Brutal Legend

poruka: 9
|
čitano: 1.606
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Brutal Legend

Evo mislim se ovih dana kupiti novu igru za moj xbox 360 i gledam po netu ova igra mi se cini super i dobila je sjajne kritike od igraca jos me samo zanima da se ne zaletim sto vi mislite o ovoj igri?

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Brutal Legend

trebali bi biti zakon igra, samim time sto je heavy metal tematike i sto su igri posudili glasove neki od velikana zanra (ozzy, rob, i ona plava svabica zaboravio sam kako se zove).

jos da je i izdaju za pc mojoj sreci nikad kraja... gledao sam neke revjue i svi su je pohvalili, tako da mislim da je mozes slobodno uzet a pogotovo ako je sila jaka u tebi (heavy metal)!

i solve my problems with the gun
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Brutal Legend

aa kupio sam je i igra je presuper i preporucujem je svima necete pozaliti najbolje mi je sto je heavy metal stalno ukljucen u igru uz dosta humora

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Brutal Legend

Premda nisan neki Heavy Metal fan ova igra mi se skroz svidila.Toliko mi se svidila da bi mozda moga pric slusat metal.xD

Ja sam toliko cool da ne trebam potpis
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Brutal Legend

Da ja imam PS3 ili X360, nabavio bih ovu igru što prije, ne bih čekao. Jedino šteta što nema Iron Maidena.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Brutal Legend
netko_namo kaže...

Da ja imam PS3 ili X360, nabavio bih ovu igru što prije, ne bih čekao. Jedino šteta što nema Iron Maidena.

Oš kupit XBox360..xD

Ja sam toliko cool da ne trebam potpis
15 godina
odjavljen
offline
Brutal Legend

sad imam xbox ali nemam igru. ima li netko da proda. ovo moram odigrat! rofl 440 kn u sophos labu!!! pfffff

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.9.2012 11:19 (skank666).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: Brutal Legend
skank666 kaže...

sad imam xbox ali nemam igru. ima li netko da proda. ovo moram odigrat! rofl 440 kn u sophos labu!!! pfffff

  A da probaš ovako? klik

 

8 funti za novu i 4 za rabljenu nije puno, više dana ćeš čekat nego što ćeš funti platit :D

 

EDIT: fakat sorry nisam uopće registrirao da piše da je out of stock

I Don't Wanna Be Saved, I'm Next In Line...To Die
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.9.2012 17:37 (D.N.R.).
15 godina
odjavljen
offline
Re: Brutal Legend

out of stock

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice