Play Station 3

poruka: 74
|
čitano: 19.684
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Play Station 3

Tko hoće GTA IV?

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Play Station 3
mr.ezrider kaže...

no problemo ..  i ja naucio ..

 

inace ja sam si uzeo jedan rewritable DVD .. pa na njega sprzim jedan ili vise divxa i prebacim na HDD od PS3 pa kada pogledam obrisem ..

 

lik koji se zove AXXO radi cuda od divxa .. njegovi ripovi su najbolji .. FXG je iza njega .. ali on zna imati i losijih izdanja .. ali AXXO u 700mb zapakira film da ne mozes vjerovati kako izgleda ..

skidaj AXXO verzije ako ih nadjes ..

 

.ez.

 

edit .. probaj onaj Subtitle Workshop (freeware)  .. u 3 klika sinhroniziras subtitle s tvojom verzijom filma .. samo mu kazes gdje su prva i zadnja izgovorena recena i on synca subtitle s filmom .. radi odlicno ..

cesto subtitle koje nadjem nisu 100% za film koji sam ja skinuo ..

 

 

 

 Ja sam naišao na par filmova od FXG-a koji su bolje kvalitete nego aXXo.
15 godina
neaktivan
offline
Play Station 3

e pa imal tu iko da se hoce mjenjat za igre ps3 na podeuciju zg-a jer su igre fakat skupe ako neko oce nek me kontaktira na pp i dali se stvarno moze mjenjat igre u fidiji

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Play Station 3

Neko šta? Pa ja sam već dosta igara tamo mjeno. NPR: imam neku igru kad je pređem ona mi više nije zanimljiva (mislim da se tu možemo skoro svi složit) i šta mi onda vrijedi što ja ti igru posjedujem? Mogu imat neku drugu igru ako dam 70kn i svoju igru (jer mi netreba), pa ja stavim u kuvertu 70kn i svoju igru i pošaljem u:

 

Fidia d.o.o.

Korčulanska 2

10 000 Zagreb

 

Čas posla...

PSN: alien2710 MGO ID: AI.Alien
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Play Station 3

kako to ja ih nazovem i pitam il se mogu mjenjat da im dam lost resistance fall of men i uncharted za vikinga kaze da nece to da traze metal gear solid 4 neprimaju bilo koju igricu samo neke to je bezveze.I jos sam ih pito il moram nadoplatit al ni to nezele vec samo mgs il tak neku igru drugu

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.3.2009 21:40 (izbjeglica).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Play Station 3

Ja ga imam i konzola je prejaka.

Nemam ni jednu zamjerku.

Ps3 and Psp owner Pričajte šta hoćete ali ps3 je legenda!
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Play Station 3

Ja sam se puno ulizivao pa mi primaju svaku igru za svaku igru. Ja to radim emajlski.

PSN: alien2710 MGO ID: AI.Alien
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Play Station 3

Evo imam ga i ja :), konzola je super, spojen je ko mediaserver sa kompom pa ga koristim i za gledanje filmova sa kompa, slika i slusanje mjuze. Inace kaj se tice filmova ima na netu par stranica di se daju skinuti preko rapida u h.263 mkv formtau ( ovo nije ilegalno za filmove koji su promo HDTV Namigiva da si nebu admini mislili da radim neke nelegalne stvari. Onda se mogu vrlo lagano i vrlo brzo konvertirati u m2ts format pa se dobju jako kvalitetni HDTV Filmovi.

 

Neki koji su Full HDTV moraju se prziti na 2 DL diska ali stvar sljaka ko metak. Inace do sada nisam imao nikakvu konzolu i ovo mi je jedna od najboljih stvari kaj sam si kupil u zadnje vrijeme. Slal bi ja link sa hrpom filmova al mislim da se to tu nesmije.

 

Jos i pitanjce ak neko zna:

 

Dali se moze Grid igrati prek PS3 sa ekipom koji imaju Piceke ?

 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Play Station 3

Da li je moguce neku igru prebaciti/prekopirati na hard disk konzole (PS3 80GB)?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Play Station 3
DoVe kaže...

Da li je moguce neku igru prebaciti/prekopirati na hard disk konzole (PS3 80GB)?

 Hmm mozes da. Napraviti ISO sliku, ali moras skinuti onaj SWISS KNIFE nekako nesto :D Tak se nekak zove. Ja sam napravio ISO sliku BLU RAY filma, samo za igru ne znam kakvog smisla ti to ima raditi kad nis ne bi imao od toga tj. nemres pokrenuti igru kao ISO sliku, a zauzme pola harda (ako imas 80Gb verziju). Takodjer, probaj instalirati linux distro Yellow dog
14 godina
neaktivan
offline
RE: Play Station 3
ja bi se registrirao za ps store ali poššto u hr to nemože stavio bi američku adresu dal mi netko može reči primjer kak se piše američka adresa
15 godina
neaktivan
offline
RE: Play Station 3
highgamer kaže...
ja bi se registrirao za ps store ali poššto u hr to nemože stavio bi američku adresu dal mi netko može reči primjer kak se piše američka adresa

Pa samo se registriras na americki store.. email adresa moze biti bilo koja..

14 godina
neaktivan
offline
Play Station 3

PS3 je zakonCool

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Play Station 3

super,naročito slim verzija...svi ps  su  zakon

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice