Playstation 4 kupovina

poruka: 72
|
čitano: 20.473
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Playstation 4 kupovina
Ovako kupio bih si playstation 4 iz Amerike preko interneta,online.Ima stavrno dobrih stranica amazon,walmart,bestbuy itd.. Platio bih 400$ sto je za mene prilicno jeftini te me sad zanima znam da bi kablovi bili drugaciji ali imam kablove od ps3 pa me sad samo jeda stvar zanimam dali ima ikakve veze sto je ps4 iz amerika i dali bi bilo sta drukcije kad bih ga igrao u hrvasko,spajanje na internet ili bilo sto . Hvala unaprijed
 
0 7 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Playstation 4 kupovina

preporucam ti da ga narucis iz europe 
posebice njemacke  

Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Playstation 4 kupovina
Ako bi ga narucio iz Amerike kosta 2000kn a iz u Njemaskoj dode 3400 kn tako da cu si ga iz Amerike
12 godina
protjeran
offline
Re: Playstation 4 kupovina
Red Devill kaže...
Ovako kupio bih si playstation 4 iz Amerike preko interneta,online.Ima stavrno dobrih stranica amazon,walmart,bestbuy itd.. Platio bih 400$ sto je za mene prilicno jeftini te me sad zanima znam da bi kablovi bili drugaciji ali imam kablove od ps3 pa me sad samo jeda stvar zanimam dali ima ikakve veze sto je ps4 iz amerika i dali bi bilo sta drukcije kad bih ga igrao u hrvasko,spajanje na internet ili bilo sto . Hvala unaprijed

A skoro niko od njih ne šalje u RH.

 

Naravno da su drukčiji kabeli.

 

a i 400$ je 2500kn a kod nas ti je 3300kn 

Red Devill kaže...
Ako bi ga narucio iz Amerike kosta 2000kn a iz u Njemaskoj dode 3400 kn tako da cu si ga iz Amerike

 

A i carinu ćeš platit :)

AŠrot Superman, Gigabyte Kryptonite, If you want ŠROT buy ASRock, if you want quality buy Asus
12 godina
neaktivan
offline
Re: Playstation 4 kupovina
Bulldozer kaže...
Red Devill kaže...
Ovako kupio bih si playstation 4 iz Amerike preko interneta,online.Ima stavrno dobrih stranica amazon,walmart,bestbuy itd.. Platio bih 400$ sto je za mene prilicno jeftini te me sad zanima znam da bi kablovi bili drugaciji ali imam kablove od ps3 pa me sad samo jeda stvar zanimam dali ima ikakve veze sto je ps4 iz amerika i dali bi bilo sta drukcije kad bih ga igrao u hrvasko,spajanje na internet ili bilo sto . Hvala unaprijed

A skoro niko od njih ne šalje u RH.

 

Naravno da su drukčiji kabeli.

 

a i 400$ je 2500kn a kod nas ti je 3300kn 

Red Devill kaže...
Ako bi ga narucio iz Amerike kosta 2000kn a iz u Njemaskoj dode 3400 kn tako da cu si ga iz Amerike

 

A i carinu ćeš platit :)

 

Walmart i amazon salju besplatno u Hrvatsku i 400 $ je tocno 2200 kn ali neznam kako to ides s carinom ja mislim da neplac nista vec sam jedno iz australie narucio kablove i nista nisam platio ni dostavu ni carinu
13 godina
odjavljen
offline
Playstation 4 kupovina

A da jednostavno pričekaš da se riješe ti problemi koji su uvijek prisutni na launchu konzoli pa ga kupiš u HR sa valjanom garancijom u 1. mjesecu?

 
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Playstation 4 kupovina
footballer kaže...

A da jednostavno pričekaš da se riješe ti problemi koji su uvijek prisutni na launchu konzoli pa ga kupiš u HR sa valjanom garancijom u 1. mjesecu?

 

Nova posiljka dolazi sada za Bozic ali uvjek ce biti bolji model onaj iz Amerike nego ovdje u Hrvatskoj
12 godina
neaktivan
offline
Re: Playstation 4 kupovina
Zanima me samo kada bih ga dobio iz Amerika dali bi bilo ikakvih problema tu u Hrvatskoj spajanje na internet ili bilo sta bilo kakva sitnica
12 godina
odjavljen
offline
Playstation 4 kupovina

nista 
osim struje 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Playstation 4 kupovina

Ne isplati ti se to konzole se kvare uzasno ako imalo pratis vidjet ces a ti garancije prakticki nemas. I racunaj na tu cijeniu paketa+postarine ide 25% PDV-a tako da ti se onda stvarno ne isplati, uzmes kad god nas dode i gotove makar je osobno nebi kupovo dok ne izade nova verzija koja se nece tolko kvarit.

You got to lose to know how to win
12 godina
neaktivan
offline
Re: Playstation 4 kupovina
R4zOR229 kaže...

Ne isplati ti se to konzole se kvare uzasno ako imalo pratis vidjet ces a ti garancije prakticki nemas. I racunaj na tu cijeniu paketa+postarine ide 25% PDV-a tako da ti se onda stvarno ne isplati, uzmes kad god nas dode i gotove makar je osobno nebi kupovo dok ne izade nova verzija koja se nece tolko kvarit.

 

Postarina je besplatna i nema nikakvog PDV-a narucio sam ja vec,samo mi mogu naplatit paket u koji di zamotali ps4
15 godina
offline
Re: Playstation 4 kupovina

Kako nema PDV-a kakve gluposti ti pricas? Svaki paket ide na carinu i tamo se pregledava sto znaci da ti ide PDV na to!

You got to lose to know how to win
12 godina
offline
Re: Playstation 4 kupovina
Red Devill kaže...
R4zOR229 kaže...

Ne isplati ti se to konzole se kvare uzasno ako imalo pratis vidjet ces a ti garancije prakticki nemas. I racunaj na tu cijeniu paketa+postarine ide 25% PDV-a tako da ti se onda stvarno ne isplati, uzmes kad god nas dode i gotove makar je osobno nebi kupovo dok ne izade nova verzija koja se nece tolko kvarit.

 

Postarina je besplatna i nema nikakvog PDV-a narucio sam ja vec,samo mi mogu naplatit paket u koji di zamotali ps4

Ide i PDV i carina... tako da ces platit konzolu nesto vise nego ovdje.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
13 godina
odjavljen
offline
Playstation 4 kupovina

Pa gotovo je sad ako je već naručio.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Playstation 4 kupovina
Sory krivo sam napusao nisam narucio ps4 al sam vec kupovao i narucivao razne stvari :)
14 godina
offline
Re: Playstation 4 kupovina
Red Devill kaže...
Sory krivo sam napusao nisam narucio ps4 al sam vec kupovao i narucivao razne stvari :)

Ti se izgleda za...vaš s ekipom ovdje.

 

Ako roba nije iz EU do nekih 300kn ti nitko ništa neće gledati. Sve preko tog iznosa ide na carinu pa ćeš platiti i PDV i Carinu.

Ako je roba iz EU zemlje, onda nema nikakvih poreza niti carina.

15 godina
offline
Re: Playstation 4 kupovina

Nema nikakve carine ide samo PDV jer je stopa carine na elektronicke uredaje 0% . A minimalni iznos je 160kn ne 300kn . Al opet ti kazem nema veze s mozgom kupovat monzolu od tamo jer nemas garaniciju na nju, imat ces problema sa adapterima itd. a ispast ce te prakticki isto.

You got to lose to know how to win
12 godina
neaktivan
offline
Re: Playstation 4 kupovina
R4zOR229 kaže...

Nema nikakve carine ide samo PDV jer je stopa carine na elektronicke uredaje 0% . A minimalni iznos je 160kn ne 300kn . Al opet ti kazem nema veze s mozgom kupovat monzolu od tamo jer nemas garaniciju na nju, imat ces problema sa adapterima itd. a ispast ce te prakticki isto.

 

I kolko bi me sad izasao playstation 4 ako bi ga uzo iz amerike s PDV-om jer znam da nema carine ni postarine ?
12 godina
odjavljen
offline
Re: Playstation 4 kupovina
R4zOR229 kaže...

Ne isplati ti se to konzole se kvare uzasno ako imalo pratis vidjet ces a ti garancije prakticki nemas. I racunaj na tu cijeniu paketa+postarine ide 25% PDV-a tako da ti se onda stvarno ne isplati, uzmes kad god nas dode i gotove makar je osobno nebi kupovo dok ne izade nova verzija koja se nece tolko kvarit.

kvare se 1%

sad se to cini kao puno kad svi prijavljuju na internet
za razliku od 2006 kada je malo tko to radio  

12 godina
neaktivan
offline
Re: Playstation 4 kupovina
R4zOR229 kaže...

Kako nema PDV-a kakve gluposti ti pricas? Svaki paket ide na carinu i tamo se pregledava sto znaci da ti ide PDV na to!

 

Ovako da vas sad naucim jednom i zauvijek.Kada bih narucio ps4 iz Amerike postarina je je besplatna i nema nikakvog PDV-a jer moj paket nema veze s Hrvatskom i nisam ga u Hrvatskoj kupio eto zato ja nemoram hrvatskoj placat PDV
11 godina
neaktivan
offline
Re: Playstation 4 kupovina
Red Devill kaže...
R4zOR229 kaže...

Kako nema PDV-a kakve gluposti ti pricas? Svaki paket ide na carinu i tamo se pregledava sto znaci da ti ide PDV na to!

 

Ovako da vas sad naucim jednom i zauvijek.Kada bih narucio ps4 iz Amerike postarina je je besplatna i nema nikakvog PDV-a jer moj paket nema veze s Hrvatskom i nisam ga u Hrvatskoj kupio eto zato ja nemoram hrvatskoj placat PDV

samo si ga ti naruči iz amerike i koga briga da si ga naručiš i iz zimbabveja .. ... lijepo su ti svi htjeli objasnit al ti se i dalje nedaš ...kako bi se smijal da ti netko pošalje zmazanu ciglu ili neki dio od auta umjesto ps 4 u kutiji {#}

12 godina
neaktivan
offline
Re: Playstation 4 kupovina
ESepulTribE kaže...
Red Devill kaže...
R4zOR229 kaže...

Kako nema PDV-a kakve gluposti ti pricas? Svaki paket ide na carinu i tamo se pregledava sto znaci da ti ide PDV na to!

 

Ovako da vas sad naucim jednom i zauvijek.Kada bih narucio ps4 iz Amerike postarina je je besplatna i nema nikakvog PDV-a jer moj paket nema veze s Hrvatskom i nisam ga u Hrvatskoj kupio eto zato ja nemoram hrvatskoj placat PDV

samo si ga ti naruči iz amerike i koga briga da si ga naručiš i iz zimbabveja .. ... lijepo su ti svi htjeli objasnit al ti se i dalje nedaš ...kako bi se smijal da ti netko pošalje zmazanu ciglu ili neki dio od auta umjesto ps 4 u kutiji {#}

 

Nebih narucio od neke osobe preko ebay-a nego iz ducana u njemackoj i vec sam narucivao druge stvari pa me nemoj ti ucit
12 godina
offline
Playstation 4 kupovina

Ti si toliko zadrt da ne shvacas da moras platiti PDV... Postarina je besplatna, ali placas PDV na konzolu jer ona prolazi kroz carinu i ti moras dati svoj dio drzavi, kako ti to nije jasno. Ti slobodno naruci pa plati na kraju 750kn vise.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Playstation 4 kupovina
SimeKZ kaže...

Ti si toliko zadrt da ne shvacas da moras platiti PDV... Postarina je besplatna, ali placas PDV na konzolu jer ona prolazi kroz carinu i ti moras dati svoj dio drzavi, kako ti to nije jasno. Ti slobodno naruci pa plati na kraju 750kn vise.

 

Stari mi je preko internet iz amerike i japana narucio djelove za auto.Platio je nista nokakav PDV ni carinu a postarina mu je bila besplatna.PDV JE URACUNAT U CJENI PROIZVODA U KOJOJ JE KUPLJEN PAKET
11 godina
neaktivan
offline
Re: Playstation 4 kupovina
Red Devill kaže...
ESepulTribE kaže...
Red Devill kaže...

samo si ga ti naruči iz amerike i koga briga da si ga naručiš i iz zimbabveja .. ... lijepo su ti svi htjeli objasnit al ti se i dalje nedaš ...kako bi se smijal da ti netko pošalje zmazanu ciglu ili neki dio od auta umjesto ps 4 u kutiji {#}

 

Nebih narucio od neke osobe preko ebay-a nego iz ducana u njemackoj i vec sam narucivao druge stvari pa me nemoj ti ucit

vidim da si balavander i ne kužiš uopče kaj ti ljudi pišu , cijelo vrijeme si pisao da kupuješ iz amerike a sad odjednom mjenjaš priču i veliš da naručuješ iz njemačke {#}   

16 godina
odjavljen
offline
Re: Playstation 4 kupovina

Uracunat je PDV drzave iz koje kupujes. 
Znaci ako kupujes iz SADa, platit ces americki porez, a poslije i hrvatski. Ako narucujes iz EU, onda ces platit samo PDV zemlje iz koje narucujes koji je uracunat u cijenu.
Ni po jednoj se stavki ne isplati narucivati ps4 iz SADa. 

Pro patria
12 godina
offline
Re: Playstation 4 kupovina
Malarkey kaže...

Uracunat je PDV drzave iz koje kupujes. 
Znaci ako kupujes iz SADa, platit ces americki porez, a poslije i hrvatski. Ako narucujes iz EU, onda ces platit samo PDV zemlje iz koje narucujes koji je uracunat u cijenu.
Ni po jednoj se stavki ne isplati narucivati ps4 iz SADa. 

Vidis da je nedokazan... :D Nek naruci...

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
15 godina
offline
Re: Playstation 4 kupovina

Mislim da si ti debelo pobrko lončiće jer Wallmart uopće ne isporučuje van teritorija SADa (s iznimkom vojnih baza). Amazon, osim ako nemaš Prime, naplaćuje poštarinu.

 

PDV uvijek plaćaš, ponekad i carinu (bez obzira što ti ne bi smjelu ju zaračunati). 

Realno taj PS ćeš platiti oko 3000 kn, imaj love i za 3500.

 

Problem pored već spomenutog adaptera za struju, su, vrlo vjerojatno, i regionalne postavke za reprodukciju video-materjala. NIsam siguran kako PS4 komunicira sa svojim kontrolerima. Ako kojim slučajem koristi "ilegalne" (za Europu) komunikacijske pojaseve, nećeš uopće moći uvesti konzolu. Kad smo već kod toga, zavisi što ima u sebi, mogao bi i HAKOM sjesti sa nekim svojim nametima (iako ne vjerujem niti za HAKOM niti za to da ga nećeš moći ubaciti u državu, ali trebalo bi provjeriti). 

You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
12 godina
neaktivan
offline
Re: Playstation 4 kupovina
Nije problem za postarinu jer ima puno trgovina u SAD-u a PDV ne placam nikako jer ja nisam poduzetnik i nezelim taj ps4 prodati u Hrvatskoj tek tada bih morao platiti PDV ali PDV sam vec platio kad sam kupio ps4 jer je on uracunat u cijenu i vec sam kupovao iz Amerike
15 godina
offline
Re: Playstation 4 kupovina

Kakve veze ima sta ne neces prodavat? PDV moras platit, pa nisam ni ja svoj telefon prodavo pa sam platio 400kn PDV-a za njega. Uostalom kupi boli me jedna stvar pa ces tuc glavom u zid kad shvatis sta si napravio.

You got to lose to know how to win
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice