Ps1 igra nece na Ps2

poruka: 18
|
čitano: 7.811
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
PS1 igra nece na PS2

Znaci imam Ps2 SCPH 9004 verziju neku noviju neznan koji mi je cip nije ni moja plejka od bratovog frenda je naime nemogu na njoj pokrenut igru za ps1 nesto mi krcka ovo ono i zavrsi uvik u browseru the disc could not be read there is no data znan za moguc problem a to je da mi je ps prenov za ps1 igre do lasera nije nit do cda to znan aj da cujem vase savjete na ovo 

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.5.2015 7:22 (Isengard).
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Ps1 igra nece na Ps2

Bump

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Ps1 igra nece na Ps2

Pod 1. Čemu bumpanje teme stare tek koji sat? Tema se bumpa nakon par dana ako nema odgovora.

Pod 2. Malo ponavljanja gramatike ne bi škodilo jer, brate mili, ovo moraš deset puta pročitat da bi nešto razumio. Ako ništa drugo, bar koristi interpunkcijske znakove.

 

A što se samog problema tiče, jesi siguran uopće da ti je CD na kojem je igra ispravan? Dal rade druge igre na njemu?

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Ps1 igra nece na Ps2

Ahahaha ma radi sve al nece ps1 igra koju sam i isproba dalje dobro sam sprzia cd cd-r je kako i ttiba bit za ps1 i bratr nemoj mi o gramatici ja pisen priko touch moba gubin wifi svaki sekund triba mi 7 godina da samo na fejsu odgovorim

9 godina
neaktivan
offline
Re: Ps1 igra nece na Ps2
Isengard kaže...

Ahahaha ma radi sve al nece ps1 igra koju sam i isproba dalje dobro sam sprzia cd cd-r je kako i ttiba bit za ps1 i bratr nemoj mi o gramatici ja pisen priko touch moba gubin wifi svaki sekund triba mi 7 godina da samo na fejsu odgovorim

 Onda ti nije tako hitno i mozes sacekati da dodjes doma i srocis smisleni post.

A sto se igre tice, ne rade sve igre sa PS1 na PS2 http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_PlayStation_games_incompatible_with_PlayStation_2

I zadnje sto ste vi tocno sprzili na taj CD, ISO image? 

8 godina
neaktivan
offline
Re: Ps1 igra nece na Ps2

A doma sam ja. ISO da. Na tom linku ne pise koje su inkompatibilne za SCPH 9004Cb verziju, nema vidis nekih par nisu ni za jednu verziju ps2 i malo vise njih za2 verzije jedne i to je sve moje verzije nema nigdi znaci moja bi tribala moci i moze sve igre 

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.5.2015 11:06 (Isengard).
9 godina
neaktivan
offline
Ps1 igra nece na Ps2

Jos da si naveo koja je igra u pitanju, i ako imas CUE file onda njega przis, moras otvoriti file koji si skinuo, otvoriti gai vidjeti sto je unutra. 

I uvijek igre za PS1 i 2 przi na namanjoj brzini mogucoj. 

 
0 0 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
Re: Ps1 igra nece na Ps2
malo.mir.malo.rat kaže...

Jos da si naveo koja je igra u pitanju, i ako imas CUE file onda njega przis, moras otvoriti file koji si skinuo, otvoriti gai vidjeti sto je unutra. 

I uvijek igre za PS1 i 2 przi na namanjoj brzini mogucoj. 

 Diablo

8 godina
neaktivan
offline
Ps1 igra nece na Ps2

E al brate upalila je na drugom ps-u znaci dobro san sprzia 

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Ps1 igra nece na Ps2

Ili je krivo sprzeno ili je sam fajl u banani. Nije lose imati i PSX emulator na PC-u tek toliko da isprobas igru prije przenja da ne gubis vrijeme. 

http://www.emuparadise.me/Sony_Playstation_ISOs/Diablo_[U]/36770

 

 
0 0 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
Ps1 igra nece na Ps2

Sprzit cu opet pa cemo vidit al mislim da je do konzole. Nemam PC

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Ps1 igra nece na Ps2

Cime przis? Kalkulatorom?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Ps1 igra nece na Ps2
Jakic007 kaže...

Cime przis? Kalkulatorom?

 I taj tvoj komp u potpisu ima otprilike jednako snage koliko i jedan prosjecni kalkulator. 

 

14 godina
neaktivan
offline
Ps1 igra nece na Ps2

Daj molim te... Ovo gore je bila sala jer je napisao da mora sprziti i da nema PC. Jasno mi je da ce sprziti kod nekoga na PC-u. Ne vrijeda me to sto govoris da mi je slaba konfiguracija jer jednostavno nemam potrebu za jacom. Nove igre me ne privlace ni najmanje, a ima toliko starijih koje nisam odigrao. Sorry na offtopicu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Ps1 igra nece na Ps2

Ovisno koji čip imaš instaliran. Neki ne detektiraju da je PS1 igra pa moraš sam forsirati da uđe u PS1 mod.

Probaj držati krug na kontroleru dok pališ konzolu.

 

Ako ni to ne pomogne pogledaj da li kad pokrečeš PS2 igru ti piše ime čipa uz logo. Ako da nađi upute za taj čip.

Poruka je uređivana zadnji put ned 31.5.2015 21:44 (Alkaline).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Ps1 igra nece na Ps2

Ili kod nekih čipova je 2x pritisnuti Reset.
Iako, čini mi se da je ovaj gore neki trol. Ili 3. razred osnovne.

HTC 8X :)
13 godina
offline
Ps1 igra nece na Ps2

Mislim da je važno napomenuti da igrice za PS1 ne možeš spremiti na memorijsku od PS2. Igrati Diablo bez sejvanja...

Say hello to my little friend
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Ps1 igra nece na Ps2

Da. I dosta 3rd party kartica ne radi na slim PS2-ovima jer je Sony maknuo 8V sa MC konektora (njihove kartice korste samo 3.3V).

Ali i to se da srediti, evo slika moda na mojem slimu. Dovukao sam 8V sa druge strane ploče iz player 2 controller slota.

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 31.5.2015 22:00 (Alkaline).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice