Red Dead Redemption 2

poruka: 2.924
|
čitano: 664.208
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Službeno je, Red Dead Redemption 2 stiže iduće god
8 godina
odjavljen
offline
Red Dead Redemption 2

Koliko Vas dolazi u ovu temu samo da bi pročitali slomljujuću vijest - da je igra potvrđena za PC, ja da.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Za pretpostavit je da ce kao i prethodnik, ovo postati instant klasik...Ja sam se pocastio sa (preorderom) Ultimate editonom te se veselim hladnim,kisnim i usranim danima

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.10.2018 17:28 (Purger155).
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
vrinho kaže...

Brutala, nemam kaj više za dodati. Samo se nadam da će jednog dana objaviti izlazak PC verzije

 ja prednaručio ultimate edition za ps4, ali majke mi ako igra bude ono što očekujem da će biti onda kupujem i za PC ako izađe, a prilično sam uvjeren da će izaći

15 godina
online
Red Dead Redemption 2

Za sve pc-ase koji se boje joysticka na ovakvim igrama, bez straha. Ja sam prije isto bio sam za mis i tipkovnicu, na konzolama samo nba. I onda je izaso gta v i reko ko ga jebe uzet cu konzolu i priviko sam se za pola sata igranja jer je jako jefnostavno, autoaim na tim igrama radi savrseno i brzo. I prvi rdr sam proso na ps3 bez ikakvih poteskoca s joystickom. 

No sto se coda tice i ostalih fpsova to nemogu, sp prodem ali mp nema sanse igrat na joysticku. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
mar123 kaže...

Za sve pc-ase koji se boje joysticka na ovakvim igrama, bez straha. Ja sam prije isto bio sam za mis i tipkovnicu, na konzolama samo nba. I onda je izaso gta v i reko ko ga jebe uzet cu konzolu i priviko sam se za pola sata igranja jer je jako jefnostavno, autoaim na tim igrama radi savrseno i brzo. I prvi rdr sam proso na ps3 bez ikakvih poteskoca s joystickom. 

No sto se coda tice i ostalih fpsova to nemogu, sp prodem ali mp nema sanse igrat na joysticku. 

 slažem se, potpuno jednako iskustvo što se tiče gta 5, do tada sam bio zagriženi PC miš tipkovnica fan, i počeo igrati i vrlo brzo se navikao. na kraju krajeva treba vježbati jer se za neke igre (tipa gta 5 ili rdr2) itekako isplati

 

jedino što me onda muči je pitanje je li auto aim ipak malo varanje? 

u svakom slučaju, oni koji su dosada isprobali igru (novinari) su rekli da je auto aim malo blaži nego kod gta 5, malo ti pomogne al se moraš malo i potruditi, a to mi priznajem ipak bolje odogvara, ono zvuči poštenije

11 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Cansee kaže...

 

jedino što me onda muči je pitanje je li auto aim ipak malo varanje? 

u svakom slučaju, oni koji su dosada isprobali igru (novinari) su rekli da je auto aim malo blaži nego kod gta 5, malo ti pomogne al se moraš malo i potruditi, a to mi priznajem ipak bolje odogvara, ono zvuči poštenije

Aim assist je standard kod svih, čak i PC, igara koje nude opciju igranja s kontrolerom.

A RDR1 je još imao i Dead Eye Targeting, koji je usporavao vrijeme da bi mogli naciljati mete (imat će ga i RDR2).

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.10.2018 10:35 (DeniZg).
16 godina
odjavljen
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Cansee kaže...
vrinho kaže...

Brutala, nemam kaj više za dodati. Samo se nadam da će jednog dana objaviti izlazak PC verzije

 ja prednaručio ultimate edition za ps4, ali majke mi ako igra bude ono što očekujem da će biti onda kupujem i za PC ako izađe, a prilično sam uvjeren da će izaći

 I ja...ali predviđam da će čekati prvo izlazak PS5 i izdavanja igre za tu konzolu pa tek nakon toga za PC

16 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Prvo ga odigrati sa jednom verzijom Morgana na PS4 - tipa plemeniti outlaw, ne ubija ako ne mora i sl., a zatim ako dođe na PC odigrati potpuno drugačiju verziju lika - luđak koji ubija iz gušta, nešto kao Trevor iz GTA V ;) 

To mi se sviđa što će biti moguće jako široko portretirati lika u smislu karaktera, reakcija na okolinu i stila odjevanja itd.

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Dado_ZG78 kaže...

Prvo ga odigrati sa jednom verzijom Morgana na PS4 - tipa plemeniti outlaw, ne ubija ako ne mora i sl., a zatim ako dođe na PC odigrati potpuno drugačiju verziju lika - luđak koji ubija iz gušta, nešto kao Trevor iz GTA V ;) 

To mi se sviđa što će biti moguće jako široko portretirati lika u smislu karaktera, reakcija na okolinu i stila odjevanja itd.

 ja isto uvijek moram prvo igrati kao dobar pravedan i plemenit tip, a onda u drugom igranju budem suprotno. npr. u sw: kotor prvo jedi pa onda sith ili u mass effect prvo paragon onda renegade, al bome mislim da ću u ovoj igri odlučivati za svaku situaciju neovisno i da ću se ići zabavljati. problem je kod ovih navedenih igara što je uvijek bilo pametnije ići u jednu krajnost, npr. potpuno u dark side ili renegade i onda otključavaš neke stvari kroz to, nema sivog. a u rdr2 vjerujem da ćemo moći biti i dobri i zli i sivi tako da mi je to dosta fleksibilnije i bolje

9 godina
neaktivan
offline
Red Dead Redemption 2

Prije par tjedana uzeo PS4 kao prvu konzolu ikad, pokleknuh nakon desetljeća PC -jašenja i zmirenja u monitor :D.

 

Mislim da ću uskoro i sasvim napustiti PC kao platformu za gaming,  već nekoliko godina osim par naslova poput World of Warships uz tako neke free masovne igre, drugo slabo i pokrećem.

 

Zbog toga nisam niti ulagao u PC kao gaming platformu a ne vidim ni neke naslove u budućnosti koji će tako nešto i opravdavati. Osim mozda Star Citizena kojeg imam pledgeanog ali to dok izađe u ovom stoljeću ionako ću vjerovatno već mijenjati cijelu mašinu :D.

 

Sa PS4 sam riješio u sljedećih 2-3 godine troškove upgradea PC tehnike da bih bio u toku događaja. 

 

Moći ću igrati gotovo sve relevantne naslove u TV veličini iz bilo kojeg kutka sobe iz polozaja koji mi paše gdje je Bluetooth kontroler stvarno zgodna stvar (dakle bolji komfor). Tu je i faktor otvaranja nekih novih gaming poglavlja za koje nisam bio zainteresiran na PC-u (ekipne borilačke i sportske igre itd ) za koje je PS4 vjerovatno i bolja platforma.

 

Za sada sam super zadovoljan, grafika u igrama je sasvim dobra iako naravno PC ima tu dosta više prostora za nabrijavanje zavisno od love itd ali to me već i prošlo, radije idem na komfornost kao momak u godinama :D... naslova je dosta a hitovi su skupi ali isveukupno ma tu dosta "returna" na ulozenu lovu...

 

U svakom slučaju prednaručio sam RDR2 Special Edition i mislim da se radi o dobroj dugotrajnoj investiciji, za zimu i niske temperature koje će brijati uz biru i grickalice nema mila majka :D.   

 

Usput da pitam, budući da mi je ovo prva prednarudzba ikad  i to kod hrvatskog shopa; jel to znači da će mi igra doći i nešto prije nego je sluzbeno puste u prodaju ili je to samo osiguranje za "svoj primjerak" prije sluzbene prodaje koji se onda šalje na dan izlaska?

 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Red Dead Redemption 2

E za ovo se uzima PS4 Pro i malo bolji TV. Launch PS4 mi polako već stari i mislim se već duže vrijeme uzeti Pro. Nadam se da će biti za Black Friday popusti na konzole kao prošle godine kad je Pro bio 300 eura. Još ako bude neki bundle sa RDR2, ne može bolje.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Red Dead Redemption 2

2010. kupio xbox360 zbog RDR, sad kupujem PS4 zbog RDR2. Ne mogu vjerovat da je proslo 8 godina... Sta mislite ako nemam 4k televizor nema potrebe da uzimam PS4 pro jel?

Nathan Young
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
amadeeeej kaže...

2010. kupio xbox360 zbog RDR, sad kupujem PS4 zbog RDR2. Ne mogu vjerovat da je proslo 8 godina... Sta mislite ako nemam 4k televizor nema potrebe da uzimam PS4 pro jel?

 Da sam na tvom mjestu išao bi na Pro ako već uzimaš novo. Čak i ako nemaš 4K ekran, imati ćeš nešto bolju grafiku sa Pro i na 1080p ekranu (Pro podržava supersampling) a nerijetko i bolji i stabilniji fps u igrama.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
antimadridista kaže...

E za ovo se uzima PS4 Pro i malo bolji TV. Launch PS4 mi polako već stari i mislim se već duže vrijeme uzeti Pro. Nadam se da će biti za Black Friday popusti na konzole kao prošle godine kad je Pro bio 300 eura. Još ako bude neki bundle sa RDR2, ne može bolje.

 

bit će bundle, već je najavljen, samo što će ps4 pro biti jet black boja, neće biti neki rdr tema limited edition. barem zasad. 

 

amadeeeej kaže...

2010. kupio xbox360 zbog RDR, sad kupujem PS4 zbog RDR2. Ne mogu vjerovat da je proslo 8 godina... Sta mislite ako nemam 4k televizor nema potrebe da uzimam PS4 pro jel?

 

ja da sada kupujem uletio bi u ps4 pro ( i jesam) pogotovo jer će za black friday pasti cijene i ispod 2500 kn. ako nemaš 4k tv možeš odabrati da ti vrti na više fpsa, što je meni kao klasičnom kompjuterašu bitno :) 

 

s druge strane netko će kupiti običan ps4 i biti presretan s time, to si moraš sam odlučiti. 

13 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Ovo je vjerojatno isti engine ko i na GTAV, grafički mi ne izgleda ništ naprednije...

Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Cansee kaže...
antimadridista kaže...

E za ovo se uzima PS4 Pro i malo bolji TV. Launch PS4 mi polako već stari i mislim se već duže vrijeme uzeti Pro. Nadam se da će biti za Black Friday popusti na konzole kao prošle godine kad je Pro bio 300 eura. Još ako bude neki bundle sa RDR2, ne može bolje.

 

bit će bundle, već je najavljen, samo što će ps4 pro biti jet black boja, neće biti neki rdr tema limited edition. barem zasad. 

 

amadeeeej kaže...

2010. kupio xbox360 zbog RDR, sad kupujem PS4 zbog RDR2. Ne mogu vjerovat da je proslo 8 godina... Sta mislite ako nemam 4k televizor nema potrebe da uzimam PS4 pro jel?

 

ja da sada kupujem uletio bi u ps4 pro ( i jesam) pogotovo jer će za black friday pasti cijene i ispod 2500 kn. ako nemaš 4k tv možeš odabrati da ti vrti na više fpsa, što je meni kao klasičnom kompjuterašu bitno :) 

 

s druge strane netko će kupiti običan ps4 i biti presretan s time, to si moraš sam odlučiti. 

 a koliko fpsa vrti ps4 na obicnom tvu??

Nathan Young
14 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
David87 kaže...

Ovo je vjerojatno isti engine ko i na GTAV, grafički mi ne izgleda ništ naprednije...

 Meni izgleda dosta bolje od GTA 5. Pogotovo što se tiče view distance-a i slično. Pogledaj malo bolje trailer i usporedi view distance sa GTA.

 

Neznam ima li ovo smisla ali dojma sam da mogu postići dosta bolju grafiku u ovakvom tipu igre jer ipak u GTA su moderni gradovi i puno više stvari za prikazati na jednom mjestu.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
amadeeeej kaže...
Cansee kaže...
antimadridista kaže...

E za ovo se uzima PS4 Pro i malo bolji TV. Launch PS4 mi polako već stari i mislim se već duže vrijeme uzeti Pro. Nadam se da će biti za Black Friday popusti na konzole kao prošle godine kad je Pro bio 300 eura. Još ako bude neki bundle sa RDR2, ne može bolje.

 

bit će bundle, već je najavljen, samo što će ps4 pro biti jet black boja, neće biti neki rdr tema limited edition. barem zasad. 

 

amadeeeej kaže...

2010. kupio xbox360 zbog RDR, sad kupujem PS4 zbog RDR2. Ne mogu vjerovat da je proslo 8 godina... Sta mislite ako nemam 4k televizor nema potrebe da uzimam PS4 pro jel?

 

ja da sada kupujem uletio bi u ps4 pro ( i jesam) pogotovo jer će za black friday pasti cijene i ispod 2500 kn. ako nemaš 4k tv možeš odabrati da ti vrti na više fpsa, što je meni kao klasičnom kompjuterašu bitno :) 

 

s druge strane netko će kupiti običan ps4 i biti presretan s time, to si moraš sam odlučiti. 

 a koliko fpsa vrti ps4 na obicnom tvu??

 valjda sam se krivo izrazio. ne stvara tv više fpsa nego ps4 pro, tj. za većinu igara koje igraš na ps4 pro možeš birati da ti stavi višu (kao 4k) rezoluciju ili više fpsa. trebalo bi biti 60 fpsa ako to izabereš

13 godina
neaktivan
offline
Red Dead Redemption 2

ma skuzio sam ja tebe sta zelis reci, nego sam mislio da valjda ima i ulogu koji tv imam posto ce bit razlika u kvaliteti slike pa samim time i velicina fpsa...

Nathan Young
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.10.2018 23:28 (amadeeeej).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Red Dead Redemption 2

već si neko vrijeme razmišljam kako će rockstar izbaciti takvu igretinu, odlična grafika, ogromna mapa, hrpa sporednih likova, hrpa kustomizacije, masa stvari za raditi, poboljšan AI i interakcija sa svim NPCevima i još more toga

 

gledam dosta videa po youtubeu i sad sam već nekoliko puta čuo ove novinare i youtubere koji su probali igru da kažu da se ovakva igra napravi kad imaš na raspolaganju toliko ljudi, energije, vremena i novaca. većina developera nema ni blizu toliko slobode i dosta budu ograničeni, a rockstar je bome itekako iskoristio sve svoje resurse, barem sudeći po dosadašnjim komentarima

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Ekipa di je najpovoljniji preorder?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Cansee kaže...

već si neko vrijeme razmišljam kako će rockstar izbaciti takvu igretinu, odlična grafika, ogromna mapa, hrpa sporednih likova, hrpa kustomizacije, masa stvari za raditi, poboljšan AI i interakcija sa svim NPCevima i još more toga

 

gledam dosta videa po youtubeu i sad sam već nekoliko puta čuo ove novinare i youtubere koji su probali igru da kažu da se ovakva igra napravi kad imaš na raspolaganju toliko ljudi, energije, vremena i novaca. većina developera nema ni blizu toliko slobode i dosta budu ograničeni, a rockstar je bome itekako iskoristio sve svoje resurse, barem sudeći po dosadašnjim komentarima

 

 

Sve svoje resurse, ljudstvo su usmjerili prema jednom projektu. Izbacivat će jednu igru po generaciji. nakon ovog vjerojatno ćemo čekat 5 godina na sljedeći GTA 

Not funny dude
9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Cri.Lu99 kaže...

Ekipa di je najpovoljniji preorder?

 koliko sam ja našao ovdje je https://infomark.hr/?s=%22Red+Dead+Redemption+2%22&post_type=product

 

al ja sam prednaručio u zeldi, tamo je svaki edition oko 30 kn skuplji od ovoga, ali mi odgovara jer ću otići fizički pokupit svoj primjerak

6 godina
offline
Red Dead Redemption 2

A ima li ko slučajno da je naručia sa nekog stranog webshopa?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
David87 kaže...

Ovo je vjerojatno isti engine ko i na GTAV, grafički mi ne izgleda ništ naprednije...

Nije baš tako. 

Rockstarov RAGE engine napreduje i dodaju mu se novi feature-i kako razvoj projekata napreduje - tako je već za GTA V za PC verziju dorađen engine od inicijalne verzije GTA V engine-a (podrška za veće rezolucije, texture, view distance itd.). Naravno da je u zadnje 3 godine isto tako bilo dosta napretka u samam engine-u i da će RDR 2 imati još ljepšu grafiku i bolkji AI od GTA V :) 

Lijep pozdrav ;)
9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Dado_ZG78 kaže...
David87 kaže...

Ovo je vjerojatno isti engine ko i na GTAV, grafički mi ne izgleda ništ naprednije...

Nije baš tako. 

Rockstarov RAGE engine napreduje i dodaju mu se novi feature-i kako razvoj projekata napreduje - tako je već za GTA V za PC verziju dorađen engine od inicijalne verzije GTA V engine-a (podrška za veće rezolucije, texture, view distance itd.). Naravno da je u zadnje 3 godine isto tako bilo dosta napretka u samam engine-u i da će RDR 2 imati još ljepšu grafiku i bolkji AI od GTA V :) 

 

također je navodno u igri euphoria fizika, ponašanje ljudskog tijela uslijed događanja u igri, od propucavanja do udaraca, i vidi se u gameplayevima da su to digli na novu razinu, odlično izgleda kada se upuca neki NPC i on padne na zemlju. osim toga, ovi sa ign-a koji su bili odigrati demo su rekli da igra ima itekakav osjećaj težine i našeg lika i osjećaj težine udaraca i siline pucnja. meni je osobno to fenomenalno, recimo last of us mi je samo to diglo na razinu više, odličan osjećaj kad stvarno doživiš kojom si snagom udario NPCa ili silinu kad ga razneseš shotgunom

8 godina
protjeran
offline
Red Dead Redemption 2

Napravio preorder na PSN za ovu Special Edition digital verziju 649kn nemam živaca više to odgađat 

Valjda se nisam zajebao.

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Cri.Lu99 kaže...

Ekipa di je najpovoljniji preorder?

 US account na PS Storeu, $64 = 410kn

Potpis:
8 godina
protjeran
offline
Red Dead Redemption 2

Da na US Storeu je do 100-150kn jeftinije dosta al jbg ja iznimno nekad ova neka vrhunska ostvarenja igara kupujem na našem HR storeu koji je naravno skuplji ali tu mi je vezan moj rn i volim na njem imat dobre igre.A RDR2 nemam volje čekat na nekim sniženjima tamo sljedeće godine jer sumnjam da će ga ove godine dat na nekom većem ili manjem sniženju za Božić ili u Studenom za Black Friday.

 

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2

gore stavio kolega link na hr store...za te pare ultimate edition

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Službeno je, Red Dead Redemption 2 stiže iduće god
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice