PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.742
|
čitano: 6.869.345
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
Santana kaže...
hummer0 kaže...

 Bitanga

Kladim se da ju nećeš ni igrat s obzirom da je 30 sličica u pitanju. Muahahahahahah

 Zato ce ga igrat na 60fps-a kad dođe na Pc 

Isto kak je igro i prvi dio

 

Igrat ću na playki sa motion smoothingom. Isto kao i GTA V.

I da, onda sam ga kupio na PCu i odigrao kak se spada.

 Tak sam ga i ja prvo odigro na PS3 pa onda na PS4 kak se spada :P

15 godina
offline
PlayStation 4

Ne znam kak je vama, al meni je RDR2 u HDRu totalno govno.

Ovo je najlošija implementacija HDRa koju sam ikad vidio. 

Kao recommended je brightness 100 za LCD, stavio sam na 300 i svejedno je govno.

Vatra izgleda prejadno. Snijeg također. Boje su nekako manje zasićene pa djeluju prirodnije s HDRom, ali kontrola svjetlosti je užasno loša i cijela slika je isprana.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.10.2018 21:16 (Bitanga).
Moj PC  
1 4 hvala 1
8 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...

Ne znam kak je vama, al meni je RDR2 u HDRu totalno govno.

Ovo je najlošija implementacija HDRa koju sam ikad vidio. 

Kao recommended je brightness 100 za LCD, stavio sam na 300 i svejedno je govno.

Vatra izgleda prejadno. Snijeg također. Boje su nekako manje zasićene pa djeluju prirodnije s HDRom, ali kontrola svjetlosti je užasno loša i cijela slika je isprana.

 Bitanga nevalja ti TV baci ga!

Napad je najbolja obrana :)
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...

 Bitanga

Kladim se da ju nećeš ni igrat s obzirom da je 30 sličica u pitanju. Muahahahahahah

Koliko sam vidio po DF analizi, na djelovima igre ne drzi ni toliko cak ode u mid 20 sto je meni pravi horor za ovaj halloween. Vi koji imate PRO + TV sa motion flow ili slicnom tehnologijom ste na konju.

  

 

 

 

 

MadeInCroatia
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Seki001 kaže...
Bitanga kaže...

Ne znam kak je vama, al meni je RDR2 u HDRu totalno govno.

Ovo je najlošija implementacija HDRa koju sam ikad vidio. 

Kao recommended je brightness 100 za LCD, stavio sam na 300 i svejedno je govno.

Vatra izgleda prejadno. Snijeg također. Boje su nekako manje zasićene pa djeluju prirodnije s HDRom, ali kontrola svjetlosti je užasno loša i cijela slika je isprana.

 Bitanga nevalja ti TV baci ga!

 

Čisto sumnjam, pošto ima igara koje izgledaju vrhunski, poput Horizon Zero Dawn, Ratchet & Clank, Infamous Second Son, F1 ili Gran Turisma npr.

Ima dosta ljudi koji se žale na HDR i sa boljim telkama, kao i na lošu implementaciju checkerboarda koja zamućuje sliku fest na PS4 Pro.

Al bar ima opcija za ugasiti unutar igre, a ne kao u SW battlefront2 gdje moraš gasit u PS4 opcijama :-D

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.10.2018 21:54 (Bitanga).
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ghost777 kaže...
hummer0 kaže...

 Bitanga

Kladim se da ju nećeš ni igrat s obzirom da je 30 sličica u pitanju. Muahahahahahah

Koliko sam vidio po DF analizi, na djelovima igre ne drzi ni toliko cak ode u mid 20 sto je meni pravi horor za ovaj halloween. Vi koji imate PRO + TV sa motion flow ili slicnom tehnologijom ste na konju.

 

Ni to ne pomaže na nekim dijelovima, fino dropa FPS na razinu smeća.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.10.2018 21:52 (Bitanga).
5 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Pozdrav  može mala pomoć... Kako da koristim pay pal na ps store? Da li mogu, jer imam maestro karticu i diners a njih ne prihvaća... Ili moram kupiti one bonove  treba mi za produženje pretplate.. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Daky123 kaže...

Pozdrav  može mala pomoć... Kako da koristim pay pal na ps store? Da li mogu, jer imam maestro karticu i diners a njih ne prihvaća... Ili moram kupiti one bonove  treba mi za produženje pretplate.. 

 

Ne možeš paypal koristiti ni na HR ni na US store iz Hrvatske.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Dosad na 2-3 igre sam imao uključen HDR.Sve ostalo bio isključen jer je igra izgledala isprano i žučkasto te pretamna paleta boja.
5 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
Daky123 kaže...

Pozdrav  može mala pomoć... Kako da koristim pay pal na ps store? Da li mogu, jer imam maestro karticu i diners a njih ne prihvaća... Ili moram kupiti one bonove  treba mi za produženje pretplate.. 

 

Ne možeš paypal koristiti ni na HR ni na US store iz Hrvatske.

 Znači na ps storeu mogu kupovati samo s mastercard ili visom ili kupiti bonove? I još nesto ako kupim ps pretplatu od 12mj sancta domenica da li dobijem bonus koji ide uz nju (sada su neki bodovi za fifu 19) ili to vrijedi za samo online? 

Poruka je uređivana zadnji put sub 27.10.2018 8:20 (Daky123).
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...

Ne znam kak je vama, al meni je RDR2 u HDRu totalno govno.

Ovo je najlošija implementacija HDRa koju sam ikad vidio. 

Kao recommended je brightness 100 za LCD, stavio sam na 300 i svejedno je govno.

Vatra izgleda prejadno. Snijeg također. Boje su nekako manje zasićene pa djeluju prirodnije s HDRom, ali kontrola svjetlosti je užasno loša i cijela slika je isprana.

 

Meni je HDR na 100 bio govno, a baš sam napisao u RDR2 temi da je najgora stvar što sam par sati igrao na 100, jer sam mislio da je to maksimum i da je to 100%.  Na 300 je meni daleko bolje (na XE9005), zasićenost boja mi je taman jer ne bi bilo dobro da su žive kao u slikovnici, svjetlost baš fino udara kad treba po danu, a po noći one lampe su seks. 

 

Što se fps-a tiče barem zasad nisam primijetio dropove, motionflow odrađuje svoje i sve je glatko, ali treba vidjeti kako će se ponašati kad dođem do onog velikog grada.

11 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Bitanga Drug ja ne znam zasto ti uopste i igras igre? Ja kako vidim po ovom forumu ti uopste nemas zabave ni u jednoj, uvijek se samo nerviras zbog hdr, fps i tih nekih gluposti. Ne znam jesam li i jednom procitao tvoj post da si negdje napisao da ti je neka igra bila super i da si uzivao i zabavio se. Tebi je izgleda zabava samo ako je 60 fps sa top hdr bez obzira kakva igra, a s druge strane moze igra biti najbolja svih vremena ti ces se zaliti i kukati kako je bezveze jer ne ispunjava tvoje tehnicke zahtjeve.

 

Samo vidim kako pises da ti uzimaju pare a na 90% samo kukas i zalis se te se nerviras zbog gore navedenih stvari. Nema potrebe da se ljutis radi ovog posta niti da me napadas, nije nista zlonamjerno nego se samo cudim pa pitam.

 

Mene da gejmanje vise nervira nego zabavlja siguran sam da bih to ostavio.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
Moj PC  
7 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

Nije istina rekao ja da uživa i da mu je extra Forza Horizon 4!

Jesam u pravu kolega Bitanga?

Napad je najbolja obrana :)
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
arnes_king kaže...

Bitanga Drug ja ne znam zasto ti uopste i igras igre? Ja kako vidim po ovom forumu ti uopste nemas zabave ni u jednoj, uvijek se samo nerviras zbog hdr, fps i tih nekih gluposti. Ne znam jesam li i jednom procitao tvoj post da si negdje napisao da ti je neka igra bila super i da si uzivao i zabavio se. Tebi je izgleda zabava samo ako je 60 fps sa top hdr bez obzira kakva igra, a s druge strane moze igra biti najbolja svih vremena ti ces se zaliti i kukati kako je bezveze jer ne ispunjava tvoje tehnicke zahtjeve.

 

Samo vidim kako pises da ti uzimaju pare a na 90% samo kukas i zalis se te se nerviras zbog gore navedenih stvari. Nema potrebe da se ljutis radi ovog posta niti da me napadas, nije nista zlonamjerno nego se samo cudim pa pitam.

 

Mene da gejmanje vise nervira nego zabavlja siguran sam da bih to ostavio.

 

Buraz, govorim činjenice, i uopće se ne nerviram. 

To je više pljuska ljudima koji svršavaju na R* i misle da rade savršene igre, a ne rade.

Vidjet ćemo koliko će im trebati da ovo isprave.

 

Baci samo oko na ovaj thread tu i šta ljudi pišu o HDRu i supersamplingu.

https://www.resetera.com/threads/red-dead-redemption-2-df-analysis-read-op.76899/page-64

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.10.2018 14:06 (Bitanga).
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Seki001 kaže...

Nije istina rekao ja da uživa i da mu je extra Forza Horizon 4!

Jesam u pravu kolega Bitanga?

 

Joj dečki, di ste vi bili dok sam se ja igrao sve ono što sam igrao :-)

Forza Horizon 4 ima skoro jednako grozan HDR kao RDR2. Ali bez njega izgleda savršeno u 4k i 60FPSa bez ikakvog dropa. Što se za RDR2 ne može ni blizu reć ;-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Q-Tip kaže...
Bitanga kaže...

Ne znam kak je vama, al meni je RDR2 u HDRu totalno govno.

Ovo je najlošija implementacija HDRa koju sam ikad vidio. 

Kao recommended je brightness 100 za LCD, stavio sam na 300 i svejedno je govno.

Vatra izgleda prejadno. Snijeg također. Boje su nekako manje zasićene pa djeluju prirodnije s HDRom, ali kontrola svjetlosti je užasno loša i cijela slika je isprana.

 

Meni je HDR na 100 bio govno, a baš sam napisao u RDR2 temi da je najgora stvar što sam par sati igrao na 100, jer sam mislio da je to maksimum i da je to 100%.  Na 300 je meni daleko bolje (na XE9005), zasićenost boja mi je taman jer ne bi bilo dobro da su žive kao u slikovnici, svjetlost baš fino udara kad treba po danu, a po noći one lampe su seks. 

 

Što se fps-a tiče barem zasad nisam primijetio dropove, motionflow odrađuje svoje i sve je glatko, ali treba vidjeti kako će se ponašati kad dođem do onog velikog grada.

 

Meni ni sa 300 ne valja, izgleda kao SDR samo sve sivo :-) Al tvoj TV bi trebao biti bolji od mog XE8005.

Molim?! Pa FPS dropovi su prebrutalni odmah na početku, kod misije s vlakom su žestoki dok samo jašeš kroz brda.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
8 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4


 

Joj dečki, di ste vi bili dok sam se ja igrao sve ono što sam igrao :-)

 

 U pelenama ?

Napad je najbolja obrana :)
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Seki001 kaže...


 

Joj dečki, di ste vi bili dok sam se ja igrao sve ono što sam igrao :-)

 

 U pelenama ?

 

Brijem da da :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
8 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Ja sam 75 godište koje si ti kolega Bitanga?

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.10.2018 14:27 (Seki001).
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Seki001 kaže...

Ja sam 75 godište koje si ti kolega Bitanga?

 

Kakve veze ima godište s količinom igara. Mislim, sve sam argumentirao, ne mislim se ponavljati više.

 

Volim se igrati, i znam što je meni dobra igra. Isto tako znam što je tehnički kvalitetna igra. Za nešto što je ekskluziva za konzole RDR2 je jako loše optimiran, pogotovo za PS4 Pro s 4k TVom. Tko tvrdi suprotno mora kod oftalmologa.

Siguran sam da će uskoro ispraviti, jer prije nisu mogli pošto nisu imali open bete koje i služe za takve stvari. A to će onda i potvrditi ovo o čemu pričam.

Ako igra ima HDR onda HDR mora biti dobar, ali ovdje nije, hrpa ljudi ima jako šugavu sliku koja nije posljedica lošeg televizora.

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Jel Mafiu ko odigrao do kraja? Jel tu svaka misija ubij 15-20 ljudi i tak u krug. Sad sam odigrao 20-ak misija i vidim neke mi se i na istim lokacijama događaju.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Nisam odigrao do kraja, ali koliko sam čuo non stop radiš jedno te isto.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
arnes_king kaže...

Bitanga Drug ja ne znam zasto ti uopste i igras igre? Ja kako vidim po ovom forumu ti uopste nemas zabave ni u jednoj, uvijek se samo nerviras zbog hdr, fps i tih nekih gluposti. Ne znam jesam li i jednom procitao tvoj post da si negdje napisao da ti je neka igra bila super i da si uzivao i zabavio se. Tebi je izgleda zabava samo ako je 60 fps sa top hdr bez obzira kakva igra, a s druge strane moze igra biti najbolja svih vremena ti ces se zaliti i kukati kako je bezveze jer ne ispunjava tvoje tehnicke zahtjeve.

 

Samo vidim kako pises da ti uzimaju pare a na 90% samo kukas i zalis se te se nerviras zbog gore navedenih stvari. Nema potrebe da se ljutis radi ovog posta niti da me napadas, nije nista zlonamjerno nego se samo cudim pa pitam.

 

Mene da gejmanje vise nervira nego zabavlja siguran sam da bih to ostavio.

 Ma ovaj put sam ja kriv za Bitanga -ino kukanje ja sam ga isprovocirao dobro malo je kriv Rockstar Games 

Ali čovjek je 100% u pravu za svoju lovu želi kvalitetan proizvod.

Ok malo je i razmažen 

Rekao je sin da ne kupujemo RDR 2 na mladima svijet ostaje.

P.S. možda ne izdržim pa ga kupim za Božić.

14 godina
offline
Re: PlayStation 4
kbenzema kaže...
Jel Mafiu ko odigrao do kraja? Jel tu svaka misija ubij 15-20 ljudi i tak u krug. Sad sam odigrao 20-ak misija i vidim neke mi se i na istim lokacijama događaju.

 Nešto tako ali zbog priče se isplati, barem meni se je.

GET TO DA CHOPPAAA!!!!!!!!!!
16 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
kbenzema kaže...
Jel Mafiu ko odigrao do kraja? Jel tu svaka misija ubij 15-20 ljudi i tak u krug. Sad sam odigrao 20-ak misija i vidim neke mi se i na istim lokacijama događaju.

 Je ali idu i story misije s vremena na vrijeme, isplati se odigrati.

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...
.

Ok malo je i razmažen 

 

 

Naravno, razmazile su me dobre i kvalitetne igre pa ocekujem to sad svuda :)

Al super mi je ekipa koja mi dijeli thumbsdowne :)

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
To je jedna od onih igara za koju nedaj bog da imaš ikakav prigovor, makar i opravdan.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
4 1 hvala 0
13 godina
offline
PlayStation 4

https://www.sancta-domenica.eu/promotions/igraj-povoljnije-uz-mastercard-i-maestro-kartice

 

 

Igraj povoljnije uz Mastercard i Maestro kartice!

Uštedi do čak 15% na kompletnom gaming asortimanu!

Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...
To je jedna od onih igara za koju nedaj bog da imaš ikakav prigovor, makar i opravdan.

 Ljudima se jednostavno neda slusat o nekim tehnickim problemima koji su bitni samo njemu i jos nekolicini. 
Dok ostatak igre briljira lako je zažmirit na takve stvari.

Registriran sam na nekim drugim nasim forumima i tamo takve stvari nitko nije spominjao jer ima puno bitnijih stvari od toga. 

Zato me smeta ovaj forum jer ak odes na temu o nekoj igri vidis samo postove o grafici i FPS-u i nadmetanje tko ce imat vise,a sama bit igre se zanemari. 

Takve rasprave su dosadne i potpuno nebitne.

 

Oke nesto nevalja to se spomene, potvrdi i to je to, ali on je u stanju 10 stranica o tome pisat.

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.10.2018 7:58 (Santana).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice