Dobar ping na speedtestu-u ali loš u igrama !HITNO

poruka: 4
|
čitano: 4.626
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Dobar ping na speedtestu-u ali loš u igrama !HITNO

Ping na speedtest.net mi je 14 ms sto je fantasticno (moje mišljenje) dok mi je u bilo kojoj igrici jako loš pod jako loš mislim oko 70-80 pa dode i do 150 :(... Netko zna u cem je problem postoje li kakve postave za podesit? I da u tim igricama nema postavki sto se tice toga tako da ... HITNOO JE

Hvala unaprijed :D

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Dobar ping na speedtestu-u ali loš u igrama !H
Game2dead kaže...

Ping na speedtest.net mi je 14 ms sto je fantasticno (moje mišljenje) dok mi je u bilo kojoj igrici jako loš pod jako loš mislim oko 70-80 pa dode i do 150 :(... Netko zna u cem je problem postoje li kakve postave za podesit? I da u tim igricama nema postavki sto se tice toga tako da ... HITNOO JE

Hvala unaprijed :D

 Odaberi na speedtest-u neki server koji nije u HR, npr. Francuska, Njemačka, UK... To što ti je ping sa npr. t-com serverom u ZG 14 ms ne znači da ti je 14 ms i na server koji je 2000 km udaljen. A ako je u Americi onda tek nije čudo da ode u vis.

14 godina
offline
Dobar ping na speedtestu-u ali loš u igrama !HITNO

Mozda ti je http://www.pingtest.net/ malo detaljnija. Odaberi neki browser koji podrzava javu (chrome ne podrzava).

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Dobar ping na speedtestu-u ali loš u igrama !HITNO

otvori cmd, i utipak ping www.youtube.com -t...nakon 10 sekundi tijekom kojih ti vrti ping, stisni crtl + c da se zaustavi i vidi kolki ti je stvarni ping

artuditu
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice