Internet zarada zaključana tema

poruka: 228
|
čitano: 119.798
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
moderator
offline
Re: Internet zarada
Bellatrix kaže...

Vjeruješ da to i radim. Pa facebook je moćna stvar onome tko je zna iskoristiti. A isto tako i ljepljenje brošura po gradu ima efekta. Ali mora se shvatiti da je to neko sasvim drugo područje, ništa slično onome što se može nazivati virtualni novac ili online zarada! {#}

Jesi pokušao što freelanceati preko neta? Imaš stranice poput eLance.com...

15 godina
neaktivan
offline
Re: Internet zarada
mbaksa kaže...
Bellatrix kaže...

Vjeruješ da to i radim. Pa facebook je moćna stvar onome tko je zna iskoristiti. A isto tako i ljepljenje brošura po gradu ima efekta. Ali mora se shvatiti da je to neko sasvim drugo područje, ništa slično onome što se može nazivati virtualni novac ili online zarada! {#}

Jesi pokušao što freelanceati preko neta? Imaš stranice poput eLance.com...

Znam za elance ali nisam to pokušavao do sada.

http://deridownload.comze.com/
16 godina
moderator
offline
Re: Internet zarada
Bellatrix kaže...
mbaksa kaže...
Bellatrix kaže...

Vjeruješ da to i radim. Pa facebook je moćna stvar onome tko je zna iskoristiti. A isto tako i ljepljenje brošura po gradu ima efekta. Ali mora se shvatiti da je to neko sasvim drugo područje, ništa slično onome što se može nazivati virtualni novac ili online zarada! {#}

Jesi pokušao što freelanceati preko neta? Imaš stranice poput eLance.com...

Znam za elance ali nisam to pokušavao do sada.

Probaj! Znam za par ljudi koji su si na taj način našli posliće. Jedna si je tako nalazila poslove vezane uz obradu fotografija pa iako je bila potplaćena, zarađivala je daleeeeko više od ovih tvojih 5 kuna po satu. Jednu drugu je nakon uspješno obavljenog posla angažirala neka kompanija iz Amerike za poslove vezane u videomontažu i mislim da zarađuje i više nego bi tu zarađivala u nekom poslom s fiksnim radnim vremenom. Naravno, za takve stvari ti treba znanja, ali tu bar uz rad učiš i postaješ sve bolji.

12 godina
neaktivan
offline
Internet zarada

Jos jedna isplata sa FileIce-a, nije bog zna sto ali za onoliko koliko sam radio je i vise nego dobro!

 

 

FileIce - travanj FileIce - travanj
99designs.com/people/insyy/folio
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Internet zarada

aj nekuzim kako mozete tolko zaraditi 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Internet zarada

Pozdrav svima

Zanima me da li mi mozete preporuciti neki nacin internet zarade ali da nije ono placanje za gledanje reklama i klikanje jer ono se napatim i jos ne plate , nego neki drugi nacin koji je provjeren i siguran nemora biti velika zarada ali nek nesto ima kad vec provodim vrijeme za kompjuterom nk bude korisno ali da napomenem da nemam bas neko veliko iskustvo u programiranju tj. nemam nikakvo tako da vecina poslova otpada ali ako ima neki posao bio bihvam zahvalan da mi preporucite ili ako imaju neki poslovi za koje je potrebno malo vremena da se savladaju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Internet zarada

Bez rada nema ni zarade.Bilo da je riječ o fizičkom ili intelektualnom radu jednostavno moraš imati nekakva znanja, ideje, vještine koje su tražene.Teško mi je razumjeti ljude koji imaju ovakva ili slična pitanja, kao da ne razumiju da danas i ljudi sa znanjem, inovacijama, trudom ne uspjevaju doći do zarade,adekvatne zarade. Kao što već i ptice na granama znaju, na internetu se može zaraditi ako imaš prvenstveno znanje iz određenog područja (prije svega mislim  na IT sektor), marketinške skolnosti koje će mu omogućiti prodaju i promovaciju (marketing je po mišljenju mnogih stručnjaka broj 1 za zaradu na internetu) i moraš imati inovacije kako bi napravio nešto novo, drugačije, bolje, zanimljivije...

 

Ako te mogu zadovoljiti nekoliko dolara za dan ili čak tjedan radeći za računalom na poslovima koji doslovno zaglupljuju (klikanje na raklame, prepisivanje nekakvih tekstova,pravljenje lažnih profila na facebooku ) ili nešto slično samo naprijed ali mislim da to nema smisla...

 

Znanje je moć !

 

Zato mislim da je puno pametnije steći određeno znanje pa tek onda razmišljati o zaradi. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Internet zarada

Ok. Posto vidim da nema bez znanja nista onda sta je najbolje da pocnem uciti? Predlozite mi nesto sto cu moci sam skontati uz tutoriale sto nije tesko , a da se uz to znanje moze nesto kasnije i zaraditi

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Internet zarada

Mislim da ne postoji nešto što se uz trud i volju ne može naučiti. Predlažem da počneš s učenjem Photoshopa, možda OSNOVE web dizajna (HTML i CSS) ili programiranje u nekim jednostavnijim jezicima

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Internet zarada

ok ..gledam to sve ,čak sam se i registrirao na freelancer starnici ali ništa ne kužim kako to funkcionira. molio bi nekog ko ima iskustava da mi to pojasni(tamo neki bid-aju za posao :) )

uglavnom ne kužim... ;)

 

hvala

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Internet zarada

Ako ne kužiš kako funkcionira, onda nemaš tamo što raditi.

 

Ukratko - netko postavi zahtjev - ti se javiš sa bidom i svojim uvjetima - kupac odabere najbolji bid - ako je tvoj, ulovi se posla a ako nije, više sreće idući put

http://nighthawk-software.blogspot.com/
15 godina
offline
Internet zarada

A što se događa ako kupac ne bude zadovoljan napravljenim radom. Da li je on obvezan svejedno platiti? I što se događa ako je npr. ponuđač koji je dobio posao prisiljen od njega odustati (iz nekog razloga)?

logic sense of no sense.
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Internet zarada
Saryne kaže...

A što se događa ako kupac ne bude zadovoljan napravljenim radom. Da li je on obvezan svejedno platiti? I što se događa ako je npr. ponuđač koji je dobio posao prisiljen od njega odustati (iz nekog razloga)?

1. primjerice dizajniraš logo - prihvatljivo je da ti kao naručioc imaš max tri izmjene

2. onda se javiš naručiocu, i objasniš, on pokreće novi natječaj onda

 

- gle, tamo i ti bio klijent, bio izvođač, imaš svojevrsne rejtinge - dobiješ "zvijezdice" i slično za pouzdanost, jeftinoću, kvalitetu itd.. tako da ako ne platiš, budi siguran da će te tvoj izvođač kazniti lošim reviewom, i tebi kao kupcu rejting pada, isto vrijedi i obrnuto

~21 god, ETFOS, Slavonac, linux and open source fan, net addict, želim znati više, interesi: web dev, svemir, glazba...
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.5.2012 0:24 (kakapo).
15 godina
offline
Re: Internet zarada
lnova65 kaže...

aj nekuzim kako mozete tolko zaraditi 

Pa reci cu ti to ukratko.... zabranjeno voce je "najslade". Lupaj po ilegali i zaraditi ces, od obicnih file-ova nista... zapravo, uopce nije tako tesko kao sto se cini na prvu. Najbitnije ti je da nades sto vise foruma, portala za warez etc.  ili nesto tipa youtube bla bla gdje ces postavljati linkove i uz nesto truda zaraditi ces (stotine dolara mjesecno nakon nekog vremana).

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.5.2012 0:35 (lovac82).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Internet zarada
lovac82 kaže...
lnova65 kaže...

aj nekuzim kako mozete tolko zaraditi 

Pa reci cu ti to ukratko.... zabranjeno voce je "najslade". Lupaj po ilegali i zaraditi ces, od obicnih file-ova nista... zapravo, uopce nije tako tesko kao sto se cini na prvu. Najbitnije ti je da nades sto vise foruma, portala za warez etc.  ili nesto tipa youtube bla bla gdje ces postavljati linkove i uz nesto truda zaraditi ces (stotine dolara mjesecno nakon nekog vremana).

Spavat nečeš mirno i kad tad ćeš biti kažnjen

12 godina
neaktivan
offline
Re: Internet zarada
eagle05 kaže...

Ok. Posto vidim da nema bez znanja nista onda sta je najbolje da pocnem uciti? Predlozite mi nesto sto cu moci sam skontati uz tutoriale sto nije tesko , a da se uz to znanje moze nesto kasnije i zaraditi

 - programiranje
- baze podataka
- izrada web sadržaja

12 godina
neaktivan
offline
Re: Internet zarada
mbaksa kaže...

Možda bi ti se više isplatilo da se orijentiraš na to! Probaš negdje staviti oglase u kojima ćeš ponuditi svoje usluge, na Facebooku među prijateljima da malo razglase... Mislim, ako pogledaš omjer uloženog vremena i dobivenog novca...

 Šta to nije rad na crno?

12 godina
neaktivan
offline
Internet zarada

Ja imam na freelancer.com 120$ u samo mjesec i nesto sitno dana!Nije opce tesko.Samo se trebas znat snac.

Poruka je uređivana zadnji put uto 29.5.2012 6:54 (jumpi51).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Internet zarada

Koje poslove obavljaš tj koja znanja imaš? Nije problem ako imaš znanja iz brojnih područja

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Internet zarada

Ljudi kako se one google reklame mecu na blog?Ja jos ni nemam blog al mi je sad sinula ideja o cemu bi piso na blogu!Moze li netko objasni detaljnije malo kako da te reklame zatrazim da ih mogu postavit na svoj blog i koja su pravila.

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Internet zarada

Potraži opciju "Monetize" na Blogger homepageu. Mislim da je pod earnings.

 

I moraš imati adsense račun, naravno. Sa svojim pravim podacima jer inače ništa od isplate.

http://nighthawk-software.blogspot.com/
15 godina
offline
Re: Internet zarada
MOneymaker kaže...

http://clixsense.blog.hr/

 

Novo otvoreni blog o zaradi putem clixsensea, ako vas zanima slobodno pogledajte, nemate šta izgubiti, a možete zaraditi jer to nije samo PTC kako mnogi misle...samo treba biti strpljiv, uporan i ne misliti da cete imati stotine dolara u par dana ;)

 Vidim da si novi pa te tako mnogi TD-aju, necu likati na taj blog jer znam sto je ClixSense..... ukratko, jedini PTC-i koji rade vec duze vrijeme, a da im je pouzdanost u prvom planu su NeoBux i ClixSense....

 

BTW izgubit ces mjesece i godine, a zarada ce ti biti mizerna ako se ne podrudis (a takvi su manjina), to je jedina prava istina, to sto dolara u par dana pricaj djeci u vrticu.

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.5.2012 17:14 (lovac82).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Internet zarada
lovac82 kaže...
MOneymaker kaže...

http://clixsense.blog.hr/

 

Novo otvoreni blog o zaradi putem clixsensea, ako vas zanima slobodno pogledajte, nemate šta izgubiti, a možete zaraditi jer to nije samo PTC kako mnogi misle...samo treba biti strpljiv, uporan i ne misliti da cete imati stotine dolara u par dana ;)

 Vidim da si novi pa te tako mnogi TD-aju, necu likati na taj blog jer znam sto je ClixSense..... ukratko, jedini PTC-i koji rade vec duze vrijeme, a da im je pouzdanost u prvom planu su NeoBux i ClixSense....

 

BTW izgubit ces mjesece i godine, a zarada ce ti biti mizerna ako se ne podrudis (a takvi su manjina), to je jedina prava istina, to sto dolara u par dana pricaj djeci u vrticu.

pošto sam dobio ban i morao napraviti novi acc (makar link nisam postavio u svrhu reklame nego samo da onaj koga zanima pročita u svemu je stvar ali nema problema razumijem neču više stavljat), možeš li mi reć šta znači TD? i ako si već 82 godište koliko mi se čini mogo bi i pričitat post prije odgovaranja jer sam jasno napisao NE misliti o tome kako čete imat stotine dolara u par dana jer je nemoguče bez truda, a ja sam od onih koji če se potruditi pa ako ide ide ako ne ne jer su mogučnosti velike ako skupite puno referala...pozz

15 godina
offline
Re: Internet zarada
mmkr kaže...
pošto sam dobio ban i morao napraviti novi acc (makar link nisam postavio u svrhu reklame nego samo da onaj koga zanima pročita u svemu je stvar ali nema problema razumijem neču više stavljat), možeš li mi reć šta znači TD? i ako si već 82 godište koliko mi se čini mogo bi i pričitat post prije odgovaranja jer sam jasno napisao NE misliti o tome kako čete imat stotine dolara u par dana jer je nemoguče bez truda, a ja sam od onih koji če se potruditi pa ako ide ide ako ne ne jer su mogučnosti velike ako skupite puno referala...pozz

Ups, moja greska (btw 92. sam {#}, ima jos nade lol)... TD ti je thumbs down.

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
13 godina
offline
Re: Internet zarada
lovac82 kaže...
MOneymaker kaže...

http://clixsense.blog.hr/

 

Novo otvoreni blog o zaradi putem clixsensea, ako vas zanima slobodno pogledajte, nemate šta izgubiti, a možete zaraditi jer to nije samo PTC kako mnogi misle...samo treba biti strpljiv, uporan i ne misliti da cete imati stotine dolara u par dana ;)

 Vidim da si novi pa te tako mnogi TD-aju, necu likati na taj blog jer znam sto je ClixSense..... ukratko, jedini PTC-i koji rade vec duze vrijeme, a da im je pouzdanost u prvom planu su NeoBux i ClixSense....

 

BTW izgubit ces mjesece i godine, a zarada ce ti biti mizerna ako se ne podrudis (a takvi su manjina), to je jedina prava istina, to sto dolara u par dana pricaj djeci u vrticu.

samo sto,vidio sam lika koji je zaradio 3200 dolara u jednom danu!

A neki zaraduju i vise tako da ako neznas molim te ne pricaj gluposti

A nije PTC

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.5.2012 22:16 (p1k1p).
15 godina
offline
Re: Internet zarada
p1k1p kaže...
samo sto,vidio sam lika koji je zaradio 3200 dolara u jednom danu!

A neki zaraduju i vise tako da ako neznas molim te ne pricaj gluposti

A nije PTC

Jedno je kada se time bavi godinama/mjesecima pa zaradi takvu lovu, odnosno dobro se potrudi i namuci.... a drugo je kada tek pocne from "scratch" i "zaradi" isti dan 3200 dolara jer je to nemoguce i obicno trollanje.

 

Bolje je tebi da se kanis pametovanja jer se moja rasprava s njim konkretno odnosi na PTC- site-ove i nista drugo.

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
12 godina
neaktivan
offline
Internet zarada

Ljudi kanite se tih PTC stranica,nema vam od tog kruha.

Govorim iz iskustva.

99designs.com/people/insyy/folio
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Internet zarada
INsyy kaže...

Ljudi kanite se tih PTC stranica,nema vam od tog kruha.

Govorim iz iskustva.

Nije bas da nema, ja sam se time prestao bavit jer nemam zivaca za to, bratic mi se bavi jos (s njim sam i poceo) i reci to njemu... koji ima brdo referala, jedini problem e sto mu zarada stalno varira

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
15 godina
neaktivan
offline
Re: Internet zarada

Ja sam stavio samo jednu datoteku i video na youtube i imam zaradu od $82  :)
1$ je sad skoro 6kn ?

ⓑⓤⓖ░░▒▓███✰✰►◕‿◕◄✰✰███▓▒░░ⓑⓤⓖ
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.6.2012 21:17 (tony THE Noob).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Internet zarada

Imam jedno pitanje u vezi zarade na Fileice-u. Zaradio sam tamo 80$ i hocu ih prebaciti na karticu preko paypala. Hoce li mi te pare moci doci jer me zbunjuje sljedeće :

ⓑⓤⓖ░░▒▓███✰✰►◕‿◕◄✰✰███▓▒░░ⓑⓤⓖ
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice