Local area connection

poruka: 11
|
čitano: 4.665
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Local area connection limited or no connectivity

Kad ukljucim Local area connection i spojim se na internet preko broadbanda nakon nekog vremena pise mi "Local area connection limited or  no connectivity"

ali mi to nis ne utjece na brzinu interneta i sve savrseno radi pa me zanima jel to tako treba biti ili se moze popravit.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Local area connection

To ti može biti do resetiranja veze.

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. ----------------------------- Intel E7200@3ghz,Gigabyte EP35-DS3,Gainward 8800GT OC,Segate Barracuda 500gb,2x 2 gb Kingmax MARS ram,Thermaltake Soprano, Corsair VX 450W
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Local area connection

IP adrese te zezaju , ja mislim.

AMD Phenom 9950 2,6(OC3,0) /Zalman 8700LED/), DFI LanParty DK790FX M2RS, 2X 2GB OCZ, Reaper 1066MHz, Club3D Radeon 4870, Hiper 730W.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Local area connection

Meni se to ponekad znalo pojavljivati, ali kad sam stavio zadnji driver za LAN to mi se ne događa.

Intel Celeron D331 2,66Ghz, 2GB DDR2-800Mhz RAM, nVIDIA GeForce 8400GS 256MB, Hitachi 80GB HDD, MBO MSI P4M900M2-L
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Local area connection

Vidi jel ti sve dobro spojeno al ocito da je cim ti sve sljaka...il probaj eventualno resetirat ruter il sta vec imas....

probaj na speedtest stranici vidjet da li ti je download i upload ok...

ak nekaj ne sljaka javi se operateru...

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Local area connection

Na speedtestu su mi upload i download ok modem sam pokusavo restartat ali opet isto budem probo instalirat nove drivere za LAN pa cu vidjet

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Local area connection

meni je isto tobilo,al nisam obracal pozornost na to jer je sve radilo.

Only God will judge me
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Local area connection

problem je pomalo cudan... kada mi se upali comp treba mi neko vrijeme (oko 1 min ili malo manje) da bi se mogao konektovat preko adsl-a. jednostavno moram sacekat da se nesto izdesava pa da dodje ono usser name i pass. sve ostalo radi odmah pri startu a najgore je sto mi se to nije prije desavalo. nemam nikakvog antivirusa(obicnog smeca koje usporava comp). formatirao sam comp kad ono isto. jedino sto sam promijenio od komponenti u odnosu kad je radilo i sad kad ne radi kako treba  je graficka. al mislim da nije problem u tome. znaci comp je 100% cist i pocinje pravo da me frustrira...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Local area connection

Najvjerovatnije ti je modem postavljen u router mode sa iskljucenim DHCP-om pa ti PC ne moze dobit IP adresu...ali nemoj se sekirat, to ti je LAN IP a modem ti ima "valjski" IP. Promjeni IP rucno i onda ti nece pisat "limited or no connectivity"!

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Local area connection

Ljudi moze hitno pomoc

znaci imam  2 kompa na jednom se spajam zicno ima ruter sve fino radi

a na drugom spojim se na net ali local area me zeza

pise mi locla area unpluged firewall

vec sam poludio:S

help neko

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Local area connection

Ocel ko pomoc omg

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice