Amazon - pitanja i odgovori izdvojena tema

poruka: 1.506
|
čitano: 773.706
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
RE: Kupovina na Amazon.com
Ima mozda kakav popust ako kupim knjige u vrijednosti 100$?
Gimnazija Antuna Gustava Matoša
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kupovina na Amazon.com
emerik kaže...
Ima mozda kakav popust ako kupim knjige u vrijednosti 100$?

nevjerujem da nude popuste na broj ili vrijednost, ali samom kupnjom već imaš popust jer amazon neprodaje po retail cijeni...

evo jedino ovi njihovi discounti petkom i inače:

http://www.amazon.com/Bargain-Books/b/ref=amb_link_6347362_4?ie=UTF8&node=45&pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_s=left-1&pf_rd_r=01DCHWSPESTVKEE4CSP3&pf_rd_t=101&pf_rd_p=1280192022&pf_rd_i=548166

If applications are created with vb.net, what created vb.net ?
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.2.2011 23:07 (pbandov).
14 godina
offline
Amazon - pitanja i odgovori

Htio bih nešto kupiti pa me zanima: ako od istog sellera uzemem 2 ista itema onda plaćam ta 2 itema i jednu cijenu shippinga ili dvije ?

 

Koliko se čeka dostava ?

 

Shipping se kao na ebay-u plaća odma ili ?

 

Da li oni uopće šalju u Hrvatsku ?

Bilo bi zgodno......, ali nije potrebno !
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.2.2011 13:55 (perkoxcar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Amazon - pitanja i odgovori
perkoxcar kaže...

Htio bih nešto kupiti pa me zanima: ako od istog sellera uzemem 2 ista itema onda plaćam ta 2 itema i jednu cijenu shippinga ili dvije ?

 

Koliko se čeka dostava ?

 

Shipping se kao na ebay-u plaća odma ili ?

 

Da li oni uopće šalju u Hrvatsku ?

Za dostavu, čitaj Ovdje!

Što se vremena tiče, to ti je isto kao i na eBayu, ali nepremašuje mjesec dana osim u iznimnim slučajevima.

Da bi naručio proizvod moraš SVE platiti odmah, dakle nema kao na eBayu da sad čekaš par dana da platiš kako tebi volja, nego je to kao internet inače.

I da, šalju u hrv ali ne sve, ograničeno ti je na neke stvari. Neznam napamet ali jedino ti sigurno šalju, pjesme, igre, filmove i knjige. Za ostalo ovisi.

If applications are created with vb.net, what created vb.net ?
14 godina
offline
Amazon - pitanja i odgovori

Ovo me zanima, da li to šalju, što ako platim, a ne šalju, dat će mi refund ili ?

Bilo bi zgodno......, ali nije potrebno !
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.2.2011 15:56 (perkoxcar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Amazon - pitanja i odgovori
perkoxcar kaže...

Ovo me zanima, da li to šalju, što ako platim, a ne šalju, dat će mi refund ili ?

nemožeš kupiti ako nešalju. Izbacit će ti error da nemogu dostaviti na željenu adresu, drugim rječima nemogu u ovu državu.

U ovom slučaju, nemožeš, nedostavljaju ovo, teško da češ elektroniku moći. Jedino što je garantirana dostava jeste ovo što sam gore naveo, ostalo moraš tražiti...

If applications are created with vb.net, what created vb.net ?
13 godina
protjeran
offline
Amazon - pitanja i odgovori

dali neko moze naci nesto do $20 dollara samo da kupim sta bilo al ocu nesto da dodje mi doma a ne virtualno...
max je $25 s slanjem

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Amazon - pitanja i odgovori

kupljen laptop i hdd doslo za 4 dana sa amazon.uk sve pohvale.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Amazon - pitanja i odgovori
pbandov kaže...
perkoxcar kaže...

Ovo me zanima, da li to šalju, što ako platim, a ne šalju, dat će mi refund ili ?

nemožeš kupiti ako nešalju. Izbacit će ti error da nemogu dostaviti na željenu adresu, drugim rječima nemogu u ovu državu.

U ovom slučaju, nemožeš, nedostavljaju ovo, teško da češ elektroniku moći. Jedino što je garantirana dostava jeste ovo što sam gore naveo, ostalo moraš tražiti...

Pa nezz da nemože, ja sam išao kao daidem paltit i došao bez problema do dijela s karticom.

Bilo bi zgodno......, ali nije potrebno !
14 godina
neaktivan
offline
RE: Amazon - pitanja i odgovori
perkoxcar kaže...
pbandov kaže...
perkoxcar kaže...

Ovo me zanima, da li to šalju, što ako platim, a ne šalju, dat će mi refund ili ?

nemožeš kupiti ako nešalju. Izbacit će ti error da nemogu dostaviti na željenu adresu, drugim rječima nemogu u ovu državu.

U ovom slučaju, nemožeš, nedostavljaju ovo, teško da češ elektroniku moći. Jedino što je garantirana dostava jeste ovo što sam gore naveo, ostalo moraš tražiti...

Pa nezz da nemože, ja sam išao kao daidem paltit i došao bez problema do dijela s karticom.

meni nije dao taj dio....može biti da sam krivo kliknuo, ako dođeš do kartice onda slobodno naruči. {#}

If applications are created with vb.net, what created vb.net ?
14 godina
offline
Amazon - pitanja i odgovori
Da, sada sam isprobao i kod jednog sellera ide, kod drugog ne, samo me jos hebe dal ce mi naplatit 2 shippinga jer cemo i ja i frend zajedno uzimat, koliko vidim mislim da idu 2 shippinga ima netko iskustva s tima mozda ?
Bilo bi zgodno......, ali nije potrebno !
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Amazon - pitanja i odgovori
perkoxcar kaže...
Da, sada sam isprobao i kod jednog sellera ide, kod drugog ne, samo me jos hebe dal ce mi naplatit 2 shippinga jer cemo i ja i frend zajedno uzimat, koliko vidim mislim da idu 2 shippinga ima netko iskustva s tima mozda ?

već sam ti dao link svezi politike za dostavu, nekih 5 postova iznad....

If applications are created with vb.net, what created vb.net ?
14 godina
offline
Amazon - pitanja i odgovori
Vidio sam , ali nis mi nije jadno. Poslije sam skuzio uglavnom naplacuju svaki shipping, jedino ima neka opcija combine shipping, ali to moram sa srllerom dogovarat, to je kao nesto ja platim 2 cijene shippinga, i onda mi ovaj vrati novce jednog.
Bilo bi zgodno......, ali nije potrebno !
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Amazon - pitanja i odgovori

Jesam zahebo ako sam stavio adresu Kustošijanska xxxx (mislim zbog š), a u mailu mi je došla potvrda da su poslali na Kustoijanska (nema š)  xxxx ? Li u oder history-u uredno piše sa š ?

Bilo bi zgodno......, ali nije potrebno !
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.2.2011 19:35 (perkoxcar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Amazon - pitanja i odgovori
perkoxcar kaže...

Jesam zahebo ako sam stavio adresu Kustošijanska xxxx (mislim zbog š), a u mailu mi je došla potvrda da su poslali na Kustoijanska (nema š)  xxxx ? Li u oder history-u uredno piše sa š ?

osim ako postoji ista ulica u istom gradu sa istim imenom i prezimenom, ali da ima s umjesto š, onda si na*ebo...........

If applications are created with vb.net, what created vb.net ?
14 godina
offline
Amazon - pitanja i odgovori
Onda je dobro, a kaj da ubuduce pisem sa s jer š njima ne registrira ?
Bilo bi zgodno......, ali nije potrebno !
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Amazon - pitanja i odgovori
perkoxcar kaže...
Onda je dobro, a kaj da ubuduce pisem sa s jer š njima ne registrira ?

to je problem kod gotovo svih stranica gdje kupuješ. Sam ti stavi s, nemoj brinuti, nisu poštari defektni xD

If applications are created with vb.net, what created vb.net ?
15 godina
protjeran
offline
Amazon - pitanja i odgovori

pozdrav

Narucio sam ovo prije jedno tjedan dana

pa me zanima koliko bi mogli doc dodatni troskovi da se znam pripremit i kako se to uopce placa

hvala

http://www.nyaa.eu/?page=separate&user=102042 // http://protocol4.animehr.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Amazon - pitanja i odgovori
hrvatskafarkasevec kaže...

pozdrav

Narucio sam ovo prije jedno tjedan dana

pa me zanima koliko bi mogli doc dodatni troskovi da se znam pripremit i kako se to uopce placa

hvala

Mislim da će ti to proći bez ikakve naplate, ali za svaki slučaj imaj 30kn u đepu {#}

If applications are created with vb.net, what created vb.net ?
15 godina
protjeran
offline
Re: Amazon - pitanja i odgovori
pbandov kaže...
hrvatskafarkasevec kaže...

pozdrav

Narucio sam ovo prije jedno tjedan dana

pa me zanima koliko bi mogli doc dodatni troskovi da se znam pripremit i kako se to uopce placa

hvala

Mislim da će ti to proći bez ikakve naplate, ali za svaki slučaj imaj 30kn u đepu {#}

oh super puno manje od ocekivanja....a i da treba platit tih 30kn kak to platim ?

http://www.nyaa.eu/?page=separate&user=102042 // http://protocol4.animehr.com
14 godina
neaktivan
offline
Re: Amazon - pitanja i odgovori
hrvatskafarkasevec kaže...
pbandov kaže...
hrvatskafarkasevec kaže...

pozdrav

Narucio sam ovo prije jedno tjedan dana

pa me zanima koliko bi mogli doc dodatni troskovi da se znam pripremit i kako se to uopce placa

hvala

Mislim da će ti to proći bez ikakve naplate, ali za svaki slučaj imaj 30kn u đepu {#}

oh super puno manje od ocekivanja....a i da treba platit tih 30kn kak to platim ?

ako budeš morao onda će ti poštar umjesto paketa dati kovertu koju moraš platiti 9.50kn (Republika Hrvatska) gdje ti u njoj piše da carina zahtjeva potvrdu plačanja (paypal i to), gdje to sve odneseš u carinu i onda ti oni naplate PDV i carinu ako je po njihovom mišljenu nužno.

Ali ovo je oko 150 kn, tako da čisto sumnjam, vjerujem da će ti odmah dvd doći pred kuću.

If applications are created with vb.net, what created vb.net ?
14 godina
offline
Amazon - pitanja i odgovori

Da li je normalno da mi paket nije stigao unutar onog njihovog predviđenog vremena ?

Bilo bi zgodno......, ali nije potrebno !
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Amazon - pitanja i odgovori
perkoxcar kaže...

Da li je normalno da mi paket nije stigao unutar onog njihovog predviđenog vremena ?

normalno je, samo strpljenja {#}

If applications are created with vb.net, what created vb.net ?
14 godina
neaktivan
offline
Amazon - pitanja i odgovori

evo jedno brzo pitanje...jel amazon prihvaća kupnju preko PayPal-a?? preko neta sam sam našo odgovore da se nemože al su stari 3 godine komentari XD..nemam pojma jel se šta mjenjalo do danas....

Na sreću nitko nije preživio (c) Saša Kopljar
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Amazon - pitanja i odgovori

Pitanje ovako mislio sam ovo narucit al sam malo izubljen s postarinom znaco ovo bi me doslo nekih 12dolara s postarinom?

 

http://www.amazon.com/gp/offer-listing/0793509580/ref=dp_olp_new?ie=UTF8&condition=new

Marilyn Manson
14 godina
offline
Amazon - pitanja i odgovori

Pazi, ja sam kupio prije 5 tjedana item od 4$ i trebalo je biti i 4$ poštarine ali je na kraju poštarina za Hrvatsku viša i iznosi 8$.

 

 

Btw.Još nije stiglo, :((((((

Bilo bi zgodno......, ali nije potrebno !
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.3.2011 12:22 (perkoxcar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Amazon - pitanja i odgovori

Mislim naručiti jednu knigu s amazona. Uglavnom knjiga je poprilično "debela" i naravno podosta je teška {#} Sad me zanima hoće li to predstavljati problem u vidu poštarine i dostave?

No need to run and hide It's a wonderful, wonderful life No need to hide and cry It's a wonderful, wonderful life
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Amazon - pitanja i odgovori
username kaže...

Mislim naručiti jednu knigu s amazona. Uglavnom knjiga je poprilično "debela" i naravno podosta je teška {#} Sad me zanima hoće li to predstavljati problem u vidu poštarine i dostave?

pisat će ti sve na njihovoj stranici svezi dostave. Što se naših mudrijaša tiče, neovisno o kilaži, carinu prolazi. Naglasak naravno da POSTOJI mogućnosti na PDV ali nemora biti.

If applications are created with vb.net, what created vb.net ?
14 godina
offline
Amazon - pitanja i odgovori

Naručio sam knjigu sa Amazona prije 5-6 dana. Ta knjiga još nije u prodaji pa sam napravio pre-ordering. E sada, novce s kartice mi još nisu skinuli??? Ima li netko takvih iskustava? Može biti da naplate tek kada pošalju? inače i cijena knjige je u ovih par dana dva- tri puta pala?!

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Amazon - pitanja i odgovori

Naplatit će ti kada budu slali i valjda po tadašnjoj cijeni, tako je bar meni bilo sa preorderom Kindlea.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice