Grand Theft Auto V

poruka: 10.025
|
čitano: 2.381.320
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
GTA 5 najavljen

da bar izađu modovi za gta 4 

Neznam di se ide za to .
 
0 7 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: GTA 5 najavljen
RPG vs TENK kaže...

da bar izađu modovi za gta 4 

haha pasam ugradi aute i mape...sve ti je isto ko u san andreasu samo imaju za iv drugi programi...

Ne psujem,Ne pušim,Ne pijem: e jebemti upade mi cigara u pivu! steam.luks@gmail.com sluki77@gmail.com mato.lukic.luks@gmail.com sunca.lukic@os.t-com.hr skype:mato.lukic95
14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA 5 najavljen

Pa netreba sad izac GTA 5 , recimo izmedu gta 3 i gta 4 je izaslo 4 gta-a (GTA san andreas , GTA Vice City , GTA Vice city stories , GTA Liberty City Stories) , pa znaci netrebamo cekat za GTA 5 , mozda izade GTA San Andreas Stories ili GTA Nesto pa bude najbolji gta , kao San Andreas. PA GTA SAN ANDREAS NEMA BROJ , PA SE SMATRA JEDNIM OD NAJBOLJIH.

 

Hvala Vam na razumjevanju i strpljenju

14 godina
neaktivan
offline
GTA 5 najavljen

 -> snimao prije 2 god na nekom low kompu graficka 64 mb al opet vidi se kolko sam pro :D

 

uzivajte :D ovo mi je bio najbolji gta za radit stuntove ...

xFire: rebelsy
 
10 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
GTA 5 najavljen

nije ni gta4 los za stuntove radit... :D

 
1 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: GTA 5 najavljen
zagrebchanec kaže...

nije ni gta4 los za stuntove radit... :D

Slažem se, pogotovo kad se punom brzinom zaletim u stup i izletim kroz staklo ko supermanSmijeh

Pala bomba u rodilište. Sad ima duplo više djece. /////// Vrijeme je relativan pojam. Zavisi sa koje strane WC-a se nalaziš.
14 godina
neaktivan
offline
GTA 5 najavljen

GTA SA: Odličan gamplay za igru onih godina, danas je super za multiplayer.

 

GTA IV: Prehebena grafika i realnost, spor  engine

 

GTA V: Mislim da nebude nes posebno

 

GTA MP: Kad bise Rockstar Games posvetio igri koja bi pružala 'editable' multiplayer poput SA, to bi bilo odlično.  

 

Red Dead Redemption: Igra koja mi se prema trailerima jako svidja, ali opet je upitan engine. GTA, ali western. Grand Theft Horse bi bil najbolji naziv za ovu igru :D

 

TMasters
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.1.2010 18:55 (TMasters).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: GTA 5 najavljen
rebelsy kaže...

 -> snimao prije 2 god na nekom low kompu graficka 64 mb al opet vidi se kolko sam pro :D

 

uzivajte :D ovo mi je bio najbolji gta za radit stuntove ...

lol frajer par puta si skoknuo s autom haha da ti vidiš što ja radim na gta 4 gdje je fizika i to sve 5 puta bolje

i vjerujem da si pro XD treniran od najboljih

profesionalac u vice city buahaha opako zvuči

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.1.2010 19:03 (xnight_hunterx).
14 godina
neaktivan
offline
GTA 5 najavljen

A ljubitelj sam gta-a pa se radujem novoj 5. ;)

Svasta MaJka rodi ali traktorsku gumu ne...
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
GTA 5 najavljen

Samo nekaj je dobra priča i uljepšana grafika i fizika iz GTA4 i bude super... Naravno kada bi veličinom bio ko SA... milina :))))

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA 5 najavljen
Microsoft se iskesirao Rockstaru da bi expanzije bilo XBOX360 exluziva, mozete zaboravit na ps3
hmda
15 godina
protjeran
offline
RE: GTA 5 najavljen
Slash 666 kaže...
Microsoft se iskesirao Rockstaru da bi expanzije bilo XBOX360 exluziva, mozete zaboravit na ps3

Nebrini se ima takih koji će PS3 prodat i kupit Xbox 360 a i ja ga možda kupim!

Slatki Car<3Slatka Carica...steam.luks@gmail.com sluki77@gmail.com mato.lukic.luks@gmail.com sunca.lukic@os.t-com.hr skype:mato.lukic95
15 godina
offline
RE: GTA 5 najavljen
Slash 666 kaže...
Microsoft se iskesirao Rockstaru da bi expanzije bilo XBOX360 exluziva, mozete zaboravit na ps3

Što ti ne čitašnovosti ?!

14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA 5 najavljen
Jack Sparrow kaže...
Slash 666 kaže...
Microsoft se iskesirao Rockstaru da bi expanzije bilo XBOX360 exluziva, mozete zaboravit na ps3

Što ti ne čitašnovosti ?!

Ubij me odma

hmda
15 godina
offline
RE: GTA 5 najavljen
Slash 666 kaže...

Ubij me odma

Znaš da bi, samo što te neznam xD.

15 godina
neaktivan
offline
GTA 5 najavljen

to je glupost isto ko i fifa 09 i 10,nema razlike..San Andreas je najbolji GTA(meni i najbolja igra ikad)i gotovo

Votka i dzin to je sada in dobra lova, brza kola, ribe oko stola votka i dzin to je sada in nova riba, novi splav, tako svaki dan
 
1 4 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
GTA 5 najavljen

Ma daj molim te GTA 5!?!?! pa kakav komp ce za to trebat?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: GTA 5 najavljen
KCro kaže...

Ma daj molim te GTA 5!?!?! pa kakav komp ce za to trebat?

Alienware?

Ako ti je netko pomogao klikni ispod potpisa HVALA!///www.crotrailers.co.cc - Traileri,gameplay snimke i ostali klipovi za video igre./// Ako gori zeleno, ne znači da sam tu!///B:BC2 nick: DomBaaa
15 godina
neaktivan
offline
RE: GTA 5 najavljen
Agoodhappyknight kaže...

Pa netreba sad izac GTA 5 , recimo izmedu gta 3 i gta 4 je izaslo 4 gta-a (GTA san andreas , GTA Vice City , GTA Vice city stories , GTA Liberty City Stories) , pa znaci netrebamo cekat za GTA 5 , mozda izade GTA San Andreas Stories ili GTA Nesto pa bude najbolji gta , kao San Andreas. PA GTA SAN ANDREAS NEMA BROJ , PA SE SMATRA JEDNIM OD NAJBOLJIH.

 

Hvala Vam na razumjevanju i strpljenju

Zašto San Andreas nema broj u imenu? Evo jedna moja teorija:

Rockstarovci su prvo napravili GTA1, pa GTA2, pa GTA 3. A onda su odlučili da će ubuduće nazivati nastavke po imenu grada u koji su smješteni. Tu imamo Vice City i San Andreas.

 

Ključna točka u imenovanju GTA 4, je ta što se R* službeno odrekao prva dva nastavka, te su ih stavili na free download, sa njihove stranice. Znači, sada je GTA 3 zapravo prva igra GTA serijala. Vice City je drugi, a San Andreas treći. Nazivanjem novog GTA 'četvorkom' se potvrđuje ta moja teorija. S tim su nam dali do znanja da je ovo četvrti GTA, a ne šesti (ako gledamo samo PC verzije).

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.6.2010 14:14 (betmen).
15 godina
neaktivan
offline
RE: GTA 5 najavljen
betmen kaže...
Agoodhappyknight kaže...

Pa netreba sad izac GTA 5 , recimo izmedu gta 3 i gta 4 je izaslo 4 gta-a (GTA san andreas , GTA Vice City , GTA Vice city stories , GTA Liberty City Stories) , pa znaci netrebamo cekat za GTA 5 , mozda izade GTA San Andreas Stories ili GTA Nesto pa bude najbolji gta , kao San Andreas. PA GTA SAN ANDREAS NEMA BROJ , PA SE SMATRA JEDNIM OD NAJBOLJIH.

 

Hvala Vam na razumjevanju i strpljenju

Zašto San Andreas nema broj u imenu? Evo jedna moja teorija:

Rockstarovci su prvo napravili GTA1, pa GTA2, pa GTA 3. A onda su odlučili da će ubuduće nazivati nastavke po imenu grada u koji su smješteni. Tu imamo Vice City i San Andreas.

 

Ključna točka u imenovanju GTA 4, je ta što se R* službeno odrekao prva dva nastavka, te su ih stavili na free download, sa njihove stranice. Znači, sada je GTA 3 zapravo prva igra GTA serijala. Vice City je drugi, a San Andreas treći. Nazivanjem novog GTA 'četvorkom' se potvrđuje ta moja teorija. S tim su nam dali do znanja da je ovo četvrti GTA, a ne šesti (ako gledamo samo PC verzije).

O bože dragi.

Gle. Ni GTA 1 se ne zove tako, nego se zove samo GTA. Drugi GTA se zvao, logički, GTA 2. Treći, također logički, GTA 3. E sad, Vice City je nazvan tako zbog grada u kojem je smješten, te je VC također na istom engineu kao i 3. San Andreas je nazvan po državi u kojoj se odvija igra (da, državi). Engine je samo malo nadograđen. I, kada dolazi do velikog preokreta, Rockstar stavlja brojke umjesto naziva. Tako je i redom šesti GTA nazvan GTA 4.

Također, molio bih te da pojasniš ovaj dio označen markerom.

During your life, nevet stop dreaming. No one can take away your dreams.
16 godina
neaktivan
offline
RE: GTA 5 najavljen
I Am Alive kaže...
KCro kaže...

Ma daj molim te GTA 5!?!?! pa kakav komp ce za to trebat?

Alienware?

Šta je? Belji se

 

Ne vjerujem da će trebati takav komp; vjerovatno će biti isti zahtjevi, jer ne znam koji bi komp mogao pokretati Peticu ako šteka na najjačim kompovima Izlanuo se

PSN: filip99 // Meanwhile, in North Korea: NOM, NOM, NOM! // In Soviet Russia treadmill walk on you! // In Soviet Russia, the car drives you!
15 godina
neaktivan
offline
RE: GTA 5 najavljen
RazerDinoMan kaže...
betmen kaže...

Ključna točka u imenovanju GTA 4, je ta što se R* službeno odrekao prva dva nastavka, te su ih stavili na free download, sa njihove stranice. Znači, sada je GTA 3 zapravo prva igra GTA serijala. Vice City je drugi, a San Andreas treći. Nazivanjem novog GTA 'četvorkom' se potvrđuje ta moja teorija. S tim su nam dali do znanja da je ovo četvrti GTA, a ne šesti (ako gledamo samo PC verzije).

O bože dragi.

Gle. Ni GTA 1 se ne zove tako, nego se zove samo GTA. Drugi GTA se zvao, logički, GTA 2. Treći, također logički, GTA 3. E sad, Vice City je nazvan tako zbog grada u kojem je smješten, te je VC također na istom engineu kao i 3. San Andreas je nazvan po državi u kojoj se odvija igra (da, državi). Engine je samo malo nadograđen. I, kada dolazi do velikog preokreta, Rockstar stavlja brojke umjesto naziva. Tako je i redom šesti GTA nazvan GTA 4.

Također, molio bih te da pojasniš ovaj dio označen markerom.

1.) nitko nije ni rekao da se prvi GTA zove GTA 1.

 

2.) stvarno ne kužim što hoćeš reći. koje je tvoje objašnjenje što se šesti GTA zapravo zove GTA 4? ja mislim da sam ja dobro objasnio.

 

15 godina
protjeran
offline
RE: GTA 5 najavljen
AlienWare1 kaže...
I Am Alive kaže...
KCro kaže...

Ma daj molim te GTA 5!?!?! pa kakav komp ce za to trebat?

Alienware?

Šta je? Belji se

 

Ne vjerujem da će trebati takav komp; vjerovatno će biti isti zahtjevi, jer ne znam koji bi komp mogao pokretati Peticu ako šteka na najjačim kompovima Izlanuo se

da nebi trebali bit veci zahtjevi jer ce engine bit isti 

evo jedne glasine 

 

http://n4g.com/news/547133/grand-theft-auto-v-is-currently-in-the-testing-stages

metal
14 godina
odjavljen
offline
GTA 5 najavljen

Phenom II X4, 4GB RAM, 5850/GTX465 i ići će ko podmazan. Nema što tu bit toliko zahtjevno. Sumnjam da je itko dva puta zaredom pogrješio, a Rockstar je jedan jako iskusan tim i neće ponoviti pogrešku GTA 4 sigurno.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
GTA 5 najavljen

Nadam se da su se opametili i da će ovaj put dobro optimizirati igru.

 
7 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA 5 najavljen
betmen kaže...
Agoodhappyknight kaže...

Pa netreba sad izac GTA 5 , recimo izmedu gta 3 i gta 4 je izaslo 4 gta-a (GTA san andreas , GTA Vice City , GTA Vice city stories , GTA Liberty City Stories) , pa znaci netrebamo cekat za GTA 5 , mozda izade GTA San Andreas Stories ili GTA Nesto pa bude najbolji gta , kao San Andreas. PA GTA SAN ANDREAS NEMA BROJ , PA SE SMATRA JEDNIM OD NAJBOLJIH.

 

Hvala Vam na razumjevanju i strpljenju

Zašto San Andreas nema broj u imenu? Evo jedna moja teorija:

Rockstarovci su prvo napravili GTA1, pa GTA2, pa GTA 3. A onda su odlučili da će ubuduće nazivati nastavke po imenu grada u koji su smješteni. Tu imamo Vice City i San Andreas.

 

Ključna točka u imenovanju GTA 4, je ta što se R* službeno odrekao prva dva nastavka, te su ih stavili na free download, sa njihove stranice. Znači, sada je GTA 3 zapravo prva igra GTA serijala. Vice City je drugi, a San Andreas treći. Nazivanjem novog GTA 'četvorkom' se potvrđuje ta moja teorija. S tim su nam dali do znanja da je ovo četvrti GTA, a ne šesti (ako gledamo samo PC verzije).

EPIC FUC*ING FAIL. Toliko gluposti si napisao u ovom postu da ni sam ne shvaćaš. :(

 

BTW, zaboravite GTA V do sljedeće godine. Ove godine ćemo dobiti samo najavu. Rockstar Games su llijenčine koji su ponovno odgodili sve tri nadolazeće igre: L.A. Noire, Max Payne 3 & Agent. Max Payne 3 je, koliko sam uspio zaključiti ponovno u cijelovitoj izradi te izlazi 2011. godine.

15 godina
neaktivan
offline
GTA 5 najavljen

kakve gluposti? možeš li mi molim te, reći što je tu glupo??

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
GTA 5 najavljen

Rockstar nije napravio GTA 1, GTA 2 i GTA 3 kao što pišeš. To su ere. Ere su podijeljenje na manje vremenske jedinice (GTA 3, Vice City, San Andreas).

Ne zovu se GTA 1, GTA 2 i GTA 3, već "Grand Theft Auto (1) koji je imao poddijelove: London 1969 & London 1961, Grand Theft Auto 2 i na koncu Grand Theft Auto III.

Rockstar nije odlučio nazivati sljedeće nastavke po imenima gradova jer je suportna stvar učinjena kod GTA IV (četvrta era, vidiš?!)

I San Andreas I Vice City su dijelovi III ere te oboje u svakom slučaju nose "III" u sebi samo što Rockstar to nije prikazao u imenima kao što je za Episodes from Liberty City koje sadrže dva DLC-a za GTA IV, samo "The Lost and Damned"-u prikazana oznaka "IV", a u "The Ballad of Gay Tony" nije. Rekao bi da se R* šali, ali eto... Tko ne vjeruje, neka provjeri.

 

Zatim, ROCKSTAR SE NIJE ODREKAO NIJEDNE SVOJE IGRE! Ne znam otkuda si to izvukao. GTA & GTA 2 su postavljeni na njihovoj službenoj stranici kao besplatni download zato što su igre zbilja zastarjele i kako teče ova tehnologija, njihova veličina je zbilja sada već minimalna i moguća je downloadati obje igre što nije bilo slučaj u vrijeme kada su prvi i drugi dio stvarani.

 

I time GTA III nije prva igra serijal, već je "Grand Theft Auto".

 

"S tim su nam dali do znanja da je ovo četvrti GTA, a ne šesti". Misliš peti? LOL. Šesti dio GTA serijala nije niti spomenut igdje. Smatra se da će sljedeći GTA biti najvjerojatnije GTA V, zato što se Episode smatraju kao nastavci poput Vice City-a i San Andreasa. Ne namjeravam govoriti hoće li sljedeći GTA imati oznaku ili ime jer ni sam ne znam. A vjerojatno ni Rockstar. -.-

 
10 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: GTA 5 najavljen
betmen kaže...
Agoodhappyknight kaže...

Pa netreba sad izac GTA 5 , recimo izmedu gta 3 i gta 4 je izaslo 4 gta-a (GTA san andreas , GTA Vice City , GTA Vice city stories , GTA Liberty City Stories) , pa znaci netrebamo cekat za GTA 5 , mozda izade GTA San Andreas Stories ili GTA Nesto pa bude najbolji gta , kao San Andreas. PA GTA SAN ANDREAS NEMA BROJ , PA SE SMATRA JEDNIM OD NAJBOLJIH.

 

Hvala Vam na razumjevanju i strpljenju

Zašto San Andreas nema broj u imenu? Evo jedna moja teorija:

Rockstarovci su prvo napravili GTA1, pa GTA2, pa GTA 3. A onda su odlučili da će ubuduće nazivati nastavke po imenu grada u koji su smješteni. Tu imamo Vice City i San Andreas.

 

Ključna točka u imenovanju GTA 4, je ta što se R* službeno odrekao prva dva nastavka, te su ih stavili na free download, sa njihove stranice. Znači, sada je GTA 3 zapravo prva igra GTA serijala. Vice City je drugi, a San Andreas treći. Nazivanjem novog GTA 'četvorkom' se potvrđuje ta moja teorija. S tim su nam dali do znanja da je ovo četvrti GTA, a ne šesti (ako gledamo samo PC verzije).

 

betmen kaže...
RazerDinoMan kaže...
betmen kaže...

Ključna točka u imenovanju GTA 4, je ta što se R* službeno odrekao prva dva nastavka, te su ih stavili na free download, sa njihove stranice. Znači, sada je GTA 3 zapravo prva igra GTA serijala. Vice City je drugi, a San Andreas treći. Nazivanjem novog GTA 'četvorkom' se potvrđuje ta moja teorija. S tim su nam dali do znanja da je ovo četvrti GTA, a ne šesti (ako gledamo samo PC verzije).

O bože dragi.

Gle. Ni GTA 1 se ne zove tako, nego se zove samo GTA. Drugi GTA se zvao, logički, GTA 2. Treći, također logički, GTA 3. E sad, Vice City je nazvan tako zbog grada u kojem je smješten, te je VC također na istom engineu kao i 3. San Andreas je nazvan po državi u kojoj se odvija igra (da, državi). Engine je samo malo nadograđen. I, kada dolazi do velikog preokreta, Rockstar stavlja brojke umjesto naziva. Tako je i redom šesti GTA nazvan GTA 4.

Također, molio bih te da pojasniš ovaj dio označen markerom.

1.) nitko nije ni rekao da se prvi GTA zove GTA 1.

 

2.) stvarno ne kužim što hoćeš reći. koje je tvoje objašnjenje što se šesti GTA zapravo zove GTA 4? ja mislim da sam ja dobro objasnio.

 

Evo, citirao sam ti čak i tvoj originalni post da ti vidiš što si ti zapravo napisao. Btw, oprostite na golemim citatima, ali kad se nešto mora onda se mora :)

Pročitaj zeleni marker.

 

Btw. Rockstar se NIKAD nije odrekao GTA i GTA 2. NIKADA ni neće.

 

A za №2 ti mogu reći samo da pročitaš još par puta moj post, dok ti ne uđe u glavu.

 

 

 

 

 

EDIT: evo ako još nisi shvatio, tip iznad mene ti je upravo fakat dobro objasnio.

During your life, nevet stop dreaming. No one can take away your dreams.
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.6.2010 20:17 (RazerDinoMan).
15 godina
neaktivan
offline
RE: GTA 5 najavljen

sorry, al ne slažem se.

prema tebi, GTA 3, VC, i SA su zapravo dijelovi iste ere, imaju isti engine. a što je sa GTA 1 i 2? oni imaju zajednički engine. znači, kad bi broj označavao eru, jedinica i dvica bi bile u istoj (prvoj)

 

svi nastavci:
1.) GTA
2.)GTA 2
3.)GTA 3
4.) GTA VC
5.) GTA SA
dakle, GTA 4 je šesti koji se pojavio na PC-u.

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.6.2010 20:21 (betmen).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice