Xbox 360 - pitanja i odgovori

poruka: 7.690
|
čitano: 2.195.977
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

ja sam bio mislio uzeti BF3 ali sam odustao...nekako mi se cini da se necu snaci na kontroleru, a i mozda igra na kontroleru makne car igre, jer dok ja naciljam s analogom prode cijela vjecnost..jako mi je zao sto necu igrati taj naslov...a i da se odlucim na kupnju ipak, bilo bi mi ga glupo uzeti sada, jer mozda vec ove godine izade novi BF, a i svi su vec veliki rank...sta vi mislite jer mi se sada isplati uzimati BF3, kada ce novi izaci da nebi popusio?? ko sa COD-om npr.

Sve me zene oko kuce jure kaze majka to je zbog frizure
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.5.2012 22:58 (strbi).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
strbi kaže...

ja sam bio mislio uzeti BF3 ali sam odustao...nekako mi se cini da se necu snaci na kontroleru, a i mozda igra na kontroleru makne car igre, jer dok ja naciljam s analogom prode cijela vjecnost..jako mi je zao sto necu igrati taj naslov...a i da se odlucim na kupnju ipak, bilo bi mi ga glupo uzeti sada, jer mozda vec ove godine izade novi BF, a i svi su vec veliki rank...sta vi mislite jer mi se sada isplati uzimati BF3, kada ce novi izaci da nebi popusio?? ko sa COD-om npr.

Mrzim BF pa ne ulazim u to što ga želiš umjesto CODa ali mogu ti reći ovo: ove godine SIGURNO ne izlazi novi BF (samo par DLCova) nego Medal Of Honor: Warfighter (tamo negdje krajem 10.mj ako se dobro sjećam) i naravno Black Ops II. S CODom ne možeš "popušiti" evo ti lista najigranijih naslova na Liveu u 4om mj... {#}

 

1. Call of Duty: Modern Warfare 3
2. Call of Duty: Black Ops
3. FIFA 12
4. Battlefield 3
5. Halo: Reach
6. Modern Warfare 2
7. Skyrim
8. Gears of War 3
9. NBA 2K12
10. Mass Effect 3
11. GTA IV
12. Forza Motorsport 4
13. NHL12
14. Madden NFL 12
15. Halo 3
16. Saints Row: The Third
17. Red Dead Redemption
18. Call of Duty 4
19. Call of Duty: World at War
20. Sniper Elite V2 DEMO

He who is brave is free.
12 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori
ja sam si kupio bf3 i sad skupljam pare za black ops 2 i mozda warfighter ako bude dobar
Ljubomorne duše mogu da mi puše
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
xR4Z3R kaže...
ja sam si kupio bf3 i sad skupljam pare za black ops 2 i mozda warfighter ako bude dobar

onda kupujem BF3 :) cim skupim lovu

Sve me zene oko kuce jure kaze majka to je zbog frizure
12 godina
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Svatko ima svoje misljenje netko voli BF a netko COD.Sad sto uzet ovisi o samom igracu jer on zna najbolje sta zeli.

 

Uzeo sam BF jer volim vece mape,takticki gameplay(teamwork).super zvucne efekte itd.COD ne volim jos od MW2 jer izbacuju iz godine u godinu stalno istu igru s drugim nazivom na coveru i jos glupljim killstrikovima koji igraju igru umjesto tebe.

 

@strbi

 

Sto se tice pitanja vrijedi li sada uzimati BF3,da vrijedi.Uskoro ce izaci nove mape,ekipe je sve vise,a lvl-i se lako zarade sad s ovim rent a server glupostima gdje stave po 1000+ ticketa i skupis prek 10k bodova.

 

 

 

Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
kign kaže...

Svatko ima svoje misljenje netko voli BF a netko COD.Sad sto uzet ovisi o samom igracu jer on zna najbolje sta zeli.

 

Uzeo sam BF jer volim vece mape,takticki gameplay(teamwork).super zvucne efekte itd.COD ne volim jos od MW2 jer izbacuju iz godine u godinu stalno istu igru s drugim nazivom na coveru i jos glupljim killstrikovima koji igraju igru umjesto tebe.

 

@strbi

 

Sto se tice pitanja vrijedi li sada uzimati BF3,da vrijedi.Uskoro ce izaci nove mape,ekipe je sve vise,a lvl-i se lako zarade sad s ovim rent a server glupostima gdje stave po 1000+ ticketa i skupis prek 10k bodova.

 

 

 

 

Meni su obje super,posebno kad igram s frendovima.Svaka ima svoje prednosti i mane ali mrzim kad netko voli jednu pa ovu drugu vrijeđa...
Ljubomorne duše mogu da mi puše
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
kign kaže...

Svatko ima svoje misljenje netko voli BF a netko COD.Sad sto uzet ovisi o samom igracu jer on zna najbolje sta zeli.

 

Uzeo sam BF jer volim vece mape,takticki gameplay(teamwork).super zvucne efekte itd.COD ne volim jos od MW2 jer izbacuju iz godine u godinu stalno istu igru s drugim nazivom na coveru i jos glupljim killstrikovima koji igraju igru umjesto tebe.

 

@strbi

 

Sto se tice pitanja vrijedi li sada uzimati BF3,da vrijedi.Uskoro ce izaci nove mape,ekipe je sve vise,a lvl-i se lako zarade sad s ovim rent a server glupostima gdje stave po 1000+ ticketa i skupis prek 10k bodova.

 

 

 

i ja vise volim takticki :) na xboxu imam 5-6 ljudi koji stalno igraju,tako da cu s njima igrati i pricati preko slusalica, i namjestiti cemo si da budemo skupa u squadu nas 4 recimo, ako se to moze

Sve me zene oko kuce jure kaze majka to je zbog frizure
12 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Gdje u RH na kojim prodajnim mjestima-online šopovima ima najeftiniji xbox a da je modificiran za uzet (to je verzija od 4 gb)...

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.5.2012 21:47 (ATI HD3870).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
Imaš na njuskalu nove konzole,modificirane,s garancijom,ja si baš sutra planiram uzeti xbox. 4 gb sa rgh,2200 kn...
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori

ako je ta verz od 4 gb 2200kn + modifikacija ispada samo da modifikacija izađe 600 kn ili ne 

nema li jeftinije 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori

to ti je jtag modifikacija,znači pokrećeš igre s externog ili internog hard diska,nemaš potrebe za prženjem igara na dvd-e,zato i je malo skuplja jer se ugrađuje čip.....

12 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
strbi kaže...

i ja vise volim takticki :) na xboxu imam 5-6 ljudi koji stalno igraju,tako da cu s njima igrati i pricati preko slusalica, i namjestiti cemo si da budemo skupa u squadu nas 4 recimo, ako se to moze

Naravno da moze. Udete u party(stane 8 ljudi) i fino se sve dogovorite.

 

Uvijek se ima s kim igrat BF pogotovo u vecernje sate(od 20-21h nadalje)..

13 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
kign kaže...
strbi kaže...

i ja vise volim takticki :) na xboxu imam 5-6 ljudi koji stalno igraju,tako da cu s njima igrati i pricati preko slusalica, i namjestiti cemo si da budemo skupa u squadu nas 4 recimo, ako se to moze

Naravno da moze. Udete u party(stane 8 ljudi) i fino se sve dogovorite.

 

Uvijek se ima s kim igrat BF pogotovo u vecernje sate(od 20-21h nadalje)..

huuhu jedva cekam..pogotovo preko ljeta, puno neprospavanih noci :)

Sve me zene oko kuce jure kaze majka to je zbog frizure
12 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Pozdrav!

Nov sam u svijetu gaminga, pa gdje cu drugdje no na Bug :D

Nego, trebao bi nabaviti Xbox 360, pa me zanima. Koji bi mi model odgovarao s obzirom da zelim Wi-Fi konekciju za online igranje Fife? Koliko se placa online igra godisnje? Sto bi znacilo modifikacija te gdje kupovati igre? S obzirom da se ne hvatam na piratske, volim kad je original. Hvala!

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
LukaKop kaže...

Pozdrav!

Nov sam u svijetu gaminga, pa gdje cu drugdje no na Bug :D

Nego, trebao bi nabaviti Xbox 360, pa me zanima. Koji bi mi model odgovarao s obzirom da zelim Wi-Fi konekciju za online igranje Fife? Koliko se placa online igra godisnje? Sto bi znacilo modifikacija te gdje kupovati igre? S obzirom da se ne hvatam na piratske, volim kad je original. Hvala!

Novi slim ima Wi-Fi ugraden u sebe,online dode oko 250kn(vanka).Orginal mozes kupiti kod nas ili vanka s base,shopto,zavvi...

 

@strbi

 

Treba jos samo skupit pare za BF3 jelte,hehe :D

13 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
kign kaže...
LukaKop kaže...

Pozdrav!

Nov sam u svijetu gaminga, pa gdje cu drugdje no na Bug :D

Nego, trebao bi nabaviti Xbox 360, pa me zanima. Koji bi mi model odgovarao s obzirom da zelim Wi-Fi konekciju za online igranje Fife? Koliko se placa online igra godisnje? Sto bi znacilo modifikacija te gdje kupovati igre? S obzirom da se ne hvatam na piratske, volim kad je original. Hvala!

Novi slim ima Wi-Fi ugraden u sebe,online dode oko 250kn(vanka).Orginal mozes kupiti kod nas ili vanka s base,shopto,zavvi...

 

@strbi

 

Treba jos samo skupit pare za BF3 jelte,hehe :D

Da :)

Sve me zene oko kuce jure kaze majka to je zbog frizure
12 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori
sta nitko nece kupit bo2? ja trebam kupit sad xbox live,a imam bf3 pa jel se mozemo onda par nas nac pa da igramo u party-u sa sluskama? :)
Ljubomorne duše mogu da mi puše
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
xR4Z3R kaže...
sta nitko nece kupit bo2? ja trebam kupit sad xbox live,a imam bf3 pa jel se mozemo onda par nas nac pa da igramo u party-u sa sluskama? :)
Bacanje novca taj bo2.U party-u nikako drugacije osim s sluskama,sta ces mi unutar party-a ako sutis..
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
kign kaže...
xR4Z3R kaže...
sta nitko nece kupit bo2? ja trebam kupit sad xbox live,a imam bf3 pa jel se mozemo onda par nas nac pa da igramo u party-u sa sluskama? :)
Bacanje novca taj bo2.U party-u nikako drugacije osim s sluskama,sta ces mi unutar party-a ako sutis..

 

Na xboxu ti cod vrijedi svake lipe jer uvijek ima gomila ljudi koji ga igraju i uvijek mozes igrat s nekim.Kazes da je bacanje novaca a jos nije ni izasla.I nisam ni rekao da necu imat sluske
Ljubomorne duše mogu da mi puše
13 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

ima li ovjde ko od vas da prodaje BF3, nek mi posalje PM

Sve me zene oko kuce jure kaze majka to je zbog frizure
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
strbi kaže...

ima li ovjde ko od vas da prodaje BF3, nek mi posalje PM

xR4Z3R ti prodaje bf3 (tip iznad tvog posta) {#}

the sound of engine is cure for everything!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
Genoxxx kaže...
strbi kaže...

ima li ovjde ko od vas da prodaje BF3, nek mi posalje PM

xR4Z3R ti prodaje bf3 (tip iznad tvog posta) {#}

ne isplati mi se od njega uzet XD prodaje za 250kn, ali je MP key iskoristen, a on kosta 60kn..mozda izvana narucim za 200kn novi

 

kako da znam jeli ovo PAL ili NTSC verzija?

Sve me zene oko kuce jure kaze majka to je zbog frizure
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.5.2012 15:59 (strbi).
14 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
strbi kaže...
Genoxxx kaže...
strbi kaže...

ima li ovjde ko od vas da prodaje BF3, nek mi posalje PM

xR4Z3R ti prodaje bf3 (tip iznad tvog posta) {#}

ne isplati mi se od njega uzet XD prodaje za 250kn, ali je MP key iskoristen, a on kosta 60kn..mozda izvana narucim za 200kn novi

 

kako da znam jeli ovo PAL ili NTSC verzija?

e sad za to nisam siguran jer ne pise... kontaktiraj prodavaca... za ovu sam ti 100% siguran da je pal (ko i sve ostale preko tog shopa) ali je skuplja, negdje oko 230 kn

the sound of engine is cure for everything!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
kign kaže...
LukaKop kaže...

Pozdrav!

Nov sam u svijetu gaminga, pa gdje cu drugdje no na Bug :D

Nego, trebao bi nabaviti Xbox 360, pa me zanima. Koji bi mi model odgovarao s obzirom da zelim Wi-Fi konekciju za online igranje Fife? Koliko se placa online igra godisnje? Sto bi znacilo modifikacija te gdje kupovati igre? S obzirom da se ne hvatam na piratske, volim kad je original. Hvala!

Novi slim ima Wi-Fi ugraden u sebe,online dode oko 250kn(vanka).Orginal mozes kupiti kod nas ili vanka s base,shopto,zavvi...

A novi slim bi, recimo u Italiji kostao? Cujem da su vani jeftinije.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
LukaKop kaže...
kign kaže...
LukaKop kaže...

Pozdrav!

Nov sam u svijetu gaminga, pa gdje cu drugdje no na Bug :D

Nego, trebao bi nabaviti Xbox 360, pa me zanima. Koji bi mi model odgovarao s obzirom da zelim Wi-Fi konekciju za online igranje Fife? Koliko se placa online igra godisnje? Sto bi znacilo modifikacija te gdje kupovati igre? S obzirom da se ne hvatam na piratske, volim kad je original. Hvala!

Novi slim ima Wi-Fi ugraden u sebe,online dode oko 250kn(vanka).Orginal mozes kupiti kod nas ili vanka s base,shopto,zavvi...

A novi slim bi, recimo u Italiji kostao? Cujem da su vani jeftinije.

Sve ti dođe na isto, 100-200 kn jeftinije... Zaletiš se u Infomark, Sopho, kupiš i miran si...

AKO SAM TI POMOGAO KLIKNI HVALA!!!!!!!!!!!!!!!!
12 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
strbi kaže...
Genoxxx kaže...
strbi kaže...

ima li ovjde ko od vas da prodaje BF3, nek mi posalje PM

xR4Z3R ti prodaje bf3 (tip iznad tvog posta) {#}

ne isplati mi se od njega uzet XD prodaje za 250kn, ali je MP key iskoristen, a on kosta 60kn..mozda izvana narucim za 200kn novi

 

kako da znam jeli ovo PAL ili NTSC verzija?

Prodavac je Amerikanac tako da je vjerojatno NTSC verzija..

14 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Htio bih kupiti xbox pa me zanima sto se sve dobij es gold liveom i kada se budem prijavljivao koju mi je drzavu najbolje stavit????

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
KNEZE96 kaže...

Htio bih kupiti xbox pa me zanima sto se sve dobij es gold liveom i kada se budem prijavljivao koju mi je drzavu najbolje stavit????

Dobije se 3 mjeseca triala, znaci za svaki account jedan mjesec ( vrijedi za 3 acounta). Najbolje ti je stavit državu UK.

AKO SAM TI POMOGAO KLIKNI HVALA!!!!!!!!!!!!!!!!
12 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

mogu li igrati online original igru, ako nemam xbox gold bodove?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
razbijach** kaže...

mogu li igrati online original igru, ako nemam xbox gold bodove?

Bodovi nemaju veze s tim. Ono što ti treba je Gold acc...

He who is brave is free.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice