Fake YIFY sites

poruka: 100
|
čitano: 46.116
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
protjeran
offline
Re: Fake YIFY sites
očigledno nisi probao encodere koja sam ja naveo...drži se čega god želiš... i smanji doživljaj...
Po mudrosti Nestor, po genijalnosti Sokrat, po umjetnosti Vergilije. Zemlja pokriva, narod plače, Olimp ga ima
12 godina
protjeran
offline
Re: Fake YIFY sites
Onjegin kaže...
glagoljica kaže...
1. ja ne volim čekati, ako mi je stalo ja želim film odmah.

 Koji si ti opak tip.

 

Čuj ovo, ako ti je stalo, želiš film odmah? Ako si gladan, želiš hranu odmah? 

 

MAAAMA HOĆU HRANU ODMAH!!!

 

Izvini zbog ovog, ali razmaženi ljudi mi idu na nerve.

 zašto trolaš?

 

ako je film vani i izripan zašto bih čekao svetu kravu yify kad znam da vrh posla čine i drugi encoderi koji su neuporedivo brži i jednako kvalitetni?

Po mudrosti Nestor, po genijalnosti Sokrat, po umjetnosti Vergilije. Zemlja pokriva, narod plače, Olimp ga ima
13 godina
offline
Re: Fake YIFY sites
glagoljica kaže...

1. ja ne volim čekati, ako mi je stalo ja želim film odmah, encodera ko u priči svi brzi, ripovi se samo nude ko na traci i sad ću ja čekat YIFY on ej kao najbolji yeah right.

2. daj mi molim te reci šta si ti to gledao na warez-bb pa tamo je sve top notch ekipa, godinama sam tamo...probao sam njihov rad, probao od YIFY razlike nisam uspio vidjeti. ako ovi sa wareza nisu bolji sigurno nisu ni lošiji od yify-ja. ekipa kao što je shaanig, shuliban, hd3d, tinkoni, hdco0l, ultrascorp, itd je vrh posla.

Probao HD3D, zvuk koma a na jednom tinkonijevom je slika bila loša, meni dosta da više ne skidam njihove ripove.

Strahoslav Trta kaže...
glagoljica kaže...
nakon svih silnih vaših postova ja još uvijek ne mogu shvatiti zašto je YIFY sveta krava?

zašto se čeka baš njega? zar ostali nisu dovoljno dobri? fury je izašao prije nekoliko mjeseci, tko normalan čeka YIFY rip ako ima drugih jednako dobrih encodera na bacanje?

ti si doasadno uporan s arogancijom

 

ljudi skidaju YIFY jer skidaju s Public trackera i ne dobiju uvijek kvalitetu koju misle da ce dobiti "kod nekih" gdje pise 1920x1080 skinu smece koje nije ni 512x300

YIFY im je garancija da ce 99,9 % dobiti film koji se moze pogledati sa solidnom kvalitetom i nitko ne misli da ce sa codiranjem u 1.2 GB na YIFY dobiti isto sto i na Blue R s 50 GB.

 

oladi malo.

  Ko dijete je, samo ja, ja, ja, moje mišljenje i samo moje mišljenje je najbitnije. Po cijelom forumu tako, poznati Bug asshole.

15 godina
neaktivan
offline
Fake YIFY sites

ROFL to YIFI i sva ta ostala smeća od "grupa" koja su navedena u ovoj temi. 1080p na 1,5 GB, lmao, ozbiljno? Svaki pošteno odrađeni SD encode pwna to "1080p" smeće. Itko čuo ovdje za grupe tipa DON, D-ZON3, EbP, HiFi, FoRM, NTb, CtrlHD, TayTO, VietHD itd. da ne nabrajam dalje? Guess not...

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.3.2015 20:03 (X-Wind).
Moj PC  
1 4 hvala 0
13 godina
offline
Re: Fake YIFY sites
X-Wind kaže...

ROFL to YIFI i sva ta ostala smeća od "grupa" koja su navedena u ovoj temi. 1080p na 1,5 GB, lmao, ozbiljno? Svaki pošteno odrađeni SD encode pwna to "1080p" smeće. Itko čuo ovdje za grupe tipa DON, D-ZON3, EbP, HiFi, FoRM, NTb, CtrlHD, TayTO, VietHD itd. da ne nabrajam dalje? Guess not...

Njihovi ripovi su od 5+GB, ovdje se priča o čim boljoj kvaliteti za čim manju veličinu. Da imam brzinu neta s kojim bih skinuo jedan njihov rip za pol sata skidao bih bez razmišljanja. Vjerujem da bi i drugi.

15 godina
offline
Fake YIFY sites

Jel tko gleda te yifi filmove na tv-u?

Meni osobno su očajni i to prvenstveno zbog zvuka,dijalog moraš pojačat a kad krene akcija onda nastane nesnošljiva buka.

Taj problem imam samo sa yifi,slika je ok ali zvuk je očajan

Moj PC  
4 1 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Fake YIFY sites

izgleda da ti ne valja televizor.

kupi novi.

 
1 5 hvala 0
11 godina
offline
Re: Fake YIFY sites
Promatrač kaže...

Jel tko gleda te yifi filmove na tv-u?

Meni osobno su očajni i to prvenstveno zbog zvuka,dijalog moraš pojačat a kad krene akcija onda nastane nesnošljiva buka.

Taj problem imam samo sa yifi,slika je ok ali zvuk je očajan

 Također me nerviraju jako tihi dijalogi preglasna akcija.

11 godina
offline
Fake YIFY sites

YIFY rules...Nikad me nije iznevjerio...Jel netko zna,kada bi odprilike mogao izaci Interstellar od YIFY-a?

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.3.2015 1:20 (Endymon).
Moj PC  
0 2 hvala 0
12 godina
offline
Fake YIFY sites

interstellar na itunes dolazi za 2 tjedna (za itunes release datume imas blu-ray.com/itunes) a blu-ray dolazi za 4 tjedna pa racunaj kad ce doc yify verzija. naravno, uvijek postoji sansa da blu-ray procuri do ripera prije sluzbenog datma

 
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Fake YIFY sites
Promatrač kaže...

Jel tko gleda te yifi filmove na tv-u?

Meni osobno su očajni i to prvenstveno zbog zvuka,dijalog moraš pojačat a kad krene akcija onda nastane nesnošljiva buka.

Taj problem imam samo sa yifi,slika je ok ali zvuk je očajan

 To zahvali DTS zvuku...

OVAJ PROSTOR JE NA PRODAJU!!!!!!!!!!!!!!!!!
14 godina
offline
Fake YIFY sites

U zadnje vrijeme sam prestao gledati YIFY (sada YTS) filmove, ponajviše zbog, pa gotovo DVD kvalitete slike. 1080p još nekako ima dobru kvalitetu ali 720p se komotno može u smeće baciti koliko slika zna biti loša, zrnata i loših boja (odnosno bitratea), pogotovo u tamnijim scenama.

 

Radije ću ostaviti film skidati preko noći pa sve i da je 10 i više GB nego gledati YIFY, i da, slažem se s glagoljicom, filmovi im kasne, nekada po tjedan dana i više.

Swedish latin super funk.
Moj PC  
3 2 hvala 1
16 godina
offline
Fake YIFY sites

Sto preporucate umjesto Yiffy-a, a da je na public torrentima?

Rvat katolik!
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.3.2015 15:09 (tnakir).
 
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Fake YIFY sites
sirka666 kaže...

 

Radije ću ostaviti film skidati preko noći pa sve i da je 10 i više GB nego gledati YIFY, i da, slažem se s glagoljicom, filmovi im kasne, nekada po tjedan dana i više.

 Koji su to bili? Uvijek kad sam naletio na Bluray film koji je izašao na netu, otišao sam na njihovu stranicu i već je bio zripan ili su ga kroz koji sat sredili.

11 godina
offline
Re: Fake YIFY sites
tnakir kaže...

Sto preporucate umjesto Yiffy-a, a da je na public torrentima?

 rarbg, oklen stvori to drugo f

14 godina
offline
Re: Fake YIFY sites
vrinho kaže...
sirka666 kaže...

 

Radije ću ostaviti film skidati preko noći pa sve i da je 10 i više GB nego gledati YIFY, i da, slažem se s glagoljicom, filmovi im kasne, nekada po tjedan dana i više.

 Koji su to bili? Uvijek kad sam naletio na Bluray film koji je izašao na netu, otišao sam na njihovu stranicu i već je bio zripan ili su ga kroz koji sat sredili.

 Pa evo recimo trenutni primjer ti je exodus gods and kings, RARBG ga ima izripanog u 1080p već 2 dana a YIFY-u ni traga, hobbit također već 2 dana dostupan na kickassu...

Swedish latin super funk.
12 godina
offline
Fake YIFY sites

Yify radi brripove a ovo šta si naveo su sve webripovi koji znaju izač par tijedana prije brripova zato yifi kasni.

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Fake YIFY sites

Sto je webrip?

Rvat katolik!
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Fake YIFY sites
k1klop kaže...

Yify radi brripove a ovo šta si naveo su sve webripovi koji znaju izač par tijedana prije brripova zato yifi kasni.

 I? Da čekam BRRIP sa lošijom kvalitetom?

tnakir kaže...

Sto je webrip?

 Kada je film izripan s nekog od online servisa tipa Hulu, Netflix i slični.

Swedish latin super funk.
13 godina
offline
Re: Fake YIFY sites
sirka666 kaže...
k1klop kaže...

Yify radi brripove a ovo šta si naveo su sve webripovi koji znaju izač par tijedana prije brripova zato yifi kasni.

 I? Da čekam BRRIP sa lošijom kvalitetom?

 Ma gledaj što ti najbolje paše, nekome je dobar Yify, nekome ne. Ali onda nemoj govoriti da Yify kasni s izbacivanjem jer si neupućen. U zadnje vrijeme i ja često znam skinuti WEB-DL rip i zadovoljan sam kvalitetom ali za neke WEB-DL ripove nisam mogao ni blizu reći da su dobri. S njima zna biti kao lutrija dok za ove čiste BRripove od Yify-a i ostalih ekipa u 99% slučajeva znaš na čemu si.

16 godina
offline
Re: Fake YIFY sites
sirka666 kaže...
tnakir kaže...

Sto je webrip?

 Kada je film izripan s nekog od online servisa tipa Hulu, Netflix i slični.

 Jel kvaliteta webripa ok?

Rvat katolik!
16 godina
odjavljen
offline
Fake YIFY sites

Ne znam u čemu je problem ako je rip malo veći. Ja apsolutno nikada ne skidam ništa što je YIFI jer je zvuk totalno očajan (kao što je kolega već gore primjetio). Uostalom, sa današnjim brzinama gigabajt vamo-tamo - koga briga? Ako odlučim da ću gledati film, skinem nešto od 5-15 giga i to je to. Sutra ga pogeldam i gotovo. Skidao sam i gromade od 50+ GB ali to smatram idiotskim.

 

Poanta je da nije film kao erekcija ili želja za slatkim pa mora odmah biti zadovoljena potreba. A u današnje vrijeme velikih internet brzina i golemih diskova stvarno ne vidim problem skidanja ripova koji su "ležernije" napravljeni.

Freak Show Inc.
 
3 0 hvala 1
12 godina
offline
Fake YIFY sites

Ja sam skidao većinom yify-a (1080) neko vrijeme i zvuk je zaista loš - budala kakva jesam, prvo sam išao rihtati postavke zvuka kod sebe, nije mi padalo na pamet da je to bio najveći kompromis kako bi veličina fajla išla ispod 2gb u prosjeku. Slika je poprilično dobra (na 1080), no zvuk se ne da ''spasiti'. Otkako sam na 20/5 skidam ove glomaznije ripove, no nisam našao nekog omiljenog na pub trackerima.

Tread softly because you tread on my dreams.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Fake YIFY sites
sirka666 kaže...
k1klop kaže...

Yify radi brripove a ovo šta si naveo su sve webripovi koji znaju izač par tijedana prije brripova zato yifi kasni.

 I? Da čekam BRRIP sa lošijom kvalitetom?

tnakir kaže...

Sto je webrip?

 Kada je film izripan s nekog od online servisa tipa Hulu, Netflix i slični.

 uglavnom se ripa sa itunesa i to odmah cim dođe na itunes, isti dan se pojavi i na warez siteovima i kvaliteta je solidna a i zvuk je 5.1

16 godina
suspendiran
offline
Re: Fake YIFY sites
X-Wind kaže...

ROFL to YIFI i sva ta ostala smeća od "grupa" koja su navevdena u ovoj temi. 1080p na 1,5 GB, lmao, ozbiljno? Svaki pošteno odrađeni SD encode pwna to "1080p" smeće. Itko čuo ovdje za grupe tipa DON, D-ZON3, EbP, HiFi, FoRM, NTb, CtrlHD, TayTO, VietHD itd. da ne nabrajam dalje? Guess not...

 Ti, i glagoljica, jel vam lijepo u uvodnom postu enkidu rekao da se klonite vi profinjeni gledatelji samo najnovijih i najljepše kodiranih djevičanskih ukradenih sadržaja i da je smisao cijelog post isključivo upozorenje s popisom lažnih stranica koje podvaljuju malware i viruse? Nema ti ljepšeg nego glup i gluplji 2 u 50 gb. Inače bi film bio glup.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
11 godina
offline
Fake YIFY sites

ja pogleda jifi hobita, sve 5 kao i dosad

 
1 0 hvala 0
16 godina
suspendiran
offline
Fake YIFY sites

... ja sam morao na dva kompa pred koji mjesec kompletno ubiti sve temp fajle i napraviti sistem restore,
jer mi je na Chromeu se po novom (pasmatr) sinkronizirano; accounti i bookmarci,
pa očito i to smeće koje je svako malo otvaralo po dva nova taba sa nekim
lokalnim "dating" siteom i neki "milioner bez rada, od kuće" koji krene pričati glasno 

"da, istina je..." Iza svega je bio mislim "iStartSurf".
Sumnjam da mi ih je u temp uvalio neki od piratluka tipa kikaš ili piratbej, a moguće i yts,
jer se obično na njima palilo9 novi tabovi ako sam kliknuo na nešto kod njih.
Malwarebytes nije pronalazio ništa, kao ni av, pa ni onaj mali adwcleaner.
Pa sam se zaribao i naletio na one savjete što tražiti po registryju (ok za to), uz prijedlog programa koji "sve čisti". 
Iako sam gledao recenzije tog programa (hvalili ga), izgleda da su i one bile fejkane, a program (spyhunter) je bio rogueware.
Naravno, on "našao" tisuće "zaraza" i tražio da se uplati puna verzija da "on to sredi". 

Uglavnom, jednim smradom, dovukao sam si još smrada. Ali ajd, riješeno  

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Fake YIFY sites

Ma yify je legenda, imam 2tb hard samo "njegovih" filmova, a da nema njega nebi imao trecinu.

www.mmo-balkan.com
12 godina
protjeran
offline
Fake YIFY sites

ajde momci, dosadni ste.

kome pase Yify neka skida, a kome ne pase, neka skida 5 GB i mir boziji. 

tko ima ima a tko nema tko ga j.....
 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Fake YIFY sites

Dobar je yify..Samo mijenja domene u zadnje vrijeme..

Za gledanje filmova na kompu je idealan i jednostavan..

 

A što se tiče zvuka, pa ja ne znam kako imate problema sa tim..

Jeste li čuli za Fiziološko izjednačavanje glasnoće..Samo kliknete..lol

 

 

 
0 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice