FIFA2009 ps3/x360

poruka: 3
|
čitano: 1.132
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
odjavljen
offline
FIFA2009 ps3/x360

cudi me da vec nema ove teme... nakon 12 godina igranja ISS/PES serijala, prosle godine sam isti odbacio i prebacio se na fifu08@ps3. u to vrime mi fifa08 bila odlicna, no tek sad kad je dosao demo od 09 vidim da ni 08 nije bila dovoljno dobra. uglavnom, EA gazi velikim koracima naprijed i pregazio je konkurenciju. gledajuci na youtubeu pes09 video gameplay, nisam ostao ni malo ravnodusan. i dalje ista stvar kao u prosloj verziji, a ipak sam na toj igri gotovo cijelu mladost proveo, a sad silom prilika presao na fifu...

 

dakle, jel tko jos probao?

dojmovi?

http://www.virtual-gamer.org
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: FIFA2009 ps3/x360

nesreco pozdravlja te stanko bubalo i pazim na tebe znaj :D

vezano uz temu ne znam ali ja nemam osjecaja u sutu na fifi koliko god probavao, na pesu imam osjecaj kao da stvarno ja pucam. prošlogodišnji je bio shit i igrao sam samo ps2 verziju, vidjet ćemo hoće li biti što bolje.

btw nevezano uz temu i vezano uz žanr izgleda da izlazi nba2k9 na pc, samo čini mi se ps2 port, dakle pokreću se stvari.

Geekovih svih zemalja, ujedinite se!
16 godina
neaktivan
offline
FIFA2009 ps3/x360

Vec imas tu temu Fifa 09 demo, al dobro. Ja sam igrao demo i odusevljen sam za razliku od prosle godine je puno bolja, a i prosle godine je bila odlicna tako da je sigurno kupujem i ove godine.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice