Playstation, igrate?

poruka: 52
|
čitano: 14.276
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Playstation, igrate?

igrate ljudi playstation, il prikuplja samo prašinu....

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Playstation, igrate?

moj je , nažalost, riknuo prije par godina Plač

 

Igre su još tu, i u zadnje vrijeme ih vrtim na emulatoru. Najčešće Medievil, Kurushi (iliti Inteligent Qube), Gran Turismo 2, Colin McRae, Crash,....


There are 10 kinds of people in the world: those who understand binary and those who don't.
16 godina
offline
Playstation, igrate?

Konzola mi stoji u ladici, a igre ponekad nabacim na kompu.

Kad nema Tekkena, Crash Bandicota i GranTurisma za PC... Plač

A i FIFA mi mnogo bolje leži na PS-u...

 

Sad pokušavam pomoću emulatora da pokrenem Tekken 5 na PC-u. Skoro uspio xD

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Playstation, igrate?

Igram Playstation 3 intezivno 2-3 sata na dan. Trenutačno Need for speed koji i nije nešto.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Playstation, igrate?

Igram kod frenda na sivonji Tekken 3Cool

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Playstation, igrate?

igram PES i GoW .. i ponekad Burnout :rock:

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Playstation, igrate?

sivonja je odavno u mirovini ;)

ali zato na psp-ju redovito igram hogs of war! i trenutno dino crisis 2.

16 godina
offline
Playstation, igrate?

ponekad upalim GT4  ili  MGS3  na  dvici  svojoj  koja  nema  sveukupno  ni  50h  gameplaya,a  ima  joj  doooostaaa


P4 HT 2,8 @ 3,2 1GB RAM
6600GT 128MB 500/900 @ 564/1164
Maxtor 160GB ATA
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Playstation, igrate?

šteta što sam izgubo 99% igara koje sam imo...

 

inače imam 2 psx-a, jedan za rezervne djelove, nabavio sam kad sam ručno trebo zamjenit matičnu iz mog origin. sivonje

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Playstation, igrate?

Nažalost svionja je preminuo negdje sredinom prošle godine, razmišljam o tome da negdje kakvog polovnog upecam.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Playstation, igrate?

ovisi koji ti dio riknuo...

ako nije cijeli, nabaviš ko ja za dijelova...

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Playstation, igrate?

Nažalost riknuo je laser.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Playstation, igrate?

Hmm moj PS 2 stoji pored TV-e i skuplja prašinu tu i tamo posluzi kao DVD-e player ali i to jako rijetko jer 99% filmova gledam na kompu.

 


May The Force be With You DuDe!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Playstation, igrate?
Christian kaže...

Nažalost riknuo je laser.

 to se da riješiti, tako da povećaš dovod napajanja u laser (ako ti je slab), a i imaš u djelovima lako za nabavit...
meni teže, sa matičnom pločom za psx, jer sam onda moro cijeli kupit
16 godina
neaktivan
offline
Playstation, igrate?

U zadnje vrijeme jako malo igram, al zna se nabacit God of War, Metal Gear Solid 3, GTA ili Tekken tu i tamo

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Playstation, igrate?

Playstation 2 samo kod frenda malo piknem tu i tamo, doma mi X-box (jedinica) skuplja prašinu već duže vrijeme, a služi primarno kao DVD/DivX player Namigiva

 

Wii bi htio sad nabaviti do kraja ove godine, ali moram si još odvagnuti isplati li mi se to..

 


Intel Core2 Duo E6400, 4GB OCZ 800, GF8800GTS 640MB, nForce650iUltra
16 godina
offline
RE: Playstation, igrate?
albundi kaže...
Christian kaže...

Nažalost riknuo je laser.

 to se da riješiti, tako da povećaš dovod napajanja u laser (ako ti je slab), a i imaš u djelovima lako za nabavit...
meni teže, sa matičnom pločom za psx, jer sam onda moro cijeli kupit

Uz to mi je riknuo chip, razbio sam joystick...
 
16 godina
neaktivan
offline
Playstation, igrate?

ja sam si kupio đojstik od ps2, no stari đojstik uzmem sebi, a od ps2 dam prijatelju...

đojstik od psx nedam

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Playstation, igrate?

Prvo i prvo playstation je shit to mogu odmah reći ja još imam svoju sony dvojku posudio sam je samo da više nevidim a izgleda ko nova ali zato igram svoj NINTENDO game cube puno bolje od sony dvojke a playstation3 ni lod je nebi kupio sljedeći mjesec ću kupiti NINTENDO WII to je igrica a mogu i preporućit i X-box 360 ako nevolite nintendo ima slične igrice ko ps3 ali je puno bolji (nemojte to osobno svaćati)

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.2.2009 5:28 (gamer2400).
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Playstation, igrate?

Moj ps2 skuplja prašinu ali ga i igram znaci moj obavlja dva posla vrti CD i prikuplja prasinu.

Zadnji put kad sam vaga koliko se prašine skupilo bilo je blizu 3kg a sad je i vise poslao bih vam sliku ali mi se neda prebacivati slika na compSmijeh.

HD 2400pro 256mb,1.81GHz,768mb of ram. http://www.youtube.com/user/UKURR
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Playstation, igrate?

Igram na PSOne MGS: The Twin Snakes

Intel Core2Quad Q6600@2,4GHz, Gigabyte EP35-DS3, Gigabyte GeForce 9800GT 1GB, Samsung Spinpoint F1 640GB, Kingmax 4GB DDR2, Corsair VX450W www.tutorialized.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Playstation, igrate?

Nikad nisam volio konzole... Ipak kad sam bolestan pa u prijatelja posudim na par dana PS pa ga igram dok ne dođem sebi Osmijeh

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Playstation, igrate?

ja imam samo jednu konzolu... moj pimp*k... ovaj, nemam playstation, a nikad me nije niti privlačio, jednostavno pc mi je najbolje sredstvo za igranje, makar se ljudi čude kako mogu odigrati neke igre pomoću tipkovnice... mislim, wtf?!! pc rules, a ps down!

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Playstation, igrate?

Igram Playstation 2,kupio bih i Playstation 3 al je najgore što nema čipa za PS3 i moram kupit originalne igrice pa mi se ne isplati.Jer ako hočeš dvije poštene PS3 igre treba ti 1000kn pa mi se ne isplati

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Playstation, igrate?

Zato kažem da je pc najbolji(ako imaš konfiguraciju koja podržava ove nove igre poput GTA IV,Need for Speed Undercover koji i nije baš,Far Cry 2 itd).

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Playstation, igrate?
gamer2400 kaže...

Prvo i prvo playstation je shit to mogu odmah reći ja još imam svoju sony dvojku posudio sam je samo da više nevidim a izgleda ko nova ali zato igram svoj NINTENDO game cube puno bolje od sony dvojke a playstation3 ni lod je nebi kupio sljedeći mjesec ću kupiti NINTENDO WII to je igrica a mogu i preporućit i X-box 360 ako nevolite nintendo ima slične igrice ko ps3 ali je puno bolji (nemojte to osobno svaćati)

 ma ti ne znas sta pricas koji crni nintendo zgadi mi se zivot kad vidim igre i grafiku na njemu ne kuzim kako to nekom moze biti dobro samo ludim japancima omg , xbox vec da al ps2 ili 3 da bi mjenjao za bilo koji nintendo -_- rađe bi se ubio
L.Đ
15 godina
neaktivan
offline
Playstation, igrate?

sad sam počeo više na kompu provodit vrijeme, ali kad me uhvati igram ps2. :)

 

Manus manum lavat.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Playstation, igrate?
wildwest25 kaže...
 ma ti ne znas sta pricas koji crni nintendo zgadi mi se zivot kad vidim igre i grafiku na njemu ne kuzim kako to nekom moze biti dobro samo ludim japancima omg , xbox vec da al ps2 ili 3 da bi mjenjao za bilo koji nintendo -_- rađe bi se ubio
 po tvojoj izreci ispada da ima puno japanaca u europi i americi hvala što si mi rekao nisam znao da japanaca ima tako puno
15 godina
neaktivan
offline
RE: Playstation, igrate?
_Rainmaker_ kaže...

sad sam počeo više na kompu provodit vrijeme, ali kad me uhvati igram ps2. :)

 

 Potpis.
Kad igram,igram dragon ball,pes,Gran turismo 4,liberty city,NBA,Driver PL,(Najdraže mi je kad se skupi ekipa Pa u dvoje nba i pes)
A muzika dere na kompu,dok mi igramo  XDDDDD
15 godina
neaktivan
offline
Playstation, igrate?

evo gamecube konrolera a desna strana lici ko neki likus....

ja sam to radio pa nije cudno sto je ruzno ;) ja sam to radio pa nije cudno sto je ruzno ;)
Moja konfa: :AMD Phenom X3 8450 :2 gb ram :ATI HD4650 1024mb :ASUS M2N68 Motherboard
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice