Honor 90 ikone

poruka: 16
|
čitano: 4.347
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
offline
Honor 90 ikone

Imam Honor 90.
Standardno kad upalim mobitel, početna stranica je ovakva, kao na prvoj slici:

 

 

kada obrišem ikone sa početnog zaslona, želim da mi ostane ovako, kao na drugoj slici:

 

 

Problem je u tome, kad god upalim mobitel, opet mi se pojave ikone kao na prvoj slici, bez obzira što sam ih prije maknuo. Kako da to podesim da mi ekran ostane prazan, tj., bez ikona?

Hvala!

IP
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.1.2024 0:45 (JayCutler).
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Honor 90 ikone
Što ti znači "kad obrišem ikone" , objasni postupak?
Uopće se ne mogu obrisati "ikone" (aplikacije/programi) , neke aplikacije (ikone) možeš deinstalirati (a to ne želimo napraviti aplikacijama koje nam trebaju), a druge ikone možemo samo pomicati na drugu karticu (zaslon), dok widgete kao prikaz prognoze vremena možeš ukloniti i slobodno ih ukloni.
Nikad nisam imao prazan zaslon to mi je gubitak vremena prazan hod u multitaskingu ali ako želiš tako dali si probao na početni zaslon dugo drži prst na praznom prostoru, kad se otvori opcija idi skroz desno i dodaj zaslon, i odaberi taj prazan zaslon kao glavni zaslon?

Ili ako već imaš jedan prazan zaslon (kao taj na drugoj slici), probaj ga odabrati kao glavni zaslon/početni zaslon.
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.1.2024 10:34 (ajimerej).
4 godine
offline
Re: Honor 90 ikone
ajimerej kaže...
Što ti znači "kad obrišem ikone" , objasni postupak?
Uopće se ne mogu obrisati "ikone" (aplikacije/programi) , neke aplikacije (ikone) možeš deinstalirati (a to ne želimo napraviti aplikacijama koje nam trebaju), a druge ikone možemo samo pomicati na drugu karticu (zaslon), dok widgete kao prikaz prognoze vremena možeš ukloniti i slobodno ih ukloni.
Nikad nisam imao prazan zaslon to mi je gubitak vremena prazan hod u multitaskingu ali ako želiš tako dali si probao na početni zaslon dugo drži prst na praznom prostoru, kad se otvori opcija idi skroz desno i dodaj zaslon, i odaberi taj prazan zaslon kao glavni zaslon?

Ili ako već imaš jedan prazan zaslon (kao taj na drugoj slici), probaj ga odabrati kao glavni zaslon/početni zaslon.

Budem probao kako si mi preporučio.

Krivi sam se izrazio, uklonio sam ih sa zasnlona, ne obrisao.

IP
11 godina
offline
Honor 90 ikone

Novi Honor 90 pro ima problem sa trajanjem baterija, preko noći sa 40% posto do jutra padne na 5%. 

Ništa nije u pozadini otvoreno, osim toga kako dobiti upravljačke tipke na dnu displeja.

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Honor 90 ikone
pukycro kaže...

Novi Honor 90 pro ima problem sa trajanjem baterija, preko noći sa 40% posto do jutra padne na 5%. 

Ništa nije u pozadini otvoreno, osim toga kako dobiti upravljačke tipke na dnu displeja.

 Nije otvorena aplikacija koju si ti instalirao ali ko zna koja aplikacija je otvorena u pozadini.

Uradi ovo. Ides u settings pa battery pa app launch i iskljuci svaku aplikaciju pojedinacno i kad ti se pojavi dodatni meni iskljuci run in background a ostavi ukljuceno samo za aplikacije za koje zelis da su ti stalno aktivne tipa mail i sl. Od kojih zelis da dobijas notifikacije. Gore desno imas tri tackice i tu imas launch records pa mozes vidjeti koja ti se stalno pokrece u pozadini a mozes ukljuciti da ti pokzae i sistemske procese....Poslije toga ti bi se to trebalo popraviti....

A sto se tice komandi na dnu ides na settings pa system & updates pa system navigatio pa tu izaberi three-key navigation.

Ja imam Honor 70 ali bi trebalo biti isto.

11 godina
offline
Re: Honor 90 ikone
2 mjeseca koristim Honor 90 i ne mogu reći da je baterija loša ili da imam dropove baterije bez korištenja uređaja.
Ima mi neke mane u odnosu na prijašnji Samsung al skroz ok mobitel.
8 godina
offline
Honor 90 ikone

Pozdrav imao sam problem sa Honor 90 lite 5G sa baterijom trajala je jedva 24  sata poslao na servis vratili i ovo naveli.

Testiranje rada uređaja na opremi i sa servisnom sim karticom, uređaj radi ispravno i sukladno tehničkim specifikacijama. Uređaj normalno troši bateriju. Molimo korisnika da provjeri sa operatirom pokrivenost 4G/5G mreže na lokacijama gdje se koristi uređaj.

Mreža je Telemach, ne razumijem što žele reći.

 

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Honor 90 ikone
mirko6 kaže...

Pozdrav imao sam problem sa Honor 90 lite 5G sa baterijom trajala je jedva 24  sata poslao na servis vratili i ovo naveli.

Testiranje rada uređaja na opremi i sa servisnom sim karticom, uređaj radi ispravno i sukladno tehničkim specifikacijama. Uređaj normalno troši bateriju. Molimo korisnika da provjeri sa operatirom pokrivenost 4G/5G mreže na lokacijama gdje se koristi uređaj.

Mreža je Telemach, ne razumijem što žele reći.

 

 Šta znači "trajala je jedva 24  sata"? Koliko je SOT? Na kojoj mreži? Ovo pto su napisali znači da u području lošeg signala mobitel troši više bateriju tražeći bolji signal i održavajući postojeći... Ako ne koristis 5g iskljuci ga...

8 godina
offline
Re: Honor 90 ikone

 

 

 

Da baterija je trajala24 sata i morao sam ga staviti punit.U 22 sata 80posto u jutro u 7 sati 35 poso baterija bez korištenja prko noći. Mreža je TELEMACH, signal nije loš jer sam do bazne stanice 800 metara a druge 1300 pez prepreka.

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.2.2024 15:14 (mirko6).
5 godina
offline
Re: Honor 90 ikone
mirko6 kaže...

 

 

 

Da baterija je trajala24 sata i morao sam ga staviti punit.U 22 sata 80posto u jutro u 7 sati 35 poso baterija bez korištenja prko noći. Mreža je TELEMACH, signal nije loš jer sam do bazne stanice 800 metara a druge 1300 pez prepreka.

 Pogledaj pdo batery koja app ti cucla baterijiu

8 godina
offline
Re: Honor 90 ikone

Hvala sad sam sve posložio kako je opisano u prijašnjim postivima sad idem ga napunit Honor i sutra nakon 24 sata napišem što se bude događalo. LP

8 godina
offline
Honor 90 ikone

Evo da podjelim stanje baterije. Jučer na večer u 20,30 100/baterija danas ujutro u 7,30 63/ sad u 17,30 24/ posto zaslon uključen 1sat i 19 minuta. Dali je to dobro jer Redmi 7 4 godine korištenja baterja traje puna četri dana.

Ne znam što više da napravim svaka pomoć dobro došla.

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Honor 90 ikone
mirko6 kaže...

Evo da podjelim stanje baterije. Jučer na večer u 20,30 100/baterija danas ujutro u 7,30 63/ sad u 17,30 24/ posto zaslon uključen 1sat i 19 minuta. Dali je to dobro jer Redmi 7 4 godine korištenja baterja traje puna četri dana.

Ne znam što više da napravim svaka pomoć dobro došla.

 Pa sta pise da cucla bateriju

 

8 godina
offline
Re: Honor 90 ikone

Navodno Facebook 19 posto.

5 godina
offline
Re: Honor 90 ikone
mirko6 kaže...

Navodno Facebook 19 posto.

 Eto ti odgovora....Ako ti ne treba instant notifikacije sprijeci ga da radi u pozadini kako sam ti gore opisao....

8 godina
offline
Re: Honor 90 ikone
Riješeno uređaj se spajao istodobno na dva odašiljača zbog toga se baterija tako brzo praznila.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice