Fake YIFY sites

poruka: 100
|
čitano: 46.119
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Fake YIFY sites

@enkidu - očito si na krive stranice išao. za naše govorno područje, po titlove se ide na titlovi.com i titlovi.eu (bivši podnapisi.net) - ako na ovim dvjema nema našeg prijevoda - 95% da ga uopće nema.

 

yify (sad yts) filmove sam često skidao dok sam bio na onom kriminalu od mreže sa 4mbit downloada. jednostavno nisam skidao filmove vremenski duže nego sami traju. od kako imam 20mbit od tamo skidam lošije i ne tako zvučne filmove. i na samom kickassu ima puno boljih br ripova a teških 5-6 gb (što je opet malo za FHD br rip) - a razlika je primjetna.

 

a i u nekim filmovima sa yify-a vidi se razlika u kvaliteti slike u prvih 30 min i u zadnjim djelovima kad  kvalliteta više liči na dvd rip... to se najbolje vidi na Dobar, Loš, Zao 1080p verziji.

al u globalu, stranica je ok i nađu se svi poznatiji filmovi.

Ne predaj se nikad osim kad moraš!
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Fake YIFY sites

mora da si jako davno bio na warezu kad se sjećaš RS, HF i MU. MegaUpload je bio daleko najbolji free web dl host i tada u davna vremena jedini je pružao max speed za nas non premium usere. i  varaš se, MU se po brzini mogao mjerit sa svakim torrentom ma koliko dobro seedan bio. zato ga je FBI prvog i uništio. a možda i jedinog do sada kolko mi je poznato. no to je bilo jako davno, a nakon toga je došla hrpa još boljih free web hostova s max speed-om, svakim danom sve više ih je, nikad ih nije bilo toliko kao sada. mora da je mene čuvao dragi bog kad se nisam uspio nikad zaraziti niti skinuti loš rip. jednom mi se dogodilo da je lik stavio na link film koji nije odgovarao naslovu. ali to je bilo davno skidao sam neki šrot za frenda da mu popunim cd, neki niskobudžetni ništa važno.

 

na avataru mi je jedna osoba za koju vjerovatno nisi nikad čuo. nije bitno.

Po mudrosti Nestor, po genijalnosti Sokrat, po umjetnosti Vergilije. Zemlja pokriva, narod plače, Olimp ga ima
12 godina
protjeran
offline
Re: Fake YIFY sites
Apachy kaže...

@enkidu - očito si na krive stranice išao. za naše govorno područje, po titlove se ide na titlovi.com i titlovi.eu (bivši podnapisi.net) - ako na ovim dvjema nema našeg prijevoda - 95% da ga uopće nema.

 

yify (sad yts) filmove sam često skidao dok sam bio na onom kriminalu od mreže sa 4mbit downloada. jednostavno nisam skidao filmove vremenski duže nego sami traju. od kako imam 20mbit od tamo skidam lošije i ne tako zvučne filmove. i na samom kickassu ima puno boljih br ripova a teških 5-6 gb (što je opet malo za FHD br rip) - a razlika je primjetna.

 

a i u nekim filmovima sa yify-a vidi se razlika u kvaliteti slike u prvih 30 min i u zadnjim djelovima kad  kvalliteta više liči na dvd rip... to se najbolje vidi na Dobar, Loš, Zao 1080p verziji.

al u globalu, stranica je ok i nađu se svi poznatiji filmovi.

 obje stranice koje navodiš za titlove su samo djelić ponude koja meni treba. osobno ne idem ni na jednu od njih jer engleski titlovi izlaze puno prije hrvatskih i to na drugim siteovima pa za njih koristim ovo. osim toga kad vidim kako se neki filmovi prevode na hrvatski to je naprosto zločin prema čovječnosti (smokey and the bandit je eklatantan primjer), ne znam kako bih to drugačije nazvao, jednostavno izgubiš volju gledati takav masakr engleskog jezika. od novijih filmova grijeh sa hr titlovima je gledati draft day, mi koji volimo i razumjemo se u NFL terminologiju užasava nas hr diletantizam u prevođenju zato su mi engleski titlovi najbolja opcija i čekam samo njih.

Po mudrosti Nestor, po genijalnosti Sokrat, po umjetnosti Vergilije. Zemlja pokriva, narod plače, Olimp ga ima
16 godina
neaktivan
offline
Fake YIFY sites
Apachy, taj Dobar Loš Zao svi navode kao primjer, ali koliko ja znam to je rijetka greška u rippanju, tu jednostavno se mijenja kvaliteta nasred filma, i nestane zvuk pred sam kraj, i ne znam zašto to nikad nije reuploadano. Ali ja nisam osobno ni na jedan drugi film od Yifya s tako kapitalnom greškom naletio.
Glagoljica, drago mi je da čujem da ima više brzih free upload hostova nego ikad, ako je to stvarno tako. Nisam duže vrime skida ništa osim filmova al sad nabavljam novi komp pa će mi triba programa i igara.
Šta se tiče tvog avatara, podsjeća me na Berettu James, vjerovatno nije...
Što se tiče kriminalnih prijevoda na hrvatski to potpisujem, nije mi jasno zašto ali titlovi na TV-u kod nas su tako UŽASNI (gori i nego na netu) da je to jednostavno nevjerovatno ! Dok recimo prijevoda knjiga ima stvarno fantastičnih, evo recimo Mapa del Tiempo (il Map of Time u engleskoj verziji) domaća verzija je super prijevod, ne samo da je savršeno pogođeno značenje nego je rječnik hrvatskog jednostavno bogatiji i slikovitiji nego kod prosječne osobe, vidiš da je prevoditelj studirao jezik na filozofskom. Dok ovi titlovi na TV-u često znaju biti ispod razine osnovnoškolskog razumijevanja engleskog jezika, jedva da imaju ikakve veze sa onim što je stvarno rečeno. Ne znam kako si državna televizija može dopuštati takvo što.
 
1 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Fake YIFY sites
Enkidu kaže...
Apachy, taj Dobar Loš Zao svi navode kao primjer, ali koliko ja znam to je rijetka greška u rippanju, tu jednostavno se mijenja kvaliteta nasred filma, i nestane zvuk pred sam kraj, i ne znam zašto to nikad nije reuploadano. Ali ja nisam osobno ni na jedan drugi film od Yifya s tako kapitalnom greškom naletio.
Glagoljica, drago mi je da čujem da ima više brzih free upload hostova nego ikad, ako je to stvarno tako. Nisam duže vrime skida ništa osim filmova al sad nabavljam novi komp pa će mi triba programa i igara.
Šta se tiče tvog avatara, podsjeća me na Berettu James, vjerovatno nije...
Što se tiče kriminalnih prijevoda na hrvatski to potpisujem, nije mi jasno zašto ali titlovi na TV-u kod nas su tako UŽASNI (gori i nego na netu) da je to jednostavno nevjerovatno ! Dok recimo prijevoda knjiga ima stvarno fantastičnih, evo recimo Mapa del Tiempo (il Map of Time u engleskoj verziji) domaća verzija je super prijevod, ne samo da je savršeno pogođeno značenje nego je rječnik hrvatskog jednostavno bogatiji i slikovitiji nego kod prosječne osobe, vidiš da je prevoditelj studirao jezik na filozofskom. Dok ovi titlovi na TV-u često znaju biti ispod razine osnovnoškolskog razumijevanja engleskog jezika, jedva da imaju ikakve veze sa onim što je stvarno rečeno. Ne znam kako si državna televizija može dopuštati takvo što.

 nije greska vec je to namjerno napravljeno

Achieve your mission with all your might. Despair not till your last breath. Make your death count.
16 godina
neaktivan
offline
Fake YIFY sites
Aha znači to je sve dio dijabolične urote da tebi i ostalima podvale smeće pod kvalitetne filmove ? Uz to su se vjerovatno i urotili sa CIA-om i malim sivima da te otmu i analno probeaju ?
Daj molim te !
 
2 2 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Fake YIFY sites
Enkidu kaže...
Aha znači to je sve dio dijabolične urote da tebi i ostalima podvale smeće pod kvalitetne filmove ? Uz to su se vjerovatno i urotili sa CIA-om i malim sivima da te otmu i analno probeaju ?
Daj molim te !

 kakva urota o cem ti pricas

Achieve your mission with all your might. Despair not till your last breath. Make your death count.
15 godina
neaktivan
offline
Fake YIFY sites

Jel ima koji program koji automatski radi taj bitrate graf? Imam podeblju kolekciju filmova baš od YIFY-a pa da napravim neki average.

--------------------------------------------------------------------------------------------
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Fake YIFY sites

@Enkidu

ne znam za igre, nisam gamer, niti gledam knjige nit zalazim u software i tv series section, ali na warezu je trenutno što se filmova tiče više max speed free web hostova nego ikad: OzoFiles, HugeFiles, 24UpLoading, ClicknUpload, 180UpLoad, JumboFiles, BillionUploads, MEGA, itd svi oni povlače maximalnu brzinu i spremaju min. 1 GB file per link.

 

uploaderi/encoderi su vrhunski, drži se onih koje sam naveo u prijašnjem postu ali nećeš pogriješiti ako izabereš nekog drugog, vidjet ćeš oko koje se teme gomilaju postovi.

 

što se tiče prijevoda grešku najviše čine kad siluju engleski jezik i neuspješno pokušavajuči prilagoditi eng. fraze hr jeziku umjesto da ih doslovno prevedu ili još bolje ostave u originalu (smokey and the bandit najbolji primjer kriminalno katastrofalnog prijevoda jer je film pun idioma i specifičnih izraza, policijskih šifri npr). zato pri gledanju takovih filmova preferiram eng titlove.

 

na slici mog avatara je jedna talijanka, nepoznata široj publici. ne zamaraj se, nije glumica

Po mudrosti Nestor, po genijalnosti Sokrat, po umjetnosti Vergilije. Zemlja pokriva, narod plače, Olimp ga ima
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.2.2015 20:22 (glagoljica).
14 godina
moderator
offline
Re: Fake YIFY sites
zerocool12 kaže...

Jel ima koji program koji automatski radi taj bitrate graf? Imam podeblju kolekciju filmova baš od YIFY-a pa da napravim neki average.

 http://www.winhoros.de/docs/bitrate-viewer/download.html

TROLLBUSTER!!! Izrada naljepnica za aute, stickerbomba, naljepnica za zidove i majica s tiskom. Banggood kodovi na PP.
10 godina
offline
Fake YIFY sites

Sta ste se YIFY-a uhvatili ?

Kome pase pase kome ne ne, meni je zakon a kako vidim i gomili po svitu.

Sami sebi smo najveci neprijatelji
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Fake YIFY sites

Evo na brzinu 4 filma (stavljena je svaka slika posebno zbog skale, ova zajednička slika je samo da se pokaže konstantnost bitratea,također sve 4 slike nisu u skali).

Ako slučajno ovime kršim neko pravilo foruma,slobodno me upozorite,maknut ću slike.

--------------------------------------------------------------------------------------------
 
1 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Fake YIFY sites
zerocool12 kaže...

Evo na brzinu 4 filma (stavljena je svaka slika posebno zbog skale, ova zajednička slika je samo da se pokaže konstantnost bitratea,također sve 4 slike nisu u skali).

Ako slučajno ovime kršim neko pravilo foruma,slobodno me upozorite,maknut ću slike.

 dobro je ne pojavljuje se onaj problem kao prije ali je i dalje sam prosjecni bitrate dosta nizak

Achieve your mission with all your might. Despair not till your last breath. Make your death count.
10 godina
offline
Fake YIFY sites

Sta me briga za bitrate dok je slika fenomenalna

Sami sebi smo najveci neprijatelji
Moj PC  
3 1 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Fake YIFY sites
nicky.sl kaže...

Sta me briga za bitrate dok je slika fenomenalna

 nije bas fenomenalna bas zbog bitratea

Achieve your mission with all your might. Despair not till your last breath. Make your death count.
10 godina
offline
Re: Fake YIFY sites
chromadef kaže...
nicky.sl kaže...

Sta me briga za bitrate dok je slika fenomenalna

 nije bas fenomenalna bas zbog bitratea

 Neznam ja sta ti ocekujes od filma teskog 1,6gb al meni je slika odlicna

Sami sebi smo najveci neprijatelji
12 godina
odjavljen
offline
Re: Fake YIFY sites
nicky.sl kaže...
chromadef kaže...
nicky.sl kaže...

Sta me briga za bitrate dok je slika fenomenalna

 nije bas fenomenalna bas zbog bitratea

 Neznam ja sta ti ocekujes od filma teskog 1,6gb al meni je slika odlicna

 ocekujem odlicnu kinematografiju i uvjerljivi dijalog

Achieve your mission with all your might. Despair not till your last breath. Make your death count.
10 godina
offline
Re: Fake YIFY sites
chromadef kaže...
nicky.sl kaže...
chromadef kaže...
nicky.sl kaže...

Sta me briga za bitrate dok je slika fenomenalna

 nije bas fenomenalna bas zbog bitratea

 Neznam ja sta ti ocekujes od filma teskog 1,6gb al meni je slika odlicna

 ocekujem odlicnu kinematografiju i uvjerljivi dijalog

 Kad to ocekujes od filma teskog gigabajt ipo da mi je znat sta onda ocekujes kad gledas film u Cinestsru ?!!?

Sami sebi smo najveci neprijatelji
15 godina
neaktivan
offline
Fake YIFY sites

Malo za usporedbu, obično HD filmovi na blu rayu imaju oko 20mbps bitrate , SD DVD filmovi se vrte oko 6mbps, HQ video na webu je oko 2mbps.
No, koliko god ove brojke zvučale ogromno treba imati na umu da su ti filmovi i daleko veći od ripova, također dobra stvar kod ovih ripova je što se bitrate mijenja sa kompleksnošću scena, npr na scenama na kojima se ne događa puno bitrate je manji dok kad je scena malo kompleksnija bitrate se višestruko povećava, to daje dojam dobre kvalitete. Naravno kad odgledate punokrvni HD film, razlika je ogromna, no kada se sve skupa uzme u obzir YIFY-evi ripovi su zadovoljavajući (iako je to dosta subjektivno).

--------------------------------------------------------------------------------------------
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Fake YIFY sites
zerocool12 kaže...

Malo za usporedbu, obično HD filmovi na blu rayu imaju oko 20mbps bitrate , SD DVD filmovi se vrte oko 6mbps, HQ video na webu je oko 2mbps.
No, koliko god ove brojke zvučale ogromno treba imati na umu da su ti filmovi i daleko veći od ripova, također dobra stvar kod ovih ripova je što se bitrate mijenja sa kompleksnošću scena, npr na scenama na kojima se ne događa puno bitrate je manji dok kad je scena malo kompleksnija bitrate se višestruko povećava, to daje dojam dobre kvalitete. Naravno kad odgledate punokrvni HD film, razlika je ogromna, no kada se sve skupa uzme u obzir YIFY-evi ripovi su zadovoljavajući (iako je to dosta subjektivno).

Inače to se zove CRF (constant rate factor) u x264 enkoderu, efikasniji je od constant bitrate-a kojeg još neki uvijek koriste ili fiksiraju veličinu encodea na najčešće 4,4GB koliko sam primjetio.

 

Svaki noob može u jednom-dva dana skužit kako napravit skriptu za enkodiranje, no za postizanje maksimalnog učinka i perfekcije potrebno je puno duže vremena i testiranja (vježbanja) svih postavki koje nudi x264, naravno korak dalje je još i dodavanje AviSyntha u x264 skriptu koji donosi još stvari.

 

Ovdje možete skinuti zadnji x264 bez grafičkog sučelja (hardcore XD), ako bi tko htio probati, radi se preko CMD-a ili se napiše skripta u notepadu i spremi kao .bat, ali morate pazit na putanje.

 

Baš smo ja, Arnold Layne i cromadeof pričali o yify ripovima nedavno, njima se ne sviđaju, no ja sam ih redovito skidao jer sam imao 3Mbps download (t-scum) i svatko tko ima sličan download speed mora zahvaliti yify-u što nam nudi takve ripove koji ujedno i brzo izlaze.

 

Pored yify-a tu ima još i anoXmous i recimo XOR sa iptorrenta, koji nude 720p/1080p ripove slične veličine (ipak bih rekao trun veće) i vjerovatno bolje kvalitete, ali nisu toliko zastupljeni. Yifi je nešto kao aXXo u najboljim danima dvd ripova.

 

Nedavno sam prešao na 10Mbps od čega mi isporučuju 7,2Mbps i sada skidam 1080p ripove 9-17GB veličine jer sad se ne skidaju preko pola dana, već za par sati.

 

Većina vas ima veće brzine interneta od mene, ne štedite, skidajte najbolje ako imate full hd televizore preko 40".

Fortune favours the brave
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.2.2015 0:54 (Hyperion).
16 godina
offline
Fake YIFY sites

Zašto nema nekih yify torenata na najpopulranijim sajtovima poput TPB ili KAS? Konkretno, Fury (2014)..

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Fake YIFY sites
2fast4u kaže...

Zašto nema nekih yify torenata na najpopulranijim sajtovima poput TPB ili KAS? Konkretno, Fury (2014)..

 ne znam zasto, ali imas na njihovoj stranici

16 godina
offline
Re: Fake YIFY sites

ma znam, samo mi nije jasno zasto nekih ima nekih ne.. cekam taj film (kvalitetu) a ispada da je vani vec duze..

13 godina
offline
Re: Fake YIFY sites

ja kad cekam filmove vecinom gledam samo njihov sajt, jer tamo stalno updejtaju, ne gledam kat ili tpb

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.3.2015 19:01 (p1k1p).
12 godina
protjeran
offline
Fake YIFY sites

skini si Fury.2014.BRRip.XviD.AC3-EVO  (720x304) 1.74 GB

kvaliteta kao i YifY na 1280x544

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.3.2015 19:20 (Strahoslav Trta).
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Fake YIFY sites
nakon svih silnih vaših postova ja još uvijek ne mogu shvatiti zašto je YIFY sveta krava?

zašto se čeka baš njega? zar ostali nisu dovoljno dobri? fury je izašao prije nekoliko mjeseci, tko normalan čeka YIFY rip ako ima drugih jednako dobrih encodera na bacanje?
Po mudrosti Nestor, po genijalnosti Sokrat, po umjetnosti Vergilije. Zemlja pokriva, narod plače, Olimp ga ima
13 godina
offline
Re: Fake YIFY sites
glagoljica kaže...
nakon svih silnih vaših postova ja još uvijek ne mogu shvatiti zašto je YIFY sveta krava?

zašto se čeka baš njega? zar ostali nisu dovoljno dobri? fury je izašao prije nekoliko mjeseci, tko normalan čeka YIFY rip ako ima drugih jednako dobrih encodera na bacanje?

 Koliko dugo se to čeka? Izađe Bluray oni ga kroz nekoliko sati zripaju i uploadaju. Što ga trebam imati iste sekunde? I probao sam filmove od onih ''poznatih'' ripera sa Warez.bb i nisu ništa bolji, čak i gori, pogotovo po zvuku.

12 godina
protjeran
offline
Re: Fake YIFY sites

1. ja ne volim čekati, ako mi je stalo ja želim film odmah, encodera ko u priči svi brzi, ripovi se samo nude ko na traci i sad ću ja čekat YIFY on ej kao najbolji yeah right.

2. daj mi molim te reci šta si ti to gledao na warez-bb pa tamo je sve top notch ekipa, godinama sam tamo...probao sam njihov rad, probao od YIFY razlike nisam uspio vidjeti. ako ovi sa wareza nisu bolji sigurno nisu ni lošiji od yify-ja. ekipa kao što je shaanig, shuliban, hd3d, tinkoni, hdco0l, ultrascorp, itd je vrh posla.

Po mudrosti Nestor, po genijalnosti Sokrat, po umjetnosti Vergilije. Zemlja pokriva, narod plače, Olimp ga ima
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.3.2015 19:40 (glagoljica).
12 godina
protjeran
offline
Re: Fake YIFY sites
glagoljica kaže...
nakon svih silnih vaših postova ja još uvijek ne mogu shvatiti zašto je YIFY sveta krava?

zašto se čeka baš njega? zar ostali nisu dovoljno dobri? fury je izašao prije nekoliko mjeseci, tko normalan čeka YIFY rip ako ima drugih jednako dobrih encodera na bacanje?

ti si doasadno uporan s arogancijom

 

ljudi skidaju YIFY jer skidaju s Public trackera i ne dobiju uvijek kvalitetu koju misle da ce dobiti "kod nekih" gdje pise 1920x1080 skinu smece koje nije ni 512x300

YIFY im je garancija da ce 99,9 % dobiti film koji se moze pogledati sa solidnom kvalitetom i nitko ne misli da ce sa codiranjem u 1.2 GB na YIFY dobiti isto sto i na Blue R s 50 GB.

 

oladi malo.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Fake YIFY sites
glagoljica kaže...
1. ja ne volim čekati, ako mi je stalo ja želim film odmah.

 Koji si ti opak tip.

 

Čuj ovo, ako ti je stalo, želiš film odmah? Ako si gladan, želiš hranu odmah? 

 

MAAAMA HOĆU HRANU ODMAH!!!

 

Izvini zbog ovog, ali razmaženi ljudi mi idu na nerve.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice