Xbox 360 - pitanja i odgovori

poruka: 7.690
|
čitano: 2.199.449
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Možete li mi preporučiti neku igru sličnu Rayman Origins? Znači taj stil (ne znam kako se zove, 2d avantura ili wtf)... Hvala

Fuck me I'm famous.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori

Naravno da trebaš Gold membership za igranje multiplayera.

limboLIVE98
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.4.2012 15:28 (AsAsiN).
16 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
guls kaže...

Možete li mi preporučiti neku igru sličnu Rayman Origins? Znači taj stil (ne znam kako se zove, 2d avantura ili wtf)... Hvala

lol takav zarn se zove platforma a otac nje je super mario , koja u dns je vrijeme i nije bas 2d jer ima front based 3d efekata .. 

12 godina
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

A kakvih još ima platform igara koje bi mogle biti zanimljive? Pitam za klinca, Rayman mu je odlično sjeo...

Fuck me I'm famous.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

trine 1 , 2 mi prvo pada na pamet {#} fora je u tome kaj ih jako malo ima na trzistu i vechinom su za indie ...

e da cuo sam da wormsi bi trebali izac ili su vec izasli nisam siguran {#}

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.4.2012 0:27 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

uuuuuu wormsi za xbox, to moram vidjeti, idem zguglati sve živo i mrtvo! :D

Fuck me I'm famous.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Za ps3 znam da je multiplayer besplatan, a za xbox trebam gold membership da mogu igrati online ili?

dal mi se onda više isplati kupiti ps3 i kolka je cijena gold membershipa i kak dugo vrijedi?

I want to taste you but your lips are venomous poison You're poison, running through my veins
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
AMD Phenom II X4 kaže...

Za ps3 znam da je multiplayer besplatan, a za xbox trebam gold membership da mogu igrati online ili?

dal mi se onda više isplati kupiti ps3 i kolka je cijena gold membershipa i kak dugo vrijedi?

Ja sam kupio godišnji gold membership za 300kn.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
AMD Phenom II X4 kaže...

Za ps3 znam da je multiplayer besplatan, a za xbox trebam gold membership da mogu igrati online ili?

dal mi se onda više isplati kupiti ps3 i kolka je cijena gold membershipa i kak dugo vrijedi?

Ako imaš više para uzmi PS3? Zašto? Besplatan Mp, službeno podržan od strane Sony-a i više Hrvata( Balkanaca) ga ima tak da možete igrat zajedno itd...

Ionak ti dođe na isto, xbox konzola je jeftinija, ali treba pretplatu. Ps3 je malo skuplji, ali PSN je besplatan.

AKO SAM TI POMOGAO KLIKNI HVALA!!!!!!!!!!!!!!!!
14 godina
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori
Istina, kod ps3 multiplayer je besplatan ali svi kažu da ima puno hackera i chitera a prema meni to je nepodnosljivo
the sound of engine is cure for everything!
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
Genoxxx kaže...
Istina, kod ps3 multiplayer je besplatan ali svi kažu da ima puno hackera i chitera a prema meni to je nepodnosljivo

Laži, svatko svog konja hvali. Citerima ima podjednako i na jednoj i drugoj platformi.

AKO SAM TI POMOGAO KLIKNI HVALA!!!!!!!!!!!!!!!!
12 godina
protjeran
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

ipak mi na isto dojde, ps3 mp je free ali je skuplji, a za xbox moram platiti pretplatu za mp ali je jeftiniji.

I want to taste you but your lips are venomous poison You're poison, running through my veins
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori
Kod xbox još ne vidi chitera online!
the sound of engine is cure for everything!
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
Genoxxx kaže...
Kod xbox još ne vidi chitera online!

hm uzeo bi ja xbox 360 i gold membership samo kaj nemam kak platiti osim gotovine ili uplate preko pošte jer nemam karticu ili kako se to već uplaćuje

I want to taste you but your lips are venomous poison You're poison, running through my veins
14 godina
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori
Onda ćeš morat kupovat kod nas gold (sophoslab) a to ti je neisplativo... Ja ti savjetujem da napravis karticu i paypal jer uvijek na xblu ima akcija za gold (sad je 3 mj 3£ ako se dobro sjećam a to je oko 27 kn) imaš temu na bolu- ziro račun za maloljetnika i paypal temu, tamo imaš sve sto moraš znat i onda možeš kupovat gold i igre (zavvi) iz engleske (googlaj) i preporučujem ti zavvi jer sa njima imam samo pozitivna iskustva
the sound of engine is cure for everything!
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
AMD Phenom II X4 kaže...
Genoxxx kaže...
Kod xbox još ne vidi chitera online!

hm uzeo bi ja xbox 360 i gold membership samo kaj nemam kak platiti osim gotovine ili uplate preko pošte jer nemam karticu ili kako se to već uplaćuje

Neću sad reklamirat al imaš ekipe koja će ti prodat god dana golda za 250-280kn, plaća se uplatom na račun tak da nema beda. Meni je recimo došla ponuda od MSa god dana golda za 230kn (dobro oni uzimaju 33% od 40funti ak ne i više dok je na netu god dana 30ak funti al ajde)....

He who is brave is free.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
AMD Phenom II X4 kaže...
Genoxxx kaže...
Kod xbox još ne vidi chitera online!

hm uzeo bi ja xbox 360 i gold membership samo kaj nemam kak platiti osim gotovine ili uplate preko pošte jer nemam karticu ili kako se to već uplaćuje

Ako si maloljetan uzmi ps3, jer ovak ovo s bonovima neće ići. U našim dućanima su preskupi, uzmi ps3, ima besplatan mp. Nemojte me krivo shvatit, nisam ja neki ps3 fanboy, samo mu govorim što je njemu bolje u trenutačnoj situaciji.

AKO SAM TI POMOGAO KLIKNI HVALA!!!!!!!!!!!!!!!!
16 godina
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Ako nekog zanima kako do keya za Ghost Recon: Future Soldier betu koja počinje danas, odite na ovu stranicu i upišite mail, odaberete platformu - X360 ili PS3, dobijete odmah key i redeemate code. Evo meni se beta skida na xboxu. {#}

 

http://bellmont.eu/ghostrecon/

He who is brave is free.
 
2 0 hvala 3
14 godina
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori
Jedno pitanje u vezi te bete, je li to samo multyplayer ili ima i singleplayer?
the sound of engine is cure for everything!
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
Genoxxx kaže...
Jedno pitanje u vezi te bete, je li to samo multyplayer ili ima i singleplayer?

mislim da je samo mp

I want to taste you but your lips are venomous poison You're poison, running through my veins
12 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Ljudi,u vezi ove wasabi modifikacije,jel se to isplati uzimat?

jer vidim da je 800kn u sophosu

jel bi me skuzili online i jel bi mogao onda sve igre pokretat u buducnosti i igrat online bez straha od bana?

Ljubomorne duše mogu da mi puše
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
Genoxxx kaže...
Jedno pitanje u vezi te bete, je li to samo multyplayer ili ima i singleplayer?

Samo MP, beta je online od 16h i traje do 2.5 tak neš. E daj mi pošaljite gamertagove vi koji rokate betu da odigramo koju {#}

 

EDIT: povlačim to - došao doma, probao, nisam impresioniran.

He who is brave is free.
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.4.2012 22:26 (Dwyane Wade).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
xR4Z3R kaže...

Ljudi,u vezi ove wasabi modifikacije,jel se to isplati uzimat?

jer vidim da je 800kn u sophosu

jel bi me skuzili online i jel bi mogao onda sve igre pokretat u buducnosti i igrat online bez straha od bana?

anyone??

Ljubomorne duše mogu da mi puše
13 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
Dwyane Wade kaže...
Genoxxx kaže...
Jedno pitanje u vezi te bete, je li to samo multyplayer ili ima i singleplayer?

Samo MP, beta je online od 16h i traje do 2.5 tak neš. E daj mi pošaljite gamertagove vi koji rokate betu da odigramo koju {#}

 

EDIT: povlačim to - došao doma, probao, nisam impresioniran.

Nisam ni ja nes previse odusevljen.

12 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Gdje se moze najjeftinije nabavit xbox live membership od 3mj a da nije narucivanje prek neta?

Ljubomorne duše mogu da mi puše
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Netko???

Ljubomorne duše mogu da mi puše
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
xR4Z3R kaže...

Gdje se moze najjeftinije nabavit xbox live membership od 3mj a da nije narucivanje prek neta?

Hmm, ne prek neta. Ostaje ti  jedino opcija kupnje bonova u Hrvatskoj. Preporučujem u Sophoslabu :)

 

EDIT- Zaboravio sam, možeš i preko oglasa, malo prati pa kad se pojavi neka dobra ponuda kupuj :D

 

Gold Membership 3 month ( Infomark) = 185 kn ( naručiš pouzećem i sl.)

Gold Membership 3 month ( Svijet Medija ) 200 kn

Gold Membership 3 month ( Sophoslab) = 180 kn

AKO SAM TI POMOGAO KLIKNI HVALA!!!!!!!!!!!!!!!!
16 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
Bera kaže...
xR4Z3R kaže...

Gdje se moze najjeftinije nabavit xbox live membership od 3mj a da nije narucivanje prek neta?

Hmm, ne prek neta. Ostaje ti  jedino opcija kupnje bonova u Hrvatskoj. Preporučujem u Sophoslabu :)

 

EDIT- Zaboravio sam, možeš i preko oglasa, malo prati pa kad se pojavi neka dobra ponuda kupuj :D

 

Gold Membership 3 month ( Infomark) = 185 kn ( naručiš pouzećem i sl.)

Gold Membership 3 month ( Svijet Medija ) 200 kn

Gold Membership 3 month ( Sophoslab) = 180 kn

Neću reklamirat al vidio sam lika koji prodaje god dana za 220kn (neka akcija) tako da je ovo i više nego neisplativo... Inače realna cijena za 3mj je 130kn.

He who is brave is free.
13 godina
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Kod nas se neisplati ama bas nikako kupovati ti live bonovi.Ako vec nemate karticu pitajte nekog frenda bilo RL ili online(ne moguce je da nemate nekog na xfire,a da mu vjerujete),snadite se nekako izaci ce vas puno jeftinije.Druga stvar je sto na samom live-u budu akcije,ev ja sam zadnje uzeo za 2 funte 2 mjeseca live-a(znaci oko 20kn).

 

I vanka je sada neka akcija za 3 mjeseca imate ispod 100kn,ak trebate ime stranice slobodno se javite od tamo vecina starijih kupuje fino ti na mail dode kod u roku par min ;)

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Pozdrav ljudi

 

nekoliko pitanja

uzeo bi xbox 360 za sina pa me zanima gdje kupiti chipiranu konzolu sa zadnjim

odn. najboljim chipom, 2 gamepada i svom potrebnom opremom (može na PM)

 

koliko sam skužio ukoliko planirate igrat "backup" igre najbolje se je i ne prijavljat se na

xbox live jer možeš popušit ban, ne? dakle ukratko kupiš chipiran i skidaš /igraš

 

jel još nešto bitno za znati? ne volim baš konzole pa ne znam puno o njima tako da

su savjeti iskusnijih dobrodošli

 

I da, ako imate preporučit koju must have arkadnu igru, može i to

 

hvala unaprijed

 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice