Grand Theft Auto V

poruka: 10.025
|
čitano: 2.364.103
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
GTA 5

mojih ruku djelo :D :

 

Nije nesto, ali evo.Nadam se da vam se svidja :)

MSI Z77A-GD65 | i7 3770K 4.5GHz | 8GB Corsair 1866MHz | MSI GTX680 Ligtning OC | XFX 650W | SSD 128GB + HDD 1TB | Noctua NH-D14 | Coolermaster Storm Enforcer |
 
8 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: GTA 5
Marcuskac kaže...

mojih ruku djelo :D :

 

Nije nesto, ali evo.Nadam se da vam se svidja :)

svaka čast, sync je super

Pingu ;)
12 godina
protjeran
offline
GTA 5

Tko nije pogledo neka obavezno pogleda, neke stvari previse lice.

===============================================================
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.11.2012 16:38 (MARKOcVp).
Moj PC  
0 2 hvala 0
11 godina
offline
Re: GTA 5

@Vapor Hvala  :)

MSI Z77A-GD65 | i7 3770K 4.5GHz | 8GB Corsair 1866MHz | MSI GTX680 Ligtning OC | XFX 650W | SSD 128GB + HDD 1TB | Noctua NH-D14 | Coolermaster Storm Enforcer |
11 godina
offline
GTA 5

Evo jos dvije slike, nista posebno.

Polako se stisava sve.

 

Jos nas ceka interview sa Dan Houserom od IGN-a, moglo bi biti zanimljivo :)

 

btw Multilpayer.it je objavio ovo na twitteru:

- There is no a lead platform, they are developing the game at the same time in both PS3 and XBOX360
- Who saw the demo thinks that there won't be a Wii U version because rockstar is not experienced with this new console, but he is also confident that there will be a PC version after a few months.
- Who saw the demo was impressed not so much by the graphic (but he said that the graphic is amazing), but by the credibility of the game world and attention to details
- Speaking of graphic, the demo had a lot alias (Which is going to be fixed before release, of course) but the frame rate wasn't bad (but not perfect). Curiosity: They did the same presentation for GTA IV 5 years ago, and in this case the graphic was great but the frame rate was really bad.
- At the moment you can't switch between characters if you are in free roam and you are wanted, but they are still working on that so it may change (Maybe we'll be able to switch characters and then make a huge escape from police with all the characters together... Damn, this should be in the wish list lol)
- There will be multiple endings (Maybe we already know that, I can't remember)

 

As for the lenght of the game, Rockstar said that the main story alone lasts about as the red dead redemption one. So about 25-30 hours. But there will be a HUGE amount of secondary things to do.
Btw, It will last less than the one in GTA IV with Nico because they know that a lot of people didn't finish the story because it was too long.

MSI Z77A-GD65 | i7 3770K 4.5GHz | 8GB Corsair 1866MHz | MSI GTX680 Ligtning OC | XFX 650W | SSD 128GB + HDD 1TB | Noctua NH-D14 | Coolermaster Storm Enforcer |
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.11.2012 18:58 (Marcuskac).
 
3 0 hvala 2
13 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: GTA 5

 

Ma V izlazi 100% kraj 4. ili početak/sredina 5. mjeseca, taman kad se ekipi počnu skupljati testovi i bliži se kraj školske godine :)

13 godina
neaktivan
offline
GTA 5
Good guy R*
Doesn't ruin PC gamers' grades
Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
Moj PC  
6 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: GTA 5
MARKOcVp kaže...
Mitsuoka kaže...

pobogu, kako ces na konzolu unijet tekst

http://files.g4tv.com/ImageDb3/183716_S/Xbox-360-Text-Messaging-Kit.jpg

ali to nema za play station, samo xbox to ima

http://www.hdtvinfo.eu/pics/Playstation3_wireless_keyboard.jpg

 

Inace, mene jedino zanima hoce li svijet biti stvarno tako ogroman kao sto kazu.

Achieve your mission with all your might. Despair not till your last breath. Make your death count.
13 godina
neaktivan
offline
GTA 5
Suha krpa na dnu mora.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: GTA 5
Kewin kaže...

nadajmo se da su to gluposti! :(

15 godina
neaktivan
offline
GTA 5

Meh samo misljenje kvazi blogera. Ako bude PC verzije najavice je tek par mjeseci nakon izlaska za konzole. 

http://vgm.tv/
Moj PC  
7 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
GTA 5

jesu najavili još koji trailer/screenshot?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
GTA 5

Jedno je sigurno, ako ne dođe za PC idem bombardovat njihov headquarters...{#}

Random shit...
Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: GTA 5
Kewin kaže...

I sad bi netko trebao to povjerovati na temelju mišljenja nekog random lika s trećerazrednog portala koji svoje izjave nije potvrdio nikakvim relevantnim izvorima.

 

A sve to temelji na mišljenju da je piratstvo glavni razlog pada prodaje igara na PCu u zadnjih par godina, za što još nigdje nisam vidio da je dokazano na temelju pouzdanih informacija. Dok ne uzima u obzir činjenicu da se PC tržište u zadnjih par godina jako promijenilo. Valjda više do 50% prodaje se preselilo u digitalne trgovine. Došao je i velik broj F2P naslova koje ne prodaju ni jedan primjerak igre ali svejedno zarađuju milijune.

 

Dok na konzolama stare statistike broja prodanih primjeraka možda još uvijek pale na PCu su prestale biti relevantne. I baš prema takvim statistikama PC gaming umire već deset godina a digitalne trgovine i F2P naslovi svejedno svake godine bilježe sve veću zaradu.

 

Zato ja samo lagano zanemarim ovakve tekstove koje često pišu ljudi koji nemaju pojma o čemu govore već samo bacaju bombastične naslove u nadi da će dobiti što veći broj klikova.

Why do they call him the Bullet-Dodger? 'Cause he dodges bullets, Avi.
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.11.2012 14:18 (ZC_Someone).
12 godina
protjeran
offline
GTA 5

De prestanite vise s tim oce izac na pc, akd hoce, tako je sa svakim gta do sad, nikad ga nisu odmah najavili za pc niti nece, jer hoce prvo pokupit pare sa konzola, jer oni nemaju puno izbora, moraju kupiti ako hoce igrati, njima nije tkao jednostavno nabaviti pirata ko nama pc gamerima, skines i igras, oni se moraju hebavat s blu ray diskovima, uredajima koji su skupi.

===============================================================
Moj PC  
1 3 hvala 0
11 godina
offline
GTA 5

I evo ovog dugo ocekivanog interviewa sa Dan Houser-om:

http://www.ign.com/articles/2012/11/17/gta-v-burning-questions-answered

MSI Z77A-GD65 | i7 3770K 4.5GHz | 8GB Corsair 1866MHz | MSI GTX680 Ligtning OC | XFX 650W | SSD 128GB + HDD 1TB | Noctua NH-D14 | Coolermaster Storm Enforcer |
 
0 0 hvala 3
13 godina
neaktivan
offline
Re: GTA 5
MARKOcVp kaže...

De prestanite vise s tim oce izac na pc, akd hoce,

Ovako sam i ja govorio "ma sta lazete da ne postoji djed mraz ,KAD POSTOJI"

 

Kako ti znas da hoce?

sup
12 godina
neaktivan
offline
Re: GTA 5
MARKOcVp kaže...

De prestanite vise s tim oce izac na pc, akd hoce, tako je sa svakim gta do sad, nikad ga nisu odmah najavili za pc niti nece, jer hoce prvo pokupit pare sa konzola, jer oni nemaju puno izbora, moraju kupiti ako hoce igrati, njima nije tkao jednostavno nabaviti pirata ko nama pc gamerima, skines i igras, oni se moraju hebavat s blu ray diskovima, uredajima koji su skupi.

 

To je samo tako na ps3,ali pogledaj xbox 360 :)

12 godina
protjeran
offline
Re: GTA 5
hexx kaže...
MARKOcVp kaže...

De prestanite vise s tim oce izac na pc, akd hoce,

Ovako sam i ja govorio "ma sta lazete da ne postoji djed mraz ,KAD POSTOJI"

 

Kako ti znas da hoce?

gta mora doci na pc i uvijek je dolazio, potpuno ista prica ko s gta 4, takoder nije bio najavljen za pc

odi na pocetak gta 4 teme pa ces vidjet ista pitanja "dali izlazi za pc"

===============================================================
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.11.2012 14:40 (MARKOcVp).
12 godina
offline
GTA 5

Je li R* ima naviku izbacivati gameplay ?

Darko
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: GTA 5
DarkoKwon kaže...

Je li R* ima naviku izbacivati gameplay ?

ako si pratio najave max payne-a 3 onda znaš odgovor a to je ne ali zato neštede na trailerima 

15 godina
neaktivan
offline
GTA 5

Bilo je dosta trailera sa gameplay sekvencama.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
GTA 5

pa max payne 3 je imo hrpu trailera sa gameplay-em, ono kad su oruzja pokazivali, pa multyplayer traileri, bas ih je bilo puno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
GTA 5

Pa i ovo sto ste vidjeli je ingame i nije prerenderovano. R* skoro uvijek trailere bazira na gameplay videima koje snime. Sve sto ste vidjeli u ova dva trailera je ingame i realtime. Tako da ce igra izgledati kao u prikazanim trailerima. 

http://vgm.tv/
Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
GTA 5

Možemo bit sretni ako dođe na pc. Cijeli profit se dobi iz PS3-a i x360. Možda se 2% proda na pc-u.

ELS BLAUGRANES <3
Moj PC  
0 9 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
GTA 5

Mislio sam na sekvence u kojima se baš igra, sa hudom i svim.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
GTA 5

Ne mogu da vjerujem da vam je pao mrak na oči što su neki kvazi blogeri rekli da nece izaci za pc... {#}

Izaći će {#}

ŽIVOT je kao pozornica, dođeš, vidiš, odeš. .
Moj PC  
5 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: GTA 5
dex3108 kaže...

Pa i ovo sto ste vidjeli je ingame i nije prerenderovano. R* skoro uvijek trailere bazira na gameplay videima koje snime. Sve sto ste vidjeli u ova dva trailera je ingame i realtime. Tako da ce igra izgledati kao u prikazanim trailerima. 

Da, a slike su "usminkane" jer svi znamo da konzole nemaju toliki AA, DOF itd.... na traileru se bas vidi nedostatak toga, tekstura, sjene pogotovo i sl. aka konzole.

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice