Razor web ads- uklanjanje

poruka: 6
|
čitano: 3.557
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Razor web ads- uklanjanje

Sistem sam podigao prije par dana i već mi se ovo javilo. Ne mnogim stranicama koje otvorim izlaze mi razor web reklame. Našao sam na internetu par načina kako se uklanjaju ali one su opet tu. Valjda će mi neko od vas pomoći da ih jednom zauvijek uklonim???

Hvala.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Razor web ads- uklanjanje

Evo da te utjesim.I meni se javilo to smece.Taj neki razor web i nekakvi pop up izlazi konstantno

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Razor web ads- uklanjanje

http://malwaretips.com/blogs/ads-by-razor-web-removal/

 

Eto tu imaš objašnjenje,no po meni je dovoljno uninstalirat razor web (kao i sve ostale sumnjive programe koje vidiš na listi), prebacit se u safe mode, tamo poskenirat sa mbam-om i (ako nemaš nikakve važne lozinke/bookmarkove) očistit firefox i chrome (baš obriši sve datoteke) ili ako imaš kaj važnog onda isključit sve plugine/toolbarove koji ti ne trebaju i trebao bi biti siguran.

Važnije od ovog je prevencija, znači paziti što instaliraš a ne samo klikati next, takvu gamad ti mogu naselit i bittorrent/bsplayer i slični (besplatni) programi kojima bi inače vjerovao, a obično te tijekom instalacije pitaju da li želiš instalirati taj neki toolbar/drugi program.

--------------------------------------------------------------------------------------------
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Razor web ads- uklanjanje
zerocool12 kaže...

http://malwaretips.com/blogs/ads-by-razor-web-removal/

 

Eto tu imaš objašnjenje,no po meni je dovoljno uninstalirat razor web (kao i sve ostale sumnjive programe koje vidiš na listi), prebacit se u safe mode, tamo poskenirat sa mbam-om i (ako nemaš nikakve važne lozinke/bookmarkove) očistit firefox i chrome (baš obriši sve datoteke) ili ako imaš kaj važnog onda isključit sve plugine/toolbarove koji ti ne trebaju i trebao bi biti siguran.

Važnije od ovog je prevencija, znači paziti što instaliraš a ne samo klikati next, takvu gamad ti mogu naselit i bittorrent/bsplayer i slični (besplatni) programi kojima bi inače vjerovao, a obično te tijekom instalacije pitaju da li želiš instalirati taj neki toolbar/drugi program.

 Pozz...Problem lezi u tome sto ja taj Razor web nemam pod uninstal programima,jer sam pomocu malwarebytes izbrisao.Ali opet kada udjem u chrome,oni mi se pojave.Znaci da se zavuko negdje.Neznam sta mogu napraviti.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Razor web ads- uklanjanje
Endymon kaže...
zerocool12 kaže...

http://malwaretips.com/blogs/ads-by-razor-web-removal/

 

Eto tu imaš objašnjenje,no po meni je dovoljno uninstalirat razor web (kao i sve ostale sumnjive programe koje vidiš na listi), prebacit se u safe mode, tamo poskenirat sa mbam-om i (ako nemaš nikakve važne lozinke/bookmarkove) očistit firefox i chrome (baš obriši sve datoteke) ili ako imaš kaj važnog onda isključit sve plugine/toolbarove koji ti ne trebaju i trebao bi biti siguran.

Važnije od ovog je prevencija, znači paziti što instaliraš a ne samo klikati next, takvu gamad ti mogu naselit i bittorrent/bsplayer i slični (besplatni) programi kojima bi inače vjerovao, a obično te tijekom instalacije pitaju da li želiš instalirati taj neki toolbar/drugi program.

 Pozz...Problem lezi u tome sto ja taj Razor web nemam pod uninstal programima,jer sam pomocu malwarebytes izbrisao.Ali opet kada udjem u chrome,oni mi se pojave.Znaci da se zavuko negdje.Neznam sta mogu napraviti.

 

Trebas ocistiti i chrome, pobrisat addonse itd. U uninstallu ne treba biti ni pod tim nazivom,cesto znaju imati i druge cudne nazive. Također sa mbamom skeniraj u safe modu.

--------------------------------------------------------------------------------------------
11 godina
offline
Razor web ads- uklanjanje

Evo,pobrisao sam sve sa HitmanPro,Malwareom i na novo instalirao chrome.Sada nema traga tom smecu 

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice