1 račun 2 korisnika?

poruka: 12
|
čitano: 2.049
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
1 račun 2 korisnika?
pitanje

Ovako, ja i brat koristimo zajednički komp i jedan internet paket(račun) od 10gb. E sad, dal se može nekako podijelit taj račun da  se točno limitira koliko tko može potrošit? Imamo dogovor pola-pola pa bih volio da znam koliko je točno moj, a koliko burazov promet, jer se svaki mjesec natežemo oko toga. Tnx!

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: 1 račun 2 korisnika?
rambokobra kaže...

Ovako, ja i brat koristimo zajednički komp i jedan internet paket(račun) od 10gb. E sad, dal se može nekako podijelit taj račun da  se točno limitira koliko tko može potrošit? Imamo dogovor pola-pola pa bih volio da znam koliko je točno moj, a koliko burazov promet, jer se svaki mjesec natežemo oko toga. Tnx!

 Ne!!
jučer sam overclockal WC-papir :P :P :P MSN> leo_labin@hotmail.com
16 godina
neaktivan
offline
RE: 1 račun 2 korisnika?
rambokobra kaže...

Ovako, ja i brat koristimo zajednički komp i jedan internet paket(račun) od 10gb. E sad, dal se može nekako podijelit taj račun da  se točno limitira koliko tko može potrošit? Imamo dogovor pola-pola pa bih volio da znam koliko je točno moj, a koliko burazov promet, jer se svaki mjesec natežemo oko toga. Tnx!

 Nažalost, nikako.
Intel Core 2 Duo E8500 i SCYTHE Mine, ATi Radeon HD3870 x2, DDR2 4Gb (2x2Gb) Corsair 1066 MHz, Gigabyte EP35C-DS3R, Corsair 520w, Creative Labs X-Fi Xtreme Game
15 godina
offline
1 račun 2 korisnika?

neznam točno, ali možda bi se moglo preko bitmeter-a. a sad jedino ako on promet prati za svaki račun posebno, onda da, a ako prati sve kao jedno onda ne.

''Samo su dvije stvari beskonačne, svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam baš siguran.'' ~ Albert Einstein Danas je teško biti glup, konkurencija je prevelika.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: 1 račun 2 korisnika?

mozes pomocu programcica NET Trafic
http://www.tucows.com/preview/363021

http://ubizec.net46.net/forum http://www.ubizeccorporation.bloger.hr Posjeite forum za gaming,programiranje i izrada igara and hacking!
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.1.2009 22:53 (UBIZEC cORPORATION).
15 godina
neaktivan
offline
1 račun 2 korisnika?

Net limiter isto ima opciju računjanja prometa, instaliraš ga i kod sebe i kod brata pa ćete vidjeti koliko ko troši, a da jednostavno ne pojedete 2 čokolade mjesečno, date svaki tih 20 kn što je ukupno 40 i nadoplatite za flat rate :D

"ne prestajemo se igrati zato što ostarimo, starimo zato što se prestajemo igrati" - Flegma (car)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: 1 račun 2 korisnika?
nCh! kaže...

Net limiter isto ima opciju računjanja prometa, instaliraš ga i kod sebe i kod brata pa ćete vidjeti koliko ko troši, a da jednostavno ne pojedete 2 čokolade mjesečno, date svaki tih 20 kn što je ukupno 40 i nadoplatite za flat rate :D

 Kako će ga instalirati i kod sebe i kod brata kad imaju samo 1 računalo.
Ja mislim da nije to moguće, jedino ako na tom comp. imaš 2 windowsa.
16 godina
offline
1 račun 2 korisnika?

Ako imaju 2 korisnička računa onda je to još moguće sa recimo NETlimiterom mislim, a ako imaju samo jedan onda sve to pada u vodu...

Najbrži put do čovjekova srca je pomoću šake Chucka Norrisa. ...:::www.lan-wars.com:::...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
1 račun 2 korisnika?

Ako je jedan račun nije moguće. Mogu se svađat do bola ili nagovoriti starce na flat, ne vidim drugo sretno rješenje.

"ne prestajemo se igrati zato što ostarimo, starimo zato što se prestajemo igrati" - Flegma (car)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
1 račun 2 korisnika?

možeš napraviti dvije konekcije na internet, s istim podatcima, usernmae itd. pa kad se ti spajaš koristiš jednu, a kad se buraz spaja drugu, onda nađi neki program koji prati količinu prometa pojedine konecije, ili ručno, zbrajat promet na papir posebno ti, posebno buraz

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: 1 račun 2 korisnika?
autorov komentar
FlyBoy kaže...

možeš napraviti dvije konekcije na internet, s istim podatcima, usernmae itd. pa kad se ti spajaš koristiš jednu, a kad se buraz spaja drugu, onda nađi neki program koji prati količinu prometa pojedine konecije, ili ručno, zbrajat promet na papir posebno ti, posebno buraz

Ovo mi se čini da bi bi moglo funkcionirat. E, a kad bi u Windowsima napravio dva usera dal bi se tad nešto uz to moglo iskemijat?
15 godina
neaktivan
offline
RE: 1 račun 2 korisnika?
autorov komentar
nCh! kaže...

Net limiter isto ima opciju računjanja prometa, instaliraš ga i kod sebe i kod brata pa ćete vidjeti koliko ko troši, a da jednostavno ne pojedete 2 čokolade mjesečno, date svaki tih 20 kn što je ukupno 40 i nadoplatite za flat rate :D

 Za tih 40kn kupim novi Bug i još imam za čokoladu ;) , a i ne potrošimo više pa čemu bogatit ionako prebogate T-Comovce.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice