PES 2013- novi klubovi i transferi mod?

poruka: 4
|
čitano: 4.247
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
PES 2013- novi klubovi i transferi mod?

Igram Pes 2013 vec dugo, probao sam 2015 al nije mi to to, i sad bih htio poboljsati si pes 2013, dodati bundesligu, igraci razmjesteni po najnovijim transferima, ali mod koji sam probao je dodao nove klubove, ali je pobriso sve dresove, pola igraca sse zvalo "Dummy" i imalo sve 50, nije se htjelo pokrenuti, ugl sto gluposti

Pa ako netko igra pes 2013 i ima neki mod za koji zna da radi bio bih zahvalan 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
PES 2013- novi klubovi i transferi mod?

Tu ti je sve šta ti treba...

 

 

http://pes-smoke-patch.blogspot.com/

 
1 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
PES 2013- novi klubovi i transferi mod?

Pozz svima, molim za pomoc ako moze neko da mi posalje ispravan link najnovijeg patch-a za pes 2013 posto mi se ove dalje serije pes-a nimalo ne svidjaju, pokusao sam mnoge patch-eve i skidao ali nisam nasao ispravan pa ako moze neko da mi posalje znaci od patch od ljetnjih transfera a ako jos nije izaso moze i od zimskih u ovoj godini. Znaci za pes 2013, hvala unaprijed.

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
PES 2013- novi klubovi i transferi mod?

Pozz svima, molim za pomoc ako moze neko da mi posalje ispravan link najnovijeg patch-a za pes 2013 posto mi se ove dalje serije pes-a nimalo ne svidjaju, pokusao sam mnoge patch-eve i skidao ali nisam nasao ispravan pa ako moze neko da mi posalje znaci od patch od ljetnjih transfera, pesedit svaki mi virus izbacuje? Znaci za pes 2013, hvala unaprijed.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice