Game.co.uk - pitanja i odgovori

poruka: 1.295
|
čitano: 338.877
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako kupiti igru na www.game.co.uk?
autorov komentar
pa dal se placa carina ili ne valjda ovisi i o ukupnom iznosu/vrijednosti posiljke...
× Asus P5Q-PRO × E4300@3GHz(fsb1333) × Crucial Ballistix 2x1Gb 4-4-4-12@833MHz × Asus Radeon 3870 × Seagate 500GB RAID0 × Corsair 520HX × win_xp ×× LCD NEC 1970 NX ××
16 godina
offline
Kako kupiti igru na www.game.co.uk?

Moguće.


Evo baš jučer su mi stigle 2 kopije PES 2009 koje sam naručio prošli utorak. Ni na to nije bilo nikakve carine.

www.infinite-gamers.com ---> PC Gaming Community
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kako kupiti igru na www.game.co.uk?

A za delivery treba staviti "rest of the world - £4.95" ili "EU -  £2.95" ?

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Kako kupiti igru na www.game.co.uk?
Vicko kaže...
pa dal se placa carina ili ne valjda ovisi i o ukupnom iznosu/vrijednosti posiljke...
 Ma da, samo meni je jednom bila ogromna, ali ono kažem "HUGE" pošiljka naručena iz Deutschland i malo me je koštalo jer nije carinjena. Da je stigla ocarinjena došla bi me kao u HR. Drugi puta je bila manja i nije carinjena. Treći puta U MJESEC DANA je stigla sa carinskom naplatom (15% ako se ne varam)! Viče
maggoth kaže...

A za delivery treba staviti "rest of the world - £4.95" ili "EU -  £2.95" ?

 Za delivery stavi slobodno EU. Osmijeh
Q6600 , EX38-DS4, OCZ DDR2 4GB 1000MHz, HD4870 1G
15 godina
neaktivan
offline
Kako kupiti igru na www.game.co.uk?

Narucil sam 3 kopije Dawn of Wara 2, to je oko 80 funti, znaci mogu ocekivati carinu?

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Kako kupiti igru na www.game.co.uk?

Dobro pitanje.

Meni je došao FEAR2 i nisam platio nikakvu carinu.

Probaj pa ceš vidjet

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=138975
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Kako kupiti igru na www.game.co.uk?
Ne nužno.
Ne možeš biti siguran, ali vjerujem da neće biti carine.
www.infinite-gamers.com ---> PC Gaming Community
15 godina
protjeran
offline
RE: Kako kupiti igru na www.game.co.uk?
maggoth kaže...

Narucil sam 3 kopije Dawn of Wara 2, to je oko 80 funti, znaci mogu ocekivati carinu?

 Nemojte tako razmišljati... Sad mi je bed što sam rekao za carinu. Ma, od preko 30 narudžbi poštom putem interneta (koji btw više ne prakticiram) meni su samo tri bile ocarinjene. I od tih 30 narudžbi više od pola je bilo oko 50-100 EUR vrijednosti! Smijeh
Q6600 , EX38-DS4, OCZ DDR2 4GB 1000MHz, HD4870 1G
15 godina
offline
RE: Kako kupiti igru na www.game.co.uk?

koliko treba da igra dođe? u subotu sam naručio, u ponedjeljak su ju poslali, a kad bi mogla stići?

15 godina
neaktivan
offline
Kako kupiti igru na www.game.co.uk?

Ma mene jebe kaj sam cul da tu u Varazdinu radi neki kreten koji na sve zivo okida carinu.

Javim sljedeci tjedan kak je proslo:)

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Kako kupiti igru na www.game.co.uk?
dejo6 kaže...

koliko treba da igra dođe? u subotu sam naručio, u ponedjeljak su ju poslali, a kad bi mogla stići?

 U ponedjeljak... tako nešto, ako ne i danas.
www.infinite-gamers.com ---> PC Gaming Community
15 godina
offline
RE: Kako kupiti igru na www.game.co.uk?
Danny_HR kaže...
 U ponedjeljak... tako nešto, ako ne i danas.
 evo danas mi stiglo. nisam platio carinu, a igru sam platio 200 kuna manje nego da sam kupovao u hrvatskoj.
15 godina
neaktivan
offline
Kako kupiti igru na www.game.co.uk?

ako  itko može reći koliko tocno košta dow 2 kad se naruči preko game.co.uk sa svim plaćanjima?

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Kako kupiti igru na www.game.co.uk?

Tako je i meni došlo-za pet do sedam radnih dana i iz Engleske! Računavši od dana kad sam postao narudžbu na netu.

Q6600 , EX38-DS4, OCZ DDR2 4GB 1000MHz, HD4870 1G
16 godina
offline
RE: Kako kupiti igru na www.game.co.uk?
altur kaže...

ako  itko može reći koliko tocno košta dow 2 kad se naruči preko game.co.uk sa svim plaćanjima?

 

27,94 funti što ti je oko 240 kn.
www.infinite-gamers.com ---> PC Gaming Community
15 godina
neaktivan
offline
Kako kupiti igru na www.game.co.uk?

Evo stigle su mi igre, 80 funti vrijednost paketa, carina 150kn :(

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Kako kupiti igru na www.game.co.uk?
jbg nisi imao sreće ovaj puta.

Idući puta kada naručuješ više stvari radije napravi 2 odvojene narudžbe.

Nisam nikada imao narudžbe preko 50 funti i nikada mi ništa nisu carinili.
www.infinite-gamers.com ---> PC Gaming Community
16 godina
neaktivan
offline
Kako kupiti igru na www.game.co.uk?

Ako nekome nije problem, tko ima iskustva, da napise sve korake prilikom narudžbe i registracije, bio bih mu jako zahvalan.

Intel Core 2 Duo E8500 @ 3.5 GHz i SCYTHE Mine, ATi Radeon HD3870 x2, DDR2 4Gb (2x2Gb) Corsair 1066 MHz, Gigabyte EP35C-DS3R, Corsair HX 520w, Creative Labs X-Fi Xtreme Game
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Kako kupiti igru na www.game.co.uk?

1. www.game.co.uk/

2. Login odnosno register za first time users

3. s lijeva 'PC Games'

4. browsaš po 'Game categories' ili 'Search' games za traženi artikal ili igru

5. napuniš tako 'Shopping basket' sa raznoraznim stvarčicama koje su ti od gušta

6. meni se desila carina i na robu preko 50 Eur kao i za narudžbe manje od 50, kako im puklo na carini (3 puta carinjen, preko 10 narudžba)

7. 'Add to basket' za svaku igru koju kupiš

8. na kraju 'Checkout' dugme na desnoj strani

9. 'Delivery options': EU royal mail Europe za dostavu

10. 'Checkout' ponovo za potvrdu

11. 'Continue' i thats it...

Narudžba stiže najkasnije za 5 radnih dana, ili sedam do deset dana inače!

Q6600 , EX38-DS4, OCZ DDR2 4GB 1000MHz, HD4870 1G
16 godina
neaktivan
offline
Kako kupiti igru na www.game.co.uk?

A sto je ovo "frendly name"?

Intel Core 2 Duo E8500 @ 3.5 GHz i SCYTHE Mine, ATi Radeon HD3870 x2, DDR2 4Gb (2x2Gb) Corsair 1066 MHz, Gigabyte EP35C-DS3R, Corsair HX 520w, Creative Labs X-Fi Xtreme Game
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako kupiti igru na www.game.co.uk?
autorov komentar
Sonny kaže...

A sto je ovo "frendly name"?

 

 

   ajde procitaj prvu stranicu ove teme pa ces naci odgovor, da sad ne prepisujem :-)

× Asus P5Q-PRO × E4300@3GHz(fsb1333) × Crucial Ballistix 2x1Gb 4-4-4-12@833MHz × Asus Radeon 3870 × Seagate 500GB RAID0 × Corsair 520HX × win_xp ×× LCD NEC 1970 NX ××
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.3.2009 11:31 (Vicko).
15 godina
offline
Kako kupiti igru na www.game.co.uk?

Carina je očito lutrija, ja sam od tamo naručio 2*WOTLK ekspanziju, s poštarinom je to bilo mislim manje od 400 kn i još su lupili .. valjda tih 15% carine, iako navodno manje od 400 ne bi smjeli.. al kad razmisliš da je u algoritmu ekspanzija došla mislim 300 kn, opet se isplati. Mass Effect ak želiš orginal... maltene ćeš više platiti poštarinu i carinu :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Kako kupiti igru na www.game.co.uk?

Javi mi se ovaj problem kod narudžbe:

 

Unfortunately your bank declined to authorise payment. Please contact your bank, or call 0871 200 1221 for assistance.

 

Probao sam promjeniti kartice kod načina plaćanja (one dvije vise ili 3 koliko ima) i uvijek mi izbacuje da banka odbija... Na racunu imam novaca...:)

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Kako kupiti igru na www.game.co.uk?
AlterEgo kaže...

Javi mi se ovaj problem kod narudžbe:

 

Unfortunately your bank declined to authorise payment. Please contact your bank, or call 0871 200 1221 for assistance.

 

Probao sam promjeniti kartice kod načina plaćanja (one dvije vise ili 3 koliko ima) i uvijek mi izbacuje da banka odbija... Na racunu imam novaca...:)

 Koju ti karticu imaš? Ako je Visa electron onda nemoš s njom, moraš imat običnu Visu karticu, tako je bar meni bilo kod pokušaja plaćanja WOW preplate.
Za dom - vjera, ljubav i domovina
16 godina
offline
Kako kupiti igru na www.game.co.uk?

Imam visa electron, ali vidio sam u prethodnim postovima konkretno kod Vicka da radi i sa njom... za wow mora biti kreditna :) .. e sada dali i ovdje mora biti kreditna ili se može i sa običnom deviznom ??

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Kako kupiti igru na www.game.co.uk?
AlterEgo kaže...

Imam visa electron, ali vidio sam u prethodnim postovima konkretno kod Vicka da radi i sa njom... za wow mora biti kreditna :) .. e sada dali i ovdje mora biti kreditna ili se može i sa običnom deviznom ??

 Pa ako neće s electron onda očigledno mora bit kreditna. ^^
Za dom - vjera, ljubav i domovina
15 godina
protjeran
offline
RE: Kako kupiti igru na www.game.co.uk?

Ja sve svoje kupnje obavim sa debitnom Visa revovling kartocom. I kupovao sam svugdje skoro po netu i radi mi (Amazon, Game.co.uk, Links,..) Istina ne činim to rado i više iz sigurnosnih razloga jer sad obavim kupnju u dućanima u RI

They see it right, they see it well but they think this saves us from our hell
14 godina
offline
Kako kupiti igru na www.game.co.uk?

Joj evo bas sam jucer narucio Armu 2 sa game.co.uk i naravno dobio sljedecu poruku:

Unfortunately your bank declined to authorise payment.
Please contact your bank, or call 0871 200 1221 for assistance.


Eh... Visa Electron, u izborniku odabrao Visa, na kartici ima dovoljno love.... Podatke tocno upisao...

Danas sam napravio novu naruđbu pa cemo vidit... al nekako imam predosjecaj da nista od toga...

Uglavnom jel zna netko u cemu je kvaka, jel to tako uvijek pa ce mi ipak isporucit nakon nekog vremena il da stavljam nove naruđbe dok konacno ne posalju...?

Sta mi je ciniti?

I da... nije mi prihvatljivo naruciti po vecoj cijeni sa nekog drugog mjesta... Ovdje me ogule za 23 funte...

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.8.2009 3:25 (Minoza).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Kako kupiti igru na www.game.co.uk?

to moraš vidjeti u svojoj banci zašto ne možeš platit.

14 godina
offline
RE: Kako kupiti igru na www.game.co.uk?
dejo6 kaže...

to moraš vidjeti u svojoj banci zašto ne možeš platit.

Nije do banke problem, poprilicno sam siguran da Game nije niti probao povuci lovu sa racuna jer sam procitao da je dosta ljudi imalo isti problem.

Takodjer sam na dvd.co.uk gledao jucer u isto vrijeme za istu igru, trosak bi bio identican al sam se bio ipak odlucio za Game misleci kako su oni mozda nesto poznatiji pa bolje da od njih uzmem i evo mi ga na sad...

Uglavnom danas gledam na dvd.co.uk i uopce ne mogu u ''search'' vise naci Arma 2... A jucer je bila... Sad mi nije jasno to, jer da nemaju taj artikal onda bi kao i na ostalima pisalo out of stock... Ali ne, uopce ne mogu izlistati tu igru na search... a jucer sam mogao i cak ju u basket stavio...

Joooj vise ne znam sta da radim.... toliko dugo zelim ovu igru i konacno skrpam lovu i gle sad... Mršti se

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.8.2009 15:39 (Minoza).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice