Google chrome problem

poruka: 43
|
čitano: 15.370
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Google chrome problem

Ovaj sam pretrazivac koristio ka br.1

problem sto ga ne koristim je sto ne cita stranice kak treba,tacnije receno sijece slike i slova sa stranica(slike pogledajte obavezno da vidite bolje problem)

my life is a good.i have a tenis place
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.2.2009 17:54 (dogman).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Google chrome problem
nema slika
15 godina
neaktivan
offline
RE: Google chrome problem

eto slike,probo sam sa reinstal ali nece opet.....mozda treba u podesavanja nesto maknut

my life is a good.i have a tenis place
15 godina
neaktivan
offline
RE: Google chrome problem

imali iko ideju sta bi moglo biti

my life is a good.i have a tenis place
15 godina
neaktivan
offline
Google chrome problem

Ja nebih znao! Korisitm chrome cim je postao alpha i nemam problema s njim! Ako naidjem na nest oslicno javim ti!

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Google chrome problem
ma mani se chroma.
bolje koristi firefox. meni je firefox zadani preglednik, a kraj njega nekad malo koristim chrome
16 godina
online
RE: Google chrome problem
jurluk kaže...
ma mani se chroma. 
 
upravo tako... danas imas toliko preglednika da nemas razloga koristiti samo jedan... i to onaj koji je u debeloj beti.

off topic: tribalwars FTW!
15 godina
offline
RE: Google chrome problem
Elles D. kaže...
...i to onaj koji je u debeloj beti.
 chrome je izašao u punoj verziji, više nije beta, ali još nije potpun, nije beta zbog nekih drugih razloga, iako bi trebao biti beta
14 godina
neaktivan
offline
Google chrome problem

Evo primjetio sam nešto neobično u Chromeu, nakon par minuta idle-a(u mirovanju) automatski me odjavljuje sa Bug foruma iako ja nisam kliknuo na odjavu, znači surfam po nekim drugim stranicama dok je Bug tab otvoren i kad se vratim piše mi prošla prijava one minute kad sam se vratioIznenađen.

A man will rise, a man will fall, from the sheer face of love, like a fly from a wall, it's no secret at all.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Google chrome problem

Da ne otvaram temu, imam blesavo pitanje...danas pokrenuo chrome i ne vidim gumbic HOME....di je nestao?

Model fashion guru.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
RE: Google chrome problem

Tools -> Options -> kartica Basics -> stavi kvačicu na Show Home button on the toolbar.

the funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's too late to stop reading it...
13 godina
protjeran
offline
Google chrome problem

Predi na firefox 4.0 i neces imat takvih problema.....

 
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Google chrome problem

Sorry što se ubacujem u temu, ali postoji li način (osim incognito) da isključim pamćenje posjećenih stranica u Chromu. Pomalo me nervira kada mi se prilikom upisivanja adrese izlistaju stranice i url-ovi koje sam posjetila. Radije bih htjela imati kontrolu nad prikazivanjem sugestija kao u Firefoxu (koji mi je defaultni browser).

Unaprijed hvala Osmijeh

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Google chrome problem

Imam problemcic, ne radi mi trazilica na partisu na chrome, kad upisem mi se pojavi neki zuti kvadratic i upisem nesto i nece pronalaziti...ima kakav fix za to?

Model fashion guru.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Google chrome problem
GigaGirl kaže...

Sorry što se ubacujem u temu, ali postoji li način (osim incognito) da isključim pamćenje posjećenih stranica u Chromu. Pomalo me nervira kada mi se prilikom upisivanja adrese izlistaju stranice i url-ovi koje sam posjetila. Radije bih htjela imati kontrolu nad prikazivanjem sugestija kao u Firefoxu (koji mi je defaultni browser).

Unaprijed hvala Osmijeh

@GigaGirl mozes to rjesiti tako sto ces instalirati add on ya google chrome,.....https://chrome.google.com/extensions/detail/dgpdioedihjhncjafcpgbbjdpbbkikmi?hl=sr

i onda samo sebi obiljljezis stranice koje hoces da ti se pojavljuju ,npr facebook,yahoo,bug.hr,google,youtube ,i ostalo pozzz

14 godina
neaktivan
offline
Google chrome problem
ma ja neznam šta vi pričate. ja koristim chrome i odličan je, super brz (kad koristim ff je kao da vozim tenk, a ovo ko neki porsche) , stabilan (nikad mi se nije srušio), jednostavan gui (ff ima sve one nepotrebne toolbare i ako sve isključim, svejedno vidim tek 7/10 stranice), a ima i dosta napredne opcije
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Google chrome problem

Hvala na savjetu, ali odlučila sam se za Operu koja je gotovo jednako brza kao i Chrome, i posjeduje gotovo sve funkcije koje su mi potrebne. Iako nema podršku za ekstenzije i addone ipak mi odgovara jer svejedno nisam toliko puno toga ni koristila.

13 godina
protjeran
offline
Google chrome problem

Pa zasto onda nestavis Firefox 4.0 beta 4 ?
brza je i ima addonse

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Google chrome problem

Pozdrav,dali se u chromu može promjeniti mjesto preuzimanja,sa c particije na d,kao u mozilli?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Google chrome problem
zorzino kaže...

Pozdrav,dali se u chromu može promjeniti mjesto preuzimanja,sa c particije na d,kao u mozilli?

hahah ti to ozbiljno?? wrench -> opcije -> napredno -> lokacija za preuzimanje. mozda je chrome malo previse za tebe?? ajd se ti lijepo vrati na mozillu, nije chrome za svakoga :P

 

edit: use google before asking stupid questions...

And then... there will be cake... And you will be baked...
Poruka je uređivana zadnji put sub 4.9.2010 23:44 (cascet).
14 godina
neaktivan
offline
Google chrome problem

pri meni u opcijama-napredno-nema lokacija preuzimanja,tu sam prvo gledao,možda je moj chrome sa felerom!

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Google chrome problem
zorzino kaže...

pri meni u opcijama-napredno-nema lokacija preuzimanja,tu sam prvo gledao,možda je moj chrome sa felerom!

 

kad dođeš do kartice napredno scrollaj malo i na sredini windowa ti je lokacija preuzimanja

And then... there will be cake... And you will be baked...
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.9.2010 0:11 (cascet).
14 godina
neaktivan
offline
Google chrome problem

Hvala,uopće nisam skužil da se to može pomaknut,več su mi oči ispale tražeć,idem povečat dioptriju,hahaha!

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Google chrome problem

Zanimljivo da nitko nije spomenuo Chromium od kojeg je i nastao Chrome. Koristim ga i na Ubuntu-u i na Win7, zanimljivo da ga google nigdje ne nudi za download dok Chrome gura svuda.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Google chrome problem
davorsite kaže...

Zanimljivo da nitko nije spomenuo Chromium od kojeg je i nastao Chrome. Koristim ga i na Ubuntu-u i na Win7, zanimljivo da ga google nigdje ne nudi za download dok Chrome gura svuda.

Koja je razlika između Chromiuma i Google Chromea? Googlao sam i nisam bas nist konkretno dobio osim toga da im je gui skoro isti.

And then... there will be cake... And you will be baked...
13 godina
neaktivan
offline
Google chrome problem

Imam ga ja na Ubuntu i ne vidim puno razlike od Chroma koji mi je na Windowsima.

Jedina razlika koju sam primjetio je da nakon instaliranja Chromiuma moraš dodatno instalirati Flash Player dok je u Chromu već integriran.

 

Chromium je open-source projekt, a Google od njega uzima kod i radi finalnu verziju sa nekim manjim poboljšanjima.

Google također ulaže u taj projekt i zato postoji takva suradnja.

Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
online
Google chrome problem

Koristim Chrome dosta dugo i sve verzije i podverzije ali sa svkim imam problem da mi ne prikazuje slike kako treba vec ih spusti na dno ekrana ili negdje na rub ekrana (vidi sliku).

Da li jos neko ima takvih problema i da li se to moze kako rijesiti?

Neznam da li je vazno al koristim ekstensiju AutoZoom, mozda ona nesto zeza Izlanuo se

Muškarci od svojeg donjeg rublja i od žena žele isto: malo podrške i malo slobode.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Google chrome problem

nisam zadovoljan bocnim pogledom bookmarksa ni u operi,a u chromu nemam pojma ni kako ih postavit.

zar je ono jedina opcija da svaki put kliknem gore desno?

bez toga ne funkcioniram :)

ako u postu ne podrzavas misao nekih moderatora, to znaci da trolas! http://a.imagehost.org/0175/epic.jpg
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Google chrome problem

Da ne otvaram novu temu.

 

Imam problema s Chrome-om. 

 

Kad hocu da pritisnem thumb up ili down vrati me na vrh stranice. Isto tako kad sliku otvaram (na BUG-u) ili kad gledam Moj PC.

 

Na XP-u mi je radilo, na 7-ici je ovako.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Google chrome problem
To se dogada obicno kad je JavaScript iskljucen.
Dakle,provjeri u opcijama jesi li stavio kvacicu na njega.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice