T-com produljenje ugovora

poruka: 107
|
čitano: 41.959
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Re: T-com produljenje ugovora
Nazovu te na telefoni ponude ti proširenje i poklon... Bar je tako meni bilo...;)
14 godina
offline
Re: T-com produljenje ugovora

da tako su i meni ali ja produzio sam na 1god i dobio poklone potpisao sam flat...

Moje najdraze stranice:http://adf.ly/Then i http://adf.ly/ThfF
14 godina
neaktivan
offline
T-com produljenje ugovora

Znači mogu uskoro očekivati poziv. Jel mogu di na netu vidjet što sve nude osim laptopa i snimanja? Ako produžim na 1 godinu isto imam pravo na te "darove"?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: T-com produljenje ugovora
noodle kaže...

Znači mogu uskoro očekivati poziv. Jel mogu di na netu vidjet što sve nude osim laptopa i snimanja? Ako produžim na 1 godinu isto imam pravo na te "darove"?

To što vidiš na netu, to će ti i ponuditi......

 

Citat:

Ponuda vrijedi za sve postojeće MAXadsl korisnike koji nemaju ugovor s obveznim trajanjem pretplatničkog odnosa ili se nalaze u zadnjih 30 dana trajanja istog te se odluče za sklapanje novog ugovora s minimalnim trajanjem od 24 mjeseca.

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
13 godina
neaktivan
offline
T-com produljenje ugovora

Evo hard ti je u ponudi WD 320 gb,za produljenje ugovora,sad sigurno nečeš pročitati ovo,kad ne znaš otići na njigovu stranicu i sam pogledati!

U3PM
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: T-com produljenje ugovora

Stari, ne budi lud i ne produžuj ništa sa tim lopinama ako imaš bilo kakvu drugu alternativu dostupnu, ja jedva cekam da mi isteknu ugovori da mogu preći na iskon jer mi je jedino on dostupan jos osim T-coma na mojoj adresi, inace imam sve 3 usluge internet+telefon+tv trenutno to placam više od 500,00 kn mjesecno. A na iskonu bi me isti paketi izasli 209,00 kn. dakle 300kn svaki mjesec usparam, i za 2 mjeseca imam dovoljno da si sam kupim taj prijenosni hdd koji ti nude na dar. {#}

www.neolit.hr <a>i</a>
15 godina
offline
Re: T-com produljenje ugovora
Borin kaže...

Stari, ne budi lud i ne produžuj ništa sa tim lopinama ako imaš bilo kakvu drugu alternativu dostupnu, ja jedva cekam da mi isteknu ugovori da mogu preći na iskon jer mi je jedino on dostupan jos osim T-coma na mojoj adresi, inace imam sve 3 usluge internet+telefon+tv trenutno to placam više od 500,00 kn mjesecno. A na iskonu bi me isti paketi izasli 209,00 kn. dakle 300kn svaki mjesec usparam, i za 2 mjeseca imam dovoljno da si sam kupim taj prijenosni hdd koji ti nude na dar. {#}

Volio bih da sam na tvom mjestu, na moju žalost (a i velike većine) dostupni su nam samo čistokrvni t-comovci :(

Tako da, bolje iskoristiti ovo za hdd kada već ne možeš promijeniti operatera

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
13 godina
neaktivan
offline
T-com produljenje ugovora

Ako nemas druge opcije onda iskoristi taj poklon, samo prije nego sto produzujes, raspitaj se da li mozda netko od drugih ima u planu u sljedecih godinu provlacit kabel, ili pitaj koliko bi susjeda trebalo skupiti da im se to isplati provlacit, pa tek onda produzuj s ovima, jer ako potpises na 2g ugovor a za pol godine ti budu dostupni neki drugi, bit ces vezan ugovorom i opet neces moc preci.

www.neolit.hr
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
T-com produljenje ugovora

Ma neću ja prodati dušu vragu i to za hard od 320 gb,imam dva prijenosna wd-a po 1TB,ovo mi je malo gigabajta.Nego neki želi hard pa mu rekao da je sad u ponudi.

U3PM
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: T-com produljenje ugovora

bok

 

Evo da se nadovežem na j... T-Com i produljenje ugovora.

Ovako se izražavam zbog konstantnih problema sa njima a čini mi se da ću morati i na sud; jedva čekam:)

Dakle slijedeći problem:

Istekao mi ugovor recimo prije dvije godine, i godinu dana imao ga bez nastavljanja ugovora.

2 mjeseca prije totalnog isključenja (preselio sam se), otišao u t-com i podnio zahtjev za raskid ugovora (mada nisam ni trebao jer mi je davno istekao)

Lik tamo kaže sve ok od 1.4 vam se isključuje,da bih dobio račun za 4 mjesec (kao znate vi ste rakinuli jedan ugovor a mi imamo 2 (jedan za brzinu i jedan za potrošnju) (šta to mene briga kaj vi imate 2 ja sam tak i tako nevezan bilo kakvim ugovorom), ali dobr ajde da se ne natežem platim im ja i to kad vidiš opet račun za 5 mjesec. E pa sad sam rekao dosta, (nemoram ni spominjat da sam i za onaj 4 mjesec slao hrpu dopisa, faksova mailova...), he he čak su unajmili agenciju za utjerivanje dugova ali su i oni odustali i sad sam dobio opomenu od t-coma za predsud:). Ah da cifra je 100kn:))

Jedva čekam da ih pitam na sudu kako mi mogu izdati naplatiti nešto što nisam ni uzeo ni koristio:)

Dobro ovo je ipak Hrvatska tak da je moguće da ću im morat platit i milijun kuna kamata na tih 100 ali onda dajem još milijun da ih ocrnim u svim novinama:)

Poanta

Ako možete bježite od T-coma.

Sa druge strane neznam da li su drugi bolji:(...

 

 

Sil
15 godina
offline
T-com produljenje ugovora

Ma svi su oni slični, t-comova prednost je ta što je veza dosta stabilna, imam adsl oko 5 god i samo mi je jednom pucala veza (to je trajalo nekih 5-6 dana) i imam brzinu točno onakvu kakvu bi i trebao imati

 

Drugi su jeftiniji što mi je ipak bitnije, a kakva je veza, jesu li brzine prave kao na papiru.... to ne znam, ali sumnjam da je puno lošije od t-coma, možda i bolje

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
T-com produljenje ugovora

Ma da ja uzimam neki dodatni TV program kao sto je maxTV kod T-coma bi ja isao na drugog prodavaca usluga, no ne koristim to jer nisam u mogucnosti ( tj. jesam, al mi se neda provlacit kablove kroz hodnik do dnevnog :D ) .. tako da cu uzet taj prijenosni hard sto vidim da je opet u ponudi i dobro..bolje ista nego nista :D bez interneta ne mogu ni 1 dan, jbga -.-''

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
T-com produljenje ugovora

Ma bas me briga za njihove "darove", ne produzuejem niti jedan ugovor vise kod njih....za nista.....onaj hdd kupim za cca 250 kn te nema sanse da potpisem ugovor na dvije god radi toga "dara".

Cekam da mi dode bilo koji drugi provider u kvart i odmah prelazim kod njih....samo da mi dovuku optiku i to je to. Onako bjedan upload ne mogu mi nadoknandit sa jednim hardom!

Imam 2 x adsl, 2 x MaxTV i 2 x tel te nista vise ne produzujem kod njih.....pa ni da mi daju 5 onih bjednih LCD-a i sta ja znam sta sve ne.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
T-com produljenje ugovora

Kod mene nece optika jos barem 5+ godina, u to sam siguran.....  zivim u selendri xD, poznajem gradonacelnika i one malo "više" ljude tako da (tocnije moji starci se zaju s njima).....

 

BTW.... jeste culi, do 2015 će biti pola milijuna optickih prikljucaka

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.3.2011 16:14 (lovac82).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
T-com produljenje ugovora

btw. kako djeluje maxTV ? zanima me kako se kabli spajaju? bas na router il moze kako drugacije ?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: T-com produljenje ugovora
fakEEE kaže...

btw. kako djeluje maxTV ? zanima me kako se kabli spajaju? bas na router il moze kako drugacije ?

Na ruteru imaš dva port rezervirana za iptv. Ubodeš kabel u ruter i STB i to je to.

World Championships: 7, GP started: 269, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,441
13 godina
neaktivan
offline
Re: T-com produljenje ugovora
F1-IVO kaže...
fakEEE kaže...

btw. kako djeluje maxTV ? zanima me kako se kabli spajaju? bas na router il moze kako drugacije ?

Na ruteru imaš dva port rezervirana za iptv. Ubodeš kabel u ruter i STB i to je to.

to mi bas i je problem..router mi se nalazi na hodniku koji je cca 8-10m udaljen od bilo kojeg TV-a u kuci ( a jos ih dijele i zidovi ) xD

zato me zanima el postoji koje rjesenje osim tog?

15 godina
neaktivan
offline
Re: T-com produljenje ugovora
fakEEE kaže...
to mi bas i je problem..router mi se nalazi na hodniku koji je cca 8-10m udaljen od bilo kojeg TV-a u kuci ( a jos ih dijele i zidovi ) xD

zato me zanima el postoji koje rjesenje osim tog?

nažalost koliko je meni poznato ne. STB mora bit kabelom povezan s ruterom.

Dobiješ sa STBom nekih cca 10 metara kabela ali ako je tebi problem onda bi ti bilo bolje da približiš ruter tv-u (STB-u) a komp spojiš putem wlana (naravno ukoliko imaš mogućnost).

World Championships: 7, GP started: 269, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,441
13 godina
neaktivan
offline
Re: T-com produljenje ugovora
F1-IVO kaže...

nažalost koliko je meni poznato ne. STB mora bit kabelom povezan s ruterom.

Dobiješ sa STBom nekih cca 10 metara kabela ali ako je tebi problem onda bi ti bilo bolje da približiš ruter tv-u (STB-u) a komp spojiš putem wlana (naravno ukoliko imaš mogućnost).

razmisljao sam i o tome .. i koristim wlan jer iam lap pa to nije opce problem, problem je sad drugi sto imam telefonski prikljucak spusten sa tavana dole po zidu da bude kraj routera..znaci ak router maknem, opet mi nece telefon radit -.-'' pa el se moze nekako telefon sredit ? :D

 

EDIT : da napomenem..telefon jest bezican ali opet me prikljucak hebe...

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.3.2011 23:36 (fakEEE).
13 godina
protjeran
offline
Re: T-com produljenje ugovora
lovac82 kaže...

 

 

BTW.... jeste culi, do 2015 će biti pola milijuna optickih prikljucaka

Gdje ?

Kod nas u Hrvatskoj neće, možda negdje hoće ;)

 

15 godina
neaktivan
offline
Re: T-com produljenje ugovora
fakEEE kaže...
razmisljao sam i o tome .. i koristim wlan jer iam lap pa to nije opce problem, problem je sad drugi sto imam telefonski prikljucak spusten sa tavana dole po zidu da bude kraj routera..znaci ak router maknem, opet mi nece telefon radit -.-'' pa el se moze nekako telefon sredit ? :D

 

EDIT : da napomenem..telefon jest bezican ali opet me prikljucak hebe...

Nešto se sad spominje da T-Com radi na tome i da su neki dobili pismo (mail).

Zaboravio sam kako se zove usluga al uglavnom telefon će se spajati na ruter.

World Championships: 7, GP started: 269, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,441
15 godina
offline
Re: T-com produljenje ugovora
Gradonačelnik kaže...
lovac82 kaže...

 

 

BTW.... jeste culi, do 2015 će biti pola milijuna optickih prikljucaka

Gdje ?

Kod nas u Hrvatskoj neće, možda negdje hoće ;)

 

Kod nas {#}, ali ne vjerujem da ce bas kod mene {#}

 

http://www.tportal.hr/scitech/tehno/115580/Hrvatska-ce-do-2015-imati-500-000-optickih-prikljucaka.html

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
13 godina
neaktivan
offline
Re: T-com produljenje ugovora
F1-IVO kaže...

Nešto se sad spominje da T-Com radi na tome i da su neki dobili pismo (mail).

Zaboravio sam kako se zove usluga al uglavnom telefon će se spajati na ruter.

e ovo mi palo ko sjekira u med :))

bas me zaebavalo to sto nikako ne mogu povezat jedno s drugim..ajde ako saznas ti il neko drugi kak se zove ta usluga i kad bude dostupna, obavezno javiti !

15 godina
neaktivan
offline
Re: T-com produljenje ugovora
fakEEE kaže...
e ovo mi palo ko sjekira u med :))

bas me zaebavalo to sto nikako ne mogu povezat jedno s drugim..ajde ako saznas ti il neko drugi kak se zove ta usluga i kad bude dostupna, obavezno javiti !

Evo tražim temu di je netko spomenuo al nemogu je naći.

Ček sekund...:)

Evo ovdje piše:

http://www.t-com.hr/privatni/kzona/podrska_savjeti/ims_prelazak.asp

http://www.bug.hr/forum/topic/povezivanje-internet/sto-ims-ip-multimedia-subsystem/91618.aspx?page=0&jumpto=1762593&sort=asc&view=flat

World Championships: 7, GP started: 269, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,441
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.3.2011 0:06 (F1-IVO).
13 godina
neaktivan
offline
T-com produljenje ugovora

Nemoj se pretplaćivat. Optima telekom je dostupna i cijeloj RH. Za 362kn se dobije 20MB/s i flat, a za 235kn se dobije 10MB/s i flat. 

Kruger
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: T-com produljenje ugovora
nick54312 kaže...

Nemoj se pretplaćivat. Optima telekom je dostupna i cijeloj RH. Za 362kn se dobije 20MB/s i flat, a za 235kn se dobije 10MB/s i flat. 

Možda tebi -.-

http://dizanje-ratia.info
14 godina
neaktivan
offline
T-com produljenje ugovora

Jutro svima{#}

 

Mene zanima s obzirom da mi je ugovor istekao prošli mjesec i zasad ga ne nemjeravam obnavljati, da li ce se cijena usluga mijenjati??

 

Nikad mi bas nisu bili jasni racuni od t-com-a {#}   i jos jedno pitanje, nekad mi se znalo dogodit da mi dodje mjesecna naknada 20-30kn od Optime telekom, a dobro znam da u mom naselju nema Optime, na osnovu cega t-com to racuna, zbraja...ko bi vise znao?! 

 

{#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: T-com produljenje ugovora

da..al opet mi se mora spajat neki kabel sa tel. uticnicom..a mene bas ta uticnica smeta jer je ona fiksna i spustena sa tavana kroz gipsani stup dole..i onda se opet mora spajat, kolko barem ja vidim, na router..tako da necu time nista postici..jedino bi morao taj kabel ( koji ce ic iz tel. uticnice ) dobit dovoljno velik da ga mogu prenijet router nekud u blizinu TV-a..drugo mi ne preostaje, jel da?

15 godina
neaktivan
offline
Re: T-com produljenje ugovora
fakEEE kaže...
da..al opet mi se mora spajat neki kabel sa tel. uticnicom..

A kako bi ti drugačije dobio signal?:)

World Championships: 7, GP started: 269, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,441
13 godina
neaktivan
offline
Re: T-com produljenje ugovora
F1-IVO kaže...
fakEEE kaže...
da..al opet mi se mora spajat neki kabel sa tel. uticnicom..

A kako bi ti drugačije dobio signal?:)

a znam al sam se nadao da su mozda to rjesili nekako wireless :D

dobro onda..pokusat cu nesto iskemijat..ako nista drugo barem necu morat vodit toliko kablova po kuci :)

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice