Red Dead Redemption 2

poruka: 2.924
|
čitano: 664.361
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Službeno je, Red Dead Redemption 2 stiže iduće god
12 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
HCgamingCRO kaže...

 

Metro izgleda bolje? Onaj isti Metro koji i dalje na hrpi mjesta ima teksture koje su izašle valjda iz 2012. godine, a čim se pojavi više od 10 stabala i nešto trave FPS ide dolje za 30%? Jesi ti uopće pogledao kako izgleda flora općenito u Metrou ili mišljenje temeljiš na onom napumpanom previewu s E3?

 

Control izgleda bolje? Jedino što Control ima je dosad najkompleksnija prezentacija ray tracinga koja je samo to - prezentacija. Jer ako ga uključiš, framerate je takav da nema smisla igrati. 

 

A Scum... jao. Možda i ima gustoću šume, ali za Scum je RDR2 svjetsko čudo optimizacije. Ali je domaći, pa ne smijemo pričati o tome.

 LoL. Neznam cemu frka toliko? 

Ima jos plus igara koje izgledaju  bolje receno isto kao rdr2, a Flora i Fauna je ok ali neusporedivo pored starog crysis 3.

Samo sam rekao na jedan post da je grafika ko za 10 godina sto nije. Igra izgleda prekrasno ali ne toliko da se kaze ovo je next gen...

A animacije da nepricam rockstar je imao sve sa gta4 i onda su to unistili sa 5ticom a ni u rdr2 nista nije bolje ali barem bolje od gta5...

Briga me svako ima svoj ukus za mene ovo nije jos next gen, odo igrati nisam nakon 20 sati proso jos drugi chapter.

 

Ajde igrati, jer samo se sramotiš s besmislicama po forumu. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
14 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
HCgamingCRO kaže.....

Briga me svako ima svoj ukus za mene ovo nije jos next gen

 BREAKING NEWS: Igra koja je izašla na trenutnoj generaciji konzola još uvijek nije next gen.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
16 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
MaximumBugovac kaže...
doktor1 kaže...

Petnaest sati cca 30 slika...

Mislim da će do kraja igre u albumu biti cca 120 slika...

Flick galerija

 Doktor1 mozes mi reci svoje postavke za ove ss? super izgledaju! Inace ja sam si podesio po onom videu kaj je na prosloj stranici postavio Dado_ZG78

 Ovo su postavke; FPS sam locko na 50 te na nekim mejstima padne do 40 no uz FreeSync se niti ne osjeti!

Još je uključen Radeon Image Sharpening zato je isključen TAA sharpening.

 

5 godina
protjeran
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Q-Tip kaže...

 

Ajde igrati, jer samo se sramotiš s besmislicama po forumu. 

 E ajde odigraj partiju hunta pa se vrati i javi dojmove i vidjeces o cem ti pricam?!

 razlika u svakom poligonu od trave, zemlje drveca,osvijetljenja ma svega...

RDR2 je krasan ali ne toliko za sta ga vi predstavljate vamo.

i ajde benchmarkaj api-e u igri pa ces vidjeti razliku vulkana i dx12 i vidjeces da vulkan daje veci avg fps a dx veci 1% low...

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.11.2019 15:29 (HCgamingCRO).
8 godina
neaktivan
offline
Red Dead Redemption 2

meni radeon sharpening daje lošiju sliku nego taa unutar igre. no možda jer igram na tv-u a ne monitoru

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
BeLLicus kaže...

 Dali je igra 10 godina ispred svog vremena nije. Dali izgleda bolje i prirodnije od svega sto smo do sada vidjeli o da izgleda i to kako. Drvece suma ono smedje lisce u gustim sumama kad lovim veprove to ne da izgleda dobro izgleda bolesno. Animacije? Bolje vidio nisam. Svaki doticaj sa kamenom,travkom granom kad prebacis zivotinju na rame sve je vrhunski odradeno, osvjetljenje... Stvarno volis pricati gluposti po forumu sa vremena na vrijeme ali dobro svatko ima svoje misljenje.

 

Trčanje lika je nešto najgore što sam vidio u zadnje vrijeme. Što mi je žalosno s obzirom da je sve drugo kako kažeš odlično animirano.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Bitanga kaže...
BeLLicus kaže...

 Dali je igra 10 godina ispred svog vremena nije. Dali izgleda bolje i prirodnije od svega sto smo do sada vidjeli o da izgleda i to kako. Drvece suma ono smedje lisce u gustim sumama kad lovim veprove to ne da izgleda dobro izgleda bolesno. Animacije? Bolje vidio nisam. Svaki doticaj sa kamenom,travkom granom kad prebacis zivotinju na rame sve je vrhunski odradeno, osvjetljenje... Stvarno volis pricati gluposti po forumu sa vremena na vrijeme ali dobro svatko ima svoje misljenje.

 

Trčanje lika je nešto najgore što sam vidio u zadnje vrijeme. Što mi je žalosno s obzirom da je sve drugo kako kažeš odlično animirano.

 Da fakat trči koda ima metlu u guzici

13 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Bitanga kaže...
BeLLicus kaže...

 Dali je igra 10 godina ispred svog vremena nije. Dali izgleda bolje i prirodnije od svega sto smo do sada vidjeli o da izgleda i to kako. Drvece suma ono smedje lisce u gustim sumama kad lovim veprove to ne da izgleda dobro izgleda bolesno. Animacije? Bolje vidio nisam. Svaki doticaj sa kamenom,travkom granom kad prebacis zivotinju na rame sve je vrhunski odradeno, osvjetljenje... Stvarno volis pricati gluposti po forumu sa vremena na vrijeme ali dobro svatko ima svoje misljenje.

 

Trčanje lika je nešto najgore što sam vidio u zadnje vrijeme. Što mi je žalosno s obzirom da je sve drugo kako kažeš odlično animirano.

Bitanga čestitam na novoj grafičkoj. 

 

Ja čekam jogurt verziju da isprobam na PC-u.

Jedna kupovina je bila dosta (PS4). 

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.11.2019 16:35 (hummer0).
15 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
hummer0 kaže...
Bitanga kaže...
BeLLicus kaže...

 Dali je igra 10 godina ispred svog vremena nije. Dali izgleda bolje i prirodnije od svega sto smo do sada vidjeli o da izgleda i to kako. Drvece suma ono smedje lisce u gustim sumama kad lovim veprove to ne da izgleda dobro izgleda bolesno. Animacije? Bolje vidio nisam. Svaki doticaj sa kamenom,travkom granom kad prebacis zivotinju na rame sve je vrhunski odradeno, osvjetljenje... Stvarno volis pricati gluposti po forumu sa vremena na vrijeme ali dobro svatko ima svoje misljenje.

 

Trčanje lika je nešto najgore što sam vidio u zadnje vrijeme. Što mi je žalosno s obzirom da je sve drugo kako kažeš odlično animirano.

Bitanga čestitam na novoj grafičkoj. 

 

Ja čekam jogurt verziju da isprobam na PC-u.

Jedna kupovina je bila dosta (PS4). 

 

Ma pusti, još imam grižnju savjesti zbog toliko potrošenih para  

Ali, jel sam gamer ili nisam 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Nakon što sam upalio VULKAN umjesto DX12 igra više ne kreša!

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
BeLLicus kaže...

Nakon što sam upalio VULKAN umjesto DX12 igra više ne kreša!

 Koji vrag forsirate taj DX12 kad ne valja.

4 godine
protjeran
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Santana kaže...
BeLLicus kaže...

Nakon što sam upalio VULKAN umjesto DX12 igra više ne kreša!

 Koji vrag forsirate taj DX12 kad ne valja.

 A od kud ti to da NE valja?

Netkome moze pomoci netkome pak odmoci, sva sreca mozemo birati, perfomanse su vise manje iste, jedino koliko vidim na dx12 zna imati dosta nize spikove iako average fps bude isti kao i s vulkanom.

9 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Probao sam uhvatiti sve legendary životinje, no ne mogu doći do prve 3 premda su u zabranjemom području i čim dođem tamo, pojavi se 800 šerifa. Jel se taj dio kasnije tek otključa?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Jack Sparrow kaže...
spoonman039 kaže...
dani20 kaže...
Na kojem ste chapteru? Nisam si nista spoilao ali citam po netu da je najbolje explorat i sto duze ostat u chapteru 3,trenutno sam u 2.

već sam prešao igru na konzoli. ja exploram u chapteru 2 i ciljano sam si ostavio neke misije nepređene jer ih trenutno ne želim preć zbog priče, a paralelno imam moddani save file sa pređenim cijelim storyjem koji je konvertiran s konzole.

za gameplay je najbolji kraj igre, ali zbog xy razloga koje ne želim spoilati ljudi vole chaptere 2 i 3. npr. meni je u chapteru 2 između ostalog i bolji kamp.

 

za ekipu koja ne zna gdje nešto naći na mapi evo https://rdr2map.com/

 ček zašto nebi prošao igru do kraja i onda završio sve što mogu?

1. neke sporedne misije postaju missable nakon određenog perioda, i zato se glavne misije uvijek prelaze poslije sporednih.
2. gube se određene stvari u gameplayu, više od toga ne želim reć.
3. dogode se neke stvari u storyju, npr. mijenjaju se kampovi i zato želim imati save za svaki chapter, a ako želim imati što veći postotak pređenosti logično je prelazit sporedno prije, da ne moram duplo. story se uvijek može preći ponovo, ali sigurno neću lovit životinje 2 ili više puta.
4. Rockstar je po mom mišljenju zeznuo par detalja u epilogu i dok to ne riješim s modovima neću u potpunosti uživat. zato i nisam kupio igru na konzoli, nego samo posudio.

jesi igrao Red dead redemption 1 ili GTA lost and damned? e tamo je bio sličan rewarding sistem gdje se nije baš isplatilo ni preć igru do kraja.

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.11.2019 19:59 (spoonman039).
15 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Skullscar1989 kaže...

E u 3 PM i patch. Svaki put kad ulazim u igru moram namještati grafiku jer je sve na low, resetira se. Pa koji k.... Znači ako promijenim nešto što traži reset igre i napravim reset, ta opcija se opet vrati na defaultnu vrijednost. Rockstar- pušite ga

 

I meni je sve resetirao nakon patcha, a danima sam slagao kako bi mi radilo ok na 60 FPSa.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
6 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Bitanga kaže...
Skullscar1989 kaže...

E u 3 PM i patch. Svaki put kad ulazim u igru moram namještati grafiku jer je sve na low, resetira se. Pa koji k.... Znači ako promijenim nešto što traži reset igre i napravim reset, ta opcija se opet vrati na defaultnu vrijednost. Rockstar- pušite ga

 

I meni je sve resetirao nakon patcha, a danima sam slagao kako bi mi radilo ok na 60 FPSa.

 

 idi na 14:00 i prekopiraj sve kao kod njega, lijepo je lik slozio sve, meni radi savrseno, 85 - 115 fpsa 

inked guy who loves tech, music, gaming, netflix and pussies.
9 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Slika Slika 2

 

Nova oblekica, skraftana kod trappera sa Perfect Peltom od različitih životinja te peltom od legendary životinje 

Moj PC  
2 0 hvala 1
4 godine
protjeran
offline
Re: Red Dead Redemption 2
BeLLicus kaže...

Slika Slika 2

 

Nova oblekica, skraftana kod trappera sa Perfect Peltom od različitih životinja te peltom od legendary životinje 

 Pederčićnhf

9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
MaximumBugovac kaže...
BeLLicus kaže...

Slika Slika 2

 

Nova oblekica, skraftana kod trappera sa Perfect Peltom od različitih životinja te peltom od legendary životinje 

 Pederčićnhf

 Ma nije čupavo je bilo in 1900te :P

12 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Santana kaže...
BeLLicus kaže...

Nakon što sam upalio VULKAN umjesto DX12 igra više ne kreša!

 Koji vrag forsirate taj DX12 kad ne valja.

 

Forsiram ono što mi bolje radi. Probao Vulkan, probao DX12, bolje radi na DX12, ostavio DX12. Jednostavno.

 

BeLLicus kaže...

Slika Slika 2

 

Nova oblekica, skraftana kod trappera sa Perfect Peltom od različitih životinja te peltom od legendary životinje 

 

Sunce ti, izgledaš kao plišani medo. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
14 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Izbacuje mi ovo već par dana pri pokretanju launchera (čak i kao admin)

 

A kad uđe u igru, igra radi bez ikakvih problema ili rušenja, imam već preko 20 sati igre i niti jedanput mi se nije srušila igra.

 

U čemu je fora, jel to pokušava updejtati samu igru ili samo launcher?

 

EDIT: evo upalio sad ista stvar, ali kad je ušao u launcher menu gdje biraš igru GTA V ili RD2 skida neki update od cca 2GB.

 

 

Ništa mi nije jasno

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.11.2019 21:09 (Colossus7).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Red Dead Redemption 2

kad izlazi na steam

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Colossus7 kaže...

Izbacuje mi ovo već par dana pri pokretanju launchera (čak i kao admin)

 

A kad uđe u igru, igra radi bez ikakvih problema ili rušenja, imam već preko 20 sati igre i niti jedanput mi se nije srušila igra.

 

U čemu je fora, jel to pokušava updejtati samu igru ili samo launcher?

 

EDIT: evo upalio sad ista stvar, ali kad je ušao u launcher menu gdje biraš igru GTA V ili RD2 skida neki update od cca 2GB.

 

 

Ništa mi nije jasno

pokušava ti updateat launcher ali ne uspijeva. bez njega nećeš moći updateati igru, ali ako ti je stabilna, trebao bi radit single player.
najbolje je da deinstaliraš laucher (pazi da ne deinstaliraš i igre istovremeno), pa skini i instaliraj novi.
onda možda dobiješ još jedan update launchera. pa poslije toga skeniraj sve igre, RDR2 će ti sigurno imat update jer je bio danas.

15 godina
offline
Red Dead Redemption 2

gdje mogu prodavati nakit koji nadjem? trenutno jos istrazujem igricu i po koju misiju uradim! igrica je fenomenalna

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2

Mozes prodavat kod 'fence' npca.Radi questove sa Hoseom u drugom chapteru pa ces otkrit tog lika.

15 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Q-Tip kaže...
Santana kaže...
BeLLicus kaže...

Nakon što sam upalio VULKAN umjesto DX12 igra više ne kreša!

 Koji vrag forsirate taj DX12 kad ne valja.

 

Forsiram ono što mi bolje radi. Probao Vulkan, probao DX12, bolje radi na DX12, ostavio DX12. Jednostavno.

 

 

Meni isto radi bolje na DX12, puno stabilniji mi je FPS i nekako djeluje fluidnije.

No tu i tamo ima neki bug s teksturama, ali ništa strašno.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Red Dead Redemption 2

ušao u Saint Denis prvi put nakon što sam u istom slučajno završio tako jer sam se rokao sa Billy Midnightom na vrhu vlaka, i pogubio se 2 sata, opelješio ekipu na pokeru jer sam bio dekintiran, brijanje, kupanje, nova legendary jakna i šešir, zujanje po krovovima, naletio na neke misteriozne grafite usred noći pogubljen u mraku sa fenjerom (našao za sad 2 komada) jel zna netko šta je to da ne guglam, neki klinci me navukli u alley, izletiše mi crnci i kinezi oće da me pljačkaju, porokao ih ko Clint Eastwood, i fakin crime reported ( a samo se braniš od bitangi) i potjera žešćih proporcija za mnom po okolici grada i okolnoj močvari, sva sreća imao Arabian konja inače nebi uspio zgibati... i sve ovo u 2 sata igre.

 

Ova igra je nenormalno loša za moj ocd :D

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
spoonman039 kaže...
Colossus7 kaže...

Izbacuje mi ovo već par dana pri pokretanju launchera (čak i kao admin)

 

A kad uđe u igru, igra radi bez ikakvih problema ili rušenja, imam već preko 20 sati igre i niti jedanput mi se nije srušila igra.

 

U čemu je fora, jel to pokušava updejtati samu igru ili samo launcher?

 

EDIT: evo upalio sad ista stvar, ali kad je ušao u launcher menu gdje biraš igru GTA V ili RD2 skida neki update od cca 2GB.

 

 

Ništa mi nije jasno

pokušava ti updateat launcher ali ne uspijeva. bez njega nećeš moći updateati igru, ali ako ti je stabilna, trebao bi radit single player.
najbolje je da deinstaliraš laucher (pazi da ne deinstaliraš i igre istovremeno), pa skini i instaliraj novi.
onda možda dobiješ još jedan update launchera. pa poslije toga skeniraj sve igre, RDR2 će ti sigurno imat update jer je bio danas.

 Evo nije uspio update launchera, ali onaj patch od 2 gige je uredno uradio nakon sto sam napravio sign in. Ne kuzim.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2

launcher jede govna iskreno... prošli tjedan mi stalno izbacivao error da nije moguće napraviti update ali igre su radile. sad je odjednom sve ok

8 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2

Jesam ja lud ili koji k.... Svaki božji dan kad dođem s posla i upalim računalo a zatim rdr2 neko novo sranje. Sad ne mogu igrati na dx12. Kad hoću online ili story dobijem error vezan za dx12. Kako nemam GPU koji to podržava ili da sam ostao bez memorije. Task manager pokazuje sve ok. Prebacim na vulkan, pokrenem igru i opet neki error sa rdr2.exe.... trenutno sve radi no strah me što bude kasnije.

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.11.2019 2:08 (Skullscar1989).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Službeno je, Red Dead Redemption 2 stiže iduće god
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice