Problemi s Mininovom (torrrent)

poruka: 25
|
čitano: 5.280
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Problemi s Mininovom (torrrent)
pitanje

ovako vec zadnjih par tjedana sa kompjutera nemogu ucitati stranicu mininova.org. Sto se tice ostalih stranica poput btjunkie.org to mi ide bez problema.  Ali da bi to jos bilo i smijesnije kada s laptopa otvaram mininova.org to ide bez imalo problema???!!!

 

Tako da dragi moji ljudi ja vas molim za POMOC !!!!

unaprijed hvala na svakom odgovoru !!!

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Problemi s Mininovom (torrrent)

server im je cesto preopterecen, to se i meni desava, nemas se radi cega brinut, a u zadnje vrijeme i sa btjunkie isto, al kod njih bar stave poruku neku

ćufta
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Problemi s Mininovom (torrrent)
autorov komentar

da to je bilo u pocetku ... ali malo je glupo da s laptopom mogu uci a s kompa ne ... s tim da laptop spojim na isti ruter ...

15 godina
neaktivan
offline
RE: Problemi s Mininovom (torrrent)

Jel možda koristiš nekakav program za blokiranje portova tipa Peer Guardian? Taj program po defaultu blokira i http pa probaj to isključiti.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Problemi s Mininovom (torrrent)
autorov komentar

na ne koristim ... sto se tice tih programa za zastitu koristim samo kaspersky

15 godina
protjeran
offline
Problemi s Mininovom (torrrent)

probaj ovo ukucat u Commamand Prompt

tracert www.mininova.org

ping www.mininova.org

Intel Celeron D331 2,66Ghz, 2GB DDR2-800Mhz RAM, nVIDIA GeForce 8400GS 256MB, Hitachi 80GB HDD, MBO MSI P4M900M2-L Windows Vista Ultimate SP1
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.1.2009 14:23 (UPDaTEa ŽeljaN).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Problemi s Mininovom (torrrent)
autorov komentar

evo upravo mi vrti posaljem print screen kad zavrsi

15 godina
neaktivan
offline
RE: Problemi s Mininovom (torrrent)
autorov komentar

znaci do 13 mi vrti bez problema a onda od 14-30 nece uopce ... ugl pogledajte print screen

printscreen printscreen
15 godina
offline
Problemi s Mininovom (torrrent)

Probaj otic na torrentz.eu i upisi filim, ziku il nekaj . Kod mininove je problem sto postoji stranica s istim imenom to se zove oduzeće autorskih prava

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Problemi s Mininovom (torrrent)

Skeniraj si komp da nema koj torrent virus.

born to be gamer
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Problemi s Mininovom (torrrent)
autorov komentar

recimo na torrentz.eu mi isto ide bez problema ... kaj si tocno mislio pod ovo oduzimanje autorskih prava

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Problemi s Mininovom (torrrent)
autorov komentar

sto se tice virusa ... antivirus mi nije nasao nista ...

15 godina
protjeran
offline
RE: Problemi s Mininovom (torrrent)
dado00 kaže...

sto se tice virusa ... antivirus mi nije nasao nista ...

 Skeniraj s Ad-Aware i Spy Bot S&D
Yeah
15 godina
neaktivan
offline
RE: Problemi s Mininovom (torrrent)
autorov komentar

probat cu i s tim mada mislim da nije do virusa ... nadam se da ce biti to jer vec polako ludim ...

15 godina
offline
RE: Problemi s Mininovom (torrrent)

Ma murja nekaj je skužila pa im ruši server

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
Problemi s Mininovom (torrrent)

Ma budalaštine, najlakše je napisat da su virusi za sve zaslužni. Ako ti se događa s određenim stranicama da ih neće otvoriti, pokušaj slijedeće

 

Uđi u postavke routera i nađi opciju MTU (maximum transmission units) te sa 0 (unlimited po defaultu) stavi 1492 ili 1400. Ispod 1350 se ne isplati ići. Uglavnom ta opcija definira maksimalnu količinu paketa propuštenog i u većini slučajeva riješi poteškoće sa ne otvaranjem stranica.

"ne prestajemo se igrati zato što ostarimo, starimo zato što se prestajemo igrati" - Flegma (car)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Problemi s Mininovom (torrrent)
autorov komentar

sad mi je nekako uspio uci u stranicu ... zapravo ulazi bez problema, ali se pojavio drugi problem .... sad me trazi da se ulogiram evo linka http://www.mininova.org/login ....

nikad se nisam registrirao na stranicu ...

15 godina
neaktivan
offline
Problemi s Mininovom (torrrent)

Jednostavno obriši /login dio iz linka xD i otvorit će ti ju normalno.

"ne prestajemo se igrati zato što ostarimo, starimo zato što se prestajemo igrati" - Flegma (car)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Problemi s Mininovom (torrrent)
autorov komentar

e vidis to sam odmah probao napravit ... onda mi opet izbaci tu stranicu. Pokusavao sam i preko googla upisati, pa opet isto, preko onih kategoraija pa opet isto ... hh al imam srece s tom mininovom

15 godina
neaktivan
offline
Problemi s Mininovom (torrrent)

Obriši sve kukije iz browsera ili probaj s drugim browserom provjere radi.

"ne prestajemo se igrati zato što ostarimo, starimo zato što se prestajemo igrati" - Flegma (car)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Problemi s Mininovom (torrrent)
autorov komentar

nista se nije promjenilo ... opet sve isto ...

16 godina
neaktivan
offline
RE: Problemi s Mininovom (torrrent)
Mitch kaže...

Kod mininove je problem sto postoji stranica s istim imenom to se zove oduzeće autorskih prava

Mitch kaže...

Ma murja nekaj je skužila pa im ruši server

Daj ne pričaj gluposti! Ne postoji nijedna druga stranica čija bi adresa bila www.mininova.org osim one s torrentima koja šteka autoru teme.

A murija nije ništa skužila niti im ne ruši server jer bi to bilo protuzakonito, zato prestani izmišljati!

P.S. i meni isto ponekad bloka Mininova i The Pirate Bay, dok sve ostale torrent tražilice rade dobro. Nekad im treba oko pola minute da se učita i pretraži, a nekad se javi pogreška "Request timed out" ili sl.
Stan: Mr. Garrison, haven't you noticed that Timmy is retarded? Mr. Garrison: Don't call people names Stan!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Problemi s Mininovom (torrrent)
autorov komentar

sto se tice tog stekanja, to se i meni znalo desavat. Onda bi samo dosao kasnije i sve bi bilo ok ... al ovo me stvarno pocinje zivcirati ...

15 godina
neaktivan
offline
RE: Problemi s Mininovom (torrrent)
autorov komentar
prihvaćeno rješenje

ovako ljudi uspio sam rijesiti problem ... ipak je u igri bio virus koji je u windowsima blockao stranicu ... ako vas zanima kako se problem rjesava evo linka http://forum.mininova.org/index.php?showtopic=235041292 ... sve u svemu hvala na pomoci !!!

15 godina
protjeran
offline
RE: Problemi s Mininovom (torrrent)
dado00 kaže...

ovako ljudi uspio sam rijesiti problem ... ipak je u igri bio virus koji je u windowsima blockao stranicu ... ako vas zanima kako se problem rjesava evo linka http://forum.mininova.org/index.php?showtopic=235041292 ... sve u svemu hvala na pomoci !!!

 jeli znaš koja vrsta virusa ti je bila ,,i svaku stvar koju skineš s neta desni klik na nju i scan sa  antivirusnom,,
Yeah
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice