Hakan Steam

poruka: 31
|
čitano: 5.391
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Hakan steam

Oprostite ako je krivi podforum..

moze mi neko rec kak da opet osposobim si steam?

neko mi ga je hackal a na njemu mi je cod mw2 , counter strike i jos par igrica , dajte molim vas recite kaj da delam?

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Hakan steam
wital kaže...

Oprostite ako je krivi podforum..

moze mi neko rec kak da opet osposobim si steam?

neko mi ga je hackal a na njemu mi je cod mw2 , counter strike i jos par igrica , dajte molim vas recite kaj da delam?

buraz i meni su ga haknuli prije cca 5 dana,imao mw2 ruski ključ.nek si drži to s..nje od igre.u toku igre jednostavno izbacilo failed to login to steam i ja želio retrieavat account a ono tip več promijenio moj email vezan za steam tj stavio svoj.nikad više steam...password mi je bio recimo ovako TRu76Lol@moMS(ako ovo mije password  neka se nabiju) i skenirao PC i nikakav keylogger na njemu ili šta već.ako si koristio hackove hm možda ako je keylogger shema..hm..

 

steam account vratiš ovako https://support.steampowered.com/kb_article.php?s=a3c3edbf44d7cbf5541ebe3db32c8909&ref=2347-QDFN-4366

 

sretno.

get doooooown !!!!
15 godina
neaktivan
offline
Hakan steam

Ma nemres me jeba**** kak su mi ga maznuli, ovo ne kuzim kaj delam kaj pise..dal mi mozes objasnit na pm.. ako ti se da?

 

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Hakan steam

dal je moguce da mi username promjeni: We could not find an account with that username or email address

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Hakan steam

mojem frendu su isto hakali steam i to sam vec par put cul...to je tak jednostavno ili?

 

svatko ima svoje misljenje i to se nemora shvacati kritikom
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Hakan steam

nie meni do steama.. nego do coda i kaj nemam love , i to ako kupim novi a nevjerujem bum moral ispocetka

 

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Hakan steam

neubs moral ispocetka,imas hack,u par klika do 10th prestige sa svim title i emblen i sve :P

svatko ima svoje misljenje i to se nemora shvacati kritikom
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Hakan steam

da al nie to to , i kaj da sad delam da to probam vratit, a znate kaj je ustvari bilo possalje mi neki frend kaj ga imam na steamu neki link od steam.tk briem da je tak neke bilo i sad da dobim cod stimuls pack i ja da bum taj prozorcic closal a ja sam slucajno stisnul na to

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Hakan steam
wital kaže...

dal je moguce da mi username promjeni: We could not find an account with that username or email address

A da ti nisu ugasili acc. zbog piratskih igara!?

15 godina
neaktivan
offline
Hakan steam

Imao sam istu situaciju kao ti.MW2 također na njemu.

Napravi ovo što je prikazano u

I za jedno dva-tri dana će ti staff odgovoriti.

Punk's not dead!!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Hakan steam

Mome frendu su također hakirali par puta Steam acc, no rješio je vrlo brzo slajući mail supporta Valvea i oni su resetirali lozinku i on je mogao ponovno pristupiti accountu.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Hakan steam
vjeko kaže...
wital kaže...

dal je moguce da mi username promjeni: We could not find an account with that username or email address

A da ti nisu ugasili acc. zbog piratskih igara!?

nisam niti jednu piraticu imal na njemu.. sve kaj mie na steamu je origigi

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis
15 godina
neaktivan
offline
Hakan steam

Probaj kontaktirat steam onda če tražiti nekakve informacije kao naprimjer:koji je cd key, broj računa s kojeg ste platili css mw2 itd.

zato ja imam hackan steam i imam samo css :D

Pc snova: Ekstremna EVGA x2 i7 975 eed 12x corsair 2 gb 1866mhz 7x 5870 1gb 8x 2tb hdd
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Hakan steam

znaci trebam novi acc si napravit i onda trazit na asq question da mi vrate stari acc?

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Hakan steam

posalji steamu poruku sa svojim keyem unutra.. frendu su hackali promjenili sve, e mail, pw sve totalno..

kasnije je steamu poslo mail i prijavio da mu je ukraden profil, poslo key od mw2 i nakon 30 dana su mu vratili accaunt.. nadam se da ce ti uspjet..

1 1
Umro je Einstein, umro je Newton, ni ja se ne osjećam baš najbolje.. :(
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Hakan steam

evo i kaj sad? nis ne dobim nikakav mail?

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.6.2010 22:21 (wital).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Hakan steam

Meni je isto bilo hakalo pa sam ga nakon 7 dana dobio nazad sa novom sifrom. Prati upute i ispuni sve. 

 

EDIT:Napravi steamsupport account, upri u ask a question, te ispuni samo ono glavno: email, subject, kategoriju(account questions, hijacked or stolen account), steam account name i pitanje.

Everybody wants to go to heaven, but nobody wants to die.
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.6.2010 22:23 (Living.Dead).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Hakan steam

Znam covjeka koji je veoma iskusan sa tim stvarima

 

Njegov MSN:steam.poweredvalve@hotmail.com

http://www.omgpop.com/?r=dqxd
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Hakan steam

da mu se javim ? kaj naplaciva?

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Hakan steam
wital kaže...

da al nie to to , i kaj da sad delam da to probam vratit, a znate kaj je ustvari bilo possalje mi neki frend kaj ga imam na steamu neki link od steam.tk briem da je tak neke bilo i sad da dobim cod stimuls pack i ja da bum taj prozorcic closal a ja sam slucajno stisnul na to

Ah, pa to ti je to. Kao što je pokazano u onom videu, otišao si na onaj tk site i njima poklonio svoj acc. Uostalom, odakle ti ideja da se stvari tamo dijele besplatno? Baš teška navlakuša za naivne.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Hakan steam
Tracer kaže...
wital kaže...

da al nie to to , i kaj da sad delam da to probam vratit, a znate kaj je ustvari bilo possalje mi neki frend kaj ga imam na steamu neki link od steam.tk briem da je tak neke bilo i sad da dobim cod stimuls pack i ja da bum taj prozorcic closal a ja sam slucajno stisnul na to

Ah, pa to ti je to. Kao što je pokazano u onom videu, otišao si na onaj tk site i njima poklonio svoj acc. Uostalom, odakle ti ideja da se stvari tamo dijele besplatno? Baš teška navlakuša za naivne.

Nisam ja isal tam , mislim slucajno sam stisnul.. uostalom kaj bu se to dalo jos nekak vratit?

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis
15 godina
neaktivan
offline
RE: Hakan steam
Living.Dead kaže...

Meni je isto bilo hakalo pa sam ga nakon 7 dana dobio nazad sa novom sifrom. Prati upute i ispuni sve. 

 

EDIT:Napravi steamsupport account, upri u ask a question, te ispuni samo ono glavno: email, subject, kategoriju(account questions, hijacked or stolen account), steam account name i pitanje.

A kaj iz ovim CD keyem? i kaj da opce napisem u pitanje? jer nisam bas neki englez-.-

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis
15 godina
offline
Hakan steam

cuj, dodaj na xfire 5terra5 njemu su ti ukrali profil sa mw2 i napiso je zalbu, nek ti on kaze sta trebas napravit

 

Umro je Einstein, umro je Newton, ni ja se ne osjećam baš najbolje.. :(
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Hakan steam

a kaj ima kakve veze da to sutra napravim ili koi dan? jer ne stignem se sad zezat s tim pa sam dal kumeku da mi to proba rrsit

 

Dodal sam 5terra5 nece me prihvatit , ako mu mozes rec da me prihvati da sam ja witallll i da mi je nick MX/1000/LASER

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.6.2010 16:45 (wital).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Hakan steam
wital kaže...

da mu se javim ? kaj naplaciva?

ne naplacuje

http://www.omgpop.com/?r=dqxd
15 godina
neaktivan
offline
Hakan steam

Napiso sam im da su mi ga haknuli i da molim da mi vratiju, i da imam origigi CSS i CoD..poslal sam im sliku odma.

A sad kaj bude bude

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Hakan steam

Dobro si napravio, ako utvrde da je stvarno bio hackan vratit ce ti ga za 2-3 dana.

Everybody wants to go to heaven, but nobody wants to die.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Hakan steam

A kaj ako ne utvrdiju? onda sam u banani? i mogu se je**

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Hakan steam

Mislim da se ne moras brinuti ako nisi koristio hackove ili nekakve cheatove.

Everybody wants to go to heaven, but nobody wants to die.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Hakan steam

Evo javljam da su mi vratili ga :DDDDD, neki slovenci su mi ga haknuli....kak se briseju frendovi?

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice