PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.795.740
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
13 godina
offline
PlayStation 4

Mene isto taj Nioh još nije došao na red. Par ljudi kojima su Souls igre odlične ko i meni su mi rekli da nije baš nešto na kraju balade. Previše su zakomlicirali loot sustav, a level dizajn je dosta mlak. 

 

Vidjet ću sad kad odigram novi Uncharted pa ga možda tradeam za Nioh.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
PlayStation 4

imam problem rastavljao sam ds4 pri neki dan i sad sam izgubio oprugu sta ide na r2 l2 jednu imam drugu nemam sad me zanima hoceli radit ds4 regirat l2 na dodir ili treba ta oprugu  i gdje  je mogu nac

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Koji si ga k*** rastavljao 😅
┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ice45 kaže...

imam problem rastavljao sam ds4 pri neki dan i sad sam izgubio oprugu sta ide na r2 l2 jednu imam drugu nemam sad me zanima hoceli radit ds4 regirat l2 na dodir ili treba ta oprugu  i gdje  je mogu nac

 

Ja sam isto nedavno rastavljao jer mi se trokut tipka nije vraćala do kraja (nešto ju je lijepilo za podlogu).

U guideu je pisalo da se pazi na opruge :-)

Naravno da ti treba, inače ti se tipke neće vraćati. Nađi ju, negdje mora biti jebemu :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga
14 godina
offline
PlayStation 4

Mozda da se ovo stavi na 1. post i da bude dostupno jednom za svagda za sve buduce i prosle upite.

 

MadeInCroatia
Moj PC  
8 0 hvala 2
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...

Mene isto taj Nioh još nije došao na red. Par ljudi kojima su Souls igre odlične ko i meni su mi rekli da nije baš nešto na kraju balade. Previše su zakomlicirali loot sustav, a level dizajn je dosta mlak. 

 

Vidjet ću sad kad odigram novi Uncharted pa ga možda tradeam za Nioh.

 Pa loot sistem je vise slican onom iz diabla, ne vidim kaj je tu komplicirano... 

Level dizajn je solidan, no borba je vrhunska. Osjecaj napetosti zna bit jos veci nego kod souls igara :)

https://www.instagram.com/celestial__emissary/?r=sun1
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Isto se i meni dogodilo. Reagira normalno. Imas ih na ebayu za narucit.
14 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Zanima me Firewatch na hrvatskom PS Storeu po cijeni od 53.99 za PS+ korisnike. Može li se direktno ta suma novaca povući s kartice ili će mi naplatiti cijenu dva wallet top-upa od po 35kn svaki? I onda mi ostatak novaca bezveze ostane gore? Nemam iskustva s tom digitalnom kupovinom...

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.8.2017 14:43 (Arai).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Arai kaže...

Zanima me Firewatch na hrvatskom PS Storeu po cijeni od 53.99 za PS+ korisnike. Može li se direktno ta suma novaca povući s kartice ili će mi naplatiti cijenu dva wallet top-upa od po 35kn svaki? I onda mi ostatak novaca bezveze ostane gore? Nemam iskustva s tom digitalnom kupovinom...

 Kada staviš karticu skida ti s nje koliko igra košta.

16 godina
offline
PlayStation 4

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Santana kaže...

 Pa loot sistem je vise slican onom iz diabla, ne vidim kaj je tu komplicirano... 

 Kritika je bila baš zbog toga. Navodno da te igra zatrpa sa tonama loota koji je više manje varijacija jednog te istog pa nema nekog posebnog osjećaja pronalaska. Isprobati ću kad tad pa vidjeti paše li mi ili ne.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...
Santana kaže...

 Pa loot sistem je vise slican onom iz diabla, ne vidim kaj je tu komplicirano... 

 Kritika je bila baš zbog toga. Navodno da te igra zatrpa sa tonama loota koji je više manje varijacija jednog te istog pa nema nekog posebnog osjećaja pronalaska. Isprobati ću kad tad pa vidjeti paše li mi ili ne.

 Da to je to, no borba rastura... haha 

https://www.instagram.com/celestial__emissary/?r=sun1
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Arai kaže...

Zanima me Firewatch na hrvatskom PS Storeu po cijeni od 53.99 za PS+ korisnike. Može li se direktno ta suma novaca povući s kartice ili će mi naplatiti cijenu dva wallet top-upa od po 35kn svaki? I onda mi ostatak novaca bezveze ostane gore? Nemam iskustva s tom digitalnom kupovinom...

Ako igra ili tema košta do 35 kn onda ti povlači s kartice u wallet 35kn, igru/temu naplati a ostatak ostavi u walletu.

 

Sve iznad 35 kn naplaćuje preko kartice bez walleta, tako da če ti za Firewatch naplatiti 53,99 kn s kartice.

PSN ID : Eraserhead_981
12 godina
offline
PlayStation 4

Evo kupujem i ja PS4, koji bi bio najbolji deal? Propustio sam onaj popust od 800 kn na slim, sad mi nije bitno je li slim ili obican, niti je li model od 500 gb ili 1tb. Razmisljam uzet na njuskalu, pa uz njega jos Witchera, GoW3 i TLoU. Svaki savjet dobrodosao.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Ak uzimas preko njuškala obavezno gledaj sa garancijom.Ma da imaš sad mislim za 2000 kn novoga pa meni ne bi bilo žao dati par sto kuna vise.Kao što smo utvrdili iz mog slučaja ni nov uredjaj ne nudi garanciju da je ispravan 😀
┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayStation 4

Zasad je u dosta ducana Slim 500gb 1999kn, jedino na njuški vjerojatno možeš nać niže sa garancijom, il cekas dok nebude neki novi deal u ducanima, zasad je najniza cijena bila 1699kn 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
PlayStation 4

Ja sam prije par dana na njušklalu uzeo novi PS4 PRO + Watch Dogs 2 za 2500kn.

Otišao u SD, sve provjerio, ovjerio jamstvo, uzeo produženo jamstvo i miran 3 godine :)

 

Sinovima dao PS4 Slim star mjesec dana :)

Xbox: Muskarcina
Moj PC  
10 0 hvala 0
8 godina
offline
PlayStation 4

Ma samo na njuškalo davati ponude....ja kupio svoj ps4 za 1200kn bez igri....model cuh 1215a (ima i b model) koji su najbolje konzola...tihe i bez pregrijavanja...

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayStation 4

ovaj horizon zero dawn je cista petica pocel igrat nisam se mogo maknut 4 sata s plejke totalno se ufural u pricu :))))

Samobor je lepa varoš
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
PlayStation 4

ja prvi dan igrao 10-ak sati 

Moj PC  
3 0 hvala 0
6 godina
offline
PlayStation 4

Probao sam NBA Live 08 i meni koji je amater u poznavanju današnje NBA igra je čist ok. Zabavna. Story mode ima dosta detalja i bilo bi lijepo kada bi FIFA bila upola tako detaljna. 

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

Ekipa, kako ste vi vamo zadovoljni Mafiom 3 ??

Pokušavam se nagovorit da je uzmem, prilika mi je za 150kn.

Ali ipak da još vidim vaša mišljenja.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
PlayStation 4

Sad se isplati uzet kad je popatchani i pogotovo po ovoj cijeni 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
zabranjeniples kaže...

Ekipa, kako ste vi vamo zadovoljni Mafiom 3 ??

Pokušavam se nagovorit da je uzmem, prilika mi je za 150kn.

Ali ipak da još vidim vaša mišljenja.

 Ja sam na game.co.uk uzeo Deluxe edition (iskljucivo radi besplatnih story dlc-ova koji su mi odlicni) i sa dostavom me ispao 213 kn...ako se mozes razvuci do toliko,topla preporuka za Deluxe...

 

Inace,igra ko igra je nakon nadogradnji ok...grafika i igrivost (naravno nisu na razini GTA I Uncharteda) su po meni solidni,a prica kao takva odlicna..

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.8.2017 21:35 (Purger155).
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
zabranjeniples kaže...

Ekipa, kako ste vi vamo zadovoljni Mafiom 3 ??

Pokušavam se nagovorit da je uzmem, prilika mi je za 150kn.

Ali ipak da još vidim vaša mišljenja.

 

Ne znam kakvo je stanje na PS4, ali na PC-ju je igra nakon izlaska bila u užasnom stanju. Prestao sam je igrati, s namjerom da se jednog dana vratim nakon 150 patcheva. Igrom slučaja baš sam je ovih dana nakon duge pauze i završio jer ne volim ostavljati stvari nedovršene. :) Jedino što vrijedi su priča i soundtrack, sve ostalo je za potpuni zaborav. Grafika negdje na razini GTA IV, znači tamo negdje 2008. godina, ali bez obzira na to framerate očajan. Bugova milijun, gameplay repetitivan, misije skoro sve potpuno iste itd. itd. Kažem, ne znam je li slično bilo i na PS4, ali ovakvo je iskustvo s PC-ja.

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Mislim da je na mspoweruser bil clanak da je procurio psn database provjerite i mijenjajte lozinke!
Samobor je lepa varoš
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ice45 kaže...

imam problem rastavljao sam ds4 pri neki dan i sad sam izgubio oprugu sta ide na r2 l2 jednu imam drugu nemam sad me zanima hoceli radit ds4 regirat l2 na dodir ili treba ta oprugu  i gdje  je mogu nac

Nestala u bezdanu cupavog tepiha?

Bitanga je u pravu, nece ti se vracati tipka bez opruge.

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
geek_boy kaže...
Mislim da je na mspoweruser bil clanak da je procurio psn database provjerite i mijenjajte lozinke!

https://mspoweruser.com/playstation-twitter-account-hacked-database-breach-claimed/ 

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.8.2017 8:34 (Chaky).
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
zabranjeniples kaže...

Ekipa, kako ste vi vamo zadovoljni Mafiom 3 ??

Pokušavam se nagovorit da je uzmem, prilika mi je za 150kn.

Ali ipak da još vidim vaša mišljenja.

Baš je nekidan kupio novu na ebay-u.

Mora biti dobra! :)

Xbox: Muskarcina
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
geek_boy kaže...
Mislim da je na mspoweruser bil clanak da je procurio psn database provjerite i mijenjajte lozinke!

 A čemu onda služi dvostupanjska zaštita? Kako će lik ovladati tvojim acc ako nema broj tvoga mobitela na koji dolazi sigurnosni kod?

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice