PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.796.723
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
13 godina
offline
Re: PlayStation 4

Kako je to moguce ja igram igrice od 5.g zivota i nema frke.

 I ja od trece.Samo sto sad sve manje igram zbog hardvera,ali bilo je jedno virjeme kad sam picio cs i poker.Nikad ovo nemojte kombinirat jer ce vam se desit ovo ako i meni.Igre stvaraju zavisnost,ali poker je ludost.Igrao sam jednom 12 sati u komadu i kasnije vise nisam igrao,nekad upalio i gotovo.U csu su mi se pokidale slusalice i izgubio sam skill.Kasnije vise nikad nisam bio toliko dobar,a server se raspao an kojem sam ja igrao..

omomomomoomm kaže...

Neznam ti na to odgovor igram i ja od malih nogu jos od vremena prije ps1. Mozda je to sad sve doslo ja naplatu.

a i kak nebi na poslu buljim u ekran,doma buljim u tv,monitor,laptop i jos k svemu tome mobitel i to ti je recept za okulistu. Makar dobro ja imam samo 0.50 dioptriju.

 

igra tko od vas ovaj COD AW? I koji mod igrate?

 Takodjers,samo sto ja nemam posao,ali idem u sk i nekad iz dalje klupe je teze procitat.Danas na biologiji recimo sam vidio jer je krupnije pisao.Ali dobijamo tablete sljedece godine i mislim da ce to sve vise utjecat na vid.Da li je netko skidao dioptriju laserom?Vidim ljudi s -8 skidaju dioptriju bez frke,ali ide prvo jedno oko 4 tjedna,pa drugo oko.

hanteed kaže...

 Malo je offtopic ali

1.12 sati u komadu je stvarno puno previše i zapravo ti je tada to bila ovisnost,a ako i sad igraš više od 4-5 h na dan bi isto trebao gledat da to smanjiš.Što zbog vida što zbog fizičkog zdravlja.

2.Pre mlad si za lasersku korekciju,vid se mijenja s godinama i iako sad imaš možda +/- 2 dioptriju u 60 će ti biti normalna ili gora, i to je problem sa laserskom korekcijom što se može napravit samo jednom a još ona prva skupina ljudi koja se operirala nije došla do starosti pa se neznaju niti dugotrajne posljedice. Naočale ionako nosi puno ljudi pa nit je neka sramota ili neznam šta.

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.1.2015 19:35 (zelenbic).
13 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

A gle, i ja dosta vremena na kompu i psu provodim ali pokušavam smanjiti koliko god mogu. Reci im što prije, to bolje za tebe, a o operaciji nemoj niti razmišljati.

 

PREORDER, izgleda brutalno :D

 

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.1.2015 21:18 (Tommy_123).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Da zavrsimo s ovim offtopicom.Hvala Vam,puno ste mi pomogli.

Prijatelj mi je imao ps4 i prosto sam bio odusevljen konzolom.Jednostavno konzola je predobra stvar,a ekskluzive su mi isto super.Samo sto je deran mijenjao za Xbone i sad se kaje.Zamijenit ce opet za ps4.Urnebes haha :)

 

 

Origin ID:Draksides,Steam ID:drakul101,Xfire-Darksides
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

PS4 je čudo, toliko dobrih igara dolazi ove godine, da se smrzneš :D

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

Jel se zna koje nam igre na ps+ dolaze u veljači?

Stranice su trenutno nedostupne.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Kill Frenzy kaže...

Jel se zna koje nam igre na ps+ dolaze u veljači?

 

saznat će se 2-3 dan prije izlaska...

14 godina
offline
PlayStation 4

Eto šta ti je konzola.Igram little big planet 3 i uživam.Na pc-u nisam igru prešao (sp) godinama.

Stranice su trenutno nedostupne.
Moj PC  
2 1 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Lp serijal je super, pogotovo co-op prelazak misija awesome
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Kill Frenzy kaže...

Eto šta ti je konzola.Igram little big planet 3 i uživam.Na pc-u nisam igru prešao (sp) godinama.

 Još par dana i godina dana da imam PS4.

Preša sam 13 igara + nekoliko na Viti, na pc-u ih toliko nisam preša u deset godina :)

Prodajem Nokia Lumia 630 - novo
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Kill Frenzy kaže...

Eto šta ti je konzola.Igram little big planet 3 i uživam.Na pc-u nisam igru prešao (sp) godinama.

 To je zato jer si siromašan i ne možeš si priuštiti dobar PC da bi uživao u igrama pri 4k rezoluciji i max detaljima, jer je to jedini način na koji se može i smije uživati u igrama.

PSN - DeniZg80
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...
Kill Frenzy kaže...

Eto šta ti je konzola.Igram little big planet 3 i uživam.Na pc-u nisam igru prešao (sp) godinama.

 To je zato jer si siromašan i ne možeš si priuštiti dobar PC da bi uživao u igrama pri 4k rezoluciji i max detaljima, jer je to jedini način na koji se može i smije uživati u igrama.

 na PC-u nije poanta u uživanju u igrama već u konstantnim raspravama na koji način izvući 2-3 fps-a više, usporedbama sa kolegama koji imaju slične konfiguracije te u potrazi za custom patchevima koji će raditi bolje na jednoj od milijardu hardverskih kombinacija. non stop zabava.

Potpis!
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ezio kaže...
DeniZg kaže...
Kill Frenzy kaže...

Eto šta ti je konzola.Igram little big planet 3 i uživam.Na pc-u nisam igru prešao (sp) godinama.

 To je zato jer si siromašan i ne možeš si priuštiti dobar PC da bi uživao u igrama pri 4k rezoluciji i max detaljima, jer je to jedini način na koji se može i smije uživati u igrama.

 na PC-u nije poanta u uživanju u igrama već u konstantnim raspravama na koji način izvući 2-3 fps-a više, usporedbama sa kolegama koji imaju slične konfiguracije te u potrazi za custom patchevima koji će raditi bolje na jednoj od milijardu hardverskih kombinacija. non stop zabava.

 Jedina poanta pc-a je uživanje u predivnoj grafici koju konzola nikad nece imati,uz to naravno igru platiš 10x manje, imam i ps4 ali daleko je zabavnije igrat na računalu, jedino šta sam mijenjao na računalu u zadnje 4 godine je grafička i to je to.

16 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Kill Frenzy kaže...

Jel se zna koje nam igre na ps+ dolaze u veljači?

 Nagađa se o Worms Battlegrounds. Japanci su u prosincu dobili Killzone, pa se i to spominje kao mogućnost. Ja nekako mislim da će opet neke indie igre.

I am Guybrush Threepwood, Mighty Pirate!
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.1.2015 12:48 (ROADRUNNER).
15 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Spusti koju kunu i da.
Iako ja osobno bih uzo konzolu samo kojoj mogu produljit jamstvo ili vec ima jamstvo 3 godine.
Posto mi je 12mj smjesno.
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

Kakav ce bit projectCars?

 project cars nek bude simulacija i nek ima time trial mod i split screen i meni ce biti dosta dok ne izade gt7

11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Stiže nam remake Borderlands 2 i Pre-sequela. Borderlands: The Handsome Collection.

 

Podržava 4 igrača u split screenu.

PSN - DeniZg80
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

Stiže nam remake Borderlands 2 i Pre-sequela. Borderlands: The Handsome Collection.

 

Podržava 4 igrača u split screenu.

 ps4?

16 godina
offline
Re: PlayStation 4
njuskac kaže...
Ezio kaže...

 Jedina poanta pc-a je uživanje u predivnoj grafici koju konzola nikad nece imati,uz to naravno igru platiš 10x manje, imam i ps4 ali daleko je zabavnije igrat na računalu, jedino šta sam mijenjao na računalu u zadnje 4 godine je grafička i to je to.

 

Prodajem Nokia Lumia 630 - novo
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.1.2015 16:16 (Virty).
10 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4

Imam jedno pitanje.Di mogu nabaviti najeftinije igrice a da nisu polovne?

12 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
IvanDado kaže...

Imam jedno pitanje.Di mogu nabaviti najeftinije igrice a da nisu polovne?

 Za PC ?

http://www.snabbox.org/
10 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4

Za sve opcenito.

10 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4

iko?

13 godina
offline
PlayStation 4

Neznam zašto si toliko protiv rabljenih,pogledaj si na game.co.uk i zavvi.co.uk tamo zna biti jeftinijih igrica ja sam recimo jučer kupio fifu 14 za 5 funti(rabljenu) ali opet jako dobra ponuda

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
IvanDado kaže...

iko?

 Pa nije isto za sve pogotovo mi je cudno jer si nedavno rekao da ps4 kao konzola nema smisla 

 

Za pc je najbolje kupovat cd keyeve (kinguin,g2a) dok za ps4 na US playstation storeu jer kupujes u dolarima i stalno su neki popusti 

 

 

http://www.snabbox.org/
10 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4

Pitao sam za kolegu koji ima PS4 a posto vec ispitujem mislio sam da neko zna i za PC :) Stoga hvala na odgovorima.

Poruka je uređivana zadnji put sub 10.12.2016 0:12 (IvanDado).
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

u čemu je poanta s tim garancijama od dvije, tri i više  godina? imam ps2 star 10 godina i sve super radi. što se ps4 tolko kvari? 

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
mekto_4 kaže...

u čemu je poanta s tim garancijama od dvije, tri i više  godina? imam ps2 star 10 godina i sve super radi. što se ps4 tolko kvari? 

 Pa ako već daješ 3000+ kn za nešto bolje doplatiti 100-200 kn i osigurati se u slučaju kvara.

Osim toga realno gledano prije se to i kvalitetnije radilo.

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

Istina i to što kažeš... :)

15 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
ppetesic kaže...

ok cijena ali ipak je to ed nebi od tamo uzeo ni baterije za miša

 

zasto ako smijem pitati? Jer sam kod njih vec uzimao par mobitela i stvari i nikad problema imao nisam. 

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice