Chrome se konstano odlogirava

poruka: 4
|
čitano: 1.181
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Chrome se konstano odlogirava

Naime, otkad sam prešao na 2-step verification, Chrome mi se stalno odlogirava s google računa.

 

Jel ima tko sličan problem i jel zna tko kak to rješiti? Neda mi se svaki dan radit prijavu ponovno, čekati SMS s verifikacijskim kodom (koji zna i puno kasniti nekad) i sl.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Chrome se konstano odlogirava

Ista stvar se i meni događa. Ne svakodnevno, ali recimo svaki drugi, treći dan se dogodi da mi se odjavi i moram se ponovno logirat. Iako stavim kvaćicu da zapamti ovo računalo da ne moram ponovno koristiti kod, svaki put me traži kod. No kod mene je dobro što mi kod instantno dođe, do sad još nije kasnio.

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Chrome se konstano odlogirava

Nije ni meni baš svaki dan, isto svaka 2-3... Zadnjih 3 dana je svaki. Ma dođe kod odmah da, al nekad mi se desi isti dan da mi crkne i onda kod dođe tek drugi dan jer valjda neće tak brzo generirati iz nekog razloga.,

 

Inače skužio sam nešto. Upali mi se ono upozorenje da nisam logiran, i danas sam ga ostavio, nije mi se dalo zezat s loginom, i vidim nakon sat vremena da se uspio prijavit i upozorenje je nestalo... zanimljivo...

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.4.2015 0:12 (lllnuclearlll).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Chrome se konstano odlogirava

Pa nije vrag da nema više ljudi s ovim problemom... Kod mene nema napretka, mislim da ću se vratiti na obično logiranje jer me ovaj 2-step počinje jako živcirati.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice