T-com produljenje ugovora

poruka: 107
|
čitano: 41.978
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
protjeran
offline
Re: T-com produljenje ugovora

O i te kako znaci!

 

Kad je bila akcija Toshiba kamera za nove korisnike bratu mi je upravo istekao ugovor. Otisao je u T-centar i rekli su mu da se to ne odnosi na njega nego samo na nove ugovore. Otkazao je ugovor i za 2 dana potpisao novi i dobio kameru.

13 godina
neaktivan
offline
Re: T-com produljenje ugovora
APazinjan kaže...
nick54312 kaže...

Nemoj se pretplaćivat. Optima telekom je dostupna i cijeloj RH. Za 362kn se dobije 20MB/s i flat, a za 235kn se dobije 10MB/s i flat. 

Možda tebi -.-

Ne samo meni nego cijeloj Hrvatskoj. Inači živim u nekoj zabiti tako da.

Kruger
13 godina
offline
Re: T-com produljenje ugovora

Nema veze to sa zabitima,nego o broju interesenata za korištenje usluga optiDSL-a. Evo primjer (istočni dio Virovitice - figa!)

13 godina
neaktivan
offline
Re: T-com produljenje ugovora
nick54312 kaže...

Ne samo meni nego cijeloj Hrvatskoj. Inači živim u nekoj zabiti tako da.

  Meni u maltene sred osijeka nije dostupna optima..

13 godina
neaktivan
offline
Re: T-com produljenje ugovora
zitzko kaže...

Nema veze to sa zabitima,nego o broju interesenata za korištenje usluga optiDSL-a. Evo primjer (istočni dio Virovitice - figa!)

Ma i meni to piše, ali sam s poštom dobio letak na kojem piše da je u cijeloj Hrvatskoj dostupan OptiDsl.

Kruger
15 godina
offline
Re: T-com produljenje ugovora
nick54312 kaže...
APazinjan kaže...
nick54312 kaže...

Nemoj se pretplaćivat. Optima telekom je dostupna i cijeloj RH. Za 362kn se dobije 20MB/s i flat, a za 235kn se dobije 10MB/s i flat. 

Možda tebi -.-

Ne samo meni nego cijeloj Hrvatskoj. Inači živim u nekoj zabiti tako da.

Ma kakve su to sad glupsti, telefon mi moze biti na optimu, ali adsl ne..... dok su još bili kod mene, pitao sam ih i rekli su da mi adsl nije dostupan, još i na njihovom site-u piše da ne mogu..... možda si mislio na adsl traffic uslugu?

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
16 godina
protjeran
offline
Re: T-com produljenje ugovora
noodle kaže...

Pred dvije god sam uzeo prijenosni hdd, Bilo bi dobro da sad ponude recimo x530 zvučnike ili tako nešto.

ako želiš preko njih navečer, bez radio prijamnika slušati radio, onda su ti zvučnici dobar izbor.

Sinu sam dao ime ŠOKRE ! Sad mu je u školi nadimak KREŠO.
13 godina
neaktivan
offline
T-com produljenje ugovora

e a jel mi moze neko, KO VEC IMA MAXTV USLUGU, objasnit kako vam funkcionira placanje racuna..

znaci ja trenutno imam MAXADSL + FLAT, i sad bi uzeo MAXTV .. uzeo bih ga iskljucivo zbog LCD-a kojeg daruju , no kako vidim uz jedan paket .. pa imam par pitanja !

1. jel mora bit bas sportski paket da bih dobio LCD ?

2. kako funkcionira placanje samog MAXTV-a uz postojeci MAXADSL + FLAT sto imam, znaci produzio bih adsl a novi ugovor bih uzeo MAXTV ?

3. kako funkcionira placanje MAXTV-a uz taj jedan dodatni paket koji bih uzeo zbog LCD-a ?

 

btw. ne spamam bezze umjesto da pogledam na njihove stranice, jer znam kako to T-com radi..na papiru sve divno krasno a u praxi..ehh :/ pa molim postojece korisnike da mi odgovore na pitanja ! :)

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: T-com produljenje ugovora
fakEEE kaže...

e a jel mi moze neko, KO VEC IMA MAXTV USLUGU, objasnit kako vam funkcionira placanje racuna..

znaci ja trenutno imam MAXADSL + FLAT, i sad bi uzeo MAXTV .. uzeo bih ga iskljucivo zbog LCD-a kojeg daruju , no kako vidim uz jedan paket .. pa imam par pitanja !

1. jel mora bit bas sportski paket da bih dobio LCD ?

2. kako funkcionira placanje samog MAXTV-a uz postojeci MAXADSL + FLAT sto imam, znaci produzio bih adsl a novi ugovor bih uzeo MAXTV ?

3. kako funkcionira placanje MAXTV-a uz taj jedan dodatni paket koji bih uzeo zbog LCD-a ?

 

btw. ne spamam bezze umjesto da pogledam na njihove stranice, jer znam kako to T-com radi..na papiru sve divno krasno a u praxi..ehh :/ pa molim postojece korisnike da mi odgovore na pitanja ! :)

nazovi 0800 9000 nek ti oni sve objasne{#}

 

 

13 godina
neaktivan
offline
Re: T-com produljenje ugovora
dasoo988 kaže...
fakEEE kaže...

e a jel mi moze neko, KO VEC IMA MAXTV USLUGU, objasnit kako vam funkcionira placanje racuna..

znaci ja trenutno imam MAXADSL + FLAT, i sad bi uzeo MAXTV .. uzeo bih ga iskljucivo zbog LCD-a kojeg daruju , no kako vidim uz jedan paket .. pa imam par pitanja !

1. jel mora bit bas sportski paket da bih dobio LCD ?

2. kako funkcionira placanje samog MAXTV-a uz postojeci MAXADSL + FLAT sto imam, znaci produzio bih adsl a novi ugovor bih uzeo MAXTV ?

3. kako funkcionira placanje MAXTV-a uz taj jedan dodatni paket koji bih uzeo zbog LCD-a ?

 

btw. ne spamam bezze umjesto da pogledam na njihove stranice, jer znam kako to T-com radi..na papiru sve divno krasno a u praxi..ehh :/ pa molim postojece korisnike da mi odgovore na pitanja ! :)

nazovi 0800 9000 nek ti oni sve objasne{#}

 

 

da ne napisem razlog i da ne napisem postojecih korisnika, razumio bih tvoj odgovor -.-''

16 godina
protjeran
offline
Re: T-com produljenje ugovora
fakEEE kaže...

da ne napisem razlog i da ne napisem postojecih korisnika, razumio bih tvoj odgovor -.-''

da ne pravdam dasu988, ali čovjek je 100% u pravu.

 

post si napiso u 20:09 h i do sad si već mogao od službe za korisnike dobiti iscrpne odgovore o tvom pitanju.

 

ja imam MAX TV "uslugu" i to dva prijamnika no ne znam ništa o tome koji su uvjeti za taj LCD jer me ne zanimaju,  pošto već koristim max uslugu i ne mogu iskoristiti tu ponudu a većina na forumu je u toj situaciji.

 

a za pitanje 2. imaš odgovore u Moj t-com.

 

Lp

Sinu sam dao ime ŠOKRE ! Sad mu je u školi nadimak KREŠO.
15 godina
offline
Re: T-com produljenje ugovora
fakEEE kaže...

e a jel mi moze neko, KO VEC IMA MAXTV USLUGU, objasnit kako vam funkcionira placanje racuna..

znaci ja trenutno imam MAXADSL + FLAT, i sad bi uzeo MAXTV .. uzeo bih ga iskljucivo zbog LCD-a kojeg daruju , no kako vidim uz jedan paket .. pa imam par pitanja !

1. jel mora bit bas sportski paket da bih dobio LCD ?

2. kako funkcionira placanje samog MAXTV-a uz postojeci MAXADSL + FLAT sto imam, znaci produzio bih adsl a novi ugovor bih uzeo MAXTV ?

3. kako funkcionira placanje MAXTV-a uz taj jedan dodatni paket koji bih uzeo zbog LCD-a ?

 

btw. ne spamam bezze umjesto da pogledam na njihove stranice, jer znam kako to T-com radi..na papiru sve divno krasno a u praxi..ehh :/ pa molim postojece korisnike da mi odgovore na pitanja ! :)

1. Ne moraš uzimati sortski paket, dovoljno je osnovni

2. Max tv i max adsl ugovori nisu povezani, ako nemaš max tv samo sklopi ugovor s njima i dobit ćeš LCD (prije toga ih pitaj imaju li ga još u zalihama)

3. Ne znam niš o dodatnim paketima, ali da bi dobio onaj LCD moraš samo potpisati ugovor s max tv-om (osnovni paket), ne moraš ga uzeti ako nećeš

 

Još nešto, na koji LCD misliš? u pitanju su dva LCD-a, jedan u vrijednosi od cirka 2k kuna, a drugi cirka 6k....

 

- Nagradna igra = onaj od 6k kuna (izvlačenje)

- Nnovi ugovor s max tv-om = onaj od 2k kuna (novi ugovor, svi novi korisnici će dobiti LCD)

 

EDIT: Znam ovo jer mi je djed uzeo prije 1mj max tv, njemu je to dobrodošlo jer je imao stari CRT kojeg je kupio davne 95 u Njemačkoj (marka Kondor xD)

 

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.3.2011 22:55 (lovac82).
13 godina
neaktivan
offline
T-com produljenje ugovora

hvala ti puno lovce{#}

 

znaci samo placam, uz sve sto sam dosad, 66 kn maxTV osnovni paket sljedeca 24 mj i dobim LCD na dar isti dan kad uzmem maxTV?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: T-com produljenje ugovora
fakEEE kaže...

hvala ti puno lovce{#}

 

znaci samo placam, uz sve sto sam dosad, 66 kn maxTV osnovni paket sljedeca 24 mj i dobim LCD na dar isti dan kad uzmem maxTV?

Neces ga dobiti isti dan, cekat ces neko vrijeme.... ovisi, mozda dobijes prvo TV, mozda ti prvo aktiviraju. Djed mi je dobio TV za 5-6 dana, a još mu nisu aktivirali max tv uslugu tako da je cekao još 3-4 dana aktivaciju

 

66 KN je ako imaš Max ADSL, 100 KN ako nemaš Max ADSL

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
13 godina
neaktivan
offline
Re: T-com produljenje ugovora
lovac82 kaže...
fakEEE kaže...

hvala ti puno lovce{#}

 

znaci samo placam, uz sve sto sam dosad, 66 kn maxTV osnovni paket sljedeca 24 mj i dobim LCD na dar isti dan kad uzmem maxTV?

Neces ga dobiti isti dan, cekat ces neko vrijeme.... ovisi, mozda dobijes prvo TV, mozda ti prvo aktiviraju. Djed mi je dobio TV za 5-6 dana, a još mu nisu aktivirali max tv uslugu tako da je cekao još 3-4 dana aktivaciju

 

66 KN je ako imaš Max ADSL, 100 KN ako nemaš Max ADSL

da to sam vidio po cjeniku..a ja imam Max ADSL pa je to 66kn.. :)

 

15 godina
offline
T-com produljenje ugovora

E da, cuo sam od jednog djelatnika t-coma da ce uskoro racuni za sve t-comove usluge (internet, telefon, max tv) dolaziti na jednom papiru......

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: T-com produljenje ugovora
lovac82 kaže...

E da, cuo sam od jednog djelatnika t-coma da ce uskoro racuni za sve t-comove usluge (internet, telefon, max tv) dolaziti na jednom papiru......

Da, dobro si cuo...ekonomska usteda na papiru {#}

16 godina
protjeran
offline
Re: T-com produljenje ugovora
lovac82 kaže...

E da, cuo sam od jednog djelatnika t-coma da ce uskoro racuni za sve t-comove usluge (internet, telefon, max tv) dolaziti na jednom papiru......

dobro su se sjetili !?

 

za to je baš trebalo bit lumen da se dosjetiš{#}

Sinu sam dao ime ŠOKRE ! Sad mu je u školi nadimak KREŠO.
14 godina
offline
T-com produljenje ugovora

Da objasnim ovo u vezi Optima telekoma koji je dostupan u cijeloj hrvatskoj!

da dostupan je adsl u cijeloj Hrvatskoj, ALI to vam se zove OptiStream!

Znači to je ADSL ali nije normalan optimadsl!

več to funkcionira tako da imate od t-coma adsl ali plačate i t-comu i optimi račun.

Jako je skupo, ne isplati se korisnicima koji imaju max tv. a koji nemaju ušteda je mizarna, skoro neprimjetiva!

A da ubacim svoj Hard Disk u tvoju Matičnu Ploću, te da se odmah bacimo na Plug and Play!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: T-com produljenje ugovora
Bernard Huky Hux kaže...

Da objasnim ovo u vezi Optima telekoma koji je dostupan u cijeloj hrvatskoj!

da dostupan je adsl u cijeloj Hrvatskoj, ALI to vam se zove OptiStream!

Znači to je ADSL ali nije normalan optimadsl!

več to funkcionira tako da imate od t-coma adsl ali plačate i t-comu i optimi račun.

Jako je skupo, ne isplati se korisnicima koji imaju max tv. a koji nemaju ušteda je mizarna, skoro neprimjetiva!

  No shit Sherlock..

Vec je nekoliko puta to spomenuto u ovoj temi..

Ista stvar kao iskonu HR.DUO

Usluga na T-com liniji..

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.3.2011 23:30 (brane47).
14 godina
offline
T-com produljenje ugovora

e, da ja sad hocu produziti ugovor trebam ih nazvat na sluzbu za korisnike ili otic u t-centar? jer treba netko potpisat da sam pproduljio ugovor, i gdje preuzimam hard disk

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: T-com produljenje ugovora
maxy0 kaže...

e, da ja sad hocu produziti ugovor trebam ih nazvat na sluzbu za korisnike ili otic u t-centar? jer treba netko potpisat da sam pproduljio ugovor, i gdje preuzimam hard disk

Dovoljno ih je samo nazvat, a onda ti ugovori stignu poštom. Hard disk ti isto doma dođe dostavnom službom.

14 godina
offline
T-com produljenje ugovora

evo ja sam sada podigao harda, nije prešlo ni 2 dana od produljenja ugovora, nekako su brzi.

Dojmovi o hdd-u: e pa piše dad je od 320 gb, ali nije več ima kapacitet od 298 gb!

Toliko o kvaliteti!

A da ubacim svoj Hard Disk u tvoju Matičnu Ploću, te da se odmah bacimo na Plug and Play!!!
Moj PC  
0 4 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: T-com produljenje ugovora
Bernard Huky Hux kaže...

evo ja sam sada podigao harda, nije prešlo ni 2 dana od produljenja ugovora, nekako su brzi.

Dojmovi o hdd-u: e pa piše dad je od 320 gb, ali nije več ima kapacitet od 298 gb!

Toliko o kvaliteti!

  Onda ti ne znaš kako se obiljezavaju HDD-ovi i ine stvari...

 

Imam i ja HDD od 750 GB pa je "samo 698 GB"...

 

Ima ti veze s potencijama broja 2 (čisto hint hint hint)

Marija Antoaneta je intelektualni Mount Everest za Jadranku Kosor...
16 godina
protjeran
offline
Re: T-com produljenje ugovora
Bernard Huky Hux kaže...

 

Dojmovi o hdd-u: e pa piše dad je od 320 gb, ali nije več ima kapacitet od 298 gb!

Toliko o kvaliteti!

netko te gadno zayebo {#}

nazovi ih i neka ti pošalju ostatak gigabajta.

to su ti ono made in china diskovi.

Sinu sam dao ime ŠOKRE ! Sad mu je u školi nadimak KREŠO.
14 godina
offline
Re: T-com produljenje ugovora

Bojim se da je ovaj made in Tajland ^^ mora da je taj nešto kvalitetniji od onoga iz Kine :/

A sory te nisam znao o potencijama na 2 i sličnim pi*darijama o HDD-ovima .

A da ubacim svoj Hard Disk u tvoju Matičnu Ploću, te da se odmah bacimo na Plug and Play!!!
15 godina
neaktivan
offline
Re: T-com produljenje ugovora
maxy0 kaže...

e, da ja sad hocu produziti ugovor trebam ih nazvat na sluzbu za korisnike ili otic u t-centar? jer treba netko potpisat da sam pproduljio ugovor, i gdje preuzimam hard disk

 

 

hehehe ja osao do T-centra i pitao o poduljenju i ima li ikoji poklon uz to, a plavusa na pultu mi kaze." ah mi nemozemo produziti i neznamo nista o novim akcijama molim vas nazovite sluzbu za korisnike!"{#}

 

prasnija san od smija, i samo izasao ... jos ga nisam produzio a triba bi samo radi HDD-a

13 godina
offline
Re: T-com produljenje ugovora
Bernard Huky Hux kaže...

evo ja sam sada podigao harda, nije prešlo ni 2 dana od produljenja ugovora, nekako su brzi.

Dojmovi o hdd-u: e pa piše dad je od 320 gb, ali nije več ima kapacitet od 298 gb!

Toliko o kvaliteti!

Ne kužim kakve to ime veza s kvalitetom?

 

Upss...       Rođendan: 31.03.1993. Treba kaj dalje govoriti?

 

14 godina
offline
T-com produljenje ugovora

evo ja sam maloprije nazvo sluzbu za korisnike i rekli su da bi ovaj tjedan trebali dostaviti hard... vidit cemo

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: T-com produljenje ugovora
maxy0 kaže...

evo ja sam maloprije nazvo sluzbu za korisnike i rekli su da bi ovaj tjedan trebali dostaviti hard... vidit cemo

Meni je rakao za 2-3 dana. Uglavnom do sad kaj je s T-coma dolazilo bilo je jako brzo.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice