Za skidanje sa torenta kazna... zaključana tema

poruka: 358
|
čitano: 207.429
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Re: Za skidanje sa torenta kazna...
ihush kaže...

-a ispravljaš što?

 Ne ispravljam ništa, samo mala nadopuna.

8 godina
neaktivan
offline
Za skidanje sa torenta kazna...

Vjerovali ili ne, meni su ukinuli carnet zbog skidanja filmova!!!! i što sada... jel netko ima iskustva

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Za skidanje sa torenta kazna...
Neki moji prijatelji bi od carneta dobivali prvo upozorenja za skidanje torrenata, ali da, nije baš neočekivano od carneta (barem meni, jer sam čuo za to)
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Za skidanje sa torenta kazna...

ja nisam ništa.. :( jel postoji naćin da mi to skinu?

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Za skidanje sa torenta kazna...

nije neko opravdanje, ali skinem možda do dva filma u mjesec dana, nekad ni to... nisu ok 

 
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Za skidanje sa torenta kazna...

 

instaliraj https://www.hotspotshield.com/  vpn i skidaj koliko ti je zelja free verzija je spojena sa USA ako kupis uzmes pretplatu €29.90 godisnje mozes se prekljuciti na ostale brze servere i nikad nitko nemoze saznati ko to skida.

 

vise pitanja ili ostale informacije na pm  nebi na forumu ;)

 
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Za skidanje sa torenta kazna...
Ne vjerujem da bilo koji vpn podrzava torrent klijente. Po meni za torrente je najbolje uzeti seedbox
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
9 godina
protjeran
offline
Re: Za skidanje sa torenta kazna...
mersimh kaže...

ja cu vam reci ovako,stanujem i radim u stuttgartu i to kao tehnicar za kablovsku Unitimedia/kabel BW a ponekad i kabel deutschland.

 

ja licno ne smijem skidati torente i ne planiram,imam od njih referentni modem sa 120/5Mbita,znaci besplatan internet.

 

svi sto radimo u tim firmama imamo i posebne stranice u kojima mozemo vidit podatke svakog korisnika unitimedie,znaci mozemo vidjeti,tacno kad im modem radi neki download i koliko trenutno vuce,mozemo restartovat modeme preko te stranice itd,kad su nama tehnicarima dali toliku "moć" onda sam siguran da oni mogu i vidjeti kad je P2P itd,njemacka nije za torente ljudi moji,ovdje su plate dovoljno velike pa raja ne zeli rizik.

 

Neki dan isao kupit slusalice u jednu radnju,gledam 5 ljudi zaredom dolazi i kupuje licensiran windows 7 za 55 eura itd.

sto je nama naravno nezamislivo,ja se naskidam torenta u bosni i to ide na hard disku samnom za njemacku.

 

naravno ima i primjera drugacijih,zivio sam mjesec dana kod jednog njemca u minhenu koji je rekao skidaj ba sta hoces i ja visim na torentima,i lik nije dobio nikad kaznu,jb.g neko se oprzi i tako prepadnu vecinu raje,neko naravno prodje i nekaznjen,tako to ide

 Švabo rekao skidaj BA  ???..hajli anlajkli..malo nam lagis.. uz to Svabi se boje Policije i drzave kao samog vraga,tako da ne pricaj bajke..

16 godina
offline
Re: Za skidanje sa torenta kazna...
Ma nema sanse da je svabo rekao da skidas sta hoces, jedino ako nema kriptiranu cijelu mrezu a to kosta. Ja sam ovdje 3 mj i nema sanse da skidan torrente jer je prevelika kazna, donio sa sobom 8tb hdd i imam od brata synology 24tb tak da imam sta gledat. Ako cu sta skidat onda si kupim taj mjesec seedbox i miran sam.
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Za skidanje sa torenta kazna...
duhonja kaže...

 Švabo rekao skidaj BA  ???..hajli anlajkli..malo nam lagis.. uz to Svabi se boje Policije i drzave kao samog vraga,tako da ne pricaj bajke..

 ne pricam bajke,svabo Hannes Peikert eto nadji ga na fb ako ti toliko znaci xD

i mnogo sam ljudi pitao i skidaju samo ne vise na torentima ko mi dan i noc

 

slazem se vecina se boji al bagre ima svugdje pa i njemacke

BiH__Snowflake BF4,CS:GO
9 godina
protjeran
offline
Re: Za skidanje sa torenta kazna...
mersimh kaže...
duhonja kaže...

 Švabo rekao skidaj BA  ???..hajli anlajkli..malo nam lagis.. uz to Svabi se boje Policije i drzave kao samog vraga,tako da ne pricaj bajke..

 ne pricam bajke,svabo Hannes Peikert eto nadji ga na fb ako ti toliko znaci xD

i mnogo sam ljudi pitao i skidaju samo ne vise na torentima ko mi dan i noc

 

slazem se vecina se boji al bagre ima svugdje pa i njemacke

 Ma sve oke,ali Svabo da kaze SKIDAJ BA,to mi je malo funny...

 

16 godina
offline
Re: Za skidanje sa torenta kazna...
Skidaju ali pitanje preko cega, dok dobe prvu kaznu vidjet ces kako ce promijeniti misljenje, a i to je pitanje sta oni skidaju. Pogledaj malo koliko su kazne za skidanje pa ces se vrlo brzo predomisliti za skidanje.
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
14 godina
offline
Re: Za skidanje sa torenta kazna...
Meni nije jasno zašto koristiti torente za skidanje kad možeš strimat sve preko Kodija. Za stream se ne dobiju kazne koliko znam. Stream isto ima u 1080p kvaliteti iako je više u 720p. Tako da mi nije jasna ta opsjednutost skidanjem sa torenta. Samo si puniš HDD, a ovako samo pokrenem stream i gledam kad hoću i što hoću. Osim toga ako već mora biti torent uzmeš si VPN I problem riješen.
16 godina
offline
Re: Za skidanje sa torenta kazna...
Vpn je ok ali samo onaj placeni, neznam jer koji besplatni vpn radi kako se spada. Za novce koji dodje vpn radije si uzmem seedbox.
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
12 godina
neaktivan
offline
Za skidanje sa torenta kazna...

Pozdrav forumasi!

Ovako da obavijestim one koji su mozda u slicnoj situaciji kao sto sam ja prosle godine bio.
Prosle godine sam dobio postu od FAREDS grupe i dobio kaznu za skidanje filma The Cobler u visini od 980 eura.

Da bih to rijesio,javio sam se odvjetniku koji im je prvo napisao zalbu zatim su mu jos 2-3 puta pisali sto je meni proslijedio,nakon toga sam cekao 2-3 mjeseca i nisam nikakvu postu dobivao.Kada odjednom BUM stize posta da zele 300 eura i stvar rijesena,sto sam i ucinio jer mi je vec prekipjelo biloi + 200 eura sto sam se sa odvjetnikom dogovorio da mu platim za cijeli slucaj,sto je na kraju ispalo jeftinije od kazne(recimo pola)

Od rijesenja je proslo nekih 9 mj.Mislio sam da ce mozda opet nesto poslati,ali eto hvala Bogu nikad nista vise!

Prijedlog:aktivirajte si Amazon Prime i gledajte filmove do mile volje :D

mac
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Za skidanje sa torenta kazna...

recite mi zna li iko ili je dozivio mozda na svom iskustvu da li je pretvaranje sa youtube na mp3 dozvoljeno u njemackoj posto ovdje zivim ...

 

sa filmovima sam vec nagrabusio zadnja rata mi istice u maju ukupna cijena za dva filma + advakat 2500 evra tako da se sa ovim stvarno nije zezat ....

 

kakva su pravila za youtube  zna li iko mozda 

 

hvala 

 

pozdrav 

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Za skidanje sa torenta kazna...
Bolje si aktiviraj Spotify za 10 eura mjesecno...
Mozes skidati glazbu na mobitel i slusati online
mac
8 godina
neaktivan
offline
Re: Za skidnje sa torneta kazna...

a recimo ovako u njemackoj kad kupis pre-paid karticu nemozes je koristiti sve dok ne nazoves sluzbu za korisnike i aktiviras je a da bi je aktivirao moras ostavit sve moguce podatke o sebi od imena,prezimena,adrese stanovanja do mal te ne boje ociju tako da im je lako naci te ukoliko nesto ukakis

 

15 godina
offline
Re: Za skidanje sa torenta kazna...
jasko36 kaže...

recite mi zna li iko ili je dozivio mozda na svom iskustvu da li je pretvaranje sa youtube na mp3 dozvoljeno u njemackoj posto ovdje zivim ...

 

sa filmovima sam vec nagrabusio zadnja rata mi istice u maju ukupna cijena za dva filma + advakat 2500 evra tako da se sa ovim stvarno nije zezat ....

 

kakva su pravila za youtube  zna li iko mozda 

 

hvala 

 

pozdrav 

 

- pravno, nije dozvoljeno, nije omogućeno .. na samoj YT stranici je onemogućeno skidanje-konvertiranje.

- korištenje softwarea koje zaobilazi zaštitu je jednako kao probijanje, kazneno djelo (ne zbog sadržaja, skidanja, nego zbog korištenja nedozvoljenih sredstava, ''provala'')

- sve što možeš: vidjeti, skinuti, .. sve je dozvoljeno, ali pri tome ne smiješ koristiti nedozvoljena sredstva. Primjer automobil, ključ.. ako otvoriš na silu-kalauz, tad si provalnik. To nema veze s vozačkom (smiješ voziti, ali ne provaliti-ukrasti).

.. jasnije?

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
12 godina
neaktivan
offline
Za skidanje sa torenta kazna...

Pozdrav,danas(u njemackoj) samo dobio tu vec tradicionalnu kaznu od 911e,za skidanje filma sa torrenta "black mass".

Ovu temu sam deteljno analazirao,tj procitao sve i jedan vas post,i upucen sam da se radi o prevari.

Zanima me samo da li je neko i u 2016-oj imao ovaj problem i na koji nacina ga je rijesio.Nije mi svejedno,psihicki sam uzdraman.

Nadam se da ce te mi pomoci. Hvala unaprijed

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Za skidanje sa torenta kazna...

Jedino sto ja mogu savjetovat svima u ovoj temi za ubuduce su privatni torrent trackeri(tipa thr), simple as that.

Linux, Arch Linux. Dvorak keyboard layout. MTCNA
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Za skidanje sa torenta kazna...
Ante kaže...

Jedino sto ja mogu savjetovat svima u ovoj temi za ubuduce su privatni torrent trackeri(tipa thr), simple as that.

 Ako žele pravu zaštitu i preuzimati odakle hoće neka si uzmu seedbox. Jefiniji koštaju €5 mjesečno i preko sftp-a preuzmu na komp. I nikakvih problema. Kakve su kazne isplati se 1000 posto.

Šta roda donese, to vrana odnese.
16 godina
offline
Re: Za skidanje sa torenta kazna...
Nikola kazne za skidanje u njemackoj su normala, receno vec x puta seedbox kupiti i skidas koliko zelis. Najbolje da vidis s nekim odvjetnikom da proba malo spustiti kaznu, ako je dosla pismom doma daj odvjetniku i neka vidi. Ali realno ako je skoro 1000eur, ocekuj barem 400eur kazne najmanje.
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
11 godina
offline
Re: Za skidanje sa torenta kazna...
predator198 kaže...

Pozdrav forumasi!

Ovako da obavijestim one koji su mozda u slicnoj situaciji kao sto sam ja prosle godine bio.
Prosle godine sam dobio postu od FAREDS grupe i dobio kaznu za skidanje filma The Cobler u visini od 980 eura.

Da bih to rijesio,javio sam se odvjetniku koji im je prvo napisao zalbu zatim su mu jos 2-3 puta pisali sto je meni proslijedio,nakon toga sam cekao 2-3 mjeseca i nisam nikakvu postu dobivao.Kada odjednom BUM stize posta da zele 300 eura i stvar rijesena,sto sam i ucinio jer mi je vec prekipjelo biloi + 200 eura sto sam se sa odvjetnikom dogovorio da mu platim za cijeli slucaj,sto je na kraju ispalo jeftinije od kazne(recimo pola)

Od rijesenja je proslo nekih 9 mj.Mislio sam da ce mozda opet nesto poslati,ali eto hvala Bogu nikad nista vise!

Prijedlog:aktivirajte si Amazon Prime i gledajte filmove do mile volje :D

  Ili se vrati u hrvacku i gladaj torrente do mile volje

16 godina
offline
Re: Za skidanje sa torenta kazna...
Al ga napises i ostenes ziv, svi smo mi otisli iz hrvatske zato sto mislimo da nam je u stranoj zemlji ljepse nego u vlastitoj i evo kad vidimo da ne mozemo skinuti ni torrent odmah idemo natrag u hrvatsku gdje nas ceka dobro placen posao, industrija nam je u procvatu i samo cekamo kad ce jos netko investirat kod nas zato sta imamo super razraden pravni sustav i jako poticajne planove za buducnost, gdje ti za otvorit nesto ne treba hrpa papira i ne moras ganjati po dvije godine razno razne papire, ne uvaljuju ti da moras istu stvar dvaput placat.. Stvarno smo zemlja u kojoj bi svatko zelio otvoriti biznis i preseliti sjedista kod nas...
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
15 godina
offline
Re: Za skidanje sa torenta kazna...

Da, al onda se drzi pravila drzave u kojoj zivis i ne skidaj.

Normalan zivot u njemackoj bez piratizacije ili piratiziranje u hrvatistanu za crkavicu.

Linux, Arch Linux. Dvorak keyboard layout. MTCNA
13 godina
offline
Re: Za skidanje sa torenta kazna...
Ante kaže...

Da, al onda se drzi pravila drzave u kojoj zivis i ne skidaj.

Normalan zivot u njemackoj bez piratizacije ili piratiziranje u hrvatistanu za crkavicu.

Upravo tako, ne možeš imati novce i ovce. Oni koji su se odlučili za novce neka ostave ovce nama ostalima.

Stručnjak za odmaganje...
16 godina
offline
Re: Za skidanje sa torenta kazna...
Nije nikakav problem skidat i u njemackoj, ali moras poznavat zakon. Brat je napunio u njemackoj 3 nas 24tb, 8tb i 2 tb sve preko seedboxa, mislim da je nekih 20 eur mjesecno placao seedbox. Nije neka cifra za platiti a u mjesec dana mozes cuda poskidat
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
11 godina
offline
Za skidanje sa torenta kazna...

nebudi sad cicija.sad imas para i budi baja do kraja

 

ak je iljadu evra kazna onda istrpi i plati ima se moze se

 
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Za skidanje sa torenta kazna...

moze mi tko reci posto sam totalno neupucen a znam da se dosta toga kaznjava , dali smijem skinuti world of tanks na svoj komp u njemackoj

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice