Grand Theft Auto V

poruka: 10.025
|
čitano: 2.364.114
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Re: GTA 5
AMD Phenom II X4 kaže...

hebeš wii, da su bar gta v napravili za next gen konzole 

 

V će vjerojatno doći na next-gen konzole, osim toga istu su stvar napravili 2004 na tranziciji ps2-ps3 i xbox-xbox360.

12 godina
odjavljen
offline
Re: GTA 5
Ray0 kaže...
AMD Phenom II X4 kaže...

hebeš wii, da su bar gta v napravili za next gen konzole 

 

V će vjerojatno doći na next-gen konzole, osim toga istu su stvar napravili 2004 na tranziciji ps2-ps3 i xbox-xbox360.

nece

http://revohd.com
15 godina
online
Re: GTA 5
Arnold Layne kaže...
Ray0 kaže...
AMD Phenom II X4 kaže...

hebeš wii, da su bar gta v napravili za next gen konzole 

 

V će vjerojatno doći na next-gen konzole, osim toga istu su stvar napravili 2004 na tranziciji ps2-ps3 i xbox-xbox360.

nece

oce al vjerojatno za 4-5 godina, kao sto je sad san andreas i vice city na ps3.

12 godina
odjavljen
offline
Re: GTA 5
mar123 kaže...
Arnold Layne kaže...
Ray0 kaže...
AMD Phenom II X4 kaže...

hebeš wii, da su bar gta v napravili za next gen konzole 

 

V će vjerojatno doći na next-gen konzole, osim toga istu su stvar napravili 2004 na tranziciji ps2-ps3 i xbox-xbox360.

nece

oce al vjerojatno za 4-5 godina, kao sto je sad san andreas i vice city na ps3.

ma dobro to je druga stvar 
graficki nece bit nist bolji od ovog kakav ce sad bit

 

http://revohd.com
11 godina
neaktivan
offline
Re: GTA 5

 Wii U? Ma nema sanse da ta konzola pokrene GTA5 i da izgleda isto kao na PS3/X360. Jedino sta Wii U ima jace je GPU, i to samo sta se tice procesora( jer memoriju dijeli sa onom koju dijeli i sama igra...dok CPU debelo zaostaje...i da ima 2 gige RAM-a ,od toga 1gb je dedicated za OS a druga giga za igre i graficku. Znaci ukratko, slabije od PS3 i x360...

 

Po nekim izvorima Wii U ima neki IBM-ov cetverojezgreni proc sa 2MB keša...a o taktu neki pricaju da je oko 1.6 dok drugi govore oko 2.0-3.0. Al ja cisto sumljam da je proc preko 2.0-2.5. Samsungov RAM, valjda DDR3 i ATI/AMD GPU

Origin ID za FIFU 13: ReaLazio
12 godina
offline
Re: GTA 5
TheDarkSide kaže...

 Wii U? Ma nema sanse da ta konzola pokrene GTA5 i da izgleda isto kao na PS3/X360. Jedino sta Wii U ima jace je GPU, i to samo sta se tice procesora( jer memoriju dijeli sa onom koju dijeli i sama igra...dok CPU debelo zaostaje...i da ima 2 gige RAM-a ,od toga 1gb je dedicated za OS a druga giga za igre i graficku. Znaci ukratko, slabije od PS3 i x360...

 

Po nekim izvorima Wii U ima neki IBM-ov cetverojezgreni proc sa 2MB keša...a o taktu neki pricaju da je oko 1.6 dok drugi govore oko 2.0-3.0. Al ja cisto sumljam da je proc preko 2.0-2.5. Samsungov RAM, valjda DDR3 i ATI/AMD GPU

Lol 2GB rama konzola, nisam to znao, pa danas svaki novi tablet pc ima 2gb rama :)

Darko
11 godina
protjeran
offline
GTA 5

{#} da nisu mogli pričekati i izraditi igru za next gen konzole onda zbilja neznam. znači sad bi mi trebali kupiti konzolu, a 6 mj kasnije izlaze nove konzole, osim ako se komu da čekati da izađe pc verzija..da su izradili gta v za next gen konzole, grafika bi bila puno bolja, sad će biti zastarjela grafika, mutne texture, low details...možemo se nadati kad izađe gta 6

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.11.2012 10:35 (neznam_nadimak01).
 
1 12 hvala 1
14 godina
offline
Re: GTA 5
neznam_nadimak01 kaže...

{#} da nisu mogli pričekati i izraditi igru za next gen konzole onda zbilja neznam. znači sad bi mi trebali kupiti konzolu, a 6 mj kasnije izlaze nove konzole, osim ako se komu da čekati da izađe pc verzija..da su izradili gta v za next gen konzole, grafika bi bila puno bolja, sad će biti zastarjela grafika, mutne texture, low details...možemo se nadati kad izađe gta 6

vama je jasno da bi igra izišla na next gen konzolama da bi bila puno zahtjevnija na PC-u?

http://www.pecalica.hr/users/add/3cb0b321e3e8d77d2544dd607b4cbfe6
15 godina
neaktivan
offline
GTA 5

Kušođ konzolu, odigraš GTA v i imaš još tonu naslova koje se isplati odigrati a nema ih na pcu, dan dana je konzola dobra investicija ako je se moža nabaviti za urednu lovu.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
Moj PC  
9 1 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
GTA 5

Meni jedino nije sa kontrolerom dobro igrat , ustvari bolje je za vozila, ali za pucanje sam noob žešći.

Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: GTA 5
Jabulani kaže...

Meni jedino nije sa kontrolerom dobro igrat , ustvari bolje je za vozila, ali za pucanje sam noob žešći.

Zvog toga me i odbijaju konzule,socer ili neka auta se daju igrati ali fps neeee,nikako nije to to.

Networking Admin,nemam 15 godina takav mi je nick :)
13 godina
neaktivan
offline
GTA 5

Jer GTA je inače FPS.

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: GTA 5
PLASMAorLCD kaže...

Jer GTA je inače FPS.

nije ali je tps ista stvar

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
11 godina
neaktivan
offline
GTA 5

nisu ni oni iz R* normalni kad prvo objavljuju za ps3, pa sa ps3 nemaš užitak ko na kompu, vožnja ako se navježbaš možeš biti ko na PCu ali pucanje ja stvarno neznam, nisam nikako igrao kako naciljaš nešto, valjda pritisneš nešto i automatski mu cilja glavu? ne bi mjenjo PC ni za 3 PS3ce ( ok bi ali bi ih prodo i sastavio novi komp :D)

 
2 0 hvala 0
15 godina
online
GTA 5

da, igre imaju autoaim, gta iv je lako igrat na ps3-u, nemam konzolu iso sam prvi put kod frenda probat cetvorku i odam sam sve pohvato. dok recimo uncharted nije imo autoaim pa moras sa gljivama ciljat. no max payne 3, gta serijal, call of duty svi imaj autoaim.

Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
GTA 5

Al opet,nije zabavno radit masakr po gradu sa kontrolerom. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.11.2012 21:09 (Jabulani).
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: GTA 5

GTA serijali su tipične PC igre.

12 godina
odjavljen
offline
GTA 5

da zato je san andreas debelo najvise prodan na ps2 

 

i ovaj ce bit najvise igran na konzolama

http://revohd.com
Poruka je uređivana zadnji put ned 25.11.2012 21:21 (Arnold Layne).
Moj PC  
1 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: GTA 5
Predator003 kaže...

nisu ni oni iz R* normalni kad prvo objavljuju za ps3, pa sa ps3 nemaš užitak ko na kompu, vožnja ako se navježbaš možeš biti ko na PCu ali pucanje ja stvarno neznam, nisam nikako igrao kako naciljaš nešto, valjda pritisneš nešto i automatski mu cilja glavu? ne bi mjenjo PC ni za 3 PS3ce ( ok bi ali bi ih prodo i sastavio novi komp :D)

Vožnja je zbog gljiva bolja nego na kompu, pucanje ti je isti k kad se navikneš, da je pc precizniji je, ali ti to ništa neznači nakon nekog vremena.

mar123 kaže...

da, igre imaju autoaim, gta iv je lako igrat na ps3-u, nemam konzolu iso sam prvi put kod frenda probat cetvorku i odam sam sve pohvato. dok recimo uncharted nije imo autoaim pa moras sa gljivama ciljat. no max payne 3, gta serijal, call of duty svi imaj autoaim.

Nisan baš siguran za cod.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
12 godina
neaktivan
offline
Re: GTA 5

Nisam rekao tko najviše igra GTA(konzolaši) nego za šta je namjenjen, ili bi trebao biti namjenjen.

12 godina
odjavljen
offline
Re: GTA 5
Defa.psd kaže...

Nisam rekao tko najviše igra GTA(konzolaši) nego za šta je namjenjen, ili bi trebao biti namjenjen.

da mozes si mislit 

 

gta je tipicna konzolaska igra 

 

Po cemu bi trebala bit namjenjena najvise za komp ?

http://revohd.com
12 godina
neaktivan
offline
Re: GTA 5

Okrentnost i fluidnost miša, tj. sloboda kretanja.

14 godina
offline
Re: GTA 5
Defa.psd kaže...

Nisam rekao tko najviše igra GTA(konzolaši) nego za šta je namjenjen, ili bi trebao biti namjenjen.

Pa namjenjen je za konzole kao većina naslova. Ipak im je većina zarade na njima.

I da je namjenjen za PC, vjerojatno ne bi bio port kojeg čekamo par mjeseci...

0_o
12 godina
odjavljen
offline
Re: GTA 5
Defa.psd kaže...

Okrentnost i fluidnost miša, tj. sloboda kretanja.

a zakaj se to onda ne vidi na rezultatima prodaje ?

 

Ako vec igras konzole jedno vrijeme naviknut ces se skroz

 

Isto tak sam se i ja kod GTA SA i kasnije kad sam nabavio komp bilo mi je glupo igrat GTA na kompu  

Da u isto vrijeme dođu ps3 i pc verzija od GTA V kupio bi za ps3 

http://revohd.com
11 godina
neaktivan
offline
Re: GTA 5
Arnold Layne kaže...
Defa.psd kaže...

Okrentnost i fluidnost miša, tj. sloboda kretanja.

a zakaj se to onda ne vidi na rezultatima prodaje ?

 

Ako vec igras konzole jedno vrijeme naviknut ces se skroz

 

Isto tak sam se i ja kod GTA SA i kasnije kad sam nabavio komp bilo mi je glupo igrat GTA na kompu  

Da u isto vrijeme dođu ps3 i pc verzija od GTA V kupio bi za ps3 

zbog piratskih stranica kad ih ne bi bilo TJ kad bi svi šta imaju GTA SA imali tj kupili original i kad bi taj broj podjelili s 10 opet bi bilo više ljudi koji ih imaju na PC nego na PS i ostalim konzolama.

da se bar može igrat 1 na 1 tj ko će ko ga ubiti u SA ja sa PC a bilo ko sa bilo kojom konzolom ja garantiram da bi ga ubio u 10 od 10, konzole su više za vožnju, trke, nema mi smisla igrat npr COD na psu, tako ni GTA ali su ovi iz R* izdali i za konzole da bi povećali zaradu

13 godina
offline
GTA 5

Nemožete reć da je na kompu recimo ugodnije vozit auto. Ja na GTA IV ispalim kad moram pratit nekog sporo pa tapkam na W non-stop. Na PS3 lagano doziraš R2 i voziš stalnom brzinom.

Pingu ;)
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: GTA 5
Vapor kaže...

Nemožete reć da je na kompu recimo ugodnije vozit auto. Ja na GTA IV ispalim kad moram pratit nekog sporo pa tapkam na W non-stop. Na PS3 lagano doziraš R2 i voziš stalnom brzinom.

mislim da bi trebali stavit cruise control u igru

http://www.pecalica.hr/users/add/3cb0b321e3e8d77d2544dd607b4cbfe6
16 godina
neaktivan
offline
Re: GTA 5
TheDarkSide kaže...

  Wii U? Ma nema sanse da ta konzola pokrene GTA5 i da izgleda isto kao na PS3/X360. Jedino sta Wii U ima jace je GPU, i to samo sta se tice procesora( jer memoriju dijeli sa onom koju dijeli i sama igra...dok CPU debelo zaostaje...i da ima 2 gige RAM-a ,od toga 1gb je dedicated za OS a druga giga za igre i graficku. Znaci ukratko, slabije od PS3 i x360...

 

Po nekim izvorima Wii U ima neki IBM-ov cetverojezgreni proc sa 2MB keša...a o taktu neki pricaju da je oko 1.6 dok drugi govore oko 2.0-3.0. Al ja cisto sumljam da je proc preko 2.0-2.5. Samsungov RAM, valjda DDR3 i ATI/AMD GPU

Kako samo?

Oprostite na off topicu, ali tvoji izvori gdje čitaš informacije su krivi. Koliko ja znam Ps3 i 360 imaju po 512MB rama dok Wii U ima 1GB + 1Gb rezervirano za os. Procesor je od IBM-a sa tri jezgre, ali nove arhitekture.

Ok CPU nije u rangu PS3 ali xbox ima slabiji CPU od PS3-ce pa opet sve ide isto ko ina ps3.

A GTA V bi mogao na Wii U samo treba ga optimizirat da se čim više optereti GPU. Recimo fizika se sada može izvršavat na GPU-u tako da se ne opterećuje dodatno CPU.

Mislim da će izdat GTA 5 na Wii U ako vide da imaju publiku.

 

Evo jedan dobar članak, pa si pročitaj.

http://www.zeldainformer.com/news/comments/developers-have-it-wrong-the-wii-u-is-powerful-its-just-next-generation-pow

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.11.2012 23:09 (gengar).
13 godina
neaktivan
offline
Re: GTA 5
Vapor kaže...

Nemožete reć da je na kompu recimo ugodnije vozit auto. Ja na GTA IV ispalim kad moram pratit nekog sporo pa tapkam na W non-stop. Na PS3 lagano doziraš R2 i voziš stalnom brzinom.

Da, tako i ja na xboxovom.

LoL acc THCJoshi
Poruka je uređivana zadnji put ned 25.11.2012 23:24 (Jonja).
16 godina
offline
GTA 5

A ja prištekam gamepad u PC i također imam analognu kontrolu gasa. Tako da je teško PCu spoticali kontrole kao minus kad u njega možeš priključiti što hoćeš. Moj susjed dok igra GTA ima na stolu volan i samo se po potrebi prebacuje između njega i miša. Dok će se gamepad uvijek mučiti s preciznim ciljanjem.

 

Ajde stoji činjenica da nemaju baš svi PC igrači gamepad. Samo ja osobno znam malo takvih.

Why do they call him the Bullet-Dodger? 'Cause he dodges bullets, Avi.
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice