Mtnet Varaždin-packet loss

poruka: 4
|
čitano: 1.694
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Mtnet Varaždin-packet loss

Pozz,eto da ne duljim cmd test koji ovako izgleda vikendom predvečer,testirano bez antivirusnog,moje mišljenje je da je infrastruktura preslaba za moj kvart i dok se spoje ljudi na net navečer dolazi do tog ogromnog packet loos-a.Dal mi se isplati ih ganjat da poduzmu nešto ili da mjenjam providera.Ujutro i tokom dana inače je packet loss 0 do 1% tako da nije do pc-a ili kablaže do stana.

Ako si ti genije nisam ni ja budala.
Poruka je uređivana zadnji put pet 23.1.2015 22:24 ($inke).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Mtnet Varaždin-packet loss
$inke kaže...

Pozz,eto da ne duljim cmd test koji ovako izgleda vikendom predvečer,testirano bez antivirusnog,moje mišljenje je da je infrastruktura preslaba za moj kvart i dok se spoje ljudi na net navečer dolazi do tog ogromnog packet loos-a.Dal mi se isplati ih ganjat da poduzmu nešto ili da mjenjam providera.Ujutro i tokom dana inače je packet loss 0 do 1% tako da nije do pc-a ili kablaže do stana.

Zabiljezi tocno u koje vrijeme se to dogadja, kad pocne, kad prestane.

Poslikaj ping.

 

Za svaki slucaj provjeri svoju opremu, vidi da kod tebe sve stima, provjeri signale.

Onda im se naouruzan obrati i trazi da rjese problem.

 

Request timeout je neprihvatljiv jer je onda nemoguce nesto kvalitetno raditi.

Linux, Arch Linux. Dvorak keyboard layout.
15 godina
offline
Re: Mtnet Varaždin-packet loss

pingaj google (relevantnije je jer možemo usporediti), pogledaj što kaže speednet (ako je tamo rezultat loš, tad možeš krenuti u hakomov test ali inače je zamorna procedura..).

-prekidi/pauze nije nešto što možeš istjerati, možeš za IPTV jer je tad negledljivo.. (ali to ne spominješ).

 

edit, pingaj oba googlea, .com i .hr, router, i ISPa.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.1.2015 12:43 (ihush).
12 godina
neaktivan
offline
Mtnet Varaždin-packet loss

Hvala ljudi na savjetima al mijenjam providera,razlog je slaba i stara infrastruktura.Net radi ok do nekih momenata a to je obično kasno podne i obavezno od pola 9 navečer do pola 12.Ne plača mi se loša usluga i gotovo.Probat ću drugog providera pa vidjet dal će mi odgovarat.

Ako si ti genije nisam ni ja budala.
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice