GMAIL problem

poruka: 5
|
čitano: 1.155
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
GMAIL problem

Pozdrav, bicu kratak i jasan, znači radim radove za školu u Wordu i šaljem profesorima međutim jedan problem me muči jedno 3 dana unazad, naime kad pošaljem profesoru mail njemu gmail označi moju poruku kao neželjenu ili ti ga spam ne znam zašto, jesam li ja pokupio gdje virus uglavnom od svih dođe ali od mene ne msm dođe ali kao neželjena pošta tj spam ima li kakav način da se ovoga riješim inače nisam aktivan na mailu da nešto klikam na gluposti samo uđem pošaljem i izađem imam dosta nepročitanih mejlova jer nisam aktivan a i neda mi se čitati niti klikati na svašta 

Nije siromah onaj koji nema, nego onaj ko želi previše!
 
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: GMAIL problem

da li imas uneseno puno ime i prezime u profilu maila. dakle ako ti je mail npr: markomaric@gmail.com a u postavkama si stavio ime: Marko prezime: M vjerovatno ti je profesor stavio da blokira takve maiove tj da direktno idu u spam pa ih nit ne cita

8 godina
offline
Re: GMAIL problem
Ja probao sam sa dva maila recimo u ovom primjeru na jednom imam
markomaric98@gmail.com i onda imam za ime Marko za prezime Maric
U drugom primjeru pa imam
maricmarko09@gmail.com gdje imam nastimano za ime Maric za prezime Marko obrnuto i sa oba sam slao i oba baci u spam, dobije on taj mail tj Word ali piše neželjena i ne otvara, najgore što se je sada prepao da nisam kakav haker da mu ne upadnem u računar i počnem svašta raditi a ja jedva projekciju u Wordu napravim i rekao mi da će mi prestati gledati te mailove jer ne zna on šta se i ko se krije za tim, a ako to ne bude gledao ja sam gotov a zadnja godina škole
Nije siromah onaj koji nema, nego onaj ko želi previše!
15 godina
offline
Re: GMAIL problem

nisi normalan, uploadaj na svoj google drive i posalji mu sharabilni link, tak ne saljes mailom word vec link na word u svom drive prostoru.

Linux, Arch Linux.
8 godina
offline
GMAIL problem

Bio sam sad kod jarana, isto napravio kao i ja i otišli do profe moja spam a njegova normalna, znači odemo novo upišemo profin mail onda napišemo o čemu se radi i samo dodamo Word i pošaljemo moja spam njegova ne msm ono wtf

Nije siromah onaj koji nema, nego onaj ko želi previše!
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice