Kupovina XBOX 360 Premium

poruka: 20
|
čitano: 9.339
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Kupovina XBOX 360 Premium
pitanje

Pozdrav svima na Bugovom forumu. Apsolutni sam početnik (sto se xboxa ticeSmijeh) i molim znalce da mi odgovore na par pitanja o Xboxu 360:

1. preporucite mi u zg trgovinu gdje mogu nabaviti xbox 360 premium (60gb) sa ixtreme firmwareom? u sophoslabu nije raspoloživo.

2. Da li se s premium konzolom dobije hdmi-hdmi kabel?

3. Koje cu backup-e moci na njemu igrati?

 

Unaprijed hvala na pomoci.

 

qwertzuiopšđ
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kupovina XBOX 360 Premium
autorov komentar

nitko ne zna?

qwertzuiopšđ
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Kupovina XBOX 360 Premium
Alex55 kaže...

Pa... Koliko ja znam XBOX 360 se u hrvatskoj ne može kupiti legalno...

 ne moze se kupiti legalno ??
Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kupovina XBOX 360 Premium
autorov komentar

Naisao sam na trgovinu crash.hr, gdje "modifikacija novijih modela Xbox 360 konzola" nije "raspoloziva"?!

Znate li za jos neku slicnu trgovinu gdje mogu naruciti moddani xbox 360 premium?

qwertzuiopšđ
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kupovina XBOX 360 Premium

Imaš u sophosu, tam je i najbolje kupit jer ti daju garanciju na modificirani xbox sto je super, jer se zna dosta kvarit.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kupovina XBOX 360 Premium
autorov komentar

Jel se može modat u linksu?

qwertzuiopšđ
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kupovina XBOX 360 Premium
autorov komentar
franky kaže...

Imaš u sophosu, tam je i najbolje kupit jer ti daju garanciju na modificirani xbox sto je super, jer se zna dosta kvarit.

 Kako to misliš "kvarit"? Kad je modificiran ili inače?
qwertzuiopšđ
16 godina
neaktivan
offline
Kupovina XBOX 360 Premium

x360 se ne prodaje službeno u Hrvatskoj i na liveu ne možeš stavit adresu u Hrv nego u nekoj drugoj zemlji gdje se x360 prodaje. Isto je i sa igrama.. al to nije nikakav problem . probaj na ebay potražit , ako hoćeš jeftinije proć. ako ne onda u sophos .. nemaš baš izbora

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kupovina XBOX 360 Premium
Alex55 kaže...
 Eto vidiŠ!!! Nije služben, a kada nije služben nije niti legalan...
 

Da, nelegalan je i  Xboxe i igre za njega uvoze u Hrvatsku skupa sa drogama i ukrajinskim prostitutkama.

 

Otkud samo izlazite...

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.1.2009 16:39 (dekstroza).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kupovina XBOX 360 Premium

Vidio sam varijantu arcade u Algoritmu za nekih 2300kn ak se ne varam :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kupovina XBOX 360 Premium

Ajd mi malo objasnite kaj vam znaci NIJE LEGALAN?! Kaj je to droga? Sverc? Ne kuzim... ako se ne varam, sophoslab ga prodaje sa garancijom. Stvar je u tome da nema podrske u HR za XBOX, ali to ne znaci da je ilegalan. Algoritam ga uvozi, sophoslab ili pak neka treca strana koja distribuira dalje tim ducanima.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kupovina XBOX 360 Premium
Alex55 kaže...

Ja ga iskreno zbog toga što nije legalan ne bi uopće kupovao... Što ako ti se pokvari??? Nema garancije, a za popravak šalješ u SAD!!!

 
Koje droge ti jedeš? U svakom dućanu u kojem ga možeš kupiti imaš i garanciju.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kupovina XBOX 360 Premium

Po nasem zakonu, na takve stvari moras imati garanciju inace prodavac ne moze to prodavati.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kupovina XBOX 360 Premium

PA imaš ga u u ve-milu.. ne kužim kako mislite da nije legalan??

q6600, 8800gt, 2gb ram, 500gb hdd, gigabyte p35 ds3.... Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tešku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kupovina XBOX 360 Premium
pajic3 kaže...

PA imaš ga u u ve-milu.. ne kužim kako mislite da nije legalan??

 Ma sve je legalno, samo se Alex55 najeo nekih ludih gljiva :D Decec je pobrkao pojmove ili nema pojma :D A sklon sam povjerovati da je ovo drugo :)

Uglavnom, koliko ja znam, Microsoft ne pruza podrsku za XBOX u Hrvatskoj tj. nije sluzbeno predstavljen i bla bla bla.. uostalom, jel tko vidio kakvu reklamu na telki ili jumbo plakat za xbox? Ne. XBOX mozete kupiti ko svaku drugu konzolu i imati ces garanciju. Xbox je LEGALAN, najnormalnije ga mozes kupiti u VEMILU, Algoritmu, Sophosu, itd. Nece ti murija pokucat na vrata jer si "prosverca" malog zelenog ili kaj vec... igrice se najnormalnije prodavaju, dodaci, itd.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kupovina XBOX 360 Premium
Alex55 kaže...

Dobro... I u čemu je problem?

 To sto pricas gluposti i ocito nisi upucen u Xbox. Sorry :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kupovina XBOX 360 Premium
Alex55 kaže...

Ja ne pričam gluposti!!!

 

Nevinašce

 

Zar ja pričam gluposti??? 

 Ajd nemoj spamati, nego budi koristan :) A da ne ispadne da ja spamam... :D Mislim da je najbolje da kupis u Sophosu jer ces dobiti garanciju na uredjaj i na chip.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kupovina XBOX 360 Premium

Ali meni nije jasno kako trgovine legalno ugrađuju čipove, a dobro se zna za šta oni služe?

q6600, 8800gt, 2gb ram, 500gb hdd, gigabyte p35 ds3.... Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tešku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kupovina XBOX 360 Premium
pajic3 kaže...

Ali meni nije jasno kako trgovine legalno ugrađuju čipove, a dobro se zna za šta oni služe?

 haha da to ni meni nikad nije bilo jasno :D Ono, fino pise u ponudi sa chipom konzola. Pa kad sam ja isao ugradjivati chip za PS1, to se trazilo po plavom oglasniku i isao kod tipa u stan ko da ides nekom kriminalcu :D Sve onak potiho i tajno se radilo :D lol Nemam pojma. Osim ako to nije ona spika. KUPIO SI, TVOJE JE, RADI S TIM STO ZELIS :D Ali naravno, onda gubis garanciju od proizvodjaca koju ti u ovom slucaju daje Sophos.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kupovina XBOX 360 Premium
pajic3 kaže...

Ali meni nije jasno kako trgovine legalno ugrađuju čipove, a dobro se zna za šta oni služe?

 a to ti je Hrvatska , niko ništa ne kontrolira... jeftinije za nas u svakom slučaju Smijeh
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice