Redgage

poruka: 2
|
čitano: 2.482
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Redgage - Online zarada bez ulaganja!

Evo ljudi, htio bih vam predstaviti jednu stranicu koja radi već 2 godine, ali s dalje navedenim razlogom je sada prezentiram.

Dakle, stranica je neka vrsta "socijalne" mreže gdje vi kao korisnik možete uploadati Slike, Video zapise, Linkove, Blogove itd. , vi za svaki pogled tj. posjetu na taj sadržaj dobivate lovu, tj. 1 cent po pogledu. Da ja odmah natuknem da ovo nije ni u blizini PTC-u poput neboux-a ili Matrixu ili slično, ovo nezahtjeva niti je uopće moguće investirati. Mislim je, ali ne novac, već neki konkretni sadržaj (najviše fotke).

E sad, kada vi dostignete 25$ ili više po *2 vrijednosti. Dakle 25,50,75,100.....vi možete te pare isplatiti i oni vam pošalju jednu VISU koja ima tu sumu novca.

 

E ovako, kada sam ja otkrio za tu stranicu, bilo mi je odmah sumnjivo, rekoh, pa to će vrlo brzo početi masovne isplate, odakle njima pare za sam tak. (sad kako oni zarađuju nije bitno, koliko sam shvatio Google adsense je ključan), ugl. ja sam stavio tak neki štih sadržaja (otprilike 70) i jesam dilivanio po tome neko vrijeme dok mi nije dojadilo. I, nakon evo, 2 godine, nekim čudom se ja sjetio i idem ja pogledati dali to još postoji, i da, postoji, odem na moj account, kad ono Earned 27,33$. Rekoh ja yeah brate mogu sad vidjeti dali to stvarno dobijem pare. I odem ja na withdraw, kaže, isplatilo 25, i nakon par dana dobio potvrdu da su mi poslali karticu. Sad nakon mjesec dana, nema kartice, i idem ja njih pitati dobro koji k*? I kažu oni da je došlo do neke greške bla bla bla i da će oni ponovo poslati, kad ono jučer u mom sandučiću, stigla koverta. I vid majke ti stvarno sam dobio VISU sa mojim imenom na njoj. I stvarno, nakon aktivacije piše imam 20$ (5$ je akontacija kartice), i rekli mi oni da nadalje pare primam izravno na nju.

 

Dakle, ko bi reko, stranica nije scam. I evo čisto kao potvrda stavit ću i sliku kartice, pored lego kocaka (to sam i slao najviše, lego filmove i scenske slike, stari hobi).

 

dokaz :P dokaz :P
 

 

Ako nekog zanima, ako netko ima slika ili priča ili praktički bilo što, imate sada šansu to i isplatiti xD

 

Evo linkić:                       

 

RedGage

If applications are created with vb.net, what created vb.net ?
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.2.2011 16:26 (pbandov).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Redgage

evo ljudi, danas sam probao nešto kupiti u konzumu, i uspio sam. Nisam mogao vjerovat, stvarno zaradio nešto preko neta. Dakle, stranica je 100% legit :D

(Čudi me da nema komentara a svi dilivane oko uzaludnog PTC-a)

If applications are created with vb.net, what created vb.net ?
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice