Koji internet odabrati? Sisak

poruka: 7
|
čitano: 4.517
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Koji internet odabrati? Sisak

Dobar dan,

 

Kako se iz naslova vidi trebam internet na podrucju Siska. Treba mi samo internet, znaci niznaci nista od tv-a, mobitela i takvih stvari. Sto brzi i stabilniji. Gledao sam Iskon (posto nisam u centru samog Siska) kolika bi brzina bila posto imam kolegu koji je na njima i ima 50/10 internet u centru, a meni bi bila 10/0,7 ako pratim njihovu stranicu. Sto mmi uopce ne odgovara. Gledao sam takodjer i b.net i t-comovu optiku, ni jedno ni drugo nije moguce odabrati. Sad razmisljam posto mi treba u narednih mjesec dana da mi netko preporuci neki internet. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Koji internet odabrati? Sisak

Moj post ti nije predviđen kao odgovor, već kao komentar na postojeće stanje s internetom, pa da znadeš...

Koja banana od države majko mila, ja u centru Osijeka na Bnetu imam 150/15, a ti bi u Sisku imao tu mizernu brzinu interneta...

Godina 2018., a internetom nisu pokriveni, kako spada, osrednji gradovi, ima li u ovoj državi išta da valja osim što nema izbjeglica, barem niti blizu te mjere koliko u zapadnim državama...

Sorry za offtopic, ali morao sam, ogorčen sam...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Koji internet odabrati? Sisak

Koristim tele2 pokucni.Inace zivim.u Petrinji i tamo mi je prosjek 7-8 max 10 down a trenutno sam.radi posla.u Sibeniku i ovdje mi je prosjek 35 down...toliko o nasoj ,,baniji'' 😁

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Koji internet odabrati? Sisak
big_guy kaže...

Koristim tele2 pokucni.Inace zivim.u Petrinji i tamo mi je prosjek 7-8 max 10 down...

 Imam prijatelja u Petrinji, ne sjecam se tocne brzine ali mislim da je bila u 40-ima down i Up je oko 8. Nemoj me uzimat za rijec.

Kako funkcionira taj internet? Stabilnost, koliko je mjesecno, ugovor, jel mogu komp spojit ssa kablom itd? To mi se sada cini kao najbolja opcija.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Koji internet odabrati? Sisak
 ja u centru Osijeka na Bnetu imam 150/15, a ti bi u Sisku imao tu mizernu brzinu interneta...

 

Sorry sto spamam temu malo zaboravio aam odgovoriti prvi put.

 

Pokusao je kolega uzeti B.net ali nije pokriveno podrucje. Iako je u samom centru Siska. Nije mi jasno al al to funkcionira valjda tako.

8 godina
offline
Re: Koji internet odabrati? Sisak
B-net ima svoju infrastrukturu. Ako je nisu izgradili, ne mogu mu dati uslugu. Ista stvar i sa ostalim operaterima, odnosno optikom. Ako nisu izgradili centralu bliže, veće brzine od ponuđene nećeš moći dobiti.

Postoji mogućnost i pokućnog, ali ovisno o broju korisnika i zagušenju + udaljenost od bazne stanice, brzina interneta može varirati od odlične do neupotrebljive. Fiksna linija bi trebala biti stabilna cijelo vrijeme.
7 godina
protjeran
offline
Koji internet odabrati? Sisak

Ovdje si po svojoj adresi tko ti je dostupan i najpovoljniji:

https://kompare.hr/telekomunikacije/fiksni-internet/

 

Ovo je recimo u centru Siska. A ti si vidi po svojoj adresi. Iskon se cini najpovoljniji s najvecom obecanom garantiranom brzinom.

 

A najvecu brzinu ti garantira TELE2 mobilni internet - s tim da prvo vidi kakva ti je pokrivenost.

(ako netko ima od tvojih TELE2 na mobitelu, nek izmjeri par puta sa Ooklaa SpeedTestom.)

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice