Pes 2011

poruka: 12
|
čitano: 4.942
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Pes 2011

Znate onaj patch na pesu  iz extra contenta što se može skinuti koliko je megabajti

Please help me

muse
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Pes 2011

ma ono je sranje...ja sam sebi skinuo pach...i sve ima orginal...pa poslije upadetujem ono ie extra contenta...i sve mi  nestane.....

 

14 godina
neaktivan
offline
RE: Pes 2011
vlexinho kaže...

Znate onaj patch na pesu  iz extra contenta što se može skinuti koliko je megabajti

Please help me

Ne znam koliko tocno zauzima, al nije puno u svakom slucaju.

13 godina
neaktivan
offline
Pes 2011

kako otkljucati edit mode meni su samo otkljucani transfers i national squad tek sam poceo igrati

ivicapaic
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Pes 2011

Zašto meni kada idem u extra contects i idem da mi se skine najnoviji uptade on mi se skine i dođe mi instalacija do kraja i dalje ništa nikada mi se neće instalirati do kraja.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Pes 2011
harokiller kaže...

Zašto meni kada idem u extra contects i idem da mi se skine najnoviji uptade on mi se skine i dođe mi instalacija do kraja i dalje ništa nikada mi se neće instalirati do kraja.

Jel original igra ili {#}

14 godina
neaktivan
offline
RE: Pes 2011

nije oriđiđi,{#} je

14 godina
neaktivan
offline
Pes 2011

Onda je moguce da je do toga.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Pes 2011

kupio danas PES 2011 za PS3

rezolucija igrice mi je 720x576p i skroz je loša grafika, glave igrača su skoro kockaste i slika je jako mutna

igram na projektoru, spojen preko hdmi kabla


u čemu bi mogao biti problem ?

 

dali se može negdje povećati rezolucija ?

 

TOSHIBA Satellite A300D-17F
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Pes 2011

e zakaj mi neće igrati na fullscreen nego je 1 cm do ruba sa svake strane

PUC GA MEDO
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Pes 2011

Ne bih otvarao novu temu, a ne vidim nigdje službenu temu za PES, pa ću evo ovdje postaviti svoj upit .  {#}

Naime, reinstalirao sam igru i instalirao najnoviji pes edit-ov patch (verzija 2.0, ako se ne varam). 

Problem - prije sam imao stariji patch (također od pes edita, mislim da je bila verzija 1.3) i statistike igrača su bile "popravljene" (ako to tako možemo nazvati). 

Naime, klubovi poput Newcastlea, Boltona itd. su bez tog starog patcha neigrivi, a vidim da novi patch ništa nije promjenio (također su neki vrhunski igrači podcijenjeni - npr. Carrol, Suarez, Forlan, Falcao, Nilmar itd.)

Pitanje, tj. razlog za ovaj post: Koji patch je najbolje instalirati? Koji sadrži poboljšane statistike igrača za sve lige? 1.3 ne bih opet downloadao zbog neizvršenih transfera, a ovaj 2.0 ne popravlja statistike. 
Instalirao bih neki koji mi preporučite, pa preko njega 2.0 =).

Hvala unaprijed.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pes 2011

Bump.
Pomoć pls :)

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice