PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.795.486
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
9 godina
offline
PlayStation 4

Pozdrav svima! U zadnje vrijeme dosta čitam ovu temu (imam još 50 stranica do kraja ) radi preporuka za igre, pa sam tako dodavajući ih na wish listu naletila na neke popuste... 

Da li se isplati uzeti Uncharted trilogiju i The Witcher GOTY po ovim cijenama? Ili bolje uzeti neku od ovih novijih a Uncharted i The Witcher ostaviti za kasnije? Računam da su Spyro i RDR2 nove igre pa će ih još biti na popustima, samo ne znam da li ću po ovoj cijeni više naći Spyro + CB....

Radi se o digitalnim izdanjima, s tim da za istu cijenu mogu Uncharted i Witcher uzeti na Base.com. 

Spyra i CB-a se sjećam još s PS1 i njih bi rado imala u kolekciji, a i RDR2 mi se čini kao nešto što bi nam bilo zanimljivo. Na PS4 sam do sada odigrala HZD, načela GTA V i trenutno sam na pola Uncharted 4. Od GTA sam brzo odustala jer sam navikla igrati na PC-u i nikako se naviknuti na kontroler pa sam ga ostavila za kasnije. Uncharted mi je odlična igra zbog grafike i priče, ali kao igra mi je puno bolji HZD. 

12 Uncharted trilogija (100 kn)
6 The Witcher 3 GOTY (100 kn)
2 RDR2 (270 kn)
4 Spyro + Crash bundle (270 kn)
 
3 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

200 kuna za w3 goty i uncharted trilogy naravno da se isplati, ali kako ti je hzd bolja igra od uncharteda 4 ne znam

Bilo bi ti puno da u isto vrijeme igraš w3 i rdr 2 tu bi jedna igra pravila konkurenciju drugoj pa bi jednu igru igrala a drugu zapostavila

No dobro ja da sam na tvoj mjestu uradio bi kako sma napisao uzeo w3 i uncharted i imas skoro 200 sati igranja.

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4

Jer u HZD skoro cijelo vrijeme igram, a ovdje uglavnom gledam filmic. Ne jednom mi se desilo da blejim u ekran i cekam, onda skuzim da je konacno krenula igra. A igra se uglavnom sastoji od penjanja... Kazem, kao igra mi je HZD zanimljiviji, iako mi je i Uncharted odlican

11 godina
offline
PlayStation 4

Prvo bi uzea Witcher 3, odigra tih 50-60-70 sati savršenstva i onda sta uzmes uzmes.. Glava ce ti bit ionako u sljedećej CDPR igri

Not funny dude
Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Korisnik1251 kaže...

Pozdrav svima! U zadnje vrijeme dosta čitam ovu temu (imam još 50 stranica do kraja ) radi preporuka za igre, pa sam tako dodavajući ih na wish listu naletila na neke popuste... 

Da li se isplati uzeti Uncharted trilogiju i The Witcher GOTY po ovim cijenama? Ili bolje uzeti neku od ovih novijih a Uncharted i The Witcher ostaviti za kasnije? Računam da su Spyro i RDR2 nove igre pa će ih još biti na popustima, samo ne znam da li ću po ovoj cijeni više naći Spyro + CB....

Radi se o digitalnim izdanjima, s tim da za istu cijenu mogu Uncharted i Witcher uzeti na Base.com. 

Spyra i CB-a se sjećam još s PS1 i njih bi rado imala u kolekciji, a i RDR2 mi se čini kao nešto što bi nam bilo zanimljivo. Na PS4 sam do sada odigrala HZD, načela GTA V i trenutno sam na pola Uncharted 4. Od GTA sam brzo odustala jer sam navikla igrati na PC-u i nikako se naviknuti na kontroler pa sam ga ostavila za kasnije. Uncharted mi je odlična igra zbog grafike i priče, ali kao igra mi je puno bolji HZD. 

Spyra i Crasha imaš trenutno za 12 eura u humble bundle paketu za Steam, ako ti što znači.

 

Witcher 3 je jedna od top igara općenito i za 100 kn je no brainer kupnja za sve koji vole takav tip igre. 50h igre minimalno... Uncharted trilogija je u globalu ok. Prvi dio je definitivno loše ostario, ali ostala dva popravljaju stvar. Nekih 20h gameplaya se izvuče iz paketa. Ako ti se U4 dopao, svidjet će ti se i prethodnici, ali ne očekuj previše od same priče. Zadnji nastavak je ipak puno konkretniji po tom pitanju.

 

Osobno bih sad uzeo W3 i Unchartede, a ostalo na nekom slijedećem popustu. Ako nisi odigrala ekspanziju za HZD uzmi i to u obzir. Solidna je.  

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
hanteed kaže...

ali kako ti je hzd bolja igra od uncharteda 4...

 

 Pa to je opće prihvaćeno mišljenje.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Darkec_Crni kaže...

 Hvala kolega hummer0 uspio sam nać, blago se tebi ti imaš osim 2,4G WLAN i 5G WLAN pristup.

Mene strašno prca wifi na tom 2,4 WLAN-u pa neznam jel do tog firmwarea ili ne. 

Žičano nemam nikavih problema ali je wifi strašno slab i zagušen, proba sam mjenjat i kanale ali đaba ne pomaže. 

Tako da sve najbitnije uređaje a tako i konzolu PS4 Pro povezivam sa žicama a wifi mi je  samo nužno zlo.

Uspio sam dobit osim verzije firmwarea i parametre parice to mi je mislim ok.

 Darkec_Crni Ma i ja ti sve spajam preko žice. Preko WI-Fi-a mi je manja brzina nego preko žice na PS4.

5G možeš uključiti i isključiti. Ja imam optiku ,ali mislim da to nema veze.

11 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Postovanje,

 

Zanima me sta bude sa igre koju sam downloadovao sa PSnow i instalirao, nakon sto mi istekne PSplus clanarina? Jel te instalirane igre vise nije moguce igrati ili? 

 

Hvala na odgovoru, nisam upucen nikako povodom ovoga :/

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Mozes ih igrati samo dok ti je ps+ aktivan.
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
11 godina
offline
PlayStation 4

Da li netko narucuje ps4 igrice sa shopto.net mozda? Prije sam znao uzimat i bilo je za izabrat free delivery, i sad idem narucit i nevidim vise da ima free. Jel su ukinuli to ili?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
AA-d00d kaže...
Mozes ih igrati samo dok ti je ps+ aktivan.

 

Aha, hvala na odgovoru ;)

 

E sad...ja povodom toga imam drugi problem...

 

Kada unosim podatke, nece da mi prihvati niti jednu od dvije kartice banke da bih izvršio uplatu :/ ne znam zašto. Kada sam pravio PS account, odabrao sam Veliku Britaniju (jer nema BiH) pa ne znam jel zbog toga neki problem ili? Jel ne postoji način za mene plaćanja online ili, šta da radim? Imaju i one PS+ kartice/bonovi što se prodaju, neznam da li bi mi to odgovaralo?

 

Hvala lijepo.

16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Korisnik1251 kaže...

Pozdrav svima! U zadnje vrijeme dosta čitam ovu temu (imam još 50 stranica do kraja ) radi preporuka za igre, pa sam tako dodavajući ih na wish listu naletila na neke popuste... 

Da li se isplati uzeti Uncharted trilogiju i The Witcher GOTY po ovim cijenama? Ili bolje uzeti neku od ovih novijih a Uncharted i The Witcher ostaviti za kasnije? Računam da su Spyro i RDR2 nove igre pa će ih još biti na popustima, samo ne znam da li ću po ovoj cijeni više naći Spyro + CB....

Radi se o digitalnim izdanjima, s tim da za istu cijenu mogu Uncharted i Witcher uzeti na Base.com. 

Spyra i CB-a se sjećam još s PS1 i njih bi rado imala u kolekciji, a i RDR2 mi se čini kao nešto što bi nam bilo zanimljivo. Na PS4 sam do sada odigrala HZD, načela GTA V i trenutno sam na pola Uncharted 4. Od GTA sam brzo odustala jer sam navikla igrati na PC-u i nikako se naviknuti na kontroler pa sam ga ostavila za kasnije. Uncharted mi je odlična igra zbog grafike i priče, ali kao igra mi je puno bolji HZD. 

Gledajuci samu velicinu popusta najisplativiji je Witcher.

Ako volis kutije i kazes da za istu cifru ima na base.com nije ni to losa opcija.

Spyro + Crash su na najvecem popustu do sada. Em nisam siguran da li postoji bundle na BR disku.

RDR2 je GTA na konjima (em vjerojatno najdosadnija igra od ovih koje gledas/igras)

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
mack83 kaže...
AA-d00d kaže...
Mozes ih igrati samo dok ti je ps+ aktivan.

 

Aha, hvala na odgovoru ;)

 

E sad...ja povodom toga imam drugi problem...

 

Kada unosim podatke, nece da mi prihvati niti jednu od dvije kartice banke da bih izvršio uplatu :/ ne znam zašto. Kada sam pravio PS account, odabrao sam Veliku Britaniju (jer nema BiH) pa ne znam jel zbog toga neki problem ili? Jel ne postoji način za mene plaćanja online ili, šta da radim? Imaju i one PS+ kartice/bonovi što se prodaju, neznam da li bi mi to odgovaralo?

 

Hvala lijepo.

Neces moci direktno s karticom. Probaj s Revolutom.

Uglavnom ciji PS+ zelis uzeti, te si bonove moras nabaviti, ako Revolut ne uspije.

 

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Uzmi sa pcgamesupllay kod kartice od koliko oces funti, dode ti u roku sekund na e-mail kod. Ja tako uzimam za americki account
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Uzmi sa pcgamesupllay kod kartice od koliko oces funti, dode ti u roku sekund na e-mail kod. Ja tako uzimam za americki account
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

Nema na pcgamesupply funti vec samo dolari, a i ja sam iz BiH i kad sam kupovao PES uzimo sam funte na ovoj web stranici

https://www.game.co.uk/en/games/playstation-network/playstation-network-cards/?cm_mn=TopNav-_-PlayStation4-_-PSN-WalletTopUps

 

RD
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Korisnik1251 kaže...

Pozdrav svima! U zadnje vrijeme dosta čitam ovu temu (imam još 50 stranica do kraja ) radi preporuka za igre, pa sam tako dodavajući ih na wish listu naletila na neke popuste... 

Da li se isplati uzeti Uncharted trilogiju i The Witcher GOTY po ovim cijenama? Ili bolje uzeti neku od ovih novijih a Uncharted i The Witcher ostaviti za kasnije? Računam da su Spyro i RDR2 nove igre pa će ih još biti na popustima, samo ne znam da li ću po ovoj cijeni više naći Spyro + CB....

Radi se o digitalnim izdanjima, s tim da za istu cijenu mogu Uncharted i Witcher uzeti na Base.com. 

Spyra i CB-a se sjećam još s PS1 i njih bi rado imala u kolekciji, a i RDR2 mi se čini kao nešto što bi nam bilo zanimljivo. Na PS4 sam do sada odigrala HZD, načela GTA V i trenutno sam na pola Uncharted 4. Od GTA sam brzo odustala jer sam navikla igrati na PC-u i nikako se naviknuti na kontroler pa sam ga ostavila za kasnije. Uncharted mi je odlična igra zbog grafike i priče, ali kao igra mi je puno bolji HZD. 

 Gdje to ima po tim cijenama? Uzeo bi si odmah Witcher 3 i Uncharted. :)

 

A ok, vidim da je to na PS Store  malo mi sporije mozak radi danas.

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.10.2019 13:49 (mzopg).
9 godina
offline
PlayStation 4

Mozete obustaviti glasanje sto se mene tice, ubola sam sve osim RDR2 za 370 kn na PS store-u. Sony je zakljucio da "predugo drzim stvari u kosarici" pa su mi "odlucili pomoci s dodatnih 25% na cijelu kosaricu" 

Gore navedeni popusti vrijede do 17. pa imate vremena drzati stvari u kosarici, mozda i vas odluce potaknuti na kupovinu 

 
4 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Evo da javim, moram priznat da Lost Legacy ipak nije tako dosadan, već je užasno naporan onaj četvrti chapter gdje se moraju oni tokeni skupljati, poslije toga je to pravi Uncharted.
Neki dan sam uzeo na ebayu za 1$ ps now koji traje dva tjedna i skinuo Until Dawn. Tak da nikad bolja investicija od 1$ haha. I moram priznat da mi je ovo dosta bolje od Detroita.
Ima još koja igra na tu foru? Odigrao sam i B2S i Heavy Rain.
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.10.2019 20:01 (kbenzema).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
PlayStation 4

Tcom mi ponudio na 3 god PRO + fifa 19 za 95 kn mjesečno. Što dođe 3420 kn. Baš dobra ponuda haha. Zahvalio se i odbio. Na kraju mi tip prodao za 800 kn ps4 od 500 gb. Rekoh ajde nema veze što je prvi model i od 500, bitno da tlou i days gone odigram kako tako. Prvo mi bilo čudno kad sam uzeo ps4 da mi izgleda kao slim. Provjerim storage i od 1 tb je. Sad gledam i piše cuh-216b što je ako se ne varam slim model. Super cijena na kraju za slim od 1 tb. Tip igrao jednu igru i kaže nije to za mene, treba mi hitno lova. Ja ponudio 800 i još došao do mene da isprobamo. Nije mi se kupovao PRO jer eto stiže PS5 pa se nadam da će ovo poslužiti dok njega ne kupim za god i pol.  

Moj PC  
7 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
kbenzema kaže...
Evo da javim, moram priznat da Lost Legacy ipak nije tako dosadan, već je užasno naporan onaj četvrti chapter gdje se moraju oni tokeni skupljati, poslije toga je to pravi Uncharted.
Neki dan sam uzeo na ebayu za 1$ ps now koji traje dva tjedna i skinuo Until Dawn. Tak da nikad bolja investicija od 1$ haha. I moram priznat da mi je ovo dosta bolje od Detroita.
Ima još koja igra na tu foru? Odigrao sam i B2S i Heavy Rain.

Men Of Medan ili Alien Isolation 

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
8 godina
online
PlayStation 4

Man of medan svakako, ista ekipa kao i until dawn....

 

no, nije tako dobra, barem meni, kao until dawn, i dosta je kraca.....

Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: PlayStation 4
Mortal Kombat 11 na free weekendu (11.-14.10.)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
robogo kaže...
Mortal Kombat 11 na free weekendu (11.-14.10.)

Skino igru (MK 11) preko noći danas ujutro odigrao 1 VS 1 protiv CPU-a i javio mi je da je trail period istakao i to je to više ništa ne mogu ništa u igri, stalno mi javlja da je prošao trail period i da kupim igru. Koja debilana 

16 godina
offline
Re: PlayStation 4
MasterOfDisaster kaže...
robogo kaže...
Mortal Kombat 11 na free weekendu (11.-14.10.)

Skino igru (MK 11) preko noći danas ujutro odigrao 1 VS 1 protiv CPU-a i javio mi je da je trail period istakao i to je to više ništa ne mogu ništa u igri, stalno mi javlja da je prošao trail period i da kupim igru. Koja debilana 

 lol nemoj zezat...

 

Ja sam prosao tutorial i odmah isao na story...prosao 2 chaptera i tek onda dosla obavijest da je to to...ali mogu dalje igrat sve osim storija...

 

Jedino mi nije jasno, zar nisu rekli da ce i terminator biti igriv za sve kroz vikend...a meni je siv na trialu da ga treba kupit lol..

 

 

Baš su smradovi...platiš igru 500kn i za par mjeseci žele opet 300kn ako hočeš dodatne likove hahaha...

 

I naravno trebaš platiti ps plus ako hočeš igrat online... :)

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
amd freak kaže...
MasterOfDisaster kaže...
robogo kaže...
Mortal Kombat 11 na free weekendu (11.-14.10.)

Skino igru (MK 11) preko noći danas ujutro odigrao 1 VS 1 protiv CPU-a i javio mi je da je trail period istakao i to je to više ništa ne mogu ništa u igri, stalno mi javlja da je prošao trail period i da kupim igru. Koja debilana 

 lol nemoj zezat...

 

Ja sam prosao tutorial i odmah isao na story...prosao 2 chaptera i tek onda dosla obavijest da je to to...ali mogu dalje igrat sve osim storija...

 

Jedino mi nije jasno, zar nisu rekli da ce i terminator biti igriv za sve kroz vikend...a meni je siv na trialu da ga treba kupit lol..

 

 

Baš su smradovi...platiš igru 500kn i za par mjeseci žele opet 300kn ako hočeš dodatne likove hahaha...

 

I naravno trebaš platiti ps plus ako hočeš igrat online... :)


Đubrad, žele biti plaćeni za svoj posao. E pa ne ide to tako u Hrvatskoj ;-) 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
amd freak kaže...
MasterOfDisaster kaže...
robogo kaže...
Mortal Kombat 11 na free weekendu (11.-14.10.)

Skino igru (MK 11) preko noći danas ujutro odigrao 1 VS 1 protiv CPU-a i javio mi je da je trail period istakao i to je to više ništa ne mogu ništa u igri, stalno mi javlja da je prošao trail period i da kupim igru. Koja debilana 

 lol nemoj zezat...

 

Ja sam prosao tutorial i odmah isao na story...prosao 2 chaptera i tek onda dosla obavijest da je to to...ali mogu dalje igrat sve osim storija...

 

Jedino mi nije jasno, zar nisu rekli da ce i terminator biti igriv za sve kroz vikend...a meni je siv na trialu da ga treba kupit lol..

 

 

Baš su smradovi...platiš igru 500kn i za par mjeseci žele opet 300kn ako hočeš dodatne likove hahaha...

 

I naravno trebaš platiti ps plus ako hočeš igrat online... :)


Đubrad, žele biti plaćeni za svoj posao. E pa ne ide to tako u Hrvatskoj ;-) 

 jbt pa nije to mmo da možes iskoristiti 2000+ sati naplacivat kozmetiku i ekspanzije.

 

Stori traje onak par sati, i ima kolko ono 10 likova? 

 

Najbolje da naplacuju patcheve, zasto da bude free ipak i na njima rade right?

 

 

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
amd freak kaže...

 jbt pa nije to mmo da možes iskoristiti 2000+ sati naplacivat kozmetiku i ekspanzije.

 

Stori traje onak par sati, i ima kolko ono 10 likova? 

 

Najbolje da naplacuju patcheve, zasto da bude free ipak i na njima rade right?

 

 

Pa mogu pokušati naplatiti što god hoće. Ako ljudi plaćaju, zašto ne? Ja nikad uopće nisam kužio zašto netko igra MK dulje od 2h, sveukupno. A kamoli da ne može živjeti bez T1000 DLCa.

Pa ljudi plaćaju Hearthstone karte ko budale, ili FIFA FUT coinse.

Treba ljudima uzet novce, ako nećeš ti, netko će drugi.

 

Osobno vrlo rijetko kupim neki DLC ili Season Pass. Ima previše relativno dobrih igara da bih se bavio samo jednom :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
amd freak kaže...

 

Jedino mi nije jasno, zar nisu rekli da ce i terminator biti igriv za sve kroz vikend...a meni je siv na trialu da ga treba kupit lol..

 Na Twitteru piše "you’ll even be able to preview recently added Mortal Kombat 11 Kombat Pack characters within the Towers of Time mode, including the powerful Terminator T-800 from the upcoming “Terminator: Dark Fate” film, the fierce Matoka warrior, Nightwolf and the soul-stealing sorcerer, Shang Tsung".

 

Nije mi baš jasno znači li to da su DLC likovi dostupni za igranje u Towers of Time modu ili su samo unutra kao mogući protivnici.

 

Tek sam skinuo trial pa nisam isprobavao.

 

Jedina dilema trenutno mi je dal uzeti samo base game ili odmah Ultimate. Ak preračunam, to je cca 25kn po DLC liku.  

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Korisnik1251 kaže...

Mozete obustaviti glasanje sto se mene tice, ubola sam sve osim RDR2 za 370 kn na PS store-u. Sony je zakljucio da "predugo drzim stvari u kosarici" pa su mi "odlucili pomoci s dodatnih 25% na cijelu kosaricu" 

Gore navedeni popusti vrijede do 17. pa imate vremena drzati stvari u kosarici, mozda i vas odluce potaknuti na kupovinu 

 Jučer stavio days gone i rdr2 u košaricu... danas stiže mail od sony-ja . Kažu da me potaknu na kupnju daju mi 40 % na cjelu košaricu... kupio obje igre naravno... days gone platio 160 kuna a rdr2 137 kuna... svaka čast sony i svaka čast Korisnik1251što si podjelio ovu informaciju.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice