GTA V - nestajanje tekstura i modela na win8.1 zaključana tema

poruka: 18
|
čitano: 2.413
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
GTA V - nestajanje tekstura i modela na win8.1

Pozdrav, dobri ljudi. Trebam pomoc oko GTA V na windowsima 8.1. Naime igra radi bez ikakvog laga na high postavkama, ali mi nije jasno kako mi nestaju teksture dok vozim. Znaci, sve ljepo krene i onda odjednom nestaju zgrade, zatim cesta, pa se nakon nekoliko sekundi ocita to sve i onda opet nestane. Moram naglasit da je na Windowsima 7 sve radilo savrseno i bez tih problema, a stvarno ne zelim se vracati na windows 7 al ak sam prisiljen morat cu napravit dual boot.

 

Probo sam i sa raznoraznim fan made patchevima, nekakvim fixovima nist nije pomoglo. Ako neko zna o cemu je rijec, neka pomogne. Unaprijed hvala!

 

P.S. Ako vec postoji otvorena ova tema na forumu (koju nisam mogo nac) neka neko da link. Hvala!

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
GTA V - nestajanje tekstura i modela na win8.1

A tvoja konfiguracija je? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
GTA V - nestajanje tekstura i modela na win8.1

Intel Celeron 2nd generation 2.50 GHz (nije oc)

4 GB RAM

AMD Radeon R7 240 2GB

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
GTA V - nestajanje tekstura i modela na win8.1

Nemaš niti minimalne preporučene specifikacije za gta pa ti se vjv zbog grafičke to događa.

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
GTA V - nestajanje tekstura i modela na win8.1

Remzi , objasni ne nestajanje tekstura na mojoj konfiguraciji onda.

 

Jesil probao da u task manageru napravis da je GTA priority na high, koju verziju imas GTA i jel org.

Moj PC  
0 1 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: GTA V - nestajanje tekstura i modela na win8.1
PiDzI kaže... 

Jesil probao da u task manageru napravis da je GTA priority na high, koju verziju imas GTA i jel org.

 

Probao i to, nije moglo, doduse bilo je jos gore nestajanje. Verzija GTA je 1.573.1. Original naravno, probo i s piratskim verzijama isti problem. Al zanimljivo mi to sto na Win7 radi bez problema.

8 godina
neaktivan
offline
Re: GTA V - nestajanje tekstura i modela na win8.1
Remzi kaže...

Nemaš niti minimalne preporučene specifikacije za gta pa ti se vjv zbog grafičke to događa.

 A cito sam da se i jednom liku na Alienwareu dogada isti problem na windowsima 8.1

11 godina
neaktivan
offline
GTA V - nestajanje tekstura i modela na win8.1

Meni je na proslom update-u isti bio problem , kad je izaso ovaj onda je sve super bilo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
GTA V - nestajanje tekstura i modela na win8.1

Napravit Dual Boot, stavit win7 i igrat GTA V sa win7. Tako znam da ce radit

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: GTA V - nestajanje tekstura i modela na win8.1
PiDzI kaže...

Remzi , objasni ne nestajanje tekstura na mojoj konfiguraciji onda.

 

Jesil probao da u task manageru napravis da je GTA priority na high, koju verziju imas GTA i jel org.

 Tvoja grafa je isto šrot za gta, kao i proc, bez quada gta v se ne igra normalno

11 godina
neaktivan
offline
Re: GTA V - nestajanje tekstura i modela na win8.1

Da,da , znam da je losa kao i proc . Al meni teksture ne nestaju.

Usput helveteimmortal666 jel ti teksture nestaju dok si u online ili u sp modu '

12 godina
offline
Re: GTA V - nestajanje tekstura i modela na win8.1
PiDzI kaže...

Da,da , znam da je losa kao i proc . Al meni teksture ne nestaju.

Usput helveteimmortal666 jel ti teksture nestaju dok si u online ili u sp modu '

 Konfa pod moj pc, proc na stocku, 2,67GHz, grafa jadna hd5450 512 mb ddr2 clockana na 720/500MHz, na Win7 mi gubilo teksture zbog nedovoljno vrama na grafi, sad sam na Win10 i ureno pokrene igru koja radi na 20FPS-a, ali začudo bez gubljenja tekstura, original igra.

8 godina
neaktivan
offline
GTA V - nestajanje tekstura i modela na win8.1

@PiDzI nestaju mi u sp modu samo.

 

@Remzi pretpostavio sam da radi na windowsima 10 al nisam ih jos instaliro. Zanimljivo je to sto maltene vecina novih igara radi besprijekorno na windows 7 i windows 10, a s windows 8/8.1 svi imaju problema.

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.1.2016 1:43 (helveteimmortal666).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
GTA V - nestajanje tekstura i modela na win8.1

Kako god , ako nadjes fix kakav napisi ovdje pozz

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
GTA V - nestajanje tekstura i modela na win8.1

Jel probo , ako vec nisi digo win7 , da pokrenes igru ovako

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: GTA V - nestajanje tekstura i modela na win8.1
helveteimmortal666 kaže...

Pozdrav, dobri ljudi. Trebam pomoc oko GTA V na windowsima 8.1. Naime igra radi bez ikakvog laga na high postavkama, ali mi nije jasno kako mi nestaju teksture dok vozim. Znaci, sve ljepo krene i onda odjednom nestaju zgrade, zatim cesta, pa se nakon nekoliko sekundi ocita to sve i onda opet nestane. Moram naglasit da je na Windowsima 7 sve radilo savrseno i bez tih problema, a stvarno ne zelim se vracati na windows 7 al ak sam prisiljen morat cu napravit dual boot.

 

Probo sam i sa raznoraznim fan made patchevima, nekakvim fixovima nist nije pomoglo. Ako neko zna o cemu je rijec, neka pomogne. Unaprijed hvala!

 

P.S. Ako vec postoji otvorena ova tema na forumu (koju nisam mogo nac) neka neko da link. Hvala!

 meni se to popravilo nadogradnjom na widows 10

nemam za potpis
11 godina
neaktivan
offline
GTA V - nestajanje tekstura i modela na win8.1

Jucer nakon ubacivanja modova na GTA opet su mi pocele nestajat teksture , tako da sam odma presao sa desetke na osmicu i evo GTA opet normalno radi

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
GTA V - nestajanje tekstura i modela na win8.1
@PiDzI probao sam s tim compatibility modeom bio al nista mi se nije popravilo, ima neka fora kao da se popravi nestajanje tekstura al mi nije radilo evo linka: 
do jucer sam trazio sve mogucnosti pojavljivanja tog glitcha al ispada da je tako napravljena igra, probat cu jos sa extreme injectorom a ako to ne radi, igrat GTAV na win7
@tenac nadogradio sam i ja na windows 10 nedavno, probo i sve je radilo super u prologueu i opet poslje ista stvar
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice