijedlog u vezi registracije na forum, ima nekih koji imaju uvredljive nickove, itd... pa sam mislio da tokom registracije, moderator (ili ko vec) prihvati/odbije registraciju nekog

 

samo prijedlog, tako bi se rijesili

 

Troller, Ku*ac, Pi*ka itd,,,

Ovo je ipak samo forum a ne neki Pentagonov server da bi sustav registracije bio toliko slozen. Nek se registrira tko zeli a sto se tice uvredljivih nickova ako malo bolje sagledas vijek trajanja im je manji od jogurta.

Banaju se za par trenutaka.

Stavljanje vlastitog imena i prezimena je proizvoljno i nitko te ne moze natjerat na to.

Bezvezno mi je da si bas ti otvorio ovu temu posto se javno zna da imas multi account. Nije da mi smetaju dok god se normalno ponasaju ali na kraju krajeva ovo je ipak samo forum.Cool

World championships: 7, GP started: 250, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,369
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice