Platforme za oglašavanje (poput adwordsa)

poruka: 2
|
čitano: 914
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
suspendiran
offline
Platforme za oglašavanje (poput adwordsa)

Pozdrav,

 

imam jedan startup projekat i htio bih se oglašavati. Nažalost situacija je takva da mi za uspješno oglašavanje na AdWordsu (USA, Canada, UK) treba daleko više od nekoliko stotina dolara mjesečno. Isto tako, AdWords je prilično kompliciran za koristiti.

Koje su mi alternative? Za oko mi je zapeo AdEngage, imate li iskustva s njime? Imaju dosta nisku cijenu klika (8 centi) pa su mi privlačni. Naravno da mi je vrlo bitan ROI (return of investment, ili bolje rečeno ljudi koji će na tvojoj stranici nešto i kupiti), ako će on biti 0.1% (jedan kupac na 1000 posjeta djeluje mi realno, 0.2% ili čak 0.3% ja presretan kao mali Titov pionir s čempresom!) to će mi biti taman da pokrijem troškove. Za početak dovoljno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Platforme za oglašavanje (poput adwordsa)
DisplayName123 kaže...

U Europi uskoro kreće s radom stranica/startup Adport za online zakup (offline) reklama. U Hrvatskoj je već dignuta stranica https://www.adport.eu/

 

Postovani.
Vidim da ste se "oglasili" na vise tema sa istom porukom pa bih Vam zelio obratiti pozornost na jedan propust.
"Uskoro krece" nama obicnim ljudima nista ne znaci, ili nesto ima, ili nema. Posjetim Vasu stranicu na kojoj prakticki nema nikakvih informacija, i sa samim time cu stranicu zatvoriti i zaboraviti da je ikada postojala, i cak u buducnosti ako negdje naidem na Vasu placenu reklamu koja nije "spamanje" po forumima, i nju cu jednostavno preskociti. I ovdje cu biti malo bezobrazan pa cak i reci da nisam jedini koji ce tako postupiti.

Ako se zelite reklamirati na ovaj, a i na bilo kakav drugi nacin, imajte zavrseni projekt a ne na pola popunjenu stranicu.

I umjesto ovakvih poruka na forumu koje ste objavili u prvim temama koje spominju oglasavanje pokusajte ponuditi nekakav popust za clanove foruma, posebnu ponudu, akciju, bilo sto..
Na takav nacin cete ostaviti puno bolji dojam na clanove foruma a i samim time vecu vjerojatnost da netko iskoristi Vasu uslugu i preporuci je dalje.

 

Ovo sto se napravili sad Vam samo negativno utjece na marketing, a bavite se marketingom...

Ugodan dan.
Leo

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice